Opinie o Jowix - Triomet Sp. z o.o. w Świętochłowice

Jowix - Triomet Sp. z o.o.
2 119 61 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 37 dni.

Jaki jest wkład kierownictwa Jowix - Triomet Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

TakNie

Jowix Triomet to firma dla ludzi którzy chcą pracować. Plotki to nie ten portal!!

Tak2Nie5

nogazfamiloka
@Pracownik

Pracowniku, ile Ci obiecali premii za ten wpis?

Tak14Nie

@Pracownik

chcą pracować- to chyba żart:) najlepiej jakby jeszcze pracował za 8 zł /h i to po 12 godzin

Dorota
@pracownik

Takie stawki byłyby zdecydowanie zbyt niskie. Mam nadzieję, że w Jowix - Triomet można się spodziewać znacznie wyższego wynagrodzenia. Dowiedziałam się, iż firma oferuje też system premiowy. Możesz mi powiedzieć, na czym ów system dokładnie polega?

@Pracownik

plotki powiadasz- to firma gdzie nie docenia się pracowników - kablowanie- podpier..... zero współpracy i ciągły brak pieniędzy -zawsze zbierają na wypłaty- premie? zapomnij- no chyba że dla wybranych lizusów i przydu....dyrektora

@Dorota

system premiowy polega na tym im więcej i dobrze pracujesz to mniej zarabiasz

pracownik Nowy wpis

urząd pracy jest 100 metrów od Jowixu- lepiej się tam zarejestruj niż praca w tej firmie

Tak1Nie

..jak nie chcesz po czasie stwierdzić ,że praca w tej firmie to był stracony czas, że gdybyś wiedział ( to wiesz bo co mówię) poszukaj innej firmy... (usunięte przez administratora)ale jak prezesowi to odpowiada lub układ ma 2-gie dno to inna sprawa, ludzie fałszywi.....brak empatii życzliwości robota na hura.....

@pracownik

nie wiem dlaczego usunięto fragment wpisu - gdzie nie było wulgaryzmów- trochę nadgorliwość administratora...,,dyrektor to cienko bolek hamuje rozwój firmy na to stanowisko trzeba mieć ja ja................

Tak4Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Tak9Nie

Niewiasta co toto jabłko zerwa

Ojojoj ktoś ma za małe jajka żeby powiedzieć prosto w twarz co mu leży na żołądku :)

Wąż
@Niewiasta co toto jabłko zerwa

Niewiasto, zjedz snikersa bo gwiazdorzysz.

Tak12Nie

Robert

Na stronie internetowej Jowix - Triomet, znalazłem informację, że firma obecnie poszukuje osób chętnych do pracy na trzech stanowiskach: Spawacz MIG/MAG, TIG Ślusarz Projektant Wszelkie potrzebne informacje znajdziecie pod następującym adresem: http://www.jt.com.pl/pl_PL/company/#/job Czy ktoś z Was ma zamiar wziąć udział z rekrutacji? A może zaglądają tu osoby pracujące już na którejś z tych posad i podpowiedziałyby jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej? @Malen owszem, zakazane jest podawanie danych zatrudnionych osób, ale również innych informacji, które pozwalają na zidentyfikowanie konkretnej osoby. Forum służy wymianie opinii na temat tego, jakim dana firma jest pracodawcą. Nie jest to dobre miejsce do dyskutowania o poszczególnych pracownikach.

Malen
@Robert

@Robert albo jesteś administratorem strony Jowixu albo jesteś pracownikiem i to na dość dobrym stanowisku jak bronisz tej firmy. Skoro każdy ma prawo wypowiadać się na temat tej firmy to i ma prawo wypowiadać się na temat relacji międzyludzkich w tej firmie. Relacje międzyludzkie są istotną częścią i jednym z powodów dla których kandydat do pracy jest zainteresowany zatrudnieniem. Nikt nikogo nie szkaluje ale dobrze co niektórych ustawić do pionu a potencjalnych kandydatów przestrzec co do niektórych osób. Niejaki @Brick też bardzo dobrze napisał o dyrektorze. Nie podawał nazwiska a i tak wszyscy wiedzą o kogo chodzi. Gdyby w mojej wypowiedzi nie było porównanie do kobiety która podała jabłko Adamowi to też by się nikt nie kapnął o kogo chodzi???? Z poza firmy i tak nikt jej nie zna a z firmy wszyscy wiedzą o kogo chodzi.

