Opinie o Döner King Andrzej Burczyk w Zblewo

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Döner King Andrzej Burczyk. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Döner King Andrzej Burczyk o rekrutacji.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Döner King Andrzej Burczyk w Zblewo

X

Ile zarabia kierowca auta dostawczego ?

@Xy

4000 kierowca ? Wstyd. To dystrybutorzy płacą więcej swoim kierowcom a tu prodycent, ehh. To ile ma magazynier, 3300?

123 Nowy wpis

W kwietniu było ogłoszenie na kierowcę - dostawcę, ale nie tego wożącego kolby z produkcji, tylko w knajpie, dostawa do klientów. Pisali, że w razie potrzeby praca na zmywaku, pomaganie współpracownikom w barze. Kto mi napisze, ile zarabia taki dostawca kebabów, co musi na zmywaku robić jak nie ma zamówień? Warto w to iść waszym zdaniem?

X

Ile zarabia kierowca auta dostawczego ?

Bello
@X

Około 4000-4200 później podwyżka, polecam pracę fizycznie wiadomo trzeba się odźwigać ale atmosfera w firmie naprawdę spoko. Godziny pracy różne, jeśli jako kierowca masz dobra topografie i orientację w terenie to dasz sobie radę.

Justa
@Bello

Na jaką kwotę tej podwyżki można liczyć później? To jednorazowa sprawa, czy faktycznie firma dba o to, i w miare regularnie podwyższa stawki dla pracownika?:) Mój chłopak chce się przyjąć, fajnie, ze wspominasz o atmosferze, bo na tym tez mu bardzo zależy. Da radę wymienić jakieś minusy/plusy pracy tutaj?:D

Bello
@Justa

Z plusów atmosfera, pomoc ze strony kierownictwa i działu faktur. Pomoc przy zaladunkach a także dokładna kontrola przy załadunku tak aby załadowany asortyment się zgadzał i nie było nie potrzebnych pomyłek. Z minusów no to tylko na początku można zniechęcić się do pracy z ciężarami od 10 do 50kg np. Duży klient zamówi 15x 30kg i trzeba to wnieść do magazynu. Różne godziny pracy na to trzeba się nastawić raz kończysz o 17 a raz o 19. Na początku powroty zniechęcaja ale jak już złapie się rytm to trasy gdzie jest około 15 stopów z wyjazdem np o 8 rano jest szansa że skończy o godz 17.

Żaklina
@Bello

Jak rozliczają te nadgodziny, jeśli już masz zostać dłużej? Chłopak tez myśli o pracy tutaj, ale dobrze by było, gdyby trochę w domu pobył :) Dużo osób się przewija w firmie? Rezygnują, np. ze względu na te ciężary, czy raczej stały skład? :p

Xy
@Żaklina

Żeby to tylko były mięsa 30kg Na codzień są i do przewalenia 40tki. 50tki a i nierzadko 60tki. Zdarzają się nawet takie kolby 70kg oraz max 100kg ! Jelenie za 4000. Masakra

Nowy Nowy wpis
@Xy

Specjalistka ds. HACCP - jakości ma podane godziny 6-14 w ogłoszeniu. Znaczy nie zdarzają się żadne nadgodziny? Chciałam się tylko upewnić w tej kwestii, bo raczej właśnie wolałabym to 8 h. A jeśli się zdarzają, to są płatne czy oddawane jako wolne?

Anonim Nowy wpis

Godziny po 8/12 zależy. Potem za to dni wolne a nadgodziny platne.

qwerty Nowy wpis
@Anonim

Oto świetnie że jest wybór z odbiorem. Do wypłaty dochodzą jakieś benefity. W ogóle jest stworzony fundusz na to dla pracowników?

Darek

Jakie trzeba znać języki aby aplikować do tej firmy ?

RpS
@Darek

Jezyk kłamstw i obłudy - jak szef tej firmy, jeżeli takiego człowieka można tak nazwać!

@RpS

Bardzo niepokojące jest to co piszesz. Jestem ciekawa co skłoniło Cię do napisania takiej opinii. Nic nie wyjaśniasz tak naprawdę. Czy jesteś pracownikiem Döner King i napisałbyś coś więcej?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Döner King Andrzej Burczyk na stanowisko PRACOWNIK OBSŁUGI BARU? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Leszno
Przyszły pracownik

Ile się zarabia na rękę w Döner na produkcji i jakie godziny pracy? Lokalizacja Starogard gdański

Döner King Andrzej Burczyk właśnie rekrutuje w mieście Warszawa. Nie wiecie, czy poszukują pracowników także w innych lokalizacjach?

