Opinie o Dyka w Jelcz-Laskowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Dyka. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dyka o rekrutacji.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dyka w Jelcz-Laskowice

Z

Jeśli zastanawiasz się nad podjęciem pracy w tej firmie, to szczerze odradzam. Wszystkie poprzednie negatywne opinie są nadal aktualne. Firmą w Polsce zarządza (usunięte przez administratora) którzy nie znają się na tym co robią. Nikt nie liczy się tutaj z szeregowym pracownikiem, masz tylko (usunięte przez administratora) za psie pieniądze. Przedstawiciele handlowi w większości bez podstawowej wiedzy o tym czym mają handlować, ale po co im ta wiedza, skoro są wpisani pod oddział, więc mogą lecieć w (usunięte przez administratora) a i tak zarobią najwięcej wśród pracowników oddziału. Jako "producent" również słabo. Braki w zatowarowaniu, podczas okresu największej sprzedaży rok w rok problemy z brakiem towaru na magazynie, albo nie wyrabia się produkcja albo jakiś (usunięte przez administratora) wymyśli wymianę linii produkcyjnej, co wiąże się z przerwą w produkcji, czego wynikiem jest znowu brak towaru, a później to oddział dostaje (usunięte przez administratora) że słaba sprzedaż. W skrócie (usunięte przez administratora) (poza kilkoma wyjątkami), którzy trafili na swoje stanowiska z przypadku. Na plus jedynie spoko pracownicy na oddziałach/magazynie w Jelczu. Podsumowując - jeśli jesteś z tych co wchodzą w (usunięte przez administratora) przełożonemu i/lub aplikujesz na stanowisko przedstawiciela handlowego, to jest to idealna robota dla Ciebie. Jeśli jednak chcesz aplikować na stanowisko szeregowe, to musisz liczyć się z marną pensją, brakiem premii, (usunięte przez administratora) od przełożonych o słabych wynikach sprzedaży i (usunięte przez administratora) w różnych warunkach atmosferycznych.

Wiadomo jakie mają tu teraz wyniki sprzedażowe? Z rok temu ktoś pisał, że nieco słabsze, ale jak tak patrzę po ofertach to widzę ze na sprzedaż szukają. Nie wiem tylko czy ze względu na rotacje czy jednak na rozwój? ktoś wie?

Z Nowy wpis

Jak u was teraz komunikacja w firmie wygląda? jeszcze z pól roku temu ktoś pisał ze jej w sumie brak ale zastanawiam się czy jakieś zmiany nie nastąpiły w tym zakresie skoro nikt niczego już nie pisał? W oko po prostu wpadła mi oferta pracy dla brygadzisty, jakiś czas temu była jeszcze dostępna na Belgijską. Opiszecie mi jak pracuje się na tym stanowisku? jaka kasa spływa i czy często kogoś szukają?

Młody G Nowy wpis

Firma nastawiona na wyzysk pracownika, chcą tworzyć rodzinną atmosferę a na koniec wypowiedzenie wysyłają mailem, sprawy nie ułatwia brak komunikacji między zmianami i ogólny chaos na produkcji, nocki to już jest totalna porażka bo dział UR nie pracuje na nocki

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Brygadzista - Operator Linii w firmie Dyka? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Jogurt

Jeżeli pensja na poziomie 2,5 tyś, was zadowala, to zapraszam. Ogólnie bałagan i (usunięte przez administratora) Ludzie bardziej z tąd odchodzą niż się zatrudniają. Nie polecam. Sam długo już tam nie po pracuję.

Mleko
@Jogurt

Z taką ortografią to faktycznie uciekaj chłopie,bo wstyd robisz nie tylko sobie.Z nowym pracoodawcą odradzam kontakt w formie pisemnej.List motywacyjny i CV raczej odpada.

Aplikuj
@Mleko

Są równi sobie biznesmeni po tych samych pieniądzach. Zapraszają do swojego grona. Żenada.

