luvena s.a.

Luboń

Opinie o luvena s.a.

Lidia

@chetnypewnie dużo zależy od tego na jakim stanowisku chciałbyś pracować. Często w firmach jest to też kwestia do negocjacji. Ktoś z pracowników luvena s.a. może powiedzieć, czy u tego pracodawcy jest taka możliwość?

chetny

Witam jakie sa zarobki na start dziekuje

Lidia

@Luveńczykatmosfera to bardo duża część tego co buduje zadowolenie z pracy. Mógłbyś również powiedzieć coś więcej o samych warunkach zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje może imprezy integracyjne? Co jeszcze powinny wiedzieć osoby, które zastanawiają się nad przesłaniem CV do firmy?

Luveńczyk

Powiem krótko, brud brud i jeszcze raz brud, a podobno instalacja bezpyłowa... Ale atmosfera całkiem, całkiem. Jeżeli jesteś odpornorny na to że w pracy się pobrudzisz to dasz radę, przynajmniej nie jest na razie jak w Auswitz, na każdym wydziale rąk sobie nie powyrywasz.

Lidia

@kolegamożesz powiedzieć coś więcej o pracy na produkcji? Czy oprócz wynagrodzenia można również liczyć na dodatkowe benefity, czy też pakiet socjalny?

kolega

Różnie to jest jednemu uda sie dostać podwyżkę drugiemu nie ,ale na podwyżkę co 3 miesiące nie ma co liczyć :) Szkolenie wstępne ? Oczywiście,koledzy ze zmiany pokażą co i jak. Nie tylko załadunki tirów, wszystko zależy od majstra, są też prace jak przekładnie uszkodzonych palet,obsługa maszyn(instalacji),sprzątanie i wiele innych "pierdół".

@kolega 30.05.2017 12:41

no to średnio trochę finansowo to wygląda, ale dziękuje kolego za odpowiedź

qqqq

chodzi mi o to czy są jakieś stopnie rozwoju czy jak już zatrudnimy się za te około 2500 zł to będziemy przez X lat za tyle robić? Jak za czterobrygadówkę to trochę słabo. A szkolenie to mi chodzi o szkolenie wstępne na stanowisku, czy praca polega tam tylko na załadunku wózkami?

Kolega

Podwyżki? Hm. Sprawa bardzo indywidualna. Szkolenie na operatora wózka? Nie ma czegoś takiego w luvenie.

Kolega

Zarobki na poziomie około 2500 na początek,bez uprawnienia na wózki nie ma co sie starac o prace. 4 brygadówka ,2 dni rano,2 dni popoludniu,2 dni nocki,2 dni wolnego,z czego pol dnia po nocce prześpisz. Czyli wiadomo weekendy pracujące(sobota niedziala wolna raz na 6 tyg tak wychodzi około) prawie wszystkie swięta w pracy prócz wigilii i sylwestra. A syf... są 2 wyjścia,albo sie przyzwyczaisz do niego albo sie obalisz ;) co do majstrów... jezeli bedziesz za duzo kozaczył,pożegnaj sie z premią. Trzeba zrobic swoje. Dość monotonna praca,trzeba to lubic i tyle :)

@Kolega 03.05.2017 09:34

Dzięki za odpowiedź, a jak potem wygląda sprawa z podwyżkami? Ile trwa szkolenie na operatora na początku?

qqqq

Witam, czy mógłby ktoś napisać ile zarabia na start pracownik produkcji? Jak wygląda kalendarz pracy na 4 brygadówce?

ypoaoa

Branża rzeczywiście może być dość skomplikowana, ale wiadomo, że doświadczenie u nich zdobyte jest dość cenne, więc nie ma co narzekać na to. Ciekawe tylko czy jest jeszcze szansa na odpowiednie benefity socjalne do podstawy zarobków, wiecie? Dzięki.

tardo

wyższego? Od lat wszyscy mechanicy w Luvenie to chłopaki ze średnim

Tomiii

Jakie pieniądze można zarobić na lini produkcyjnej? Czy jakiś social? W weekendy też pracuje się? Pozdrawiam

M.

O zabranej premii dowiesz się za dwa miesiące z kartki od wypłaty. Zarobki na produkcji są dobre, ale warunki na instalacjach (i nie tylko) zniechęcą niejednego. No i ci ludzie...

automat

Ile zarobi automatyk w LUVENIE?

