Opinie o Zakłady Azotowe Chorzów S.A. w Chorzów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Zakłady Azotowe Chorzów S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zakłady Azotowe Chorzów S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja nawozów, środków ochrony i artykułów rolniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Azotowe Chorzów S.A. w Chorzów

nikblik

lubisz dziewiętnasty wiek klimaty rodem z "Dragons and Dungeons" To przyjmij się za aparatowego (usunięte przez administratora)

Nikt

Jak sytuacja po wypadku? Co z ludźmi którzy zostali ciężko Poparzeni? Kto ponosi odpowiedzialność?

Gienek
@Nikt

ten Szanowny Pan się znów wymiga!!!! A BHP gdzie było?

polo
@Nikt

coś więcej o wypadku można prosić ?

Po

Prezes zwolnił ludzi brak pracowników ci co zostali pracują na 2 stanowiskach

Bok
@Po

Dlaczego nikt tego jeszcze nie zgłosił do PIP? Gdzie jest społeczny inspektor pracy? T.B. tylko kasę dodatkową za co bierzesz????

Maria Anna

Cześć, Myślę o pracy na Azotach w Chorzowie, ale ostatnio kiedy tam byłam smród był nie do wytrzymania. To był jednorazowy przypadek czy to jest tam norma?

@Maria Anna

ale w sensie że od kogoś ?

@Marek

Na terenie Azotów. Wiem, że jest tam parę firm, ale nie potrafię powiedzieć skąd to dobiegało. Nie zauważyliście tego czy może ja mam przewrażliwiony nos?

@Maria Anna

popytaj ludzi z okolic jak tam zyją, smrod jest bo kilka firemek zwozi (usunięte przez administratora) z ukrainy a ze UM i ochrona srodowiska wojewodzka na to pozwala to inna bajka. zrzygac sie mozna pracujac 8h przy tym zreszta smierdzi nie tylko tam ale i na polowe chorzowa przez to.

@haha

Wczoraj poczytałam i faktycznie ludzie tam narzekają. Widziałam tam big bagi z jakąś biomasą, ale to śmierdziało słonecznikiem. A ten odór o którym pisałam to było coś jakby chemikalia lub kiszonka. Nie chciałabym pracować tam wiedząc że ten smród będzie mi towarzyszył. Zgłaszaliście to swoim przełożonym?

Jazz
@Maria Anna

Komu panu bogu chyba. Skoro um nie umie sobie z tym poradzić i czekają na decyzję marszalka to co maja zrobic przełożeni? To nie słonecznik a wyslodki buraczane.

Lilu

Popytajcie znajomych czy nie chcą przyjść do pracy jako młodszy aparatowy??? A Ci co wylecieli też już mogą wracać.

Alex
@Lilu

Nabór jest ? Przecież są cięcia w zatrudnianiu.

Miś
@Lilu

A co ty Prezes że nabór robisz ?

Lol
@Lilu

Ci co wylecieli to im przysluge zrobili Zaden by tu nie chcial wrocic bo nie z jednym sie gadalo. Teraz widza co to jest praca i szacunek nie takie (usunięte przez administratora) jak na azotach

@Alex

Niema to jak majster wrabia swoich pracowników w błędy własne żeby sie chronić

Gwiazda
@Miś

Tak jest jak nikt nie daje rady

To nie dla mnie
@Lilu

Jeśli ktoś lubi przeżucać 7 - 10 ton dziennie to sobie poradzi ale na dłuższą mete stawy i kręgosłup wysiada a kaj tam do emerytury

ort
@To nie dla mnie

z taka ortografia to do niczego innego sie nie nadajesz

To nie dla mnie
@ort

Lepiej spójrz na siebie

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Zakłady Azotowe Chorzów S.A.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Zbysław

Świetna firma zarządzana nowocześnie i niesamowicie kompetentnie. Wizja i ambitne cele. Polecam.

lol
@Zbysław

taka super firma, zarząd a jesteś byłym pracownikiem?? co za hipokryzja!

Zbysław
@lol

Przeprowadzka.

Mir

Po ilości pozytywnych reakcj widać że kolega miał rację. Firma godna polecenia !

