Opinie o Dyka w Jelcz-Laskowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Dyka. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dyka o rekrutacji.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dyka w Jelcz-Laskowice

A

Życzę tej firmie wszystkiego najgorszego w Nowy Roku solidnie na to zasługuje

Romek

Dyrektorka ds. personalnych p. Iza bardzo niekompetentna. Na spotkaniach rekrutacyjnych zadaje nietaktowne pytania nawet wobec doświadczonych handlowców, typu : kup Pan ode mnie ten długopis albo niech Pan mnie przekona bym otworzyła zaciśniętą pięść. Jakieś głupie pytania ocenne np. czy Pan jest wstydliwy i temu podobne. Poza tym wiele pytań odbiegających od tematu , rozbieżności co do ustalonego wynagrodzenia między Dyką a firmą rekrutacyjną, rozbieżności co do użytkowania samochodu w celach prywatnych ( niby osobowe można a z kratką już nie) itd.. A potem jakieś zwodzenie , drugi etap rekrutacji przez internet , trzeci to rozmowa z managerem. Dyka wspomaga się agencjami rekrutacyjnymi , ostatnio chyba Kaleo z Warszawy. Ogólnie, niepoważne podejście ze strony tej firmy do kandydatów na stanowiska handlowe.

Katarek
@Romek

Ooo to bardzo się rozwinęła. Dawniej tylko obwąchiwała kandydatów. Widać ktoś jej podpowiedział, że nos to nie jest nowoczesne narzędzie do oceny pracowników.

Ricardo
@Katarek

Znowu firma rekrutuje PH na Dolny Śląsk/Wrocław. Ktoś coś wie dlaczego znowu szukają handlowca? Ta Pani Iza nadal jest główną decyzyjną w sprawach rekrutacyjnych ?

Mieczysław
@Ricardo

"Ta Pani Iza" prowadzi jedynie jeden z kilku etapów rekrutacji. Przeprowadza moim zadaniem dość rzeczową, profesjonalną rozmowę. Raczej nie odniosłem wrażenia aby była główną decyzyjną. Decyzję podejmuje bezpośredni przełożony posiadający feedback od pozostałych osób, które rekrutowały. Tak było w moim przypadku.

Leszek
@Romek

Izabela vel Beata często tutaj pisze. Zamiast coś zmienić tylko wypierają się prawdy.

Odwodniiny
@Mieczysław

Nic nie prowadzi, uczy sie cale zycie a I tak zostanie jak ta tempa dzida, zrobi rekrutacje, dodatkowa diagnoze I. ...... pozniej ..tem niedobry pracownik, jego wina ...

bartek
@Mieczysław

To Ona podejmuje decyzję , regionalni tylko popatrzą na klienta/ przyszłego podwładnego, liczy się sztuka do wyżymarki. Są tacy którzy się nadają od razu, wiedzą komu kapować, innych op roku , najlepiej przed świętami zwolnić nie będzie ''zajączka '' ani ''gwiazdki '' Na kogo wypadnie jeszcze w 2020 ? współczuję kolejkowiczom do redukcji , ale taka firma ! może warto poszukać innych rozwiązań zarobkowania ,Będzie spokojniej, bezpiecznie i co najważniejsze bez stresów. Jak nie jesteś pod ''murem'' poszukaj innego pracodawcy . porządnego

Bzdury, bardzo niepowazna osoba

Pik

Dziś wielki dzień król będzie się chwalił osiągnięciami. Niech wspomni nieobecnych z różnych przyczyn .

Bartek

Z magazyniera nie będzie menadżera

Pweł
@Bartek

to tak można - czy to Paweł o którym tak głośno , studia ? zaoczne ? ładny regionalny

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Brygadzista - Operator Linii w firmie Dyka? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
MR

Ta firma to świetny przykład, jak nie mając żadnych kompetencji do zarządzania (chodzi o decydentów, a szczególnie o wyrośnietego DH i pseudo HR) można kierować firmą, beztrosko pobierając wynagrodzenie. Chodzi o zaniżene wartości przed sprzedażą ?