Robert

@Jowixowy TROLL przypominam, że istnieje regulaminowy zakaz podawania we wpisach na forum inicjałów lub imion osób, które są pracownikami danego przedsiębiorstwa. Komentarz łamiący tę zasadę, może zostać skasowany przez administratora. Z regulaminem możesz zapoznać się pod tym adresem: https://www.gowork.pl/regulamin

Robert

@Życzliwy, czy jesteś obecnie pracownikiem firmy? Mógłbyś wypowiedzieć się na temat atmosfery panującej w firmie? Orientujesz się może jak wygląda kwestia benefitów pozapłacowych w tym miejscu? Czy takowe są dostępne dla pracowników?

Oko
@Robert

Jakie benefity tam takie coś nie istnieje, szkoleń dla pracowników brak.

Życzliwy
@Robert

Były pracownik. Atmosfera między współpracownikami jak najbardziej okej, gorzej reszta. O benefitach nie pisze bo takowe nie istnieją

Brick
@Robert

Robert, benefity to mają tylko dwie osoby w całej firmie: dyrektor generalny- dobra płaca, zero nadzoru ze strony prezesa, nie musi się przed nim wcale tłumaczyć z tego co robi bo prezes mu we wszystko wierzy, przychodzi o 7:30 a o 14:40 - ma czas równoważny z tym że działa to tylko w jedną stronę - może szybciej wychodzić ale żeby tak dłużej zostać to niestety nie ma chęci; poza tym jest odwożony na pociąg przez pracowników firmy w ramach ich godzin pracy. Nawet nie musi swoim autem jeździć bo po co. Przecież gdyby jeździł to by musiał siedzieć normalnie a tak to nie opłaca mu się. Kolejne jego benefity to fakt że w nic się nie musi angażować, wystarczy że siedzi w kanciapie gdzie były wiceprezes i przegląda strony internetowe które mu są potrzebne niekoniecznie do pracy zawodowej. Jedyna robota to spotkanie ranne o 9:00 gdzie musi być, ale to tylko 20 minut i może wrócić do swoich "zajęć". Kolejny gość to mąż głównej księgowej. Zatrudniony w firmie a pracę świadczy w domu. Ten to już nic nie musi, nawet nikt go z roboty nie rozlicza a kasa na koncie co miesiąc jest, nawet listy nie musi podpisywać. Takie to benefity są w tej firmie. Robert jeżeli się wkręcisz to może i tobie się tak powiedzie i będziesz mógł na przykład przyjść do roboty i spać w kącie albo podpisać listę i wyjść na miasto na cały dzień no i też dostaniesz zapłacone. Po prostu kasa ucieka z tej firmy wszystkimi możliwymi kanałami.

Tak12Nie

Życzliwy

Firma na poziomie poniżej zera... Dyrektorzy zupełnie bez kompetencji jak i całe kierownictwo, firma idzie na dno.... Nie polecam

Robert

@Pracownik, czy mógłbyś doprecyzować swoją opinię? Powiesz nam dlaczego odradzasz pracę w Jowix - Triomet? Jesteś w dalszym ciągu pracownikiem firmy? Mógłbyś wypowiedzieć się odnośnie możliwości rozwoju w firmie? Czy dla pracowników organizowane są szkolenia? @nogazfamiloka, czy jesteś aktualnie pracownikiem firmy? Dysponujesz może informacjami na temat ostatnich zmian w Jowix - Triomet, jeśli takowe wystąpiły?

TakNie

Czy ktoś z Was dysponuje nowymi informacjami] o Jowix - Triomet Sp. z o.o.? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

@Administrator

Odradzam, niestety niewiele się tam zmienia..

Ku..mata

Firma "rodzinna" żony, córki, kochanki, konkubiny.... jeden wielki (usunięte przez administratora) Dyrektor zachowuje się jak typowy "szon". Prezes kartofel nie liczy się z ludźmi. Tym, którzy chcą podjąć pracę, nie poleca, a tym którzy pracują szczerze współczuję.

