Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Boś-Met s.c. Dorota Boś Jarosław Boś

Rotacji to tam chyba nie macie :D Kojarzyłem, że w 2022 w czerwcu jakoś mieli ofertę na operatora wózków widłowych, po latach znowu szukam roboty, ale nic nowego u Was. Chyba że o czymś nie wiem, może w jakimś urzędzie pracy trzeba szukać czy co

Nowy wpis

zapraszamy do nas do biura

Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Czy zdarzają się nadgodziny w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Boś-Met s.c. Dorota Boś Jarosław Boś?

Dawno nie było tu żadnych komentarzy, a ciekawi mnie w końcu, jak to jest z tą umową. Czy nadal jest tak, że najpierw dostaje się umowę zlecenie na start, a później umowa o pracę? Jak tak, to po jakim czasie otrzymuje się uop? Bo spotkałam się z zaprzeczeniem i, że ktoś po zleceniu nie dostał obiecanej umowy o pracę... Więc jak to jest? Dajcie znać, bo zastanawiam się nad aplikacją, a forma zatrudnienia jest dla mnie bardzo ważna...

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

umowa zlecenie na start, po miesiącu umowa o pracę

@pracownik

Rok pracowałem na zleceniu i nie dostałem umowy o prace

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Boś-Met s.c. Dorota Boś Jarosław Boś? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Kacper

@praca a co nie ma awansu?

Ile można zarobić w tej firmie jako malarz, lakiernik?

Ciekaw jestem czy podwyżka będzie !!!

Maciek

Słyszałam ze brakuje ludzi do pracy. Czy ktoś wie na jakie stanowiska i gdzie można składać cv?

Marcin P 13

Od niedawna pracuje w owej firmie i jestem bardzo zadowolony z pracy . Pragnę również podziękować miłym Panią w biurze.

Karol

Może wiecie czy potrzebują teraz kogoś do pracy? Jakie zarobki wchodzą w grę?

xkpsoe

wypłaty na czas. z szefem zawsze można się dogadać.

Pewnie wszyscy wiecie, że brakuje ludzi i firmy mają kłopot. Dłużej pracujemy ale mamy więcej.

Bzik

(usunięte przez administratora) .Drodzy Państwo są lepsze i gorsze firmy ta zalicza się do najgorszych.To jedyna prawda mniejmy nadziejęże coś się zmieni ,wiele do życzenia mają tam warunki oraz usposobienie (usunięte przez administratora)

Jacek

Przykro mi jak czytam takie opinie nikt pod nimi się nie podpisał czy to brak odwagi czy może nie do końca jest to prawd Pracuje w tej firmie dobre 10 lat Jest takie przysłowie wszędzie dobrze gdzie nas nie ma to prawda odeszło kilka naście ludzi i zatrudniło się kilkanaście osób praca jest ciężka ale i produkty są duże Na halach są wszędzie suwnice wózków widłowych nie wiem ile ale powyżej dziesięć sztuk .Nie słyszałem żeby ktoś musiał coś dzwigać Praca jest stabilna wypłaty na czas zarobki jak na Zblewo nie byle jakie Co do właściciela jest to osoba konkretna nie owija w bawełnę ale jeżeli się ją pozna bliżej na pewno każdemu pomoże więc ja polecam

xxxx

Super zarobki, ciężka praca, ale gdzie jest lekko?

Super firma, dobre zarobki!

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Boś-Met s.c. Dorota Boś Jarosław Boś - Zblewo