Kazimierz
@Aplikuj

To prawa, że w firmie tej obowiązują zarobki na poziomie 2500 zł netto miesięcznie? Bo jak rozumiem kwoty, które padały w tym wątku dotyczyły wynagrodzenia netto "do ręki"? Nie mam wiedzy o zarobkach w tej branży i firmie, dlatego też chętnie to właśnie ustalę. Ktoś z Was napisze, jak to realnie wygląda?

Młodziak
@Kazimierz

Brednie, nie wiem jak w biurze ale produckja i inne działy nie mogą narzekać na stawkę, ktoś kto pisze ze zmiany kadrowe są częste też kłamie, gdyby tak było to nie było by osób które tam po 15 lat lub więcej pracują, nie ma żadnego wyzysku normalna praca kołhoz jest za płotem w Autolivie, zapewne komentarze pisali ludzie bez wykształcenia i żadnych dodatkowych uprawnień a i tak kłamią ze stawką, zawsze mozna robić jak Ukraińcy po 12 godzin wtedy ci niezadowoleni zarobią

Wiesław

A niesympatyczny malowany ptak Paweł Ch jeszcze szuka wraz z kadra gdzie i co zepsuć w Duce, Trzeba strategicznie kogoś zwolnić !!!!! Kadrze życzę wszystkiego najgorszego

Wojciech
@Wiesław

Co się stało, że jesteś taki niezadowolony? Zwolnili cię czy co? Napisz wprost o co ci chodzi.

@Wojciech

Chyba spadłeś z innego świata, nie znasz tej firmy , ich standartów personalnych oraz osobistych upodobań kadry zarządzającej , Firma ani nie produkcyjna , ani hurtownia, pośrednik ? krótko mówiąc zbieranina nieudaczników !!!!

Dorota
@Piotr

Czemu zbieranina nieudaczników? Co w tej firmie się w takim razie dzieje? :P Rozumiem, że mój partner ma dwa razy przemyśleć wysłanie tam cv?

@Dorota

Co za wirtuozeria? GW się rozwija! Takie sprytne pytanie, że niby mąż się ma przemyśleć? No brawo! Zaskakujące GW :)

Były

Dyka - bardzo słaby producent, brak koncepcji handlowych, sprzedają jako producenci a około 50% to materiały kupowane od innych producentów. Z Dyką wygrywają pośrednicy sprzedający produkty innych producentów. Ograniczenia produkcyjne fabryki w Jelczu - oraz problemy jakościowe. Wszytko to wraz z wysokimi progami marżowymi nie pozwalają na to aby firma miała wysoką lub średnią pozycję na rynku. Wydają niebotyczne kwoty na szkolenia dla przedstawicieli - a wystarczyło by zmniejszyć marże, tematy szkoleń wyrwane z ... nie wiem skąd. Szkolący ma ciągłą pracę , cykl szkoleń może być realizowany na okrągło z racji rotacji przedstawicieli h. niepotrzebne wyrzucanie pieniędzy. Firma nie mocuje się w terenie - wszystkie oddziały wynajmują place, żaden oddział nie posiada własności terenu na którym się znajduje. Łatwo było można zamknąć oddziały w Olsztynie i w Bydgoszczy. Dyka nie nie jest przedsiębiorstwem z którego się odchodzi w dwóch sytuacjach - gdy-" pracownik umarł lub idzie na emeryturę " - nie dbają o pracowników , pracownicy nie są dla Dyki kapitałem przedsiębiorstwa, duża rotacja pracowników to ukazuje. Pozdrawiam i nie polecam

@Były

DYKA to jeden z największych międzynarodowych producentów systemów rurowych z tworzyw sztucznych z ponad pięćdziesięcioletnim doświadczeniem w branży. Dlatego nieco zdziwił nas ten komentarz, ale oczywiście - szanujemy Twoje zdanie.Trzeba jednak mieć na uwadze, iż duża rotacja może mieć różne przyczyny - niekoniecznie muszą one wynikać z winy pracodawcy. Nie wspomniałeś nic o wynagrodzeniu, które proponują tam pracownikom. Czy powiedziałbyś, że jest już wystarczające?