Romek

Powiem szczerze przyjeżdżam tam po nawóz z 3-4 razy w miesiącu co gadam z chłopakami to nie narzekają czasami irytuje ich zabieranie premii z [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a tak jest ok ci co robią na wózkach chwalą sobie i mam tam paru naprawdę szybkich chłopaków od załadunku jeśli nie ma kolejki i się uwijam jestem w stanie wyjechać w ciągu 20-30 min od wjazdu z załdunkiem i papierami. Co do Syfu no niestety jest nieziemski szczególnie jak popada i fakt że na hali zimniej niż na dworze tu się zgodzę. i Niech poprawią tą Wage bo tam jest Masakra przy dużej wysyłce chłopaki zdąrzą się wyrobić a auta jeszcze czekają do wyjazdu.

bonton

praca w tej firmie to tragedia + brak jakichkolwiek możliwości rozwoju. Warunki pracy - w hali zimniej niż na zewnątrz , wszędzie pył i brud. Firma ma rekordową sprzedaż, a zarobki szeregowych pracowników to jest pomyłka - wiecznie kryzys

d

A co ze zdrowiem czy praca z chemikaliami nie jest szkodliwa? A nikt za to dodatkowo nie placi. Ilr osób pracujacych w Luvenie zmarlo na raka? Z tego co wiem dużo. Czy to nie od tych chemikaliów?

maciek

Tyle tekstu ale nie wiele konkretów, więc podrzucę, że luvena z Lubania sprzedaje nawozy wysokiej jakości nie tylko ogrodnicze ale i roliczne, prócz tego też impregnaty i chemikalnia, więc są wszechstronni jak tak popatrzeć. Myślę sam czy by nie spróbować w tym sezonie własnie z nawozami od nich, bo te które używam do tej pory są takie sobie

Seciu

@X - jacy kierownicy TP2? mały kapral, któremu prace w Luboniu załatwił wujek i wiecznie sfrustrowany pracownik biura, ktoremu kiedyś kazali zostać kierownikiem transportu? to nie są żadni kierownicy. tam wszystkim trzesie jolka i mistrzowie!

ex_xe

@edward proszę cię, jaki lider produkcji i sprzedaży w branży. Kombinat Puławy, który trzyma w Polsce 70% zakładów chemicznych produkujących nawozy to jest lider. Luvena to tylko prywatna firma, która jest co raz nie istotną konkurencją. Lider produkcji chemikaliów, czego impregnatów do drewna? Tego nikt nie kupuje. Atmosfera w pracy z dnia na dzień coraz gorsza, każdy tylko pilnuje swojego stołka i się nie wychyla.

X

Warunki spartanskie.. Zima Musisz sie ubierac cieplo bo nie ma sie gdzie schwowac.. Praca nie byla by zle jak by byla platna tak jak sie nalezy za to co robisz i w jakich warunkach!! Świeta robole w pracy a biurowiec na wolnym z zyczeniami na kartce!! szok !! Dzien swiety swiecic lecz w Luvenie!! Brak poszanowania dla pracownika!! Wydzial Tp 2 spolczucia miec takich kierownikow!! Wiecej idzie pogadac z prezesem czy Dyrektorem!! szkoda Tylko iz najwieksza wladza nie widzi jak kierownictwo traktuje swych pracownikow!!!

Jarysek

byłem wczoraj na rozmowie - odradzam mają już kogoś na stanowisko a rekrutacja to tylko fikcja. odpowiedziałem prawidłowo na wszystkie pytania techniczne po czym usłyszałem że nie wiem o co chodzi.

TP1TRTP2TK

kalma - błąd - nie pracuję już dla Luveny ;)

TP1TRTP2TK

Przepracowałem dla Luveny 13 lat i sobie chwalę. Zarobki na stanowiskach kierowniczych konkurencyjne ze średnia krajową w tym obszarze, choć nie powalające. Dużo pracy, dużo nauki, dużo odpowiedzialnosci - ale też realne możliwości zrobienia kariery, nawet od aparatowego do dyrektora. Atmosfera pracy - nadal chyba nie najgorsza. Jak mawiał J.K. - po Luvenie zawsze znajdziesz pracę. Pozdrowionka.

pyrek

fajna firma, świetna atmosfera, polecam

got

dlaczego? uzasadnij

nie polecam w zadnym wypadku koło Poznania

Zostaw opinię o luvena s.a. - Luboń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie luvena s.a.