RM
@MR

A może coś bliżej swoje kompetencje do oceny kompetencji innych przedstawisz? Albo chociaż napisz dlaczego zostałeś/łaś zwolniony/a i ile popraciwaleś/łaś? Zobaczymy czy jesteś obiektywny/a. Być może zwolnienie ciebie to najlepsze potwierdzenie kompetencji DH i HR dzbanie.

Plusssz
@RM

Dokładnie!!!Brawo RM!!!! MR-słuchamy,opowiesz nam o swoich kompetencjach??

BYŁY
@Plusssz

W dniu 8 maja 2019 o godz 8.53 opisałem kompetencje kierownictwa Dyki ( przez duże D ) , nic nie uczy kierownictwa i regionalnych oraz ich klakierów - nic nie znaczących lizusów z brązowymi językami. Uderz się jeden z drugim wraz z Izą w piersi i spróbujcie zmienić swoje postępowanie w stosunku do firmy , produkcji oraz działu handlowego.. RM - walnij się w głowę - może coś ci w końcu zaskoczy z myśleniem. Umyj buzię ( język ) z tego brązowego nalotu. A Listonosz ma się dobrze ? jak zawsze popierany przez przez sobie podobnych maluczkich. życzę pokory !!!!!! NIE POLECAM TEJ FIRMY, NIE SIEJE A CHCE ZBIERAĆ !! Omijać z daleka.

@MR

Kierownictwo, regionalni patrza tylko ile wyciagna hajcu z firmy I z pracownikow. Brak wiedzy , wyksztalcenia, doswiadczenia, itd. Omijac z daleka wykorzystaja wszystko dla swoich malych celow jakze przyziemnych, nie dzialaja do przodu

Free
@RM

A CO TY ZROBIŁEŚ W CELU WYKONANIA PLANU...??? (usunięte przez administratora)

Jolka
@RM

wydaje się że proces rekrutacji macie opanowany, Iza zle pracuje , nie rekrutuje takich pracowników jakich firma potrzebuje ? Może wreszcie trzeba i Ja rozliczyć ? Paweł jest nie do ruszenia !!!! Lubią się z Dyrektorem Krzysiem ( tym co na Krzysia - na krzywy ryj ) Ja już nie poleciłabym tej firmy - nie jest ani dobrym pracodawcą , ani partnerem handlowym, MR trzymaj się i liż dalej.......

@MR

Zgadzam się z Tobą. Nie polecam tego pracodawcy. Odradzam zawierania jakichkolwiek umów.

Produkcja

W biurowcu część osób nie ma zbytnio co robić bo zajmuje sie głównie plotami. Niech przełożeni przyjrzą się temu. Pozbycie się zbędnych darmozjadów to oszczędności dla firmy.

Aga
@Produkcja

Tak jest naprawdę

Ta praca to porażka. Ciągłe ciśnienie i stres i co chwile zwiększające się wymagania. Pracowałem tam i teraz cieszę się, że to już za mną. Spory bałagan organizacyjny, korporacyjne nawyki co tylko szkodzą firmie, socjal zerowy, premia mizerna.Szczerze odradzam.

Mieczysław
@anonymous

Branża budowlana w dziedzinie rur i kształtek nie jest branżą przynoszącą ogromne zyski. Jak się nie ma produktu wysokomarżowego, to nie jest łatwo. Praca nie jest lekka, fakt, stresująca.... jeśli ma się ustalony budżet do wykonania, a klienci mówią, że u konkurencji jest taniej.... Na szczęście nadal da się wykręcić zadowalający poziom.