Kto tutaj pełni funkcję administratora ? Usuwane są czesto fragmenty wpisów które nie są wulgarne i nikogo nie obrażają. Dlaczego taka mocna cenzura jest na tym forum ?

Halk

Bo te wpisy które blokują mówią prawdę! I szanowny Pan i jego podnóżek Haribo się boją

iLolek

Nie znam sprawy ale podejrzewam że mogło to być rozwiązane porozumieniem stron. W takich sytuacjach nikt ci nie poda uzasadnienia poza prawnym bełkotem o dwustronnym i zgodnym oświadczeniu woli o natychmiastowym rozwiązaniu stosunku pracy.

Wyleciał za zalanie w magazynie. Jeszcze dwie osoby powinny za to wylecieć bo były odpowiedzialne za naprawę dachu i tego nie zrobiły. Może konsekwencje trzeba by również od innych wyciągnąć odpowiedzialnych za tą sytuację.

lol

możesz to rozwinąć? bo dach na pakowni przecieka od 20lat. A przecież jak rozbiera się nadbudówkę w zimie to oczywiste, że będzie przeciekać jeszcze bardziej.

Gruby

Dach dalej przecieka, rozumiem że nowy dyrektor też jest do zwolnienia?

Strażnik
@Gruby

Jeśli to prawda to ty powinieneś być do zwolnienia za ujawnianie wrażliwych informacji biznesowych.

Alwaro
@Gruby

Szanowny(usunięte przez administratora). Ty jesteś stróżem że się zajmujesz poszyciami dachowymi ?

@Strażnik

Starazniku, A jakie to dane wrażliwe zostały ujawnione? Bo to, że dach przecieka raczej do takich nie należy

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Zakłady Azotowe Chorzów S.A.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Tak jest

Jeśli ktoś ma umiejętności to może liczyć na mnóstwo ambitnych nowych zadań, a jak wiadomo różnorodna i wymagająca praca rozwija.

Antek

tak tak szczególnie mądre i kompetentne są w biurze zarzadu hahaha hahaha.

swistak
@Tak jest

a świstak siedzi i zawija swoje .....:)

azotypuławy

@BOB to chyba miejsce pracy faktycznie godne polecenia. Czy z małym doświadczeniem (2 lata w puławskich azotach) mam szansę dostać się tutaj?

@azotypuławy

ale chyba nie piszesz o produkcji xD kto normalny z pulaw by do chorzowa przeszedl haha chyba ze chodzi o stolek na wyzszym szczeblu

Związkowiec

Tak siedzę piję kawę bo mam dziś wolne i niewierze!!! Ludzie robicie lata w azotach i na co wy liczycie na CUD!!! Teraz czekajcie tylko na obcięcie jeszcze pensji bo jest taki trend ze względu na pandemię.

Pytam się

Pytanie do rady nadzorczej czy nie dociera do Szanownego Państwa te negatywne opinie na temat zarządzania Zach Chorzów?

@Pytam się

Szanowny @PytamSię, jesteśmy otwarci na pytania, należy je jednak kierować pod adresem gowork@azotychorzow.pl. Kondycja ZACH jest coraz lepsza. Nowe produkty cieszą się zainteresowaniem w punktach sprzedaży i u dystrybutorów. Planowane są nowe inwestycje i wdrożenia. Mamy obiecujące badania rozwojowe i plany. Na dodatek ten kwartał został zamknięty z blisko 100% realizacji planu sprzedaży i to mimo pandemii. Wydaje się zatem, że negatywne opinie, o których wspominasz, mają znamiona czynu nieuczciwej konkurencji. Jeżeli natomiast formułuje je osoba niezadowolona personalnie to także śmiało może pisać na adres gowork@azotychorzow.pl, gdzie może otrzymać wsparcie i odpowiedź na nurtujące pytania. Zachęcamy do kontaktu z nami. Z pozdrowieniami, Zakłady Azotowe Chorzów S.A.

Art
@Zakłady Azotowe Chorzów S.A.

Ilościowo sprzedaż bliska planu. Ok. A jak z wynikiem finansowym ? Zysk czy strata ?

hehe
@Zakłady Azotowe Chorzów S.A.

