Opinie o Przetwórstwo Mięsne Lukullus SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA w Leoncin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Przetwórstwo Mięsne Lukullus SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Przetwórstwo Mięsne Lukullus SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA o rekrutacji.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przetwórstwo Mięsne Lukullus SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA w Leoncin

Jaki jest okres rozliczeniowy w Przetwórstwo Mięsne Lukullus SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Nick Nowy wpis

Nie później niż 10 dnia każdego miesiąca

Toma Nowy wpis

Zgadzam się pan Krzysztof to Rasysta nie nawiedzi obcokrajowców, poniża ludzi a Kierownicy nie zwracają na to uwagę.

Toma Nowy wpis

Prawdą przemawia

Irena

Niżej ktoś wspominał o rekrutacji do HR a czy ktoś wie na jakiej podstawie rekrutują do HR stażystów? Są potem szanse zastania na stałe?

Ktoś

Dlaczego nie prowadzicie otwartej rekrutacji na stanowiska związane z HR i komunikacją w organizacji? Z moich dobrych źródeł wynika, że te dwa obszary u Was kuleją. Gdyby HR był dobrze obsadzony to skończyły by się problemy z niedoborem pracowników i brakiem chęci do pracy, bo dobra komunikacja i HR to przyszłość każdej branży obecnie.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Przetwórstwo Mięsne Lukullus SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Tomasz

Firma z całą pewnością zapracowała sobie na dobrą opinię jako pracodawca ale nie każdy ma chęci do pracy.

Czeker.

Jaki jest związek zakładów mięsnych i sklepów w Niemczech ? Jeśli chodzi o sklepy same pozytywy. Miła obsługa i dobry towar na regałach. Dziwi mnie tylko stanowisko wędlin gdzie obok firmowych wyrobów Lukullus leży trucizna innej firmy (na trzy litery)

Konorawirus

Syn ma gorączkę a wirus na zakładzie i nikt nie mówi o tym

Danuta
@Konorawirus

@Konorawirus zebraliście się na zakładzie i porozmawialiście z szefostwem na temat swoich obaw? Daj znać proszę, co się zmieniło. Powodzenia.

wiking 22

Mam 50lat i od 30lat nie doznałem tak dobrego smaku kiełbasy myśliwskiej smak ,zapach wędzenia utrzymuje się na palcach po kilku godzinach od trzymania w palcach.Sama konsynstensia miesa palce lizać .Oby nie zepsuć tego smaku.wiem co mówię mój dziadek był mistrzem Polski w kuchni i znam te smaki z dzieciństwa

Kazimierz
@wiking 22

Chciałbym przypomnieć, że użytkownicy tego forum, wymieniają się głównie opiniami na temat warunków pracy u konkretnego pracodawcy. Ocena produktów przez klientów jest także istotna, ale może warto zamieścić swoją opinię także w innym miejscu w sieci?

co słychać? co raz więcej ludzi sie zwalnia, bo przeciez lepiej zaplacic ukraincowi za nadgodziny niz polakowi co pracuje w firime 10 lat, nie polecam sie tu zatrudniac na dluzszy okres

taki tam
@anonymous

Niedawno wróciły premie które były zabrane tzn 35%dla pracowników ze stażem powyżej 10 lat nie posiadam info co mniejszych staży

Ja słyszałem, że firma ma bardzo dobra opinię jako pracodawca!

Benek

Może ktoś ma wiedzę o nowych ofertach pracy?

Agnieszka

@anonymous, a Ty pracujesz lub pracowałeś w Przetwórstwo Mięsne Lukullus? Jak oceniasz tego pracodawcę? Czy ktoś mógłby napisać o aktualnej sytuacji firmy? Czy prowadzone są obecnie jakieś rekrutacje? Na stronie internetowej nie ma żadnych informacji na ten temat.

@Agnieszka

Jak w każdej firmie są plusy i minusy, plusy obiady minusy nie chcą płacić za nadgodziny i mało przyjemne traktowanie pracowników przez przełorzonych słaby socjal (pracowałem tam parę lat)

Iza

Czy firma normalnie funkcjonuje? Przestaliście zupełnie pisać.

Jerzy

Zastanawiam się czy jest jakiś powód tej ciszy?

Robson

Czym są jakieś dodatki poza płacowe? Ubezpieczenie, pakiet medyczny, multisport?

Amator

Co aktualnie słychać w firmie? Od dawna nie piszecie. Warto aplikować , podpowiedzcie cos!

Agnieszka

Jak na dzień dzisiejszy ma się atmosfera w Przetwórstwo Mięsne Lukullus? Czy komunikacja między pracownikami jest na dobrym poziomie? Aktualnie informacje o pracodawcy będą pomocne dla osób szukających zatrudnienia.

A u góry co ini piszom o firmie nie widać.

Agnieszka

@artur, proszę o zamieszczanie merytorycznych komentarzy na temat Przetwórstwo Mięsne Lukullus SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA. Forum nie jest miejscem do obrażania innych pracowników.

bruce

Szkoda, że jest w budowie @minio, ale i tak o wszytskich rzeczach najlepiej dowiadywąć się bezpośrednio u nich, zwłaszcza o prowadzonej rekrutacji czy o zarobkach.

Zostaw merytoryczną opinię o Przetwórstwo Mięsne Lukullus SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA - Leoncin

• Jak się pracuje w Przetwórstwo Mięsne Lukullus SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA?

Zobacz opinie na temat firmy Przetwórstwo Mięsne Lukullus SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przetwórstwo Mięsne Lukullus SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA?

Przetwórstwo Mięsne Lukullus SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA