Opinie o Słowińscy okna i drzwi w Słupca

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Słowińscy okna i drzwi. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Słowińscy okna i drzwi o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Słowińscy okna i drzwi w Słupca

Marek S

Jeśli chodzi o wypłatę to mi się wszystko zgadza.

Kazimierz
@Kuba S

Rozumiem że zgadzasz się że część jest na konto a cześć w kopercie. Czy ty masz inny system niż taki jak ktoś wcześniej napisał? Wszystko dostajesz przelewem?

Człowiek wolny.

Firma, a konkretnie trójca Słowińskich rąbią pracowników, skarbówkę, ZUS w imię hasła – ciągle mało. Korupcja, kolesiostwo, dlaczego nikt się nie bierze za to. Deklarowany czas pracy 8h, ludzie nadgodziny trzaskają, soboty a po drugiej stronie skarbówka udaję, że nie widzi tego. ZUS też się nie interesuje kopertami pod stołem. Inspekcja pracy domniemam, że interesuję się kopertami, ale nie tymi pod stołem co pracownicy dostają. Zatrudnili sobie niejakiego Ernesta do niewygodnych spraw, żeby mieć rączki czyste i odwala brudną robotę za nich. (usunięte przez administratora) z emerytury, później część tych pieniędzy z łaską dają w formie premii. O łaskawcy! Proszę przeczytać ostatnie 3 wpisy braci Słowińskich podpisanych - Marek S, Piotr S, Kuba S, jak są drwią.

Majka
@Człowiek wolny

Zdarzało się już tak, że osoby, które nie zostawały na nadgodzinach otrzymały zwolnienie? A w sobotę po ile godzin się pracuje? I od której do której?

Człowiek wolny.

Agacia Nowy wpis
@Człowiek wolny.

Ale pracownicy robią te nadgodziny, bo chcą sobie dorobić, czy ze względu na to, że firma wywiera na nich presję? Chociaż ta praca po godzinach i w soboty jest lepiej wynagradzana?

Człowiek wolny Nowy wpis
@Agacia

Presji nie wywierają, ale krzywo patrzą i w razie czego do odstrzału. Soboty są płacone normalnie, a często zdarzały się przypadki, że (usunięte przez administratora). Sobota była niezapłacona. "W dniu kopert" nikt nie wie ile dostanie :)

Majka Nowy wpis
@Człowiek wolny

Kandydat Nowy wpis

Ile wynosi wynagrodzenie ?? 4 tysiące złotych czy raczej poniżej?

Kandydatka

dzień dobry, co prawda kandydatką nie jestem, ale mój mąż :) znaleźliśmy na ich stronie ofertę na pracownika produkcji działu PVC. Moglibyście coś powiedzieć na temat tej pracy zmianowej, o której piszą? Jakie są godziny tych zmian i czy może jest szansa by pracować jednak na jedną zmianę?

Marek S

Jeśli chodzi o wypłatę to mi się wszystko zgadza.

Piotr S
@Marek S

Potwierdzam kasa się zgadza

Kuba S
@Marek S

U mnie też wszystko w porządku z wypłatą. Dobrze jest.

Kazimierz
@Kuba S

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Słowińscy okna i drzwi.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca w firmie jest spokojna, nikomu pod tym względem krzywda się nie dzieje. Problem w tym, że zarówno wynagrodzenie na produkcji jak i w biurze wygląda jednakowo tzn. "Najniższa krajowa na konto + koperta do ręki", dlatego uważam, że na taki system pracy nie każdy się godzi. Problem zaczyna się przy ewentualnych zdolnościach kredytowych, zwolnieniach lekarskich, urlopach opiekuńczych. Do ewentualnych minusów można dodać z góry narzucony urlop, ze względu na wstrzymanie produkcji latem(tydzień) i zimą(2 tygodnie).

Mika

Dzień dobry. Czy firm przyjmuje kobiety na produkcję?

Agnieszka
@Mika

A jest tutaj tak właściwie coś lżejszego do roboty?

Bb
@Mika

Teraz nowy derektor szuka oszczędności na swoją wypłatę.. Zwalnia ludzi.. Tak to wygląda w tej firmie..

Agnieszka
@Bb

Piszesz, że podobno robi to dla swojej wypłaty. To wiecie w ogóle jakie na dyr mają stawki? Pzt to faktyczne na tym stanowisku dysponuje się tu pieniądzem? Nie ma nikogo od kadr i płac?

Ernest

Zatrudnili derektora który zwalnia ludzi z przyczyn ekonomicznych, niech zacznie od swojego zwolnienia-to produkcja musi zarobić na niego.. Wcześniejszy zakład pracy doprowadził do upadku i tu też pewnie o tym marzy.. Poniżenie do tak dobrej firmy..

Teresa
@Ernest

Dużo tych zwolnień było? Piszesz o produkcji, czy o dziale handlu też? Na stronie jest ogłoszenie dla handlowca, chciałam wysyłać CV, ale najpierw zapytać o przedział zarobków. Teraz nie wiem co robić, czyżby kryzys Was dopadł?

