Opinie o Luvena S.A. w Luboń

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Luvena S.A., lecz również Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Luvena S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja nawozów, środków ochrony i artykułów rolniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Luvena S.A. w Luboń

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
TP1TRTP2TK

Przepracowałem dla Luveny 13 lat i sobie chwalę. Zarobki na stanowiskach kierowniczych konkurencyjne ze średnia krajową w tym obszarze, choć nie powalające. Dużo pracy, dużo nauki, dużo odpowiedzialnosci - ale też realne możliwości zrobienia kariery, nawet od aparatowego do dyrektora. Atmosfera pracy - nadal chyba nie najgorsza. Jak mawiał J.K. - po Luvenie zawsze znajdziesz pracę. Pozdrowionka.

Byly pracownik

Dla kandydatów na ślusarza szybki opis stanowiska. Jesli lubisz dziabnąć se z rana seteczke to te stanowisko czeka na ciebie. W nagrode mozesz (usunięte przez administratora) troche zlomu bo kierownictwo pozwala.

TP1TRTP2TK

też b.kierownik Nowy wpis
Klient
@TP1TRTP2TK

awans w tej firemce jak w usa .. od pucybuta do milionera ... jajca wypisujesz ..

Wiktoria Nowy wpis
@też b.kierownik

czyli rozumiem że zbytnio nie ma co tutaj liczyć na awans?

Administrator Nowy wpis

Czy pensja w wysokości 5500 w mieście Luboń jest możliwa? Ile zarabiacie, pracując jako Automatyk?

Pytanie Nowy wpis

Czym w Luvena S.A. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Byly pracownik

Edward
@Byly pracownik

Długo pracowałeś w Luvenie? Jak oceniasz to miejsce pod kątem atmosfery? Pracownicy żyli ze sobą w zgodzie? No i ile można zarobić w tym miejscu? Może podasz jakieś widełki obowiązujące w firmie? :) Daj znać!

@Edward

Ok 5 lat. Ogólnie można znaleźć kilku fajnych ludzi.., niestety większość jest jaka jest.. Generalnie czym dłużej tam się pracuje, tym bardziej przymyka się oko na patologie tego zakładu, typu chore decyzje zarządu czy majstrów ale też na fałszywych ludzi z którymi niestety również trzeba tam współpracowac. Widełki są od ok 3200-3800 bez nadgodzin ????????

Dorota
@Stary były pracownik

Chore decyzje zarządu? Jak ty byś lepiej zarządził to czemu się nie zgłosisz na kierownika? ;-)

@Dorota

Może dlatego, że już od jakiegoś czasu tam nie pracuję i prowadzę własną firmę, dzięki której zarabiam więcej niż kierownik działu TP2 ;-)

LUWEŃCZYK
@Byly pracownik

Zostałeś zwolniony za takie poczynania że wiesz

logo firmy Właściciel Punktu Kurierskiego
Pakersi Kamil Kik
(33 opinii)
logo firmy Przewoźnik wspołpraca
ERONTRANS SP. Z O.O
(130 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Kierownik zespołu budów
Henryk Wojkiewicz Przedsiębiorstwo Hydro-Gaz Swarzędz Henryk Wojkiewicz
(5 opinii)
logo firmy Monter rusztowań 2022
ES-PERFEKT
(234 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
krzysztof

ile dostanie tokarz? 30 lat stażu

Wiecie może, czy w Luvena S.A. szukają chętnych na staż?

Zal

Jeśli chcecie pracowac w kazde święta za 3000 zl netto to praca stworzona dla was.

Mstmss
@Zal

Poważnie tak mało ludzie zarabiają w 4 brygadnowce kasjer w biedronce zarobi 300zl mniej a niedzielę ma wolna

Izabela
@Zal

Faktycznie każdy pracownik w Luvenie pracuje w każde święta? Nie jest to w jakiś sposób rozdzielane między pracownikami firmy? Ile w takim razie osób pracuje w zespole? Może wynika to po prostu z jakichś braków kadrowych?

Jarosław
@Mstmss

Już teraz i w biedronce pracują w niedziele, ale z tego co wiem, mają spory dodatek, a tutaj dostaje się jakiś dodatek za pracę w niedziele i święta ?

Czy w Luvena S.A. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Zatoc

(usunięte przez administratora) totalne podstawa jak jakas jalmozna z mopsu i do tego w systemie 4brygadowym. Ostatnio nasz wydzial pisal prosbe o podwyzke gdzie oczywiscie nas olano wiec teraz my olejemy co trzeba????. I zaden mistrz czy koordynator tu nie pomoze to sa jednostki nieliczace sie dla nas. Zaklad ma nas gdzies wiec i my teraz wam podziekujemy co zreszta robimy od dluzszego czasu. Czekamy tylko do maja na wasza odp a jesli nie to nasza jakosc zejdzie calkowicie do dna. Nie prosimy o duzo wiec prosimy o szczere rozwazenien naszej prosby. Pracownicy TP2, TP1,.

