Opinie o Zakłady Azotowe Chorzów S.A. w Chorzów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Zakłady Azotowe Chorzów S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zakłady Azotowe Chorzów S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja nawozów, środków ochrony i artykułów rolniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Azotowe Chorzów S.A. w Chorzów

miki

witam,po ile osob robi na zmianie w brygadzie,moge prosic o szczera odpowiedz jak podejme prace moze za miesiac jako operator wozka widlowego to na jaka moge liczyc wyplate,prosze napiszcie powarznie bo towarzne

maly

jak sie pracuje na zmianach,czy ludzie sa spoko,pewnie wszedzie sa jakies nerwusy,albo tacy co wszystko wiedza i tak nie rob tylko tak ,po ile osob robi na zmianie w brygadzie,a jeszcze pytanie czy w zimie na halach jest w miare cieplo,czy obowiazkowo sa jakies okulary ochronne kture nosi sie 8 godzin,kask

true
@maly

pisze sie które w lato upał i nawet wody nie dadzą nie mowiac juz o stratach energii ale kierownictwo ma cie gdzies za 1700zl na reke na zmiany w warunkach poczatku 20 wieku ani tu nie idz

koko

czy sniadanie czeba miec swoje z domu,czy jest jakas stolowka zakladowa,prosze o normalne odpowiedzi a nie ze woza z tesco

P
@koko

Trzeba mieć swoje jedzenie

Kalina

Odwolali prezesa? To prawda?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Zakłady Azotowe Chorzów S.A.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Leszno
lyjo

czy w azotach nadal jest prokurent czy został zniesiony przez zarząd??

Leszek

W ostatnim czasie widziałem ofertę pracy w firmie Adipol-Azoty, oferta dotyczyła pracy na produkcji. Czy ktoś z Was może udzielić nam informacji, na jakie benefity oraz dodatki socjalne może liczyć nowy pracownik tej firmy? Co z kwestią warunków pracy oraz przerw? Zachęcam Was do udzielenia nam odpowiedzi, chętnie poznamy nowe wiadomości!

herman
@Leszek

napewno to nie byla firma adipol bo taka nie istnieje od paru lat, jak juz to zaklady Azotowe Chorzów. benefity masz wymienone w ofercie pracy, lux med, multisport, ubezp grupowe. bylo juz tu o tym kilka razy. socjal wczasy pod grusza co 2 l i kasa na swieta- wigilia i wielkanoc. warunki jak to na hali i tyle, przerw nie ma sztywno ustalonych potrzebujesz to sobie robisz, nie ma ze np 9 to przerwa. mozesz zrobic wczesniej lub pozniej taki charakter pracy wszystko zalezy od wielu czynnikow technologicznych.

smiech na salce

To jest najważniejsze w AZOTACH !! remonty remonciki dyrekcji bo kryształowe zyrandole nie wystarczają: kolejny przykład! z zakladki przetargi!! tak jakby 2 sale obecne nie wystarczyly !! a na produkcji stropy spadaja na glowe!! Przedmiotem zamówienia jest wykonanie projektu wnętrza i aranżacji pomieszczeń budynku Zarządu w zakresie salki konferencyjnej dla około 20 osób oraz toalety.

Daria

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

erni
@Daria

praca nie jest zła choć decyzje są czasem całkowicie sprzeczne z logiką. Widocznie nieopowiedni ludzie są na górze, wszelkie zakupy które wspomogły by produkcje są odwlekane gdyby nie spryt pracowników to już dawno by to klękło. Bardzo kiepskie zarobki, na prace w świątki piątki na zmiany w paskudnych warunkach przy substancjach niszczących zdrowie to są wręcz żałosne. Z roku na rok człowiek biednieje bo ceny w góre a tu jak już się coś dostanie to jakieś grosze.

Elektryk
@Daria

Tak jest jeden pozytyw-extra biura macie !!!

Bling bling

Zero pozytywu, im dłużej się tu pracuje tym bardziej widać jaki tu jest (usunięte przez administratora) Brygady patrzą na siebie z byka, nikt ręką noe ruszy , bo to nie on zrobił, nie on zostawił, każdy ma wszystko gdzieś. Kierownictwo podobnie mają swoich pupilków , a reszta to chołota, jak tu ma być lepiej skoro przez 4lata żdnej podwyżki, dopiero jak sie ludzie zaczęli zwalniać to podwyżki dla kadry się znalazły. Dyrektor co roku inny i patrzy tylko ile kasy by pod..ć, bo po co pracownik ma mieć lepiej. Teraz w biurach jest więcej osób niż na zakładzie tylko co oni tam robią, bo efektów żadnych nie widać?? Tu nie ma prawa być lepiej przy takich rządach jakie są, ale co tam, syzyfowa praca i tyle. Pozdrawiam. -4°

halo hans
@Bling bling

racja, ale nie dyrektorzy a prezesi co rok nowi, czasem nawet 3 do roku ;) na wpn max produkcja magazyny puste a ludzie grosza podwyzki !! tylko brygadzisci taka sprawiedliwosc i solidarnosc. najlepsze ze od lipca znowu ceny ubezpieczenia grupowego wzrosnie a juz wkrotce rząd wprowadzi ppk czyli pracownik nawet nie stoi w miejscu z pensja ale co roku MA JĄ NIŻSZĄ !!