Guciu
@Teresa

Wszystko w porządku było dopuki derektora nie zatrudnili.. Narzekają na brak zleceń..

mundek

jakie spoko warunki? piszesz o najniższej krajowej na umowie a reszta w kopercie pod stołem? czy może o bardzo zróżnicowanych nagrodach na Święta Bożego Narodzenia? o Świętach Wielkanocnych to nawet nie wspomnę, w końcu to nie Biedronka ,że dają premie nawet za brak absencji w danym miesiącu....przydupasy zarabiają a reszta zapierdziela i g..no z tego ma..młodych zatrudniają na sezon, wyciskają, jak cytrynę i potem do widzenia!...ale pączek na Tłusty Czwartek jest zawsze! i to jest najważniejsze!

Dorota
@mundek

I nadal nic się nie zmieniło

Barbara
@Dorota

serio? nadal pracuje się za najniższą krajową?

Xxx

Firma "Słowińscy" wydawała mi się jedną z najlepszych w okolicy. Jednak Pani pracująca przy wycenach jest bardzo niekompetentną osobą. Nie dotrzymuje wyznaczonych terminów, nie wysyła w podanym terminie tego o czym wspominała. Jednym słowem nie potrafi uszanować klienta. Jestem rozczarowany.

Magda

Którego dnia miesiąca dostajecie wynagrodzenie? Na poczatku czy na końcu miesiąca? Pozdrawiam.

Jarek

Otwórz swoją działalność i nie miej pretensji. Każdy by chciał dużo zarabiać nic nie robić i bo mu się należy. Każda firma musi myśleć pilnować wszystkiego a Ty idziesz do pracy i masz wszystko w(usunięte przez administratora)

Maciej
@Jarek

Twoja wypowiedź jest skierowana do którejś z osób, która pracuje w firmie Słowińscy okna i drzwi? Masz jakąś wiedzę na temat warunków pracy, które tam obowiązują? Jeżeli tak, to chciałbym, abyś podzielił się z nami tym, co wiesz na temat tego miejsca. Ciekawi mnie, jakie warunki zatrudnienia oferuje pracodawca. Będę wdzięczny za jakiekolwiek informacje na ten temat.

Orson00000
@Maciej

Najlepsze drzwi i okna w okolicach! Polecam

Dawid

Idealnych firm nie, jeśli komuś tak bardzo nie odpowiada praca w firmie to powinien ją zmienić.

Wyzysk pracownika. Jak każdy prywaciarza. Tylko on się liczy a ty to robol i może cię z błotem zmieszać a musisz cicho siedzieć. Dziwne że jeszcze któryś z szefów tego obozu pracy w ryja nie zarobił bo piszą się takimi wielkimi. A uciekali od roboty jak ojciec ich żył. Tylko łatwo biznes przyszedł i tak się dorobili na ojcowiznie. Jak kto może niech ucieka do innych firm uwierzcie gorzej nie bedzie.

Praca nie jest zła :)Ale pensja lepsza by się przydała.Dużo osób szuka większych zarobków i ucieka do innych firm

Hgf

Dokładnie

Psss

Sorry ale za młodzików że Słupcy nie będę pracował, nie nauczenia roboty dostają 10 zł na start a ty siedzisz kilka lat i masz niewiele więcej i zamiast robić robotę musisz ich pilnować a później panowie Słowińscy przychodzą że mało roboty w danym roku przerobione

Były robol

Zgodzę się z kolegami wyżej im więcej umiesz tym więcej obowiązków a stawka jaka niska była taka zostaje panowie S. Migaja się od podwyżek dlatego niema mowy o takim czymś, ludzie się bulwersuja o premie za przeproszeniem niech sobie je wsadza... Bo nawet to obcinaja z niewiadomych przyczyn no i ta stawka początkowa 9,5 zł śmiech. Uprzejmie donosze że nie polecam. Kierownicy też zakreceni jak tampon w piz..a podwyżki ci nie załatwia bo się boją iść i Trzęsa portami....

młody

mam ich w (usunięte przez administratora) robie kurs spawacza i spadam do mostostalu, ta swołocz moze mi buty wyczyscic i tyle !!!!

diablo

dranie, bydlaki oszukali mnie , dają podstawe i łaske pana ,dranie i tyle

arek

u gisztra lepiej, stała najnizsza krajowa a tu lipa , młodym laskom płacą lepiej a reszte maja w (usunięte przez administratora)

PAN TOMASZ

ta firma to (usunięte przez administratora) slabe zarobki wyzysk, zjebana kadra praowałem 7 lat i (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Słowińscy okna i drzwi - Słupca

• Jak się pracuje w Słowińscy okna i drzwi?

Zobacz opinie na temat firmy Słowińscy okna i drzwi tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Słowińscy okna i drzwi?

Słowińscy okna i drzwi
1.6/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Wspólna 2
    62-400 Słupca