Ilona
@Zatoc

Hej, rozumiem, że przy rozpoczęciu pracy oferują minimalną krajową, ale może istnieje możliwość awansu ( jeżeli nie podwyżki). Czy znasz kogoś kto skorzystał ze ścieżki kariery w firmie?

@Ilona

Tak siebie. Jaki awans kobieto czym wiecej urawnien i szkol tym bardziej jestes nikim. Majstry i ich (usunięte przez administratora) czyli wszyscy co z seb... Kazie.... Janin.... I cale te walkie.... Dla nich raj i nie robienie nic a piotras udaje ze njc nie widzi. Albo od maja podwyzki albo ????????????????????????????????. Pozdrawiamy tp2. Tp1

@Zatox

Czekamy albo sobie wit... I (usunięte przez administratora)... sami za.......

Ilona

Czy praca na stanowisku pracownika produkcji w Luvena jest aktualna? Chodzi mi o to ogłoszenie: https://www.gowork.pl/oferta/pracownik-produkcji,0tBhZPvuhS21kHFPa1gAcs,poznan . Będę wdzięczna za informacje, oferta wrzucona w lutym tego roku.

Nowy
Kandydat

Ktoś wie ile może wyciągnąć slusarz narzędziowy i mniej wiecej jak wygląda tam praca?

Czy w Luvena S.A. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Pan
@Pytanie

Nie

Stary były pracownik

Nie warto tam pracować (w szczególności dla nowych pracowników) starzy wyjadacze też już kręcą nosem. . Polacy są dyskryminowani na każdym kroku, za to wszyscy obcokrajowcy są faworyzowani do lżejszych prac. Cały czas w telefonach zero zaangażowania do pracy. Wszędzie (usunięte przez administratora) zero perspektyw na jakikolwiek rozwój. Zarobki nie są tragiczne i zawsze na czas lecz za ten system pracy i same warunki.... Co najmniej 1000zl miesięcznie za mało. Generalnie praca dla odpornych psychicznie, wielu ludzi naprawdę w porządku, zdarzają się również podpier...., nie wspominam o majstrach bo to temat na osobną książkę.. Jeden podobno dostał stanowisko przypadkiem, dzięki temu że wypił flaszkę z kim było trzeba.. :) Ogólnie sama praca nie jest tragiczna lecz wypłata, (usunięte przez administratora) i ogólny system pracy pozostawiają wiele do życzenia.

lol
@Stary były pracownik

może odpowie ktoś wreszcie konkretnie ile na rękę można zarobić tam na 4 brygadówce?

Pan
@lol

Pracowałem 3 lata i po wszystkich premiach i dodatkach wychodziło ok 3000, 3200 na konto. Nie wiem jak jest teraz, ale podobno dużo gorzej

Zatox

Jeszcze chwila bez podwyzek i odzyskania premi to sami z biura beda sobie sami tam auta ladowaci wogule wszystko robic. 5% mniej wiec nasza praca rownies o 5% jakosciowo nizsza tyle w te.macie

Maria

chciałabym zapytać jak wygląda praca w laboratorium, jaką jest atmosfera w zespole i jakie zarobki

Olga
@Maria

Dziwne, że jeszcze nikt nie zareagował na Twój wpis. Ale z tego co widzę, to w Luvena do laboratorium potrzebują raczej praktykantów, którym dadzą możliwość zdobycia cennego, praktycznego doświadczenia w dużej firmie produkcyjnej: https://luvena.pl/oferty-pracy/ Więc może już dostałaś tam pracę? Jak to jest?

Miłosz

Praca ok ale jak majstry śpią bo tak to się chcą wykazać żeby nie stracić stołka a mistrz? Po prostu robi za majstra. A kierownictwo nic nie widzi brak słów na tych co rządzą.

Kandydat

Jaki jest powód tak częstych rekrutacji na pracownika produkcji.

Zatoc

Jest spoko.

ON

Badania okresowe poza godzinami pracy. (usunięte przez administratora) Ogólnie bez rewelacji.

Bartek

@kolega to całkiem sporo? Polecasz tam prace ?

Zostaw merytoryczną opinię o Luvena S.A. - Luboń

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Luvena S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Luvena S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Luvena S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 2 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Luvena S.A.?

Kandydaci do pracy w Luvena S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Luvena S.A.
3.3/5 Na podstawie 54 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Romana Maya 1
    62-030 Luboń
  • NIP: 7772337097 KRS: 0000303985

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Luvena S.A.