Sas
@anonymous

Masz rację

@Mieczysław

Z czym ten plan wykonasz ? Pruszcz tez wykonywa planyl / teraz to historia , dziekujemy Ci Pawle Ch. Zle jest pracowac z takimi ludzmi. A co na to pacownicy firmy? Glosu nie moga miec bo brama zakladu otwarta, Broncie sie I Wy. Bo wszyscy wyginiecie / zawsze przed swietami

Jeszcze pracownik

A kandydatom i innym czytającym polecam się zastanowić. Firma z przemiałem osób czyli tzw. "rotacją". Czy to przypadek, że stale trafiają się źli pracownicy od tak długiego czasu? Czy może jednak wina leży gdzie indziej?

Były

Firma solidna , wypłacalna , niestety boryka się z problemami na produkcji i starymi liniami produkcyjnymi ,niechęci do doinwestowania przez holenderskiego właściciela . Brak szerokiej gamy własnych produktów nadrabia produktami pozyskiwanymi od lokalnych dostawców . Można ją porównać do dużego hurtownika wod- kań z własna częścią produkcyjną. Niestety produkcja stanowi duże obciążenie kosztowe wiec z od lat firma nie generuje zysków .Jeśli chcesz się nauczyć fachu obojętnie czy jako handlowiec ,pracownik produkcji czy magazynier to aplikuj . 2-3 lata doświadczenia z pewnością ci pomogą w dalszej karierze zawodowej . Odnośnie kadry zarządzającej obecnie I atmosfery to nie wiem , dawno temu było ok ale słyszałem ze były zmiany .A Pani Beata vel Iza jak ja tu nazywacie to bardzo pozytywna osoba i dusza tej firmy

Daniel

Przerośnięte ego Beaty widać od pierwszego spotkania. Powinna już odejść w siną dal.

Nieobecny
@Były

Kompletna bzdura , firma do niczego, Banan bez wiedzy i wyksztalcenia, Iza z baletu, porazka, przedstawiciele zawsze źli, i bez checi do pracy, Krzys juz położył pewnego producenta, wystarczy tylko sprawdzic jego CV. (usunięte przez administratora)

Zgadza

Zgadza się

No

Tak poliplasta położył

Krzysiek

Tak

Niestety firma nie ma odpowiedniego zaplecza ludzi do zarządzania, zaczynając od Dyrekcji kończąc na MR. A szkoda bo firma z potencjałem.Ogólnie panujący bałagan jest wynikiem braku edukacji oraz doboru odpowiedniego grona zarządzającego, decyzje podejmowane przez Dyrekcje są pochopne oraz kompletnie oderwane od realiów.

Zgodna

Zgadzam się z Tobą

Covid19

Cześć. Dla przeciwwagi dla wielu negatywnych komentarzy warto napisać ,że w obecnym trudnym okresie pandemii ,w którym jak słyszymy pracodawcy zwalniają pracowników lub proponują obniżenie pensji ,w Dyka dostaliśmy informację ,że coroczne planowane na kwiecień podwyżki płac zostaną zrealizowane. Otrzymamy także coroczny świąteczny dodatek finansowy na tzw."zajączka".

Darek
@Covid19

Szkoda że w czasie pandemii , Pani Iza zabawia się z wirusem, a chłopaki z Pruszcza zajączka nie doczekali

On
@Covid19

Trzeba nie mieć mózgu żeby się covid - 19 nazwać i wyskoczyć z tematem 100 zł na zajączka... Nie no dla i dla i dla... Żenada :)

Covid19
@On

...za to nick "On" wyraźnie wskazuje na MENSA...gratuluję i pozdrawiam :-)

Banan
@Darek

Powiedz, w jaki sposób wspomniana Pani Iza zabawia się z wirusem? Tańczy z nim? Nie znam Pani Izy osobiście, czasem mam z nią przyjemność porozmawiać, ale uważam, że takie osobiste przytyki są nie na miejscu. A jeśli już taki cwany wymieniać kogoś personalnie, to podpisz się też prawdziwym imieniem i nazwiskiem, a nie chowasz się i czujesz bezkarny obrażać kogoś. Taki odważny. Co do Pruszcza, to co, skoro oddział nie przynosi zysków, to niech i tak zostanie? Takie są realia. Ten oddział dziś, wiele innych w przeszłości. Taka branża. Z tego co wiem, to rynek nie jest łatwy, a konkurencja mocna. Czego oczekiwać.