TOBI ( Kunta Kinte )
@Beata

Pani BEATO vell Pani Izabelo . Firma nie jest czołowym producentem instalacji z tworzyw, sprzedaje wszystkim jak leci, dystrybutorom, wykonawcą , sklepom itp każdemu aby sprzedać, Pięćdziesięcioletnie doświadczenie ? Gdzie w Polsce ? FARMAZONY. Pisze Pani o zarobkach, są przeciętne ale nie dla wszystkich wysokie , premie ??? Rekrutacja pracowników jest prowadzona bardzo szczegółowo, łącznie z badaniem osobowości kandydata i co żle zostają wybrani ?, oszukują ? nie pracują ? na miłość Boską - trochę pokory !!! Pytanie : czy Pani ze zdjęcia z cennika 2019 pracuje jeszcze w Dyce? w pełni popieram Byłego

@TOBI ( Kunta Kinte )

Oczywiście - masz pełne prawo do tego, by nie zgadzać się z moim zdaniem. Ale chyba Twoje wnioski są zbyt pochopne. Miej proszę na uwadze, że inne osoby - mimo wszystko - nadal są zainteresowane pracą w firmie o takim profilu. Może w związku z tym powiesz nam chociaż, czy Dyka aktualnie zatrudnia nowych pracowników? Tylko proszę Cię o rzetelną odpowiedź.

Tobi
@Beata

Pani Izabelo. Proszę odpowiadać na zadane problemy a nie rozmydlać temat, jaki jest średni staż pracy pracowników w Firmie ? Zainteresowani pracą w Firmie nie znają realiów pracy , Pisze Pani o profilu Przedsiębiorstwa , a jaki on jest : producent ? dystrybutor ? hurtownia ?. Sami nie macie koncepcji kim jesteście !! Tak zatrudniacie nowych pracowników, ( aktualnie 3 zapotrzebowania Dyki ) tylko nie wiedzą Oni gdzie idą i o jaką pracę się starają. Proszę o ustosunkowanie się do tematów poruszonych ( nie ma Pani odpowiedzi na nie ) i nie bić piany aby zamydlić problem.

Łysy
@TOBI ( Kunta Kinte )

Teraz już nie ma komu sprzedawać

Handlowiec
@Łysy

Nie ma komu czy nie ma kto ?

Rafal
@Beata

Rzecywiscie w firmie brak kultury, to ze pani Beata pozwala sobie z ,,kims,, na Ty swiadczy o znikomej kulturze I niklym obyciu w obyczajach. To ta niesympatyczna Pani przeprowadza rekrutacje, I dobrze sie wtedy sprzedaje. JAKA PERSONALNA TAKA FIRMA .

@Beata

Na rekrutacji zgodnie z innymi opiniami pokazałaś na co cię stać. To co prezentujesz na zewnątrz bardzo się różni od rzeczywistości. Podejrzewam że mocno tracisz przy dalszym poznanu. HR to raczej ściema w twoim wykonaniu.

Andrzej,
@Były

Przez przypadek wszedłem na opinię o firmie DYKA. Jestem ich klientem. Powiem tylko tyle: jestem bardzo, ale to bardzo zadowolony z obsługi, produktów i z jakości. Człowieku jakie znaczenie ma to czy ktoś jest producentem czy hurtownią. Ja prowadzę hurtownię od wielu lat i nie oddaję za darmo swoich towarów. Chłopaki na oddziale są mocno zaangażowani i wykonują mega fantastyczną pracę. Nie znam zakresu szkoleń, ale zakładam, że właśnie dzięki między innymi tym szkoleniom są tacy dobrzy. Nie wiem ile można mieć w sobie żalu i frustracji, żeby publicznie wypisywać takie bzdury. Jeśli byłeś pracownikiem tej firmy to dobrze, że nie jesteś. Zakładam, że Cię zwolnili. Ja bym Cię zwolnił, gdybym tylko usłyszał, że próbujesz rozdać moje towary na niskiej marży, bo nie chce ci się uczyć. Bardzo mądra decyzja.

@Andrzej,

Kolejny / kolejna osoba która jeszcze się nie nalizala?, przypadkowa? Firma nie dba o pracowników, szuka nie wiadomo czego, nie płacą wypracowanych premii chcą sprzedawać na, bardzo dużej marzy która jest nieadekwatna do cen rynkowych. Kiepski producent. ..... I tak można firmę punktować bez końca. Chlewnia.!!