Były Mmm

Witam. Firmy nie polecam. Pracowałem tam jakiś czas temu. Niesnaski ciągłe między wydziałami produkcyjnymi. Natomiast w biurze... hmm panie urządził sobie folwark i skutecznie nie robiąc nic lub prawie nic utrudniają pracę innym. Są ludzie z którymi da się tam pracować jednak ciągłe problemy firmy nie pomagają, a ludzie co wyżej to chcą jeszcze coś dla siebie ugrywać. Przykra sprawa. Jeśli ktoś ma jakiekolwiek ambicje odradzam. Aaaa a o szkoleniach to można zapomnieć.

Gerad

Podobno dyrektor też spierd... z tego tonącego okretu

igrek
@Gerad

wczas sie kaples...

hans

Czyja to wina że przez połowę miesiąca na WPN nie było surowców do produkcji???? w styczniu miesiąc postoju brak kwasu teraz w kwietniu brak weglanu, a ciagle slyszymy o zwiekszaniu produkcji. juz w grudniu zapowiedziano by na lipiec i sierpnien nie planowac urlopow bo trzeba wyrobic roczna norme! a na wakacje mozemy jechac zima- na narty lub do cieplych krajow! hahaha za co przy pensji 2 netto to chyba na lodowisko przy aks... zalosne zreszta po co zwiekszac produkcje jak potem i tak problem ze sprzedaza. kompletnie nie rozumie polityki gory

Hugo
@hans

Pytasz czyja wina?.. Zapytaj swojego Dyrektora no i szefową zakupów - Tak za**iście planowali że nie było surowców do produkcji

ara
@Hugo

szefowej juz nie ma chyba presji nie wytrzymala ;)

umowa lojalnościowa

Czy ktoś orientuje się, ile wynoszą, koszty szkolenia na uprawnienia i na jak długo trzeba podpisywać tę umowę lojalnościową?

mijo
@umowa lojalnościowa

3 lata i około 200zł za uprawnienie

Leszek

To jak jest w końcu z tym pracodawcą? Macie różne opinie. Napiszcie jeszcze proszę na jaką umowę można liczyć? Czy Adipol Azoty przyznaje do pensji jakieś dodatkowe benefity? Można korzystać z prywatnej opieki lekarskiej?

erni
@Leszek

Po 1 to nie adipol a azoty chorzów grupa puławy, gdyby nas kilka lat temu nie przejeli to by już to zamkli. po 2 opinie jak opinie, wejdź na inna firme na kazdej znajdziesz to samo obsmarowywanie gownem i wylewanie żalów. po 3 umowe o prace dostajesz i zawsze chocby nie wiem co pensja w terminie. mozesz sie ubezpieczyc dodatkowo w to masz dostep do luxmedu. Benefity standard czyli to co musi byc czyli dodatek za nocki, co 2 lata wczasy pod grusza- najwieksza niesprawiedliwosc jaka moze byc w tej firmie bo czym masz wieksza rodzine tym wiecej dostajesz i to na kazdego czlonka jak jestes sam dostaneisz 300zl jak masz np 4 dzieci i zone to na kazdego chyba z 600 czy 700 dostajesz- *ebnieci, na swieta w grudniu i marcu tez pare stow wpadnie i te ogromne premie kwartalne? polroczne? po 150zl o ktore toczymy tu wojny

Ernest

I jak tam premia panowie i panie ???

@Ernest

premia ??????? dostali ci tylko co (usunięte przez administratora) liżą,nadają na innych i są bardzo"dyspozycyjni"...reszta zapiepsza i (usunięte przez administratora) z tego ma !!!! t tej firmie rządzą tylko układy,kto ich nie ma to maja go głęboko w (usunięte przez administratora) !!!!

ziomal

co za bzdury!!!!!!!!! Ja nikomu .... nie liże wykazywałem się i dostałem. Każdy chciałby dostawać a robić się nie chce!!! premia jest dla tych co pracują a nie tylko udają że pracują!!! czasy komuny się skończyły.

bobo

no,coś w tym jest ...głupio dzielona premia,bez zastanowienia...wszyscy powinni dostać,za to co robią żeby utrzymać tę firmę na powierzchni...dla zwykłego "robola" te 100 czy 200 zł to bardzo dużo,no ale góra tego nie rozumie,bo tyle to wydają jednorazowo na "waciki"...premia za to co ludzie wypracowują powinna być co miesiąc,a nie tak jak teraz,i jeszcze nie dla wszystkich....żałosne to jest...