Doner king praca na kasie

Byłam na rozmowie dziś stawka na umówię zlecenie dla ucznia 19 zł na godzinę. Najniższa krajowa powinna wynosić 22,80. Szukają głupich ludzi do pracy. Oczywiście na próbę jakiś dzień miałoby się przyjść i umowa zlecenie na 3 miesiące. 2 zł więcej do stawki jeśli będzie dobry utarg. Usłyszałam ze stawka taka żeby dziewczyny nie czuły się urażone. dramat . Nielegalna praca oczywiście pewnie by nawet zlecenia nie dali bo stawka wynosi 22,80 a nie 19 zł :)

Eryk
@Doner king praca na kasie

Masz racje. A które dziewczyny mają nie być urażone? Te które już pracują i mają 22,80 a ty miałabyś tyle co one bez stażu? To chyba szef powinien im podwyższyć a nie tobie obniżyć. Byłoby bardziej sprawiedliwe. Praca w jakich godzinach? Pytałaś?

Weronika

Kilka razy szukali samodzielnej księgowej, firma się rozrasta czy chodzi o rotację na tym stanowisku? Ktoś pracuje w firmie lub kiedyś zajmował się u nich księgowością, i da znać co myśli o warunkach i pracy?:) Jakieś plusy, minusy? Widełki? Pozdrawiam:D

Krystyna

Szukają akurat przedstawiciela handlowego w Skawinie. Chętnie dowiem się przed aplikacją, jakie autko służbowe jest oferowane, oraz ile liczy podstawa + prowizja? Były tutaj pisane niekorzystne opinie o szefie, ale nie wiem, czy chodziło o kierownika restauracji, czy o właściciela całego przedsiębiorstwa...

Kazimierz

A można konkretniej? Mówisz z doświadczenia czy na podstawie przeczytanych/zasłyszanych opinii? Możesz napisać co jest wg. Ciebie nie tak, dlaczego nie warto? Nie opłaca się pod względem finansowym czy atmosfera jest na minus? Czekam na info.

Super piątka.

Teresa

Z tego co widzę na goworku podobno szukają kogoś od jakiegoś czasu na stanowisko samodzielnej księgowej do nich. Ktoś może robił takie usługi dla firmy? Trudno się współpracuje czy raczej idzie się bezproblemowo dogadać przy rozliczaniu?

Przyjazny!!!

Hej.Dzis kupiłem kebaba w Zblewie,oczywiście w King Kebab na wynos.Smak naprawdę spoko ale mięso zimne,nawet nie ciepłe,za to Mega Minus!!!!!

Teresa
@Przyjazny!!!

Nie zatrułeś się może przypadkiem? Bo skoro zimne no to chyba znaczy, że trochę czekało na swojego klienta... Widzę, że byłeś w poniedziałek niby powinno być świeże, ale warto uważać. ;)

Thomas Frisco Texas

Na ostanim urlopie którego poraz kolejny spędziłem w Polsce w rejonach kociewskich gdzie się urodzilem, wstapilem do restauracji Doner King Kebab w Zblewie.Jestem bardzo zachwycony moja wizyta w tej restauracji, bardzo mila szybka obsługa klienta i czysto.Jedzenie pyszne świeże i dobra cena.Polecam!!!

@Thomas Frisco Texas

Fajnie że ktoś wystawił wreszcie opinie bo nie wiadomo było, co sądzić :D A ceny spoko?

Thomas TX
@Ilona

Jak miła obsługa klienta, to rownież dobra cena za pyszne jedzenie. Dobre ponieważ Ponieważ Polskie ????????????????????

Thomas TX
@Ilona

Jak miła obsługa klienta, to rownież dobra cena za pyszne jedzenie. Dobre ponieważ Polskie.

Ilona

Pomyłki czasem się zdarzają. Dostałeś nie ten sos, który zamówiłeś, ale może to pojedyncza sytuacja. A co myślisz o cenach w Döner King?

Zostaw merytoryczną opinię o Döner King Andrzej Burczyk - Zblewo

• Jak się pracuje w Döner King Andrzej Burczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Döner King Andrzej Burczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Döner King Andrzej Burczyk
  • Kościelna 30