Andrzej,
@Piotr

Wygląda na to, że lubisz pracować w chlewie. Bo dalej tam jesteś. Żyjemy w wolnym kraju. Jesteś niewolnikiem? Nieudacznikiem, który nie potrafi znaleźć innej pracy? Zmień pracę i idź do lepszej. Ja chętnie polecę Cię swojej konkurencji. Jeśli jesteś z okolic Kielc to myślę, że znajdę Ci nowego pracodawcę, który szuka takich jak TY: niewykształconych, niekompetentnych (usunięte przez administratora) narzekających, jęczących, płaczących, lubiących chlew niedojdów życiowych. Weź się w garść i zmień pracę jak Ci nie pasuje.

Dociekliwy
@Andrzej,

A to dziwne bo raz piszesz ze jesteś klientem, a w kolejnym poście już jesteś pracownikiem ..... Czyżbyś w ferworze walki na posty 'wysypał" się nieświadomie? Nie zaperzaj się bo po kolejnym Twoim poście szydło wyjdzie z worka i okaże się, że masz na imię Izabela .

@Andrzej,

Chlewnia w której pracujesz jest szyta dla Ciebie. A może sam jesteś głównym swiniarzem w tej jakże (usunięte przez administratora)firmie?

Bez
@Andrzej,

Dziwny przypadek, ma na imię Izabelli? Tak można wiele!!!!!

???

Czy to miejsce spotkań wszystkich (usunięte przez administratora) nieudaczników, frustratów i popaprańców tego kraju? Czy o co tutaj chodzi?

Lolek
@???

Nie pytaj czytaj i wyciagaj wnioski.

Jas
@???

Zatrudnij się, zobaczysz z kto jest przy korycie , aby się nażreć zrobią wszystko... za hajc

Bronek
@???

Kolejny kierownik się wypowiada czy,, urocza,, Izunia?

Teraz PAJACE jeżdżą we dwóch, jeden czyta, drugi pisze. Kadra nieudaczników. Najlepiej nie mieć nic do czynienia z tymi garażowcami. Bez taktu i kultury. Taka kadra.

JetemOK
@Marcin

zero PROFESJONALIZMU!!! traktują człowieka jak ROBOCOPa. a tu niby tacy disejnarsi!!! LUDZIE NIE PRACUJECE DLA NICH!!! może ich spółka holenreska czy belgijska ma szacunek ale nie POLSKA!!!! mają ludzi za wieprzy - rzucić byle co i zjedzą!!!!! mam duże doświadczenie w tej firmie i ODRADZAM!!!!!!

JetemOK
@Marcin

To nie jest Żaden Hejt - zasłużyli sobie to te myndy z Jelcza i P.CH.

Beata

Słuchajcie, to ekstra, że tak aktywnie dyskutujecie, ale starajcie się jednak nieco bardziej szanować tu inne osoby. Do rzeczy: widziałam, iż w Dyka szukają sprzedawcy - magazyniera. No i chciałam Was podpytać, czy przyjmują tam do pracy kobiety? Dajcie mi proszę znać.

Miś
@Beata

W dyka nie ma szacunku i poszanowania magazynier przedstawiciel kierownik gnoją równo jak leci

Boguś
@Beata

Ładny welon, firma na wszystkie negatywne wpisy zasłużyła codziennością, traktowaniem pracowników, strategicznym zamykaniem składów handlowych. ( ile ich już zamknęli) brakami materiałowy mi, nieudolna produkcja. O kadrze kierowniczej nie ma co mówić, żenada. Jeśli się pomyliłem co koordynacji do Ciebie i naprawde szukasz tu pracy nie rób tego błędu, nic dobrego Cię tu nie spotka! Pozdrawiam