Tak38Nie
Dziod

Ja frelko cerko tatula- tyś je bajeratka na calego, to żeś zaś napisała mądrości. Cza robić bo w jowixie robisz dla idei a nie dla piniendzy. Roz plot prezesa się robi a roz co inne , jak tu mieć go sępić za robota u niego abo u drugiego mości pana????? Cza byc wdzięczny za robota w jego dobrobycie i jescze mu piwo postawić co by był rad i łaskawym okiem się spojrzoł na boroka. Cza mieć krzepa iść kaj indziej porobić i zoboczyć jak forsa wyglądo bo tu to ino można o niej rozmyślać i dużo beblać

Buka

Ja nie narzekam, wszędzie trzeba pracować nie ma nic za darmo. Może pensja nie jest rewelacyjna, ale zawsze w terminie. Szef ma szacunek do pracowników i w razie potrzeby pomoże każdemu. A wyrzucony został wspólnik który, nie miał szacunku do pracownika i zabrał ze sobą swoje dzieci które potrafiły zrobić tylko syf.

Tak8Nie

ciekawa
@Buka

a ten wspólnik co został i jego rodzina szanują ludzi i podwykonawców?

Tak7Nie

Hanys

Firma BYŁA z potencjałem, jej ambitna kadra pracownicza i montażowa widziała sens w pracy, do póki nie nadeszła dobra zmiana - rządów dzieci zarządu i prymitywnego dyrektora imbecyla. Rozpad zarządu jak i przeprowadzona szybka czystka personalna w szeregach firmy powiazanych rodzinnie osób z byłym Vice. potwierdza i obrazuje bardzo niski poziom panującego tam braterstwa , przyjaźni i współpracy wewnątrz firmy. TRIO..... Wzorem do naśladowania raczej nigdy już nie będzie - firma na czele z małym smutnym opalonym kartofelkiem i jego niefachową blond następczynią za pomocą gamonia zza przemszy osiągną zapewne spektakularne wyniki w przyszłości.

Tak62Nie

Koniec
@Hanys

Spotykają się dwaj właściciele firm: - Słuchaj, ty swoim pracownikom płacisz jeszcze pensję? - Nie. - Ja też nie. A oni i tak przychodzą do pracy? - No przychodzą. - U mnie też. Słuchaj, a może by tak pobierać opłaty za wejście?

Tak21Nie

Monter
@Hanys

Jeszcze muszą żeby robić coś, znaleźć nowych naiwniaków do brudnej roboty Montażystów -zło konieczne,nie lubianych. którzy będą mieli dar robienia z niczego - coś , bo improwizacja bez połowy I tak źle wyprodukowanego towaru na montaż to od lat główny standart w tym wariatkowie. A i tak po kilku zrobionych robotach przestają płacić firmom- bo po co i miesiącami się można prosić o grosiki , a wielkie Pany prezesy się grzeją na plaży w brazylii za nie swoje pieniądze albo se auta kupują i motory

Tak17Nie

czarnuch

Zadowolona :-) , jak jesteś taka zadowolona to odkryj karty i pokaż kwity na podstawie których ci WYPŁACILI nadgodziny i zgodnie z obiecanym terminem. Oczywiście remont biurowca wyszedł FAJNIE własnymi siłami i na kredyt, to powinno zrekompensować łzy i tłumaczy brak premii. Nie umiem już czytać tych głupot i pochwał które pisze sama rodzinka zarządu JT żeby podnieść notowania upadającej na pysk firmy. Pisać jak to fajnie jest na Kaliny to wy umiecie , tylko dlaczego tyle kluczowych osób się zwolniło w ostatnich miesiącach i odeszło z uśmiechem na twarzy? bo odzyskali wiarę w siebie i wolność

Tak29Nie

Były

Koleżanki i koledzy ''rodziny'' rządzą. Zwykli pracownicy są mieszani z błotem. Obietnice bez pokrycia i bajzel. Lepsza już uczciwa praca fizyczna niz ''biurowa'' i użeranie się.

Tak13Nie

Zadowolona :)

A ja wcale nie uważam, żeby było źle.. Już od jakiegoś czasu (odkąd zmienili parę osób w kadrze) atmosfera znacznie się poprawiła. Kładą bardzo duży nacisk na jakość produkcji i terminowość, więc zdarzają się nadgodziny, ale jeszcze nie zdarzyło mi się, żeby mi za nie nie zapłacili. Fajnie wyszedł remont biurowca - od razu jakoś tak przyjemniej się pracuje :-)

Gaz
@Zadowolona :)

Zmienili czy same odeszły? właśnie to jest ta różnica droga Zadowolona.

