Opinie o Simoldes Plasticos Polska Sp. z o.o. w Żory

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Simoldes Plasticos Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Simoldes Plasticos Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Simoldes Plasticos Polska Sp. z o.o. w Żory

Onwierny

Cześć Szczerze w Żorach już każdy wie że praca w simoldesie to jest tragedia opinie już ta firma ma wystarczy, a przecież jest nowa, duża… Nie polecam szczerze tam pracy ze względu na zarządzanie ludźmi - tam nikt nie nadaje się na swoje wyższe stanowisko. Masz problem nie otrzymujesz go. Pracujesz szybko starasz się dobrze wykonywać pracę, a i tak przyjadą żeby cię ochrzanić bo klip leży na ziemi (trochę szacunku) pan z Portugalii tylko chodzi i kopie boxy pokazując kto tu rządzi, a to tak nie powinno wyglądać! Praca jest w porządku, ale ludzie co tam zarządzają to serio każdy do wymiany. Tam najlepiej wychodzi im poniżanie i podnoszenie głosu przy wszystkich. A ludzie boją się zgłosić to dalej. Obserwując ludzi i pracując w wielu firmach tutaj to jest istny koszmar. Odradzam! Jest wiele firm dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy znajdą się w lepszych warunkach. Zróbcie porządek z ludźmi co siedzą za biurkami!!

Ona
@Onwierny

Pracowałam w Simoldesie na magazynie w Czechach nie powiem złego słowa jedna z lepszych prac jakie miałam ;) pracowaliśmy w środowisku polsko-ukrainsko-portugalskim i jeśli ktoś da sobie wejść na głowę portugalcowi to tak to wygląda;) my nie daliśmy i wszystko było w porządku.

Onwierny

Edzia
@Onwierny

Szczera prawda ,na własnej skórze przekonałam się!!! Nie polecam,nawet się nie zatrzymujcie przed tą firmą, to będzie zła decyzja....

Bombon
@Onwierny

Wszystko to prawda a na dodatek pilnują czy nie za długo jesteś na przerwie, jeśli tak to po premi. Wyjście do toalety zależy czy skoczek ma czas ciebie podmienić jak nie to trzymasz tak długo aż przyjdzie

Huligan
@Bombon

Jeżeli będzie tam porządek to każdy będzie się trzymał zasad. Najlepiej każdemu zabrać premię bo tak. A kiedy idziesz wyjaśnić dlaczego premii nie masz to każdy kiwa głową i nikt nic nie wie… Premia powinna być podzielona na stałe stawki czyli za frekwencję, pracę i motywację. A tutaj biorą wszystko bo dostałaś upomnienie na telefon, za przerwę czy za to że rozmawiałaś! Chore!

Leks Nowy wpis
@Huligan

Ale tak jest premia ma składowe wystarczy się spytać

Ona Nowy wpis

Ona-to-ja Nowy wpis

Witam, czy ktoś może wypowiedzieć się na temat pracy w dziale jakości? Pojawiło się ogłoszenie na specjalistę ds. SZJ i kusi mnie żeby aplikować. Proszę o jakiekolwiek informacje. Pozdrawiam

Laik

A so boty są płatbe czy do wybrania, a i czy na 3 zmiany

Zlotegory
@Laik

Soboty płatne. Praca na trzy zmiany

Lol lo
@Laik

Praca 3 zmiany raz jest raz niema ???? to zależy ile pracy nadgodziny do wybrania. Soboty w domu bo nie chcą płacić ????

Huligan Nowy wpis
@Lol lo

Tutaj nigdy prawdy się nie dowiesz dlaczego nie ma trzeciej zmiany. Obiecywali na chwilę a okazuje się że znów kolejny miesiąc praca na dwie zmiany. Może brak ludzi!? Nic dziwnego jak człowiek który jest mądry ucieka z tego (usunięte przez administratora) Nadgodziny zawsze były wypłacane ale były momenty że trzeba było przyjść do pracy w sobotę i dowiadywałaś się w piątek przed 14 jak kończyłeś pracę, że musisz być i tyle… Trochę szacunku!

Laik

Są może przyjęcia na wózki , jak się pracyje na magazynie

Nikt
@Laik

Podobno brak, przygotowanie towaru do wysyłki , praca na skanerze, rozładunek ,załadunek , obsługa produkcji

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Simoldes Plasticos Polska Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Inżynier Jakości powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Opiekunka seniora w Niemczech
Żory
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Operator maszyn produkcyjnych
Żory
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.

Czy w Simoldes Plasticos Polska Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Eni

Rekrutacja bardzo szybka sprawna. Pani z kadr i produkcji odpowiedziały i wszystko pokazaly. Na hali liderki również same od siebie podeszly i pogadaly. Na pierwszy rzut oka jest dobrze zobaczymy co dalej puki co jestem zadowolona

Wzięliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. HR w Simoldes Plasticos Polska Sp. z o.o.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem marki? Na co powinny zwrócić uwagę osoby, które rozważają złożenie swojej aplikacji? Podzielcie się informacjami!

Prawie

Jeśli umówienie się na spotkanie to wzięcie udziału w procesie rekrutacji to tak, wziąłem w nim udział (za pośrednictwem agencji HR). Dzień przed spotkaniem zadzwoniła rekruterka z informacją, że jedna z osób mających prowadzić spotkanie zachorowała i proszą o przesunięcie spotkania o tydzień, po tygodniu, już bez powodu, kolejne przesunięcie terminu, za trzecim podejściem informacja o anulowaniu rekrutacji. Od tego czasu jeszcze dwie agencje proponowały mi tę ofertę - niestety, moja aplikacja była już w bazie więc nie było mowy o umówieniu spotkania. Ciekawe, czy to ja miałem pecha, czy jednak więcej osób w ten sposób odpadło... Wieczna rekrutacja, ale jak się kandydatów nie szanuje...

