Danmar Sp. z o.o.

Szymbark

Opinie o Danmar Sp. z o.o.

były pracownik2

Poraszka!! pracowałem w tej firmie jeszcze doniedawna! Wypłaty na zeszyt! Po za zatrudnieniem! Praca często w temperaturach ponirzej zera! O szacunku do pracowników szefowa nigdy niesłyszała!

Aga

Nie polecam !! Mój mąż pracuje w tej firmie i po raz kolejny maja duże opóźnienie w wyplatach dla pracowników. Malo tego socjal i traktowane pracowników jest na bardzo slabym poziomie. Szczerze odradzam ! Mamy XXI wiek a firma Danmar traktuje pracowników jak niewolników, którzy muszą sie o wszystko prosic i upominać. Nie polecam !!!!!

Lidia

@kolo rozumiem, że w firmie częste są nadgodziny. Czy są one szczególnie związane z którymś okresem roku i natężeniem pracy? Jak często wypada praca w weekendy? Jednak jeśli dobrze rozumiem, nie jesteś już pracownikiem firmy. Od jak dawna? Może w tym czasie zaszły jakieś zmiany. Czy również ktoś z osób obecnie pracujących może powiedzieć coś więcej o aktualnej sytuacji w Danmar?

Lidia

Wiele ostatnich wpisów to opinie wystawione z perspektywy klienta. Co można powiedzieć o tym jakim Danmar jest pracodawcą? Każda merytoryczna informacja na ten temat będzie pomocna, tym bardziej że niedawno ruszyła rekrutacja do firmy na stanowisko Przedstawiciela Handlowego. Co warto wiedzieć o pracy właśnie w tym dziale? W ofercie można przeczytać, że godziny pracy są elastyczne. Jak to wygląda w praktyce? Co jeszcze warto wiedzieć przed przesłaniem swojego CV?

kolo
@Lidia 25.08.2017 10:46

Będziesz rypać od rana do nocy, "w piątki, świątki i niedziele" za najniższą stawkę godzinową, a w momencie odejścia usłyszysz, że jesteś złodziejem, któremu "życie uratowali" a teraz nie umie się odwdzięczyć. Przestań interesować się tym ogłoszeniem, bo to tylko strata czasu i zdrowia.

salomon
@Lidia 25.08.2017 10:46

przedstawiciel handlowy, serio? wyplata uzalezniona od wynikow pracy tzn. jesli uda ci sie sprzedac jakis dom to ci zaplacimy. Efekt jest taki ze nie płacą bo nie mogą nic sprzedac, internet, fora, grupy na facebooku huczą od partactw tej firmy przy budowach domów, pozwów sądowych itp.

gość

mieszkamy w glicznu. totalna porazka. odchudzona wiezba dachowa . cienkie pojedyncze sciany. brak zbrojen we fundamentach. praktycznie kazdy ma problem z ta firmom. prosby o naprawe jak waleniem glowa w mur. kompletnie z nikim nie mozna sie dogadac. skladamy pozew do sadu bo brak juz sil na kolejne pisma do danmar

niezadowolona

Egiertowo - reklamacje w zasadzie wszystkiego od samego początku, źle osadzone drzwi, wadliwy montaż wszystkich okien (opinia producenta okien którego firma Danmar sama wezwała bo wg nich wystarczyłaby tylko regulacja którą należałoby wykonywac co... KILKA DNI bo okna opadają tuż po regulacji), BRAK WENTYLACJI wobec czego pleśń i grzyb w środku, cekol odpadający ze ścian, brak gruntowania, brak odprowadzenia skroplin z kominów, brak zabezpieczenia desek środkiem przeciwko kornikom, opadnięty taras o kilka cm i wiele wiele innych, koszt napraw oszacowany na ponad 100 tysiecy zlotych, kilka lat w sądzie, rozmaite sztuczki, granie na zwłoke, podnoszenie zarzutu przedawnienia - jak gra się fair i nie ma sobie nic do zarzucenia to nie podnosi się takiego argumentu tylko bierze na klate.. Najlepsze jest jednak odebranie do użytkowania przez Danmar domu. Jak? Skoro nie bylo kominów wentylacyjnych??? Otóż Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Kartuzach wydał pozytywną decyzje, pomimo praktycznie pustego dziennika budowy :))) to taka wisienka na torcie. Ponadto obiecano zrobic przed domami droge asfaltową, która nigdy nie powstała a za którą przyjęto pieniądze na poczet budowy. 2 lata pism o zwrot kwoty ktora przywlaszczono. W okresie zima nie dbają ponadto o drogę przed domami która drogą gminną nie jest, a prywatną. Mają obowiązek odśnieżania czego nie robią, zrzucają na mieszkańców że powinni to robic. Oczywiscie o ile rozumiejac obowiazek odsniezania przed wlasna posesją, niezrozumialym jest obowiazek odsniezania przed domami niesprzedanymi. Bo o tym Danmar zapomina. Co z tego że ja sobie odsnieze jak dom przed i dom za jest np. niezamieszkały. To na kim ciąży obowiązek odsniezania? Firma stosuje rozmaite sztuczki byleby tylko sprawa nie trafiła do sądu i doszło do przedawnienia lub by siedziec cicho obiecuje np. odkupienie domu, wycene strat (ktora trwa wiele miesiecy), rozmowy, prosby, drewno opalowe na zime etc. Wszystko by siedziec cicho. To tak apropos pracy również bo jak ma się ma do fachowości pracowników to że nie gruntują ścian, a muszą, to że nie buduje się kominów wentylacyjnych czy rozprowadza instalacje grzewczą która cieknie po suficie po jakims czasie

