Opinie o BelmaFlex Polska Sp. z o.o. w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy BelmaFlex Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie BelmaFlex Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BelmaFlex Polska Sp. z o.o. w Zabrze

Leszek

Nie ma możliwości, aby otrzymać zatrudnienie bezpośrednio przez firmę BelmaFlex Polska? Skoro firma zatrudnia przez agencję, to ciekawi mnie, jak wyglądają możliwości przejścia na umowę bezpośrednią.

paster

Dobry pracodawca oczekuje dobrej pracy i zadowolenie gotowe.

Nieznany

Praca jak praca pracuje już jakiś czas nie narzekam. Ale fajnie było jak pracowała pewna Milena która bardzo pozdrawiam bo inaczej nie mam jak.

Praca tylko w sezonie, na zimę obowiązkowy urlop i postojowe. Najlepiej opłacalni pracownicy, to pracownicy obcokrajowcy. Zatrudniają także przez agencję pracę tymczasową. Pracownicy nowo zatrudnieni zarabiają tyle samo co starzy pracownicy.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie BelmaFlex Polska Sp. z o.o. na stanowisko Pracownik produkcji? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Karol

Cześć, jak wyglądają zarobki w firmie Belmaflex?

Iwona

@Była. Pracownica, długo pracowałaś w firmie BelmaFlex Polska? Możesz powiedzieć coś o swoim doświadczeniu związanym z tą firmą? Czy firma oferuje stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, jak przedstawia się kwestia wynagrodzeń oraz premii?

Micky Mouse

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Już nic nie da sie naprawić Martin spalil wszystko !!! Za to mu cześć i chwala!!!

Ram pam pam
@Micky Mouse

Ta firma jest spalona odkąd(usunięte przez administratora) odeszli

Iwona

Na stronie zespołu piłki ręcznej, którego sponsorem jest BelmaFlex Polska jest wywiad z Bogdanem Kmiecikiem prezesem klubu http://handballzabrze.pl/strona/obszerny-wywiad-bogdanem-kmiecikiem-prezesem-nmc-gornika-zabrze-aktualnym-wydaniu-nowin-zabrzanskich/

Micky Mouse
@Iwona

Belmaflex nie byla juz sponsorem od początku 2017...ani nie ma fabryki w Danii i Rosji...szczątki pozostały w Zabrzu :(

Ram pam pam

Powiem tak ze to jest jakiś (usunięte przez administratora) jeden madrzejszy od drugiego jedyny dał co jest fajny to hala pił aha pozdrawiam(usunięte przez administratora)mam nadzieje ze to sie tam zmieni bo duuuuużo osob mysli o zmianie

Była pracownica belmy

Dokładnie... Dyrektor jest wszystkiemu winien kierownik taki fajny a dyrektor porażka prowadzi do zniszczenia tej firmy. Na jego miejscu sama bym się zwolniła precz z takim dyrektorem. Pozdrawiam wszystkich prócz dyrektora. :)

Belmasmiec

Upośledzona firma ! Dyrektor nie kompetentny próbuje się wybić tylko na kościach innych, w biurach już prawie tyle ludzi co na produkcji , nie przewiduje nic dobrego z ta firma !puki zostanie ten człowiek dalej na tym stanowisku! Nie polecam

Zazenowana

Cześć dołączam się do tych szczerych opini dużo prawdy tu zostało napisanej niestety przykrej istotnej prawdy pozdrawiam (usunięte przez administratora) która mnie tak nie trawila bo zazdrosna była chciała się mnie pozbyć pożal się Boże.... Żeby dojrzałe kobiety tak się zachowywały z zazdrości żenada. POZDRAWIAM WSZYSTKICH NIELICZNYCH LUDZI KTÓRZY BYLI W PORZO:)

2018

I akurat dział piła team (usunięte przez administratora)to najlepszy dział bo najnormalniejsi ludzie tam pracowali i nieliczni nadal pracują panowie pozdrawiam was serdecznie oraz panów że zgrzewania i z pieca reszta działów(usunięte przez administratora)

Która???

