Heesung Electronics Poland

Wrocław

Opinie o Heesung Electronics Poland

czlowiek

Pracuje od kwietnia tego roku, na samym poczatku fajna atmosfera i ludzie.. Po dłuższym czasie wszystko się zmieniło. Liderka i mistrz produkcji krzyczą maja nas za nic za zwykle zero. Ludzie potrzebują np urlopu na pogrzeb bo np. Dziadek im umarl nie chca dawać grożą , ze jak ktos nie przyjdzie to wstawia N lub gorzej zwolnią. Po trzech msc poszlam na L4 bylam na stalym stanowisku po chorobowym wróciłam przerzucali mnie tu i tam... I to miała byc kara za to ze poszlam na L4., pozdrawiam I.G.

Maja
użytkownik zarejestrowany

@stach Dziękuję za odpowiedź. Jeśli dobrze rozumiem, to po zmianie kierownika następują pozytywne zmiany? Piszesz, że kierowniczka chce wyprostować sytuację. Mógłbyś powiedzieć coś więcej o tych zmianach?

grzesiu

z tego co wiem to ludzie się sami zwalniają, mają dosyć bo pracujesz za kilka osób wymagania kosmiczne, a koreańczycy mają swoje widełki i tak więcej nie dadzą a nikt za grosze nie będzie robić, tam inż się zmieniaja jak rękawiczki.....dobre aby mieć papier.... coraz głośniej już, tutaj .... ze strony: https://wroclaw.tvp.pl/29694442/zwolnienia-w-biskupicach-podgornych Zwolnienia w Biskupicach Podgórnych Zwolnienia w kolejnej fabryce z koncernu LG. Pracę w Biskupicach Podgórnych straci około pół tysiąca osób. Pracownicy twierdzą, że są zmuszani do odchodzenia z pracy bez należnych im odpraw. Firma sprawy nie komentuje. A przedstawiciele związków zawodowych mówią, że zwolnienia w Biskupicach Podgórnych to efekt przeniesienia fabryki do innego polskiego miasta. Pracownicy fabryki Heesung Electronics nie kryją emocji. Ich zdaniem koreańscy pracodawcy chcą zredukować zatrudnienie, jednocześnie nie respektując zapisów w umowach o pracę. – Oni chcą żebyśmy sobie sami jakąś pracę znaleźli i się zwolnili. Żeby nie dostać odpraw – mówią. Chcieliśmy o tym porozmawiać z przedstawicielami firmy. Jednak, jak nas poinformowano, na terenie zakładu nie było nikogo, kto mógłby udzielić informacji o sytuacji pracowników. Na razie w tej sprawie nie interweniuje Okręgowy Inspektorat Pracy we Wrocławiu. – Do tej pory żadnych informacji jeszcze nie mamy. Ani nie wpłynęła skarga, ani żadnych porad w zakresie prawa pracy obowiązującego w tym zakresie nie mieliśmy – mówi Arkadiusz Kłos. W samym zakładzie powoli ograniczana jest już produkcja. To efekt decyzji koncernu LG Electronics o przeniesieniu produkcji telewizorów z Biskupic Podgórnych do Mławy na Mazowszu. – Można jechać tam. Niby zapewniają mieszkanie, mówią że można jechać. Ale za jakie pieniądze? – mówi jedna z pracownic. Zdaniem przedstawicieli Solidarności, sytuacja pracowników fabryki to efekt kryzysu na rynku telewizorów produkowanych m.in. pod Wrocławiem. Teraz grupa LG chce produkować w Biskupicach Podgórnych baterie do samochodów elektrycznych. Inwestycja ma kosztować 1,3 mld zł, a w nowej fabryce ma znaleźć zatrudnienie ponad 700 osób.

