Opinie o NMC Polska Sp. z o.o. w Zabrze

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie NMC Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w NMC Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NMC Polska Sp. z o.o. w Zabrze

Spec Pako

Ta firma to jakas kpina, mialy byc premie i ani widu ani slychu. Przez ostatnie pol roku odeszlo 2 brygadzistow a pracowali ponad 10lat z tego co wiem, a firma udaje ze nie ma problemu i nic sie nie dzieje, sam juz szukam pracy, doslownie ludzie stad uciekaja, nawet w trakcie pracy pozucaja prace, na mojej zmianie tak bylo :) poszedl na przerwe i nie wrocil ???????? Nie polecam????

Pako

Miały być podwyżki i premie od nowego roku. A co jest? to co zawsze duupa i nic. Pół roku obiecywania i skończyli jak zawsze na niczym, teraz można czekać do 2020 to może coś będzie. Firma porażka totalna. Nie polecam nikomu.

Asia

Ile placa za podstawe godzinowa na rękę?

Dawid
@Asia

Podpinam się o pytanie ?? ile płacą.

XYZ

Cześć. Jak wygląda praca pakowacza?

logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

mirek

po co się tu pchasz. jest setka innych firm. ngk,maco,mecalux,tenecco,isover.u nas się nauczysz nieróbstwa.nawet palić i pić nie można.nie polecam marne zarobki.

krzyś

nie czytasz komentarzy chłopie węże się ogarnij.na jakie stanowisko chcesz aplikować .dam Ci sugestię trochę siedzę w temacie

ta firma to banda nieudaczników . kierownik dyrektor to nieporozumienie. omijać z daleka.

Krzysztof

Nie widzę, aby obecnie były prowadzone rekrutacje, ale może ktoś z was będzie wiedział czy są jakieś nabory. Proszę pomóżcie innym użytkownikom dzieląc się opinią o firmie NMC. Wiecie może jak wygląda rekrutacja? Czy ewentualnie można liczyć na dodatkowe benefity od firmy?

@Krzysztof

Przyjecia zawsze sa :) ludzi trzeba jak wszedzie :) cv mozna na bramie u cuecia zostawic, ale trza sie liczyc z tym ze nie ma lekko :D bedzie lzej jak bedzie wiecej praciwnikow, z tym ze to nie predko sie stanie :) nikt nie zostaje ;) w zasadzie sie nie dziwie, kto by pracowal za takie pieniadze. Premie tylko na sw Bozego narodzenia i wczasy pod grosza. Maja w planach cos poprawic ale to tylko plany. Kazdego biora ale nie kazdy sie nadaje :D

Hr
@Pako

Wincyj ludziow!!! Wincyj!!!!!!!umowa na stale i sami cie nie zwolnia :D chyba ze sam uciekniesz :) sauna za free i kilka kilko mozna stracic :D

Blondi
@Krzysztof

Jest obecnie rekrutacja na płocie zakładu jest obecnie duży baner informujący o naborze do pracy

@Krzysztof

Czesc z tego co wiem to w gliwicach jest firma mampower i ona wysyla na rozmowy do NMC

Krzysztof

@nowy skoro są braki w ludziach na produkcji, to rozumiem, że firma NMC Polska Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na te stanowiska? @taki żart piszemy na forum na poważnie, nie robimy sobie żartów, bo faktycznie zaglądają tutaj osoby szukające pracy i są tu dla nich istotne informacje.

Krzysztof

@taki żart rozumiem po Twoim nicku, że Twoja wypowiedź jest ironią. Na forum piszemy prawdziwe informacje i nie wprowadzaj innych użytkowników w błąd. @mirek czemu nazywasz pracę w firmie NMC Polska systemem totalitarnym?

kult jednostki malego

taki żart
@Krzysztof

ja jestem elektryków panem elektryków miszczem elektryków na tym zakładzie i mi tu dobrze

nowy

Duże braki w ludziach na produkcji. Nie widać perspektywy poprawy. Słabe wynagrodzenia.

taki żart

Polecam super firma ogromny potencjał wysokie zarobki fundusz socjalny na wysokim poziomi elastyczne godziny pracy brak zmęczenia oraz stresu możliwość rozwoju zawodowego wykwalifikowani fachowcy

Krzysztof

Widzę, że nie macie najlepszych opinii o pracy w firmie NMC Polska. Czy w takim razie możecie napisać co pracodawca powinien zmienić, by Wasza opinia się o nim zmieniła? Jest szansa, że to czyta i zainspirują go Wasze wypowiedzi.

@Krzysztof

wprowadzić zezwolenie na palenie. zwiększyć płacę. zwiększyć ilość osób na produkcji i DUR

@Krzysztof

jak można mieć dobrą opinię o systemie totalitarnym. tu nawet nie chodzi o zarobki tylko o małego .

waldek

jak wygląda praca na utrzymaniu ruchu tylko szczerze bo chciałbym aplikować

troll produkcja
@waldek

niestety nie polecam pracy na stanowisku przydupasa tych leserów

Stefan

Idealnie to nie jest nigdzie. Wiem tylko, że wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma!!

Byly

Nie polecam za te pieniadze... 1800 na start i nic po za tym, praca ciezka a szkoleniowcy To jakas kpina, cos ci wytlumaczy i zostawia cie z osoba ktora sama ledwo potrafi. Wystarczy chwile poszukac i za 2100 dostalem oferte lzejszej pracy i w normalnych warunkach, dodatkowo premia i karta multisport, ani chwili sie nie zastanawialem. SZCZEZE ... UNIKAJCIE TEJ FIRMY!! Jak OGNIA

@Byly

dokładnie firma ścierwo

troll produkcja
@Byly

nie polecam dałem się też załatwić śmieszny mały kierownik i jego świata chłopaki raczej ok oprócz ważniaka z UR chyba Rafał mu na imię.

Ktoś
@troll produkcja

Nmc hahahahha nic więcej

trug

słyszałem że na magazynie na wózku kiepsko płacą

Ktos
@trug

Jak dostaniesz 1600 netto to będzie dobrze. Idz do innej firmy

rysiek

hej sa przyjęcia i jak wygląda praca

@rysiek

Praca lekka i przyjemna

@Pako

Fajny dowcip :D

nie lubię małego

nie polecam marne grosze kierownik czy dyrektor despota i tyran.na magazynie najniższe płace .pakować tyra za wszystkich nie mają lekko chłopaki na produkcji szczególnie młodzi.utrzymanie ruchu nic nie robi bo niby z czego wszystkiego brak.pozatym im się nie chce wyzysk pracownika z produkcji.jakieś durne rozliczanie z godzin jakby to było ważne.a części i narzędzi nie ma.nie polecam.

Janusz

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

troll
@Janusz

nie polecam pracy na produkcji

gaska
@Janusz

może i potrzebują ale odradzam

darek
@Janusz

nie polecam dwie strefy w Gliwicach przyjmują do pracy lepsze zarobki i atmosfera

nie polecam płaca na produkcji na dzisiejsze czasy wręcz śmieszna nie przekracza 2000 netto kijowa atmosfera kolesiostwo

Zostaw merytoryczną opinię o NMC Polska Sp. z o.o. - Zabrze

• Jak się pracuje w NMC Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NMC Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NMC Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 3 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NMC Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w NMC Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NMC Polska Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 43 ocen.
  • Pyskowicka 15
    41-807 Zabrze