"Na dodatek ten kwartał został zamknięty z blisko 100% realizacji planu sprzedaży i to mimo pandemii." Raczej dzięki pandemii. J

czy ktos wie co z tymi podwyżkami co miały być od stycznia ???bo tu ani podwyżek ani premii za to ze harujemy w czasie zarazy ??? my nie pracujemy bezpiecznie z domu,więc dobrze by było żeby kapnęła jakaś premia...

BOB

Ktoś mnie kiedyś zapytał w innym województwie jak wygląda bezpieczeństwo w chorzowskich azotach…? To odpowiedziałem.... Obecny Prezes dba o bezpieczeństwo jak mało kto. Zabrał się za posadzki, stropy, za tematy związane z klatką schodową, wynajmem biur, drogami na zakładzie itp. Dodatkowo w sposób ciągły, nieprzerwany akceptuje koszty dotyczące bhp np. odzieży specjalistycznej oraz pozyskuje środki na ważne dla Spółki tematy. Ta sama osoba zapytała, a jak wyglądają kontrole w Chorzowie? w takim zakładzie ? A ja na to jak mają wyglądać w spółce, która ma ponad 100 lat tradycji, która doświadczeniem, stażem przewyższa każdą inną chemiczną spółkę w Polsce. Bezpieczeństwo to nie tylko nowe piękne mury i elewacje. To ludzie, to ich świadomość i to jak wykonują swoją pracę. Żaden Człowiek na świecie, żaden system bezpieczeństwa nie zastąpi doświadczenia w produkcji, doświadczenia, którego nikt nigdy nie odbierze Zakładom Azotowym Chorzów S.A.

@BOB

Zgadzamy się z Panem @BOB. Zakład poddawany jest kontroli zarówno przez organy zewnętrzne jak i naszych partnerów handlowych. Jesteśmy zobowiązani na transparentność w takich sprawach i rzetelnie wywiązujemy się z tego obowiązku. Dziękujemy za opinię i za to, że zauważa Pan zapoczątkowane zmiany. Będziemy je kontynuować, by zbudować stabilną pozycję naszej Spółki. Pozdrawiamy, Zakłady Azotowe Chorzów S.A.

Jan
@BOB

Wiekszość Twojej opini mogę zrozumieć, sentyment robi swoje... Nie wiem o jakiej produkcji mówisz w firmie, która praktycznie już NIC nie produkuje...ale szacunek za pozytywny przekaz... Z jednym nie mogę się zgdzić: jakie drogi na zakładzie ??? Od szlabanu do biurowca jeszcze coś zrobili; dalej dziury głębokie na pół metra... Po bułki do baru chodzą pieszo, więc nie muszą się martwić o zawieszenie... Moja rada: chcesz pisać prawdę ? pisz rzetelnie!

Ja się pytam co z podwyżkami,? Które obiecał szanowny pan, już w minionym roku. Podwyżki były obiecane od stycznia.

zapytanie

Poniżej przeczytałem, że praca ludzi na produkcji jest doceniana przez prezesa. W jaki to sposób?? Bardzo ciekawi mnie też wspomniana kultura pracy? mogę prosić o wyjaśnienie?

Edek
@zapytanie

Kultura pracy to np. Open space pozwalający na korzystanie z efektu facylitacji.

Hm
@Edek

Aaaa to dlatego połączono biuro handlu aby wszyscy razem tam pracujacy mieli lepszą komunikację? W naszym dziale siedzą 3 osoby razem w 1 biurze i kazda pisze co innego, taki jest plynny przepływ informacji w zakladzie...

rudolf
@zapytanie

Tak jest doceniana że np elektrycy ,kotłownia i warsztat zostali pominięci w podziale premii choć są nieodzowną częścią produkcji bo np. bez pary z kotłowni nie ma produkcji to jest tak jak by ktoś chciał jechać samochodem a nie miał paliwa.Kultura z czasów Gomólki, kumoterstwo konfidenci itp

Śmiech
@rudolf

Nie zostali pominięci tylko niech wasz kierownik wnioskuje o premie dla was

Heh
@rudolf

A KPI (kejpiaje) wyrobione ? No ? Krótka piłka.