Haha
@grzesiu 28.03.2017 20:45

Bardzo dobrze ze fabryke zamykaja cieszę się bardzo heheh a ludzie nie dostaną zadnych odpraw a mysla inaczej hehehe skonczylo sie juz nic nie robienie teraz dopiero bedziecie narzekac na inne zaklady hehehehe

Maja
użytkownik zarejestrowany

Kilka dni temu ruszyła rekrutacja na stanowisko Inżynier Elektryk. Pracujesz obecnie w Heesung Electronics Poland? Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda praca w firmie i jakie warunki zatrudnienia mogą uzyskać osoby odpowiadające na tą ofertę pracy.

stach
@Maja 21.03.2017 10:48

Uprawnienia powyżej 20kV albo ci zrobią najlepiej wiedza z Automatyki bo ten Menager co był wcześniej to tylko udawał że jest coś robione i ciął koszty .A nowa Kierowniczka chce to wszystko wyprostować ,bo ten były jest tylko zainteresowany nowymi inwestycjami na LG-Chem który obecnie wynajmuje część magazynową ,a on sobie wyrobił PR jako ekspercik dzięki Inżynierom którzy wszystko za niego robili a on to sobie przypisywał . Ten były niby się zwolnił ale z tego co widaćto biega na Chema i kieruje swoją firmą pod nazwą IES którzy się przedstawiają jako Gut -budownictwo tylko że IES to jest firma pana byłego kierownika UT

becz
użytkownik zarejestrowany

wiadomo @asia jest to zawsze ryzyko z dwóch stron. Z tego co widze Heesung Electronics Poland nie szuka ludzi

Wszystkowiedzący

Oferta jest wciąż aktualna

Tobi

Mariusz maziarek pamietam go jak to skrot M M i chodzi o tego pana

takajedna

z tego co wiem, ludzie masowo uciekali i wciąż uciekają z Heesunga, głównie do Display :) Tam też są różne kwiatki...ale ja osobiście nie narzekam, tak porównując to, co opowiadają mi starzy pracownicy z HS i co się potwierdza również na necie, to faktycznie daleko im do ogólnej atmosfery w Display.

takajedna

wiesz, wyssane z palca to one nie są, inaczej nie byłoby tak wielu uciekinierów z HS w LG :) Oczywiście, sporo też zależy od ludzi (to przede wszystkim), jak Ci się poszczęści, to trafisz na normalnych i można spokojnie pracować...mnie też wnerwia pewna gówniara, panoszy się niesamowicie, obrała mnie za target..po prostu uroczo...ale ja mam zamiar zacisnąć zęby i poczekać na jej potknięcie :)

kk

do dzisiaj nie odzyskałam płyt CD ponoć ktoś z H kradnie

smerfetka

pokaz na sali ludzie siedzący na ziemi a na krześle facio J. z laseczką przypominającą mi Dorotkę M.

wypowiedzenie

Gdzie trzeba dać wypowiedzenie pracy ???przed praca

jarek

Jednych zwalniają a drugim umowy przedłużają ciekawe od czego to zależy.

użytkownik zarejestrowany

porsze to ty się tutaj nie dorobisz

hop_siup

justynaaaahaha@gmail.com - dla osób zainteresowanych i potrzebujących wsparcia w sprawie mobbingu i tym podobnych rzeczach chętnie odpiszę i udzielę informacji o stowarzyszeniach antymobbing-owych na terenie Dolnego-Śląska.

hop_siup

Gdyby kogoś jeszcze Kadry i pani Kasia chciała mobbingować w obecności związkowców w tajnym ruskim pokoiku zwierzeń w biurze głównym... : WAŻNE! Tylko pamiętajcie aby się pod wpływem "prania mózgu" ówcześnie nie zwolnić! (usunięte przez administratora) - czyli jak złożyć i gdzie złożyć skargę do Państwowej Inspekcji Pracy oraz indywidualna jak i korespondencyjna pomoc dla osób szykanowanych i mobbingowanych w miejscu pracy. Ahhh! I uwaga na grubą brzydką blond ropuchę co zamiast pracować tylko po palarniach chodzi, spokojnych ludzi zaczepia, rzuca wyzwiskami, prowokuje do zaczepek i ubiera gorzej niż tania prostytutka ... TU HIT! : Została członkinią związków zawodowych :D

hop_siup

zacznijmy od tego czy mnie znasz? Iż tak piszesz? Ludzie mojego pokroju? Skąd wiesz jakiego ja jestem pokroju? Znasz mnie? Nie... Uj tak się boicie że nawet linka usunęliście? To tylko świadczy o tym ile macie do ukrycia...