VS zawsze czarny

Nigdy nie sądziłem że zgodzę się prawie z każdym negatywnym określeniem byłego pracodawcy, ale ta chwila nadeszła. Po co szkolenia spotkania i tworzenie sztucznej rodzinnej atmosfery jak na koniec traktuje się człowieka jak brudną szmatę i nie ma się odwagi zakończyć po ludzku. Myślę że kilku osobą przydała by się zamiana z nami negatywnie potraktowanymi. A póki co pamiętajcie że po nocy jest dzień i starajmy się brnąć do przodu i nie tracić czasu na złe wspomnienia . Pozdro dla ekipy kcołq

Zredukowany
@VS zawsze czarny

Dyka nie dba o pracownika, personel, klientow, oszczednosci przed swietami,!!!!!! wredni I bez skropulow. A blyskotliwy I usluzny ''banan "/ listonosz/ Pawel (usunięte przez administratora)na zyczenie zrobi wszystko ( ladnie przelyka ) Przykro ze I Ciebie wykorzystali.

Jeszcze pracownik
@VS zawsze czarny

Zgadzam się z Tobą jak patrzę na ten kabaret. Fałsz, zakłamanie, obłuda tutaj to norma. Zwalnianie pracowników i zamykanie kolejnych oddziałów. Potem się zapyta na matrixsie o rozwój

@

Potem napisze Ci że wypłaciła pare groszy innym pracownikom na zajączka czy mikołaja

Egon
@VS zawsze czarny

Pracowałem tam 5 lat. Rzuciłem to na dobre nie masz czego żałować. Futurystyczne wizje zarządu, wszech obecne zakłamanie, na pokaz tworzenie niby zespołu a tak naprawdę - wiesz co jest grane. Teatrzyk łysego aktora.

To

Adam nie wiedziałeś ?

VS zawsze czarny

Pozdrowienia jeśli szczere przyjęte. Ale bez przesady dzwoncie bardzo chętnie poznam tak miłe towarzystwo, wspominajace dawnego pracownika.. Odwagi. ????

Listonosz

Zbliżają się kolejne święta więc ? Na kogo wypadnie na tego bęc ? Pawełek da radę. Hehee.

Ghostbusters
@Listonosz

Proszę się przedstawić i okazać honor.

CWKS
@Ghostbusters

Czy to co robicie jest honorowe. O jaki honor chodzi.

@Ghostbusters

Rozumiem że sam to zrobiłeś i jesteś nikim jak zwykle. Bez swojego zdania. Bo bo tak kazali ? Bardzo bardzo płytki pogromco samego siebie :)

Ghostbusters

"Pytanie" to jest imię męskie czy żeńskie ?? Powiem Ci czym się zajmuję,skaczę sobie po różnych portalach i szukam takich bezimiennych bohaterów jak Ty!!Wszystkie opinie które są wystawiane bez Imienia i Nazwiska szczerze można uznać za zwykły hejt,którym się brzydzę.Jestem w stanie uwierzyć opini o danej firmie czy osobie tylko temu który się podpisze Imieniem i Nazwiskiem pod swoimi słowami. Czy ktoś będzie miał na tyle odwagi???Jeszcze nikt mnie nie zaskoczył,w żadnej firmie,żaden były pracownik ,żaden obecny...nikt.Jestem pewien że tutaj będzie tak samo.Smarujcie dalej tą zółcią,może kiedyś przeczyta to Wasze dziecko,albo wnuk.Na pewno będzie dumny.Ludzie duchy.

CWKS
@Ghostbusters

I co z tego że przeczyta jak i tak nie będzie wiedział że to ja napisałem. A do tej pory może rozpadnie się ten cyrk i powstanie coś pod czym się podpisze i pochwalę

Pracownicy
@Ghostbusters

Oooo.... Rizumiemy że duchy są wśród nas... Na kogo wypadnie ?

Jesabel synonim zła
@Ghostbusters

A czemu ty (specjalnie z małej litery) się nie podpisujesz imieniem i nazwiskiem ? Wstydzisz się swoich korzeni czy przeszłości? W żadnej firmie powiadasz nikt cię (specjalnie z małej litery) nie zaskoczył ? A ta firma to jeszcze istnieje czy "wepchnąłeś ją pod wodę " ?. A jak tam sprawy w Oleśnicy ?