Witam mam pytanie jak wygląda praca i zarobki na stanowisku Aparatowy Procesów Chemicznych OPN bo niewiem czy aplikować.Dziękuję

oto
@Tomek

Tu się nie dowiesz bo to temat tabu, ale wieloletni pracownicy nie mają wcale dużo, porównywalnie z innymi branżami czy handlem czyli ciut ponad 3

@Tomek

Dzień dobry, Zachęcamy do aplikowania na stanowisko Aparatowego Procesów Chemicznych. Za każdym razem przy rekrutacji ustalana jest stawka wynagrodzenia za pracę. Jest ona uzależniona od kwalifikacji kandydata, jego doświadczenia, wykształcenia i kompetencji jakie posiada. W żadnym wypadku nie jest to uzależnione od znajomości w Spółce, jak to ktoś nieuprzejmie sugerował. Zakłady Azotowe Chorzów, jako część Grupy Azoty ma wdrożony Kodeks postępowania etycznego, który jasno neguje taki sposób postępowania. Zapraszamy do wysyłania aplikacji. Z poważaniem, Zakłady Azotowe Chorzów S.A.

bolo
@oto

kto ma te ciut ponad 3 to ma

@bolo

pytanie było o produkcje na aparatowego wiec kazdy ma

@bolo

Rozmawiamy o brutto czy netto?

@Tomek

Hahahaha no pewnie że o brutto. Tutaj tylko znajomki Szanownego Pana dobrze zarabiają no i ten doradca z bhp którego raz w miesiącu przez chwilę można zobaczyć bo prezio się to boi!!! I robi tak jak on chce A reszta jest do (usunięte przez administratora)jest!!! Ta firma to dnooo całkowite!

@Tomek

no wiadomo że brutto chyba nie netto xD netto to majstry tyle mają... słabo (usunięte przez administratora) Nowy Rok i gdzie podwyżki???? przecież wielce obiecywane było i mówione że prezes zdaje sobie sprawe z inflacji!!! i co ani grosza nie ma!

Holender
@Robol

3tyś zł brutto w 2020r to jest upodlenie człowieka najniższa krajowa 2,6 brutto i to jest ta propaganda rządowa jak to dobrze jest w Polsce i spółkach skarbu państwa.Przecież to jest wolontariat.Gratulacje

@hehe

Chcesz mieć netto trójkę to się zwolnij i choć na hutę do Łazisk. Tam tyle mi płacą, a nawet więcej bo bony są, i wcale nie jest tak daleko jak się wydaje!

Produkcyjny

Prawda! ja zatrudniłem się w łaziskach i powiem szczerze że żałuję że wcześniej nie poszedłem tam do pracy.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Zakłady Azotowe Chorzów S.A.?

Jędrek

Atmosfera w ZACh S.A bardzo napięta i nerwowa po zmianie prezesa, który zwolnił połowe załogi, zabrał możliwość nadgodzin (bo jak sądzi jest to za drogie). Dodatkowo nie spełnia swoich słownych umów dotyczących podwyżek od stycznia 2020. Wszechobecna kombinacja jak wykorzystać pracownika i załatać powstałe po zwolnieniu ludzi braki w załodze.

maxi

Jak dla mnie rewelacja. Dostęp do Zarządu który jest bardzo zaangażowany operacyjnie i przede wszystkim merytoryczny. Duży plus.

red

Atmosfera jest ok. Prezes nie stwarza dystansu. Uprzejmy, empatyczny i zaangażowany. Współpracownicy też bardzo fajni. Koleżeństwo i wzajemna pomoc. Piszę to szczerze, a jestem wymagający.

@red

Red dobra ksywa pasuje do tej propagandy komunistycznej trzeba być debilem żeby się chwycić na takie proste teksty pisane przez siebie pod siebie Brawo !!!

Arek
@maxi

Co za kłamstwa. Jest strasznie! A atmosfera to kiedyś była A teraz to ludzie boją się wszystkiego bo jak ktos6powie coś nie po myśli szanownego Pana to wiadomo że do zwolnienia.

alfa

Zawsze może być lepiej ale nie narzekam. Praca wymagająca ale z poszanowaniem pracownika. Czytelne zasady.