cosiek

Ale wiecie czy niedługo b ędzie można znaleźć zatrudnienie u nich? Widocznie nie pokazują sie teraz żadne oferty pracy,, zwłaszcza że dbanie o warunki finansowe jest najważniejsze. Podobno przed nowym rokiem miały się jeszcze pojawić jakieś premie do tego.

jojo

Firma Danmar spartaczyła 20 szeregowych domów na osiedlu pod wierzbami w Glinczu. Poza okrojeniem konstrukcji zrobiła pojedyncze ściany miedzy domami co w opinii NADZORU BUDOWLANEGO jest budownictwem wielorodzinnym a nie jednorodzinnym szeregowym. Ogólnie tragedia a niedowiarków zapraszam na ulicę Wierzbową 51 w Glinczu Gdzie aktualnie wymieniane są dachy z dachówki cementowej na blachodachówke. Dachy sie pouginały od ciężaru betonowej dachówki gdyż okrojono konstrukcję dachu.

nothappy
@jojo 11.10.2016 18:18

Zapraszam do Egiertowa na Osiedle ''Sloneczne'' , slonca tu nie ma, ale wisi na jednym domu baner ostrzegajacy przed zakupem domow. Kilka lat w sądzie i przeciaganie sprawy tak by isc przedawnienie, odstąpienie od pozwu etc. imają się wszystkiego co tylko możliwe

siux

Zapłacili Ci za pisanie tych bzdur. Chyba, że jesteś pracownikiem a jakiś policjant stoi nad Tobą i dyktuje takie teksty o tej firmie.

nothappygegt
@rybak4 29.07.2016 20:01
Mam dom zbudowany przez tą firmę od 9 lat. Generalnie prawie wszystkie główne elementy domu były reklamowane. Klika przykładów...

niestety na sprawe sądową troche zapozno ale poradz sie jakiegos radcy prawnego, adwokata, zapraszam do Egiertowa.. DOM Z BANEREM przed wejsciem, porozmawiamy sobie :)

były pracownik

Danmar niestety to firma zle prowadzona Wlasciciel mysli ze moze wszystko . a prawda jest taka ze firma sie konczy tak jak i jej szef, poza tym zalega z wyplatami itp wiec nie polecam sie tam zatrudniac

koleś

Kadra może i na najniższym zusie , ale ponad połowa pracowników na żadnym ubezpieczeniu. Na pewno szerokim łukiem trzeba omijać ŻONĘ. Rynsztok z gęby w kontaktach z pracownikami. Omijać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a co wysłał cię znowy na wycieczkę do Egiptu za dobre kadzenie?

oszukany

czekam na moję dwie wypłaty 2 miesiące.takich jak ja jest wielu .teraz już wiem za co wybudował ten cały CEPR.

koleś

ZUS zrobi sobie za pół darmo u niego imprezkę. Podobnie zresztą jak inne służby kontrolne. Tam wszyscy są bez szans na normalne warunki pracy!

Uciekinier

podobno cała kadra jest na najniższym ZUSIE? a ZUS co na to?

łorker

Jaja sobie robisz ??? czy też "najjaśniejszy" [usunięte przez moderatora] ci kazał tak napisać ?? ta firma to [usunięte przez moderatora], OMIJAĆ JAK NAJWIĘKSZYM ŁUKIEM !!!

Zostaw opinię o Danmar Sp. z o.o. - Szymbark

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Danmar Sp. z o.o.