Tak5Nie

wolna

koleżanka koleżanki , kolega kolegi , kwalifikacje najważniejsze .... ale nie tu !!!!

znajoma

bankrut i tyle....premii jak nie było tak nie ma . Zatrudniona sama rodzina a zero kwalifikacji i rozumu. Nawet konkubina wiceprezesa tam już jest.

Tak36Nie

Jowix-Triomet
@znajoma

Szanowny ( usunięte przez administratora )"znajoma" - prosimy o wystawianie rzetelnych i rozsądnych opinii, a przede wszystkim zaprzestanie rozsyłania tzw. "hejtu" w Internecie. W firmie Jowix-Triomet pracuje mnóstwo różnych pracowników, a struktury Biura Zarządu pozostają w gestii osób do niego należących. Życzymy Wesołych Świąt :)

kowalski

A ja tampracuje i dużo się zmieniło oj bardzo nie ma ofert bo do pracy przyjmują " kolega kolegi " albo kogoś z rodziny zarobki bardzo dobra nie można narzekać a atmosfera w pracy dobra

iki

nie widać aktualnych ofert, więc lekko powątpiewam :(

czarna papryka

ja akurat uważam się za specjalistkę w tej branży jeśli chodzi o przedstawicielstwo handlowe. chętnie podzielę się z firmą Jowix Triomet moją pasją zawodową i doświadczeniem. jestem do usług. natomiast wiąże się to z pewnymi wymaganiami z mojej strony. umowa na czas nieokreślony już na start. czy firma mi to zapewni?

Roman

ZA 1500-2000 ZŁ/MC. Na tym stanowisku nie masz szans na więcej. Przestrzegam przed wszędobylksim bajzlem organizacyjnym... Co jest fajne to nowe biura i wygląd zewnętrzny, ale ja akurat stawiam to na szarym końcu. Najważniejsza jest płaca, atmosfera i satysfakcja z roboty. Tego raczej nie uświadczysz... Jednak na star i nabranie doswiadczenia moze byc.

lob

Jedna z lepszych firm na rynku w branży srerdecznie polecam

kowboy

pracowałem swego czasu, 2 lata. Dziękuję, postoję. Zależy w jakim charakterze chcesz tama robić. Zasada jest jedna: WSZYSTKIE uzgodnienia na papierze, nie gódź się na "premie uznaniowe" czy jakiekolwiek. Wydymaja Cię po 3 miesiacach. Z uwagi na zarządzających (nie zmienili się) - NIE POLECAM. Uwaga na nieśmiertelną, mającą zawszze racje, nietykalna księgowość :[

kowboy

NIC. Firma idzie na dno ,a ma taki potencjał... Jacy szefowie taka firma. Nie polecam.

Tutejsza

Byłam na drugim etapie rozmowy kwalifikacyjnej w tej firmie. Mieli dać znać czy się dostałam czy nie. Do tej pory się nie odezwali. Grzeczność wymaga dotrzymywania danego słowa i traktowania ludzi jak... ludzi! Jeśli tak traktują specjalistów to sie nie dziwie tylu złych opinii. Odradzam firmę zarówno tym którzy szukają pracy jak i jej klientom.

CIEKAWSKI

Morfi - 2012-03-12 19:46:02 Dzięki, ciesze się, że nie trafiłem do JT. WITAJCIE CHCIAŁBYM SIĘ PRZYJĄĆ TU DO PRACY.MAM PYTANIE JACY SA TU BRYGADZIŚCI I JAK SIĘ MAJĄ DO NOWYCH PRACOWNIKÓW.JAKI JEST BRYGADIER NA PRODUKCJI? CO SIĘ TAM KONKRETNIE ROBI ? POZDROWIONKA

Morfi

Dzięki, ciesze się, że nie trafiłem do JT.

Tak4Nie

Zostaw opinię o Jowix - Triomet Sp. z o.o. - Świętochłowice

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Jowix - Triomet Sp. z o.o.