Odradzam

Już na wstępnie odradze każdemu o zdrowych zmysłach tej pracy, praca pod presją, jeśli nie masz znajomości nie ma co liczyć na więcej, ambitni ludzie którzy mają za uszami, rodzina rodzinę kryje, faworyzacja na porządku dziennym , tyle z mojej strony nie polecam.

Beata

(usunięte przez administratora). Każda sobota robocza, jakieś dziwne szkolenia, wymagają dodatkowej wiedzy na temat firmy która nie jest zupełnie potrzebna zwykłemu pracownikowi

RazDwaTrzy

Nikt Ci nie da tyle ile Simoldes obieca. Robota jak robota, ludzie na hali spoko, ale coraz wiecej Ukrainy. Kierownictwo i podejście to dramat. Informacje na ostatni moment, organizacyjny (usunięte przez administratora) Dyrektor wydaje kasę na zbędne rzeczy (np. telewizory na każdym kroku), a na potrzebnych oszczędza jak (usunięte przez administratora).

Jak wygląda praca u nich w firmie Simoldes Plasticos Polska Sp. z o.o. Żory w mieście Żory? Są jakieś nowe miejsca? Oczekujemy na aktualne info. Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Lipa

Obecnie jest dramat na wszystkich działach jest lipa ludzie odchodzą mają dosyć tego burd,,,Elu Kierownictwo nie kompetentne osoby które nie walczą za Polakami brak logiki i standardów. Jak by mogli to by kazali robić 24 h za darmo. I po części tak jest dramat ludzie.

Lola
@Lipa

Masakra dopóki kierownictwo z produkcji nie zmieni sie będzie (usunięte przez administratora) .lubią jak ktoś kabluje kapusie mają fory w tej firmie

Sexinstructor

Praca raczej dla kobiet ktore maja jedyna szanse na awans szczegolnie jak sie dobrze usmiechaja do portugalskiej czesci zarzadu.po paru mies mozna sie nawet sportowego mercedesa dorobic na lajcie.

Tralala
@Sexinstructor

Bzdury ! Jeżeli chodzi o nabycie awansu to nikt do nikogo nie uśmiecha się po stronie Portugalskiej - bezprzesady. Z tym sportowym samochodem to dopiero śmiech, do dziś nikt tam takim nie jeździ. Jak już masz komentować to komentuj prawdę..

Młody

Firma dramat !!! Cała kadra zarządzająca bez doświadczenia. "Jeden Prezes" Portugalii. Nie ma pojęcia co się dzieje na dole. A wszyscy tylko liżą. Nie polecam. Ale jak ktoś się godzi na tę warunki to pracuje..

Ixa

Czy są przyjęcia na produkcję i na ile zm się pracuj

Rx
@Ixa

Przyjęcia są zawsze na produkcję ,magazyn i inne działy ,pytanie tylko czy warto za te pieniądze i atmosferę.Praca 3 zmianowa.Ale z tego co pracownicy mówią to produkcja nie jest zła ,najgorszy dział to podobno magazyn .Ale osobiście tego nie wiem .

Antony
@Rx

Tak na magazynie jest najgorzej nie ze wzgledu na pracowników (mentalność, atmosfera), a na brak pracowników plus natłok pracy. Oczekuja wszechstronności od pracownika, zaangażowania i wiele wiecej a oferują smieszne pieniądze :D Ogólnie sam skład Logistyki jest spoko ale wszystko psują pieniądze i portugalska góra która rzekomo nic nie może z tym zrobic...

Miki
@Ixa

Nie polecam zmuszanie pracownika dwa razy w miesiącu z braku ludzi na pracę w soboty myślenie że jeden będzie robił na 2 maszyny porażka (usunięte przez administratora)za śmieszne pieniądze.

Odradzamy pracę
@Antony

(usunięte przez administratora) dramat odradzam jak liczysz na normalną pracę to nie tu. Portugalska mentalność czyli wyzysk ludzi brak szacunku dla pracownika popierane przez kierownika Martynę słaba organizacja pracy nic nie funkcjonuje i nic z tym nie robią najgorsza firma ludzie odchodzą. Półtora roku firma a z tego co słychać większość szuka nowej pracy. Zaczyna się wielką rotacja ludzi.

Odradzamy pracę
@Ixa

3 zmiany nie polecam jest kiepsko a będzie jeszcze gorzej ze strony kierownika polskiego nie dostaniesz wsparcia człowiek jest sam sobie zmuszanie pracownikow do nadliczbowych godzin bez możliwości wypłaty nadgodzin tylko do wybrania godziny. Kiepsko płatna praca obiecanki cacanki na rozmowie kwalifikacyjnej.

Nowa

Nie polecam. Obiecują złote góry, a obcinają wyplaty na czym się da. Odradzam

Lolo
@Nowa

Dokładnie obiecują na rozmowie kwalifikacyjnej co innego na innych warunkach pracę a po okresie próbnym zawalą cię robotą na 3 osoby za śmieszne pieniądze.

Koko

Pojawiło się ogłoszenie że szukają lidera-brygadzisty magazynu. Na jaką stawkę można liczyć?

Koko
@Koko

Dramat firma jak ktoś nie potrzebuje prywatnego życia to śmiało.

Black Hawk

ile mozna srednio zarobic na wózkach widłowych ?

Rys
@Black Hawk

3900 brutto śmiech na maxa i cały 8 godzin (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Simoldes Plasticos Polska Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Simoldes Plasticos Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Simoldes Plasticos Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Simoldes Plasticos Polska Sp. z o.o.?

Simoldes Plasticos Polska Sp. z o.o.
  • Zachodnia 7
    55-220 Żory