@Covid19

Jak ty mi covid za imponowałeś zwłaszcza intelektem. Szkoda że masz po schodach do pracy.

Iza
@Banan

Paweł nie potrzebuje adwokata. Nie wiedziałeś ?

Pomarańcza
@Banan

Sam się podpisz bananie. Jesteś nieuzytczny i o tym nie wiesz. Jakie masz kompetencje do zarządzania czymkolwiek?

Ktoś

Jak sobie głupio pisała tak ma RE RE RE

Karol

Jak to co ,nadal jest listonoszem !!!!!!! posłańcem, gońcem i tp. Przyjdzie na niego czas

Kali

Nie polecam pracy na magazynie, rozmowa kwalifikacyjna śmieszna,, Proszę mnie przekonać abym (usunięte przez administratora)przyjął ". Zarobki na próbnym 2800 brutto po okresie próbnym 3000 brutto . Jest premia 450zl brutto Ale jak cos się zrobi , pomyłka jakaś od razu po premi .... więc jak by jej nie było . Na magazynie jest jeden (usunięte przez administratora) który dopiernicza się do wszystkiego niby miły A za plecami co innego . Taki cwaniaczek co myśli że mu wszystko wolno ... typowy pionek . Stresuje wszystkich i cały czas przez niego rozmowy wyżej. Bardzo duża rotacja ludzi. Firma ogólnie spoko Ale lider zaniza kompetencje ludzi A firma nie widzi tego . Zespol pracowniczy fajny . Osobiscie nie polecam .Tyle w temacie

Nieznajomy
@Kali

Prawda !!!!!! W końcu!!!!

Olek
@Kali

Zgadza się i wiemy wszyscy o kim piszesz toksyczne miejsce, atmosfera zerowa,dyrekcja nic z tym nie robi od lat.

Fred
@Kali

Rotacja jak na dworcu autobusowym każdy przyjdzie z nadzieją ale jak zobaczy ucieka do innej pracy. Kilka dni wystarczy

Alicja

W jaki sposób zarządza się tą firmą?

H2O

Ponad 100 negatywnych wpisów a 60 pracowników. Skala korporacji czy nieudolne zarządzanie ???

Praca

Przerost formy nad treścią. Nie polecam.

Ok
@Praca

Tak

Dec

Przed końcem roku likwidacja i koniec. Uciekać na L4 kto może.

To jest hurtownia nie producent ?

Lipa
@Nowy

Bardzo słaba hurtownia. Coś tam niby produkują ale raczej marnie.

były
@Nowy

Producent który sprzedaje wszystko - wszystkim co kupi, produkcja słaba , brak zaplecza technicznego , nie stać firmy na głowice do wtryskarek !

Lidia
@były

Na kielicharke też nie stać. Produkcja jaka i czego??? Garaż ma dzisiaj lepszy sprzęt. Zarząd z miesiąca na miesiąc bierze pieniądze a problemy te same pozostają. Nie polecam tego miejsca !!!

?
@Nowy

Ni to hurtownia ni to producent...

Nie polecam

Firma bez wizji, chaos organizacyjny, sami nie wiedzą czy są producentem czy hurtownią. Rotacja jak na dworcu autobusowym.

Rym

byl u mnie niedawno nowy handlowiec - gosc bez jakiegokolwiek pojecia w branzy , wystarczylo 5 minut aby go wypunktowac. Do tego mocno nieprzyjemny. wyglada na to ze firma schodzi coraz nizej zatrudniajac takich dziwnych ludzi

Zostaw merytoryczną opinię o Dyka - Jelcz-Laskowice

• Jak się pracuje w Dyka?

Zobacz opinie na temat firmy Dyka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dyka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dyka
2.2/5 Na podstawie 40 ocen.
  • Belgijska 5
    55-221 Jelcz-Laskowice