Opinie o Luvena S.A. w Luboń

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Luvena S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Luvena S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja nawozów, środków ochrony i artykułów rolniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Luvena S.A. w Luboń

Eryk

Czy jest jakiś powód, że tak sporadycznie piszecie na forum? Dla szukających pracy w firmie są one bardzo pomocne.

Niki

Słyszałem , że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Czy potrzebują w ogóle pracowników?

@Niki

Rekrutacje mają na swojej stronie i na pracuj

Zenek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi może rekrutacje?

Borys

Praca w luvenie dla ludzi ca chca pracowac.Praca w pyle od nawozów.Na wydziale trsnsportu praca na dworze nie zależnie od pogody Tylko wuzkowi maja najlepiej Tylko ze chętnych wiecej niz pojazdów ,i tylko starzy pracownicy sa uprzewilijowani.Dzial produkcj Jest na plus pracuje sie pod dachem.Co do zarobkow jest wmiare ale bez szalu.System pracy 4 brygadowy.

Ogień
@Borys

No jak to mówią w tej firmie każdy musi przejść misję i awansować.

del
@Borys

odpowiedź na takim foru że zarobki są w miare ale bez szału to w sumie nic nie mówi tym bardziej że to 4 brygadówka :)

Aparatowy

Mila atmosfera , podejscie kadr do przyszlego pracownika super.

Otwarta rozmowa dajaca czlowiekowi poczucie pewnosci

Leszno
Jarysek

byłem wczoraj na rozmowie - odradzam mają już kogoś na stanowisko a rekrutacja to tylko fikcja. odpowiedziałem prawidłowo na wszystkie pytania techniczne po czym usłyszałem że nie wiem o co chodzi.

ŁUKASZ
@Jarysek

Potwierdzam....

Osoba

Radze omijać tą firme. Nieczysta gra ciosy ponizej pasa czesto niezgodne z prawem, kumoterstwo i wyzysk.

Lidia

@chetnypewnie dużo zależy od tego na jakim stanowisku chciałbyś pracować. Często w firmach jest to też kwestia do negocjacji. Ktoś z pracowników luvena s.a. może powiedzieć, czy u tego pracodawcy jest taka możliwość?

Lidia

@Luveńczykatmosfera to bardo duża część tego co buduje zadowolenie z pracy. Mógłbyś również powiedzieć coś więcej o samych warunkach zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje może imprezy integracyjne? Co jeszcze powinny wiedzieć osoby, które zastanawiają się nad przesłaniem CV do firmy?

Luveńczyk

Powiem krótko, brud brud i jeszcze raz brud, a podobno instalacja bezpyłowa... Ale atmosfera całkiem, całkiem. Jeżeli jesteś odpornorny na to że w pracy się pobrudzisz to dasz radę, przynajmniej nie jest na razie jak w Auswitz, na każdym wydziale rąk sobie nie powyrywasz.

Lidia

@kolegamożesz powiedzieć coś więcej o pracy na produkcji? Czy oprócz wynagrodzenia można również liczyć na dodatkowe benefity, czy też pakiet socjalny?

kolega

Różnie to jest jednemu uda sie dostać podwyżkę drugiemu nie ,ale na podwyżkę co 3 miesiące nie ma co liczyć :) Szkolenie wstępne ? Oczywiście,koledzy ze zmiany pokażą co i jak. Nie tylko załadunki tirów, wszystko zależy od majstra, są też prace jak przekładnie uszkodzonych palet,obsługa maszyn(instalacji),sprzątanie i wiele innych "pierdół".

@kolega

no to średnio trochę finansowo to wygląda, ale dziękuje kolego za odpowiedź

qqqq

chodzi mi o to czy są jakieś stopnie rozwoju czy jak już zatrudnimy się za te około 2500 zł to będziemy przez X lat za tyle robić? Jak za czterobrygadówkę to trochę słabo. A szkolenie to mi chodzi o szkolenie wstępne na stanowisku, czy praca polega tam tylko na załadunku wózkami?

Kolega

Podwyżki? Hm. Sprawa bardzo indywidualna. Szkolenie na operatora wózka? Nie ma czegoś takiego w luvenie.

Kolega

Zarobki na poziomie około 2500 na początek,bez uprawnienia na wózki nie ma co sie starac o prace. 4 brygadówka ,2 dni rano,2 dni popoludniu,2 dni nocki,2 dni wolnego,z czego pol dnia po nocce prześpisz. Czyli wiadomo weekendy pracujące(sobota niedziala wolna raz na 6 tyg tak wychodzi około) prawie wszystkie swięta w pracy prócz wigilii i sylwestra. A syf... są 2 wyjścia,albo sie przyzwyczaisz do niego albo sie obalisz ;) co do majstrów... jezeli bedziesz za duzo kozaczył,pożegnaj sie z premią. Trzeba zrobic swoje. Dość monotonna praca,trzeba to lubic i tyle :)

@Kolega

Dzięki za odpowiedź, a jak potem wygląda sprawa z podwyżkami? Ile trwa szkolenie na operatora na początku?

qqqq

Witam, czy mógłby ktoś napisać ile zarabia na start pracownik produkcji? Jak wygląda kalendarz pracy na 4 brygadówce?

ypoaoa

Branża rzeczywiście może być dość skomplikowana, ale wiadomo, że doświadczenie u nich zdobyte jest dość cenne, więc nie ma co narzekać na to. Ciekawe tylko czy jest jeszcze szansa na odpowiednie benefity socjalne do podstawy zarobków, wiecie? Dzięki.

tardo

wyższego? Od lat wszyscy mechanicy w Luvenie to chłopaki ze średnim

Tomiii

Jakie pieniądze można zarobić na lini produkcyjnej? Czy jakiś social? W weekendy też pracuje się? Pozdrawiam

M.

O zabranej premii dowiesz się za dwa miesiące z kartki od wypłaty. Zarobki na produkcji są dobre, ale warunki na instalacjach (i nie tylko) zniechęcą niejednego. No i ci ludzie...

automat

Ile zarobi automatyk w LUVENIE?

Zostaw merytoryczną opinię o Luvena S.A. - Luboń

• Jak się pracuje w Luvena S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Luvena S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Luvena S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Luvena S.A.?

Kandydaci do pracy w Luvena S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Luvena S.A.
3.3/5 Na podstawie 54 ocen.
  • Romana Maya 1
    62-030 Luboń