@red

Red - chyba czerwony że wstydu że takie brednie wypisuje. Nie znam i nigdy nie spotykałem tak przebiegłej osoby jak Prezes. Nie polecam

@maxi

tak merytoryczny bardzo! po spotkaniach z ludzmi na produkcji czy ostatnio w laboratorium to widać. Nic konkretnego! na każde pytanie wymijająca odpowiedź! takiego braku szacunku dla ludzi to nigdy nie było. Ale jak tak grać chcecie to my też tak będziemy, brak pełnej obsady- brak produkcji. awaria w weekend czy podczas nocki przy braku dyzurnego elektryka- produkcja stac bedzie, nie bedziemy usuwac awarii we wlasnym zakresie, wycieki z pomp czy nadmierne pylenie- odmowa pracy + zdjęcie dokumentujące aby PIP czy odpowiednie instytucje tdt udt wiedziały o czym mowa.

hope

Nie jest tak źle jak piszą niektórzy poprzednicy. Zawsze jest grupa osób które połączy niechęć do kierownictwa gdzie na plan dalszy schodzą względy merytoryczne. Pracy jest sporo ale też jest ona doceniana. Nie jest to miejsce na odbębnienie dniówki. Trzeba się angażować. Prezesa cenię za szeroką wiedzę i ogromny wkład pracy. Nie spotkałam jeszcze innej osoby zarządzającej tak poświęconej firmie. Życzę Prezesowi jak najlepiej i uważam że należy go wspierać w pracy dla ZACH. To misja i po tym poznaje się szlachetność człowieka. Pozdrawiam wszystkich.

Tomi
@niepozdrawiam

Praca jest twoim obowiązkiem. Nie rób z tego łaski.

velt

W Zachu najważniejszy jest człowiek bo kapitał ludzki jest najcenniejszy. Jeżeli ktoś ma cięższy okres to może liczyć na zrozumienie. Nikt tu nikogo z sań wilkom nie zrzuca. To pozytywnie odróżnia tą firmę od wielu innych. Jest wysoka kultura pracy

dizzy

Jeżeli szukasz laby w pracy to nie będzie miło. Jeżeli solidnie pracujesz to będziesz zadowolony. Szef ma tą dobrą cechę że daje się przekonać do rzeczowych argumentów, a to nie jest powszechne. Złą atmosferę stworzą raczej niezadowoleni pracownicy, którzy nie chcą wyjść ze stefy komfortu.

@Tomi

Praca nie jest moim obowiązkiem, Wykonuje usluge za ktora nalezy mi sie pensja i mam prawo wymagać odpowiednich warunków, narzędzi oraz przestrzegania zasad. Komuna się skonczyla a zach to nie jest centrum swiata.(usunięte przez administratora)

@velt

3 moje odpowiedzi nie zostały opublikowane bo zawierały prawdę! zobaczcie kiedy pojawiają się posty z tym "kwiecistym językiem" o pozytywach! tylko od pon-pt! wtedy kiedy biura pracuja i tyle w temacie

@red

już widać że nie pracujesz na produkcji ino siedzisz na dyrekcji. Bo kto z produkcji ma kontakt z prezesem??

hm
@velt

W zach kapitał ludzki jest tak ważny, że pierwsze co to pozwalniano jakieś 1/3 załogi. Propaganda lepsza niż paski z tv

Tymek

Proszę podzielcie się informacją jak wygląda sprawa obłożenia pracą. Czy obowiązki które realizują pracownicy są wyznaczone z uwzględnieniem zdrowego rozsądku i osobistych możliwości poszczególnych osób ? Czy zdarzają się przypadki "przeładowania" pracą i odwrotnie czy są przypadki gdzie są znaczne rezerwy "mocy" ? Pytam bo sam już nie wiem co myśleć po lekturze wielu wpisów na tej stronie.

erwin
@Tymek

Wyleź z biura i przyjdz się spytać na produkcję zamiast wypisywać te brednie

Prawda

Nie polecam. Zaķlad jest na krawędzi według mnie. Atmosfera jest mocno napięta. Delikatnie rzecz ujmując.