Dokładnie....

Xxxx

Z pakowania

Zgrzewanie
@Xxxx

Z pakowania to miło wspominam(usunięte przez administratora) która robiła z takim młodym który był również miły I taka blondynka wczoraj ich wyrzucili A blondynka została bo dziś ja widziałem na Inwentaryzacji pozdrawiam chłopak z zgrzewania:)

To też prawda!!!

Oj nikt go nie wykorzystywał on akurat robił tam mniej niż nie jedna kobieta.. Nie przesadzajmy wkoncu facet to wiadomo że powinien robić cięższe rzeczy od kobiet a i tak tak nie było.!

adhd

Pozdrawiam dziewczyny z biura chłopaków z piły, pieca i z zgrzewania .Miło się z wami pracowało szybko minął ten roczek nie mam żalu do kierownika musiał zrobić to co kazała góra wiem że było to trudne . Choć trudno mi teraz znaleść prace bo albo smieciuwki albo same sklepy i hipermarkety jak na 13 lat charuwy w handlu mam dość ale nie poddaje się i szukam dalej mam nadzieje że coś znajdę bo życie z jedną wypłatą to masakra jeszcze raz dzięki za to że mogłam z wami pracować i życzę wszystkim powodzenia a w szczegulności tym co wylecieli razem ze mna i znalezienie dobrej i wymarzonej pracy

@adhd

oj sorki za pomniałam o jednym rodzynku z biura

@adhd

oj moje przeoczenie piankowanie jeszcze i dwie osóbki z którymi by nie było wesołych przerw

@adhd

Dzięki również życzę Ci jak najlepiej pozdro.

Kierowniku belmy nie przejmuj się nie mam do Ciebie żalu że musiałeś nas zwolnić było widać że bardzo to przezywasz wiadomo nie Twoja wina.... Nie chciałeś tego robić bo wporzadku z Ciebie człowiek pozdrawiam Cie.

Była pracownica belmy

Pracując dwa miesiące na pilach bardzo zzylam się z panami z tego działu pozdrawiam Was panowie, a wszystkie komentarze są szczere w 100procentach. Nie polecam tej firmy ponieważ to praca tylko na chwilę jak jest dużo pracy będziesz dobrze pracować a mimo to zostaniesz zwolniony i co najgorsze z dnia na dzień.

Bądź uwazna

Przepraszam za literówkę ale każdy inteligentny wie jak czytać pozdro

Bądź uwazna

Szanowna panie Katarzyno nie jeździć tak szybko na swoim wozku w belmaflex ie bo już nie raz została bym przez CB potrącony gdyby nie to że jestem uważna uważaj kobieto jeżdżący z słuchawkami w uszach uwazaj na ludzi bo doprowadzisz do tragedii!!!!

Szkoda gadac

Wiem który chłopak to był Bartek tak właśnie go wykorzystali i wykopali porostu straszne...

Koles

Wszystkie komentarze to sama prawda najgorsze to że pracuje tam żona kierownika która też eliminuje kobiety które jej nie podpisują chociaż dobrze pracują. Przykre ale kobieta która jest atrakcyjna nie przetrwa w tej firmie....

Zazdrość niszczy

Trzeba jeszcze dodać że zostały same zazdrosne kobiety zazdrosne o te ładniejsze i chciały się już wcześniej ich pozbyć co przychodziła atrakcyjna to szła w odstawke Kobiety zadbajcie o siebie a nie spiskujcie na atrakcyjne kobiety bo to żenujące :)

Zostaw merytoryczną opinię o BelmaFlex Polska Sp. z o.o. - Zabrze

• Jak się pracuje w BelmaFlex Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BelmaFlex Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BelmaFlex Polska Sp. z o.o.?

BelmaFlex Polska Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Handlowa 12
    41-807 Zabrze

BelmaFlex Polska Sp. z o.o.