rot
@bobo

Ja i ziomal- obaj się mylicie ! premia fakt żałosna i tylko żeby skłócić ludzi bo powinni dac wszystkim po 150 niz polowie po 300 ale kolejna premia dostana ci ktorzy nie dostali teraz. niestety takie gowniane przepisy sa wynegocjonowane... a zreszta premia powinien dzielic majster na podstawie pracy bo sam mam na zmianie 3-4 osoby ktore wszysko maja gdzies pracuja po 3-4 lata a pojecia o instalacji nie maja bo twierdza ze sa tu przejsciowo! tylko te ich przejscie trwa juz pare lat i jakos przejsc gdzie indziej nie mogą tacy sa "rozchwytywani"

Bling bling

Ludzie co wy piszecie ???!!! Masakra, czy są święta wolne i weekendy??? Na 4ro brygadówce zadupiasz jak ci wypadnie i za święta czy niedziele (usunięte przez administratora) dostajesz. Jaka kasa ,jaka kasa, za taką robote to powinna być trójka na ręke, a nie że podwyżki brygadziści dostali ,co by ich przytrzymać, a zwykły robol niech zadupia. Przyjmiesz się to dostaniesz niecałe 2tys.i tyle. Zatrudniają ludzi, przyjęcia są, ale co z tego jak taki Janusz przyjdzie poczuje ten smród zobaczy ile musi się naumieć i po dwóch dniach rezygnuje, bo go głowa rozboli od nauki, ludzie nie za tą kase! Jeszcze troche i nie będzie miał kto robić, bo zostaną po trzy osoby na zmiane, taka jest prawda. Nie będe nikogo zniechęcał, wystarczy przyjść i zobaczyć samemu, fajna robota, więcej siedzisz niż robisz, a pupilki dyrka dostają premię zamiast ciebie, więc po co się starać.

Elektryk
@Bling bling

Panowie wreszcie głos rozsądku !!!

Dolores

Lata lecą a nic się nie zmienia pupile dostają profity a reszta do roboty raus. Tym razem trzeba napisać maila wyżej może Puławy

Norman

Czy wy ludzie nie widzicie że cały czas wiszą ogłoszenia o pracę? Nikt na dłuższą metę ni wytrzyma w tym guliku

Pytanie?

Jak wygląda mniej więcej grafik w systemie czterobrygadowym,czy weekendy są wolne, jak z pracą w święta też się robi a jeśli tak to liczone jest to normalnie czy jako dniówka płatna 100%?

@Pytanie?

zapieprzasz świątki,piątki i niedziele za marne grosze...jak ci przypadnie tak musisz iść,nie ma że boli...płaca nie za specjalna,wręcz komiczna na te ceny co są w sklepach...no ale cóż...robić trzeba...

jo

taki system pracy, to normalne jak godzisz się na trzy zmiany pracować to i weekendy czasami trzeba a i święto czasami wypadnie, za to inne dni są wolne. tylko narzekać potraficie!! To po pracujecie??

Yno Jo
@jo

Co ty piszesz czasami weekend w padnie heh czasami weekend masz wolny w takim systemie i wiadomo co czwarta niedziela heh i czasami święta się pracuje to wnioskuję z twojej odpowiedzi ze nie pracujesz w systemie cztero brygadowy, albo nie na azotach co święta żeby brać wolne to trzeba na początku roku zaklepywać się wolne żeby bynajmniej trochę z rodziną bydz, jeszcze jedno jak by płaca była by odpowiednią to można było by to jeszcze przytrzymać a tak no cóż wiadomo jak ktoś pracuje to wie o czym pisze.

erno
@Yno Jo

heh i heh bełkot jak nie wiem. zalezy jaka masz zmiane u nas z wolnym na swieta nie ma zreszta w swieta sa dyzury po 2os wiec nie ma produkcji

Yno Jo
@erno

to chyba tylko u was.

Leszek

A czy firma obecnie rekrutuje? Na jakie warunki może liczyć nowy pracownik? @jo, a czy można liczyć na jakieś dodatkowe benefity? Jest możliwość korzystania z prywatnej opieki lekarskiej? A jaka panuje atmosfera między pracownikami? @Halik, a jak wygląda proce rekrutacji?

jo
@Leszek

są doadatki - wczasy pod gruszą, premie świąteczne, opieka medyczna za 1zł , karty multisport

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Azotowe Chorzów S.A. - Chorzów

• Jak się pracuje w Zakłady Azotowe Chorzów S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Azotowe Chorzów S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Azotowe Chorzów S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 1 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zakłady Azotowe Chorzów S.A.
1.5/5 Na podstawie 178 ocen.

Zakłady Azotowe Chorzów S.A.