Opinie o Zakłady Azotowe Chorzów S.A. w Chorzów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Zakłady Azotowe Chorzów S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zakłady Azotowe Chorzów S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja nawozów, środków ochrony i artykułów rolniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Azotowe Chorzów S.A. w Chorzów

Antek

Celina weź się w końcu do roboty !!!

Ahaha
@Antek

Jak byś robić co celina to byś h... premia dostol

Iza

Czy te pasibrzuchy ze związków wezmą się w końcu do roboty ???

@Iza

nie liczyłbym na to !!!!!!!!!!!

PRL

Dziwi mnie że szpica z Puław toleruje cały ten (usunięte przez administratora) protekcję kolesiostwo itp

BOBO

A CO SĄDZICIE O TYCH KAMERACH ??? WIELKI BRAT PATRZY,HA,HA,HA

iri
@BOBO

wyebane mam :) pierw niech pisemnie poinformuja o takim czyms. niech patrzy tylko zalezy ktory wielki

BHP
@BOBO

Panowie i panie podpisywaliście zgodę na publikowanie wizerunku i przetwarzanie dany to macie teraz Big Brother

kyja
@iri

NO FAKT,KAMERY SA NIELEGALNIE !!! nie ma informacji na ten temat i znaków ze są kamery...załozyli kamery chocbyśmy tu zarabiali nie wiadomo ile...chore to jest !!!!!!!!!!!!!!!!

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Zakłady Azotowe Chorzów S.A.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?

Heh na wpt znowu ludzie na wypowiedzeniach nikt nawet nie stara się ich zatrzymać a nowych nie zatrudniają. Ratują się nadgodzinami a co jeśli pracownicy przestaną brać nadgodziny?

solo

przecież na tym wydziale i tak jest prawie przez cały rok postój to po co tam pracownicy ???

prac

Może by tak się zastanowić dlaczego cały czas tylko tam odchodzą?

Pracownik aparatowy
@solo

Heh nie cały rok. Ta instalacja troche inaczej pracuje i ma do czynienia z innymi czynnikami szkodzącym niż saletra. Nieudolność UR też ma na to wpływ.....

info
@Pracownik aparatowy

inne czynniki szkodzące, haha to samo mozna powiedziec o wpn mamy inne szkodniki szkodzace, prawda jest taka ze ta instalacja powinna wgl nie powstac a ludzi z wpt dac na wpn to bysmy mieli sie teraz jak paczki w masle! a tak klapa i jedni i drudzy niezadowoloeni

hajs sie zgadza

No i koledzy jest dobrze! kasa jest! nie dla roboli oczywiście bo mamy ebać za 2200 i najlepiej jeszcze dziekowac za to ze mozemy tam wgl pracowac ale na remont biur! zobaczcie przetarg na stronie

Pyjter

(usunięte przez administratora)ryje na cały ten chlew a kasy nie ma

@Pyjter

przy tylu darmozjadach to raczej nigdy nie będzie...przecież koryta muszą być pełne,ha,ha,ha

ziom

Ja a ten BHP PP zaś chyba swojego prezia przyprowadził, bo podobno ma przyjść nowy a robią z tego tajemnice jak nie wiem co. na cholere mi taki chłop w radzie jak nic nie informuje. zresztą co tu dużo godać- najważniejsze że pieniądze za to ma!!! a ludzie to już nie ważni.

@ziom

robolów zawsze uwalali i uwalać będą...grunt że góra dobrze się bawi za nasz ciężko wypracowane pieniądze...chore to jest...

Jerzy

Szukam pracy i mam pytanie bo nie wiem czy wierzyć tym wpisom jak jest naprawdę w Azotach ?Proszę o rzetelne opinie.Dziękuję

joo

Jest spoko,

erich
@Jerzy

było milion razy pisane a ty nadal pytasz. co ci jeszcze powiedziec? ze jest super wysokie zarobki i mila atmosfera?

Blink blink
@Jerzy

Tak jest naprawde, (usunięte przez administratora) sie narobisz i nie zarobisz, a jak cza roboić to już za mało płatne, jak tak dalej bedzie to........ Sprawdzisz na własnej skórze

Daniel

Dzwigają najniższą krajową ,jak tak dalej pujdzie to my bydymy robić za ta najniższo.(usunięte przez administratora) obudzcie się w tej solidarnośći

@Daniel

masz rację !!! zobacz co robią...na inne niepotrzebne (usunięte przez administratora)(wiemy o co chodzi) sa przeznaczone grube pieniadze,a na to co potrzeba to nie ma...trochę nieudolni ludzi dysponują tymi naszymi pieniędzmi,nie uważacie ???

Do roboty dziady !!!

Wszystko drożeje może te pasożyty z solidarności by pomyśleli o jakiś podwyżkach ?

@Tomek

a jesteś zapisany do Solidarności że tak mordę wydzierasz ???

@solo

Oczywięcie,weźcie się w końcu do roboty zamiast (usunięte przez administratora) w stoki

Damian

Erich to ty dzielisz tą premią kwartalną !!!

Pyjter

Erich ty ponoć mos te 3300zł !!!

