Lanwar Cosmetics Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Lanwar Cosmetics Sp. z o.o.

Maja

Czy zaszły jakieś korzystne zmiany w firmie? Czym jest spowodowana ta cisza na forum?

Iwona

@Spakonjak dawno tak właśnie wyglądały warunki pracy w firmie? Co uważasz, że w firmie warto zmienić, by pracowało się lepiej?

Spakon

Nie polecam. Umowa to smieciowka( zlecenie), co miesiąc nowa lub jej brak. Brak premii, nadgodziny płatne jak za normalną stawkę godzinowa. Zarobki slabe, 8-9zl netto na godzinę, bez premii. Na magazynie pracuje się średnio 10-11 godzin, nie raz nawet 14-15. Brak szacunku dla pracownika, sam syf, zdanie zmienia się tam co 5 minut, zero organizacji. Opinia dodana przez osobe ktora tam pracowała.

Iwona

@mierny co wpływa na Twoją opinię na temat firmy? Jakie sytuacje masz na myśli?

mierny

Nie polecam patologia a zarobi szkoda gadac

Iwona

Pracujesz w firmie Lanwar Cosmetics? Chętnie usłyszymy jak wyglądają oferowane warunki zatrudnienia. Jakie benefity mają zapewnione pracownicy?

cygan

Staruch
@cygan 09.10.2016 15:35
@pracownik ale przecież to firma z Poznania, która sprowadza kosmetyki na pewno nic ci się z tymi Komornikami nie pomyliło?...

Co do miejsca to mu się nie pomyliło "Lanwar Cosmetics Sp. z o. o. Kosmetyczne artykuły, artykuły kosmetyczne Fabianowska 116, 62-052 Komorniki" Firma nie musi mieć tylko jedną siedzibę

Pravownik

Szczerze nie polecam firma w Komornikach zostaję zamknięta ludzkie wyrzuceni. Ludzie którzy pomagali rozwinąć ta firmę po kilkunastu latach pracy zostali zwolnienie że skutkiem natychmiastowym. Szkoda gadać nie polecam

gorgia

Proszę o rzetelną informację o tej firmie. Interesuje mnie praca jako przedstawiciel handlowy. Jaka umowa? Jakie zarobki mniej więcej w widełkach od samej podstawy po niskie i wysokie prowizje. Jakie narzędzia pracy, czy jest samochód? Ogóle warunki Panujące w firmie?

kosmety

Katastrofa, firma ledwie wiąże koniec z końcem. Ten kto napisał o profesjonalizmie chyba upadł na głowę.

cycata

Nie polecam szkoda nerwów!!!! Najniższa jaka może być wypłata. Jedno wielkie (usunięte przez administratora).

zainteresowany

Proszę o informacje na temat pracy w Lanwar: 1) wynagrodzenie, premie itd 2) narzędzia pracy itd Ogólnie co oferują i czy warto! Będe wdzieczny! Pozdrawiam

pracowalem

miła atomsfera, i dobra i ciekawa praca - dla tych co chcą pracowować.

witam. właśnie staram się o pracę w firmie Lanwar czy jakieś opinie na temat firmy?

Zostaw opinię o Lanwar Cosmetics Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lanwar Cosmetics Sp. z o.o.