scandia

Chodzi im o pieniądze czyli czysta zawiść. Nowy zarabia 1700 zł a stary 1900 zł różnica minimalna... a w praktyce linka rusza a młody wbija guaidbossy czy wina konektory a stary... stary dostaje mniej bolesne dla palców stanowiska :) siedzi na celu lub na śrubkach. Zapraszam do Amazon z czystym sumieniem polecam. Pieniądze te same, dojazd ten sam a pracuje tylko 4dni w tygodniu. Przywoze do domu 1400 zł. Codziennie coś innego, inne zamówienie, inna hala. Do WC wychodzę kiedy muszę a nie kiedy mój przełożony ma widzimisię. Praca lekka ale biegowa :) szybko da się w niej odnaleźć. Rzuć Heesunga to praca dla ludzi bez wyobraźni i marzeń CD dla desperacko, żeby zarobić tylko na bilety gdzieś bliżej domu. Miałam dosyć nerwów na lince, że coś źle zrobione, dosyć poniżen prymitywnych prostackich przełożonych. Dla nich liczy się tylko sztuka dla mnie komfort pracy i rodzina. Bądź dobrej myśli, bo to one kształtują nasza rzeczywistość.

Stokrotka

Jestem nowym pracownikiem i wogole to jest moja pierwsza praca na produkcji.Praca nie jest zła ale atmosfera nosze żółty czepek co znaczy że jestem nowa ale niestet y zero zrozumienia pomocy czuje sie jak kot w wojsku który ma falę bo jest nowy.Brygadzistkę mam w porzadku ale za to wszyscy starzy pracownicy traktują mnie jak śmiecia zero pomocy na lince maja wręcz dobrą zabawe jak coś nie wychodzi w szatni,kantynie też nowych traktuje sie jak powietrze.Mam paroletnie doświadczenie w handlu i tam inaczej traktowało sie nowych pracowników.Chciałabym tam pracować ale nie wiem ile jestem w stanie wytrzymać pracując w takiej atmosferze

koleś

UWAGA NA DZIEWCZYNKE CO UDAJE CHŁOPCA MA CZARNE WŁOSY CZARNĄ SKÓRE I PUSTO W GŁOWIE :)

ooooo
@koleś 23.08.2014 21:59

a czy chodzi ci o panią agnieszke T.?ze zmiany "C":) jak tak to znam ją dogłębnie to taka fałszywa kretynka

xxx

Niemilo W firmie bylo dobrze w pracy, a fastalnire w towarzystwie nie pracuje od 2 lat w heesung, a ucierpiałem po wyjsciu z niej, jestem regularnie obrazany przez czlonkow firmy i zarzadu ktory mieszka w walbruchu i sekowany naulicy na ktorej 20 osonb dojezdza do zakladu czy Stalking ?

Niewi em chyba jakiś Walter Hess

smerfetka

Nie jestem już pracownicą tego zakładu jednak pozdrawiam pana M.M który napisał śliczny wiersz ,,Szczęście''przeczytałam go dawno temu w gazetce zakładowej numer maj czerwiec na str.10 ..Cóż szczęściem zwana chwila,czy to schwytanie w locie motyla?..

smerfetka

Nie marnuję się ,marnowałam się w ( usunięte przez administratora )bo nikt tam mnie nie docenił,pozdrawiam wszystkie szczury

smerfetka

Ja bym nie nazwała tego obozem pracy.Jest to zakład w którym možesz odnaleźc samego siebie w którym możesz odnaleźć własną wartość ten zakład leczy z kompleksów pozwAla Ci zrozumieć drugiego człowieka jest niczym wielką rodzina w której jesteś słabszym lub silniejszym ogniwem jak w bio syntezie tak naprawdę tylko od Ciebie zależy kim chcesz być!! DOJAZD MASZ GRATIS Masz pieniądze na žycie jesteś niezależny pomyśl otym co byś zrobił gdybyś nie miał pracy? Każdy z nas jest inny zwróć uwagę na to, źe tak naprawdę nie chodzi o twoje wykształcenie wszyscy nie możemy być inżynierami liczy się to jakim jesteś człowiekiem czy lubisz samego siebie akceptujesz własne słabości bo každy je ma. Spotkanie w pracy jest niczym terapia grupowa u psychoterapeuty odkrywa nasze moniejsze i słabsze strony leczy dowartościowuje w pracy jesteśmy niczym anioły pomagamy albo diabły sprzedajemy ludzi dla premi czy awansu jeżeli pasuje Ci ten system to pracujesz jeśli nie to odchodzisz.Ważne żebyś był człowiekiem nie świnią.

