BelmaFlex Polska Sp. z o. o.

Zabrze

Opinie o BelmaFlex Polska Sp. z o. o.

Iwona

Na stronie zespołu piłki ręcznej, którego sponsorem jest BelmaFlex Polska jest wywiad z Bogdanem Kmiecikiem prezesem klubu http://handballzabrze.pl/strona/obszerny-wywiad-bogdanem-kmiecikiem-prezesem-nmc-gornika-zabrze-aktualnym-wydaniu-nowin-zabrzanskich/

Iwona

Obecnie firma poszukuje osoby na stanowisko Młodszy Specjalista ds. kadr. Ktoś z Was zamierza aplikować na tą ofertę pracy? Chętnie usłyszymy na temat tego jak wygląda proces rekrutacyjny.

bebe

Zakładki mogą nie mieć, ale to nie szkodzi, bo oferty pracy są tutaj @paweł. Szukają stażysty w dziale jakości. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie systematycznie wdrażana w pracę działu zapewnienia jakości i angażowana w tworzenie instrukcji i procedur systemu zarządzania jakością.

flo

Rekrutują przez agencje pracy czy bezpośrednio do nich Cv się zanosi??

wiem

Cześć. Jeśli będzie rekrutacja to może dla kilku osób w nowym roku, ponieważ Firma przeniosła się z hali Mostostalu do nowej postawionej własnej fabryki i ludzie przechodzą wraz z nią.

zigy

Jest już może jakaś rekrutacja??

tom

własnie wie ktos czy mozna juz cv gdzies skladac??

Kamil

Wiadomo już coś o rekrutacji do tej firmy?

Wielu użytkowników jest zainteresowanych pracą w firmie BelmaFlex Polska Sp. z o. o.. Możesz im pomóc dodając swoję opinię na forum.

Zostaw opinię o BelmaFlex Polska Sp. z o. o. - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BelmaFlex Polska Sp. z o. o.