Zmianowy

Co z tymi podwyżkami???

lalamido
@Zmianowy

A czy Państwo macie wysoką wydajność ? Podwyżki idą w ślad za jej wzrostem. Jak jest u Was ?

bella ciao
@lalamido

mamy, przy braku obsady to i tak za wysoka wydajność. tylko czekać na wypadki. A za chwilę panie dobry to ty bedziesz roboty szukać(bo nie bedzie mial kto robic na instalacji) ludzie mają dość takich warunkow, syfu, smrodu, pracy na urzadzeniach ktore pamietają WIlusia i systemu pracy. Szacunku nie masz pisząc takie rzeczy, że potrafisz w lustro na siebie patrzeć. Zarobki te to kpina, ale tak jak wspomniałem nie bądź taki cwany bo za chwile możesz dostać papierek

ha
@lalamido

Takie masz pojęcie o instalacji. Ale najlepiej wypowiadać się o czymś o czym nie ma się pojęcia. Kazda instalacja ma pewną moc produkcyjną. Po drugie przy mniejszej obsadzie niż rok temu mamy nawet wyższy poziom produkcji i to dzieki pracownikom, bo NADAL PRACUJA NA 2 STANOWISKACH! Ciekawe czy PIP by sie tym zainteresowal, bo przez takie cos moze dochodzic do wypadkow! zreszta w ciagu ostatnich 2 mca były 2!! a poprzednie lata 0. Ciekawe dlaczego ? bo nie ma ludzi? !! Po trzecie żeby miec wiecej trzeba inwestowac!! urzadzenia stare pompy majace po 40lat! wszystkie maja takie wycieki ze nie zdajesz sobie sprawy ile przez to jest strat!! przeważające wagi gdzie ręcznie trzeba doważać worki to jest smieszne! wykonywac prace ktora powinna robic maszyna! wiec o czym tu wgl z toba dyskutowac!? Po kolejne po co tony gorszego surowca? (usunięte przez administratora) niczego nie ukręcisz! my juz przerabialismy produkcje na gorszym surowcu ale skad mozesz wiedziec jak pewnie jestes swiezym ujadaczem

hip
@lalamido

Cieszę się z tej merytorycznej uwagi. Jak głosi staropolskie przysłowie, bez pracy nie ma kołaczy.

@lalamido

Witam. Nasza wydajność jest taka, że na magazynach nie ma już miejsca nie wpominając o walających sie tonach produktu na parterze hali gdzie ledwo można się ruszyć wózkiem widłowym. Pozdrawiam

Robol

Najważniejsze że handlowy ma nowe biuro haha takie mądre zarządzanie.

warp

A co ze sprzedażą ? Produkujecie nie mając zbytu ? Nie wierzę. Coś kombinujesz. Firma ma naprawdę świetnych specjalistów do sprzedaży dzięki którym produkcja ma co robić.

@warp

Produkujemy więcej niż nasi "specjaliści" są w stanie sprzedać, więc to chyba nie z naszą wydajnością jest coś nie tak. Pozdrawiam.

praw
@warp

bezczelny gościu, masz tupet by takie bzdury pisać! firma to system naczyń połączonych! ja również mogę napisać, że to handlowy ma prace dzięki nam bo jak my nie naprodukujemy to oni nie będą mieć co sprzedać. kolejnym razem rusz łbem zanim coś napiszesz!

The truth

Widocznie wyrób azotów nie jest taki super jak wszystkim się wydaje. Możecie nawet i wyprodukować milion ton tylko że rynek tego nie będzie potrzebować. Handlowcy którzy są to są najlepiej dostępni za stawki które dostają. Jak chcesz dobrych handlowców to musisz zapłacić ... dużo zapłacić i dać narzędzia do pracy. Jestem ciekawe czy konkurencja tez produkuje na 100 letniej instalacji ? I czy ma taką obsadę czy raczej pełna automatykę.Już gdzies tutaj pisałem ze Azoty są co najmniej z 20 lat za konkurencja, technologicznie i mentalnie jeszcze bardziej.

Baz
@The truth

No ale od czego są szefowie i ich dyspozycje. Ktoś pozwala na produkcję na którą nie ma zbytu. A handlowcy za co pieniądze biorą skoro nie mają czym handlować. Każdy by chciał dostawać kasę za udawanie pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Azotowe Chorzów S.A. - Chorzów

• Jak się pracuje w Zakłady Azotowe Chorzów S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Azotowe Chorzów S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Azotowe Chorzów S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 1 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zakłady Azotowe Chorzów S.A.
1.5/5 Na podstawie 178 ocen.

Zakłady Azotowe Chorzów S.A.