@Ghostbusters

A Ty co , pawelku, sam sie chowasz za zaslona. Taka firma jak jego kadra, bez honoru I godnosci , nie polecam , kogo nastepnego sie pozbedziesz ? Kogo nie lubisz , lib nie lubi Ph ?

Romek

A ty co Gal Anonim, nazwiska nie masz, oszolomy

Malgosia
@Ghostbusters

Sam się przedstawia Ty...... Głębiej już nie możesz wejść?

Przecież się wyraźnie podpisałem

Fakty

Nadają się do programu Garażowcy... Brak szacunku dla pracownika. Rotacja jak w kole fortuny sama mówi za siebie.

Jas
@Fakty

Znowu Święta, na kogo wypadnie? Taką mają tradycję - na pewno jej nie zmienił. W kogo uderzą? Listonosz nie usiedzi w spokoju, musi kąsać.nadal - ładny Ch.

Oko

Są jakieś dojazdy pracownicze ?

@Oko

Wyjazdy na pranie mózgu

Som
@Oko

Do Państwowego Urzędu Pracy a na początek do pralni na szkolenia.

Banan

:D Ale się ubawiłem. Zwalnianie ludzi i zamykanie oddziałów to jest coś, co należy wypisywać na takich stronach jak ta? To raczej część biznesu. Jakby zamknęli firmę z jakichś powodów, to każdy powinien tu wejść i napisać, że firma zwalnia ludzi? :D Załóż własny biznes i sprawdź jak to jest. Zatrudnij ludzi, a potem zwolnij, bo wyjdzie, że nie do końca działania pokrywają się z założeniami. Potem poczuj jak to jest jak ktoś będzie wypisywał (usunięte przez administratora) na Ciebie. Widać, że w głowie to raczej mniej niż więcej....

Papcio Chmiel
@Banan

A gdzie Tytus Romek i Atomek w twojej opowieści Pawle ?

Julek
@Banan

To ze ciezko wam idzie nie jest tajemnica, ogarnij sie, poniosa I wilka. Strategia doskonala akidy zamkniecie kolejny oddzial. NIEUDACZNIKI.

@Julek

Nie długo Na kogo wypadnie ?

Nick nie może być pusty, ale komentujących już to nie dotyczy?

pracuj.pl

Jak ktoś szuka pracy za drobne pieniądze to tylko dyka

Czy rekrutacja na kierownika oddział Rzeszów odbywa się on-line. Kto jest decyzyjny w sprawie zatrudnienia czy Krzysio,Pawełek, Izabell. Jaka atmosfera panuje w firmie. Czy kierownik ma auto służbowe do użytku.

Zdzislaw

Czy te rzeczowe opinie pisza tylko pracownocy DYKI, podejrzewam ze takze byli ktorzy zostali wykorzystanyi w sposob wybitnie beszczelny. Biznes manufakyury I ,,ziemi obiecanej,, eksplotacja pracownika przez kierownika. Zastanow sie podejmujac prace. KAJETAN. ? Takich nam brakuje.

Marian

Ciekawi mnie czy roztropnie I zwyczaakowo nastapilo zwolnienie pracownika PH , czy otworzyl oczy I przejrzal ?

Szczerbaty Ricardo .
@Marian

Nie ma to znaczenia . Dzisiaj handlowiec w branży instalacyjnej nie będzie miał problemu ze znalezieniem pracy. Powodzenia w nowej pracy. I trzymać się z daleka od tej nibyfirmy i od baletnicy. Szkoda życia i zdrowia na kopanie się z koniem. Koń ma mocniejsze kopyta i mimo, że to zero merytoryczne to jest "umocowany" . Kto może niech pryska stamtąd, a kto nie może niech szuka - łatwo znajdzie nową, lepszą robotę.

Jacek

Znowu zaczynaja bawic sie cydzym zyciem. Jak dlugo ten bezsens bedzie trwal ? Ludzie nie potraficie inaczej ?

Zostaw merytoryczną opinię o Dyka - Jelcz-Laskowice

• Jak się pracuje w Dyka?

Zobacz opinie na temat firmy Dyka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dyka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dyka
2.2/5 Na podstawie 40 ocen.
  • Belgijska 5
    55-221 Jelcz-Laskowice