Erich
@Pyjter

Jo 3300?? jo 5300 mom

koza

to na przyklad podejme prace od 01 sierpnia,na produkcji,w systemie 4 brygadowym na 3 zmiany to na poczatek na jaka moge liczyc wyplate,zaznacze ze pani w kadrach obiecala na poczatek 2000 na reke,pytala sie tez czy mam uprawnienia na wuzek widlowy,tak mam

JOY
@koza

Dostaniesz kolego na początek jak Ci obiecali w kadrach ,to bardzo dobrze jak i zarówno smieszne ,bo ja jestem pracownikiem tej Firmy od 14-lat i mam tez 2 -tysie ,chyba będę musiał się umówic z p.Prezes w sprawie podwyżki no bo ile idzie. prawda

@JOY

ludzie po 30-40 pracy w azotach maja po 2300 na reke na produkcji a spiki co ledwo przychodza, pojecia o technologii nie maja 2000 by chcieli hahahahahaha

@koza

zreszta masz na umowie jaka masz wyplate. wpisz sobie przelicznik brutto -netto na necie bedziesz wiedzial ile dostaniesz na reke. troche wysilku! myslenie nie boli! samemu nic tylko kazdy niech kazdemu na tacy wszystko poda najlepiej. przychodza teraz tacy nic nie wiedza o produkcji nawet nie wiedza w ktorym kierunku sie zawor otwiera a chcieliby kokosy!

@koza

a z taką ortografia to mysle ze i wkrótce kierownikiem zostaniesz ;)

JOY
@mistrz_biznesu

Mistrzu proszę nie obrażaj ludzi ze jak taki swieżo zatrudniony człowiek nie potrafi otworzyć zaworu - nie zna kierunku - nauczy się nie odstraszaj ludzi przecież wiesz ze jest NIŻ na pracowników. tak apropo widze że jesteś kumaty czy ty rozumiesz sposób premiowania kwartalnego pracowników.

@JOY

tak znam system a więc wyjaśniam. 50zł na mc/ na osobę, jednak nie można wypłacić mniej niż 300zł tak więc raz jedna raz druga połowa dostaje :D świetne co? trzeba mieć łeb aby urodzić takiego potworka. Tak jakby raz na pół roku nie szło wypłacić wszystkim po 300 lub raz w roku np w czerwcu po 600, zamiast jak teraz kwartalne. Nie mówiąc już że na dzień chemika nic nie dostajemy. CO do zaworów to nie odstraszanie ale ludzie po technicznych szkołach przychodzą i nie potrafią takich rzeczy a wymagania mają z kosmosu. Przypominam że otwiera się przeciwnie do ruchu wskazówek zegara a styczność z takimi ma się i w domu odkręcając np kurek od wody ;)

AO
@koza

Na obecną chwilę (08-08-18) na początek tyle ile wynegocjujesz. Po 3ch miechach 3300brutto i nie narzekaj, bo to tyle samo co starzy pracownicy, a wiedzę po 3 miesiącach będziesz miał dalej skromną. Dodatki to premia kwartalna i nocki. Z funduszu socjalnego wczasy pod gruszą co dwa lata i premie świąteczne ok 300zeta. Zdaje się, że są jeszcze nagrody jubileuszowe ale trzeba mieć chyba ze 20 lat pracy i wypłacane są co 5 lat. Charakter pracy różny. czasami coś nieprzyjemnego, brudnego i w trudnych warunkach musisz zrobić, z czasami popijasz colę i czekasz, aż cos ci cię wychłodzi, napełni itp. Ludzie odchodzą głównie przez kasę i system czterobrygadowy.

erich z werku
@AO

a co bys chcial co roku nagrode jubileusozwa? wez sie ogarnij! o i wyszly znowu nierownosci bo 3300 to malo kto ma!

Saletra

Najlepszy zakład na świecie normalnie Arbeitslager przychodzcie po co jechać do obozu do Włoch jak jest po sąsiedzku

solidarność

Ludzie tu jest luxus normalnie all inclusive wczasy na Bali i jeszcze za to płacą.Czekamy na was przychodzcie od zaraz!!!

krisa

No, no, nowy przetarg na naprawę kolumny a myślałem że zamkną ten wydział, może byłoby to lepszym wyjściem ? skoro nadal bilans jest jaki jest. ale aby ludzie maja przedluzone dziecinstwo- 3 miesiace wakacji, lepiej jak za lat szkolnych nic nie robic a wyplate sie bierze. az dziw ze nie przesunie sie ich na inne wydzialy gdzie roboty od groma. ciekawe kto zostanie prezesem ten co kilka lat temu chwalil sie ze ma 10l na produkcji doswiadczenia, ponoc tez kandyduje.

Bling bling

Co tam ciekawego w azotach, ponoć ostatnio się kolumna jarała :) niebawem to wszystko się sypnie. A co do pytań to na halach jest ciepło, a nie ma takiej pracy jak operator wózka, bo magazynierów ze swojej posadki nikt nie ruszy, chyba,że już któryś uciekł :) Robisz to co ci każą i tyle na kase i premie nie liczcie, bo już tyle osób odeszło i premii dalej nie ma. Chyba że ktoś chce zarabiać 1700na lape pracując święta nie święta, narażając sie na różne niebezpieczeństwa i nie atrakcyjny zapach.

krisa
@Bling bling

jak wiesz ze sie jarala to po co sie pytasz? spytaj kolegow to ci powiedza a nie na netowym forum szukaj info.

koza

to ze dwa kola mozna wyciagnac za miesiac roboty czy nie

jooich

można

zibi
@jooich

zależy gdzie( na jakim oddziale) i za jaki okres czasu pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Azotowe Chorzów S.A. - Chorzów

• Jak się pracuje w Zakłady Azotowe Chorzów S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Azotowe Chorzów S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Azotowe Chorzów S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 1 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zakłady Azotowe Chorzów S.A.
1.5/5 Na podstawie 178 ocen.

Zakłady Azotowe Chorzów S.A.