Opinie o Luvena S.A. w Luboń

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Luvena S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Luvena S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja nawozów, środków ochrony i artykułów rolniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Luvena S.A. w Luboń

Zatox

Jeszcze chwila bez podwyzek i odzyskania premi to sami z biura beda sobie sami tam auta ladowaci wogule wszystko robic. 5% mniej wiec nasza praca rownies o 5% jakosciowo nizsza tyle w te.macie

Maria

chciałabym zapytać jak wygląda praca w laboratorium, jaką jest atmosfera w zespole i jakie zarobki

Olga
@Maria

Dziwne, że jeszcze nikt nie zareagował na Twój wpis. Ale z tego co widzę, to w Luvena do laboratorium potrzebują raczej praktykantów, którym dadzą możliwość zdobycia cennego, praktycznego doświadczenia w dużej firmie produkcyjnej: https://luvena.pl/oferty-pracy/ Więc może już dostałaś tam pracę? Jak to jest?

Miłosz

Praca ok ale jak majstry śpią bo tak to się chcą wykazać żeby nie stracić stołka a mistrz? Po prostu robi za majstra. A kierownictwo nic nie widzi brak słów na tych co rządzą.

Jaki jest powód tak częstych rekrutacji na pracownika produkcji.

Aparatowy

Mila atmosfera , podejscie kadr do przyszlego pracownika super.

Otwarta rozmowa dajaca czlowiekowi poczucie pewnosci

Zatoc

Jest spoko.

ON

Badania okresowe poza godzinami pracy. (usunięte przez administratora) Ogólnie bez rewelacji.

Bartek

@kolega to całkiem sporo? Polecasz tam prace ?

Kolega

Każdy trzyma się tej roboty bo ciężko coś podobnego znaleźć.. zarobki około 2700-3000 zależy od premi. 4 brygady . Szału nie ma ,wszędzie (usunięte przez administratora) Trzeba to lubić i tyle..

koleżanka
@Kolega

Ja pracuje w 4 bryg i mam 3500zł netto ale w berry długo już tam pracuje w Poznaniu a na koniec roku premia stazowa z 2500zł netto mam i bony na swięta itp.Ale ja pracuje 16 lat.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Luvena S.A. odbywa się również w języku angielskim?

WZ

Jest taka możliwość

chetny

Witam jakie sa zarobki na start dziekuje

@chetny

Na start 3455 brutto +15% premi i dodatki za niedziele i swieta .

lol
@ZATOX

konkretnie ile na rękę na miesiąc?

Halinka

A jak sytuacja w dziale księgowości jest ogłoszenie ...

@Halinka

Podejdz i zapytaj.

Jdd
@Halinka

Zawsze mozesz na tp1 isc

Olga
@Jdd

Ogłoszenie jest już chyba nieaktualne? Bo na stronie internetowej nie ma oferty do działu księgowości https://luvena.pl/oferty-pracy/. Chciałabym natomiast podpytać o doświadczenia praktykantów w laboratorium - zadowoleni jesteście z komfortu pracy i zdobytego doświadczenia?

ZATOX

Pracuje od niedawna i nie narzekam. Podejscie kolegow i szaconek .wyplata na czas . I jakos mozliwosc dogadania sie z kazdym. Nie wymyslajmy nigdzie nie ma kolorowo.

@ZATOX

Zostałeś odpowiednio przyjęty przez pracowników pracujących w firmie Luvena? W pierwszych dniach zatrudnienia ważne jest, aby otrzymać odpowiednie wsparcie od kadry pracowniczej, dlatego zastanawia mnie, jak to wyglądało w Twoim przypadku. Zachęcam do aktywności w tym wątku.

kk
@ZATOX

jak wygląda kwestia zarobków?

@kk

Dobre pytanie. Kwestia wynagrodzenia jest ważna dla większości osób zainteresowanych pracą w danym miejscu. Ja dodatkowo chciałbym dowiedzieć się, czy poza podstawową stawką wynagrodzenia są również ewentualne premie bądź innego rodzaju świadczenia dodatkowe? Mam nadzieję, że ktoś pomoże.

@Jarosław

Ja nie mam zadnych problemow z kolegami z pracy ani z przelozonymi wiec duzo na ten temat nie powiem dla mnie spoko.

@kk

Start 3455 plus premia 15 proc i dodatki za swieta. Po 3 mies 3555 i 15 proc premi i dodatki za nocki i swieta a po tej umowa nieokreslony 3855 i te same dodatki

@Jarosław

Pracujesz tam dosc dlugo wiec sam dobrze wiesz jak jest .

@Zatox

Akurat gdy sie tu przyjalem koledzy traktowali sie z szacunkiem i jest tak caly czas,

@ZATOX

rozumiem że piszesz o kwotach netto? Ile wynoszą dodatki za nocki i święta?

