Opinie o Lokus Nieruchomości Andrzej Makowczyński w Zabrze

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Lokus Nieruchomości Andrzej Makowczyński. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lokus Nieruchomości Andrzej Makowczyński o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lokus Nieruchomości Andrzej Makowczyński w Zabrze

Marek.K. Nowy wpis

Wszyscy narzekamy na pośredników i na to że biorą prowizję za nic. Właśnie nabyłem mieszkanie za pośrednictwem Pana Makowczyńskiego . Sprawa załatwiona szybko , miło i profesjonalnie . Pośrednik dodatkowo załatwił kilka spraw które nawet nie leżały w zakresie jego obowiązków , a dotyczyły nabytego lokalu . Mam wrażenie że Pan Makowiecki uczciwie zapracował na swoją prowizję . Polecam z czystym sumieniem .

Czajor Nowy wpis

Z czystym sumieniem mogę polecić biuro nieruchomości Lokus. Jestem młodą osobą która stanęła przed ogromnym wyzwaniem zakupu mieszkania, z biurem Lokus przeszedłem przez to wyzwanie bezproblemowo i bez stresu. Od samego początku, wybór mieszkania, aż po odebranie kluczy mogłem liczyć na wsparcie i doradztwo pana Damiana. Na pewno chcąc sprzedać lub kupić nieruchomość skorzystam z ich pomocy.

Tadzik

Nigdy wiecej wspolpracy z loku-siku. Mile panie(usunięte przez administratora) wiedzą o budownictwie. Blogoslawilem dzien w ktorym udało się zakończyć zlecenie, a na pieniądze czekalem 2 miesiące. To była lekcja i nieporozumienie.

Oszukana Nowy wpis
@Tadzik

Dokaldnie pobierają zaliczki, niewywiązują się z umowy i zatrzymują pieniądze. Nie korzystajecie z usług tej agencji. Nie warto. Nie kompetentni.

Klara

Z pomocą Lokusa załatwione 2 sprawy mieszkaniowe, wszystko w miłej profesjonalnej atmosferze. Polecam.

Łucja
@Klara

To znakomicie! Ostatnio pisała tu osoba, która była bardzo niezadowolona z usług firmy Lokus Nieruchomości, więc już się trochę wystraszyłam. A ktoś polecił Ci tę firmę, czy może sama znalazłaś ją w Internecie?

Andzia Nowy wpis
@Łucja

Odradzam!!!! szerokim łukiem omijać. Mówię całkiem poważnie

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Lokus Nieruchomości Andrzej Makowczyński odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Agent nieruchomości
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
Życzliwy

Uciekłem z tego (usunięte przez administratora) jak wielu po mnie i radzę omijać go szerokim łukiem. Biurwy przyjechały do Zabrza z transportem cebuli i wydaje im się ,że potrafią zarządzać. Mobbing, (usunięte przez administratora) brak komunikacji i wciskanie kitu klientom to standard. Opinie specjalistów firm wykonujących zlecenia zawsze są podważane przez "panią kierownik", a dział techniczny musi tłumaczyć się z jej (usunięte przez administratora) . Pan Prezes w dniu wypłaty ucieka na wieś . Wypłaty zawsze z poślizgiem i wiecznie na raty.

Zostaw merytoryczną opinię o Lokus Nieruchomości Andrzej Makowczyński - Zabrze

Lokus Nieruchomości Andrzej Makowczyński
2.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Gen. Charlesa De Gaulle'A 67 lok. 2
    41-800 Zabrze