@ZATOX

Zarobki wyglądają całkiem obiecująco. Wychodzi na to, że warto walczyć o umowę na czas nieokreślony. Mógłbyś napisać jeszcze, czy zaraz po otrzymaniu zatrudnienia nowo przyjęty pracownik może liczyć na pomoc i wsparcie pozostałych pracowników? Chciałbym wiedzieć, jak to wygląda.

No name.

Leszek a co byś chciał wiedzieć. Kiedyś może złapano pana boga za nogi. Obecnie srednia brutto to ok 3200-3500 za czterobrygadowke to (usunięte przez administratora) nie urywa. A praca jak praca to zależy od wydziału na produkcji pilnujesz lini produkcyjnej szypa i miotełka twoje podstawowe narzędzie pracy jak awansujesz zrobisz papiery witamy na suwnicy. Trzeba zaznaczyc praca do czystych nie należy. W transporcie hmm operatorów więcej niż sprzętu wiec na początku zapomnij ze dostaniesz wozek tu zaś oprócz szypy i miotelki dochodzi pakowanie produktu gotowego na poczatku wierzesz bb ,a potem awans i rurka jest twoja jesli masz uprawnienia na wozki a chodzisz na instalacje to spotyka cie kolejny awans jazda wozkiem o ile sie chlopaki wymieniają. Do tego w transporcie dochodzi jeszcze zaladunki rozladunki samochodów. Do tego czyszczenie wagonów ogolnie spokojna robota ;). Co by ci jeszcze napisac ślusarze elektryce automatycy to wiadomo remonty naprawy bierzace ogolnie spoko. Polecam przyjac sie latem jak przezyjesz lato to jesien zima wiosna nie bedzie ci straszna. No chyba tyle w temacie jesli ktos chce pracowac to robota az taka straszna nie jest jak wyglada :D najgorzej to przyzwyczaić sie do chodzenia po 2 dni. Z czystym sumieniem polecam chociaz widac ze na rynku pracy sa juz nawet lepsze ofertu pracy finansowo.

@No name.

3500 BRUTTO na czterobrygadówce? Przecież to jest 2500 netto, tyle to dostaniesz za pracę od poniedziałku do piątku na jedną zmianę. Na prawdę tak kiepsko?

@szok

Jest juz duzo lepiej...

@Zatox

to dlaczego nie napiszesz konkretnie ile można zarobić?

qwe

A jakie opinie o stanowiskach inżynierskich? Niedawno widziałem, że szukali bodajże konstruktora. Jak robota i zarobki?

@qwe

Przyjety nie nazeka.

Nie warto pracować tam bo tam liczy się tylko kolesiostwo. Jeśli przyjdzie tam ktoś bardziej wykształcony to po okresie próbnym i tak zaraz wyleją bo szefostwo boi się o swoje stołki. Jak ktoś zrobi coś źle to zaraz na cb zganiają a potem się nasmiewaja nie zwracając uwagi na to że sami (usunięte przez administratora) se robotę. A po za tym to na okresie próbnym w dziale utrzymania ruchu to masz więcej czasu miotłe albo odkurzacz niż cokolwiek innego. Twoje zdanie się nie liczy choćby nawet miałbyś rację. A na produkcji to panuje niekompetencji totalna. Ukraińcy którzy tam pracują są wyzwani traktowani jak niewolnicy, a Polacy którzy pracują na produkcji to myślą że wiedza lepiej niż dział utrzymania ruchu i tak robią po swojemu. Więc ogólnie to choć płacą dobrze, to nie polecam tam iść bo można znaleźć zawsze coś lepszego.

@Anonim

Tam wszyscy zaczynalismy od miotly kolego .

@Anonim

Zawsze mogą wrocic na ua wiecej pracy dla nas .

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w luvena s.a.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

ZATOX

Jak dla mnie jest spoko. Wiadomo pracowac trzeba ale koledzy spoko , a co wazne podejscie i zalatwianie spraw z przelozonymi z zmiany bez zadnych problemow.

Zatox

Mile podejscie do przyszlego pracownika .

Leszek

Tak dobrze się wam tu pracuje i dlatego nie ma chętnej osoby żeby napisać coś więcej o pracy i zarobkach?

habaev.ag

Radio Injiner,elektro monter

Chrum chrum

Ponoć teraz UA panuje.

@Chrum chrum

Jak wszędzie...nie jest to nic nadzwyczajnego.

Zostaw merytoryczną opinię o Luvena S.A. - Luboń

• Jak się pracuje w Luvena S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Luvena S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Luvena S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Luvena S.A.?

Kandydaci do pracy w Luvena S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Luvena S.A.
3.3/5 Na podstawie 54 ocen.
  • Romana Maya 1
    62-030 Luboń