dudus
@smerfetka 04.04.2014 23:54

Powinnas pisac poezje.marnujesz sie tam smerfetko

luzik

od niedawna jestem na lini 2c i mi się tam dobrze pracuje nie rozumie "kolezanki" jak byście poznały go byście inaczej gadali jako jedyny tak tłumaczy kto co ma robić ze się później w dechę robi i sam staje i pomaga a ty sama masz problem z sobą zazdrosna jesteś ja tam go szanuje jako przełożonego

No tak jak tu nie tankować pracując w BP ponoć imprezy są świetne ja tam nie byłam nikt mnie nie wzioł;):-P karnety na basen to też blef faceci tylko się chwała ile (usunięte przez administratora)zaliczyli kobitki też nie lepsze w głowie im tylko melanźe..myślałam že dobrze trafiłam jedyne co jest git to wypłata 1400 ale ponoć podniosą do 2400 nara

Rocznica strajku w chung hong

Apel o uczestnictwo w ogólnopolskiej manifestacji w pod-strefie kobierzyckiej przeciwko łamaniu praw pracowniczych i wolności związkowych. Pracujemy za grosze lub ponad nasze siły – na linii produkcyjnej, na kasie, na słuchawkach, w usługach publicznych, przy tymczasowych projektach, jako trybiki w korporacjach lub publicznej administracji. Doświadczamy wyzysku, kurczących się środków materialnych, niestabilności naszego codziennego życia. Równocześnie stoimy w obliczu coraz głębszego ograniczania społecznych zabezpieczeń naszych podstawowych potrzeb (jak edukacja, opieka, zdrowie i dach nad głową). Rok temu grupa naszych koleżanek i kolegów z fabryki Chung Hong w specjalnej strefie ekonomicznej LG pod Wrocławiem powiedziała temu dość i podjęła strajk. 28 czerwca 2012 prawie 30 osób odstąpiło od pracy na linii produkcyjnej w proteście przeciwko dyscyplinarnemu zwolnieniu swojego kolegi i związkowca Inicjatywy Pracowniczej, stawiając opór wobec wykańczających warunków pracy, głodowych pensji i anty-związkowych represji. Po dwóch tygodniach strajku, zarząd fabryki zastosował lokaut – dyscyplinarnie zwolnił z pracy 24 strajkujących pracownic i pracowników, tym samym zdeptał jedną z podstawowych wolności wywalczonych przez ruchy robotnicze. Zwolnieni za strajk stracili jakiekolwiek źródła dochodu (nie przysługiwało im nawet prawo do zasiłku dla bezrobotnych), do tej pory część osób nie znalazło pracy i boryka się z problemami finansowymi. Obecnie toczą się sprawy w sądzie pracy, które mogą potrwać nawet kilka lat. Zarząd zarówno Chung Hong, jak i innych strefowych fabryk LG wraz ze swoimi prawnikami z firmy JP Weber, podjął ogromne starania, by wyciszyć protest, represjonować (do dziś) członkinie i członków związku i osoby z ruchu społecznego, które wspierały strajk. Chcieli wymazać pamięć o oporze na strefie tak, by nie rozlał się na inne fabryki, tak by nie dopuścić do pracowniczej solidarności. Jak uświadomił nam strajk w fabryce, żyjemy w czasach, kiedy różne formy organizowania się są brutalnie tłumione tak przez państwo, jak i przez biznes. Ile z nas tego doświadczyło? Teraz chcemy przypomnieć im, że jest odwrotnie i walka trwa. Dlatego apelujemy do wszystkich, które/którzy solidaryzują się z pracującymi w fabrykach LG i ze zwolnionymi za protest – dołączcie do nas na demonstracji przypominającej o rocznicy pierwszego strajku na strefie. Demonstracja odbędzie się 5 lipca w pod-strefie kobierzyckiej (Biskupice Podgórne, 14 km pod Wrocławiem), start o godzinie 13.30 pod fabryką Chung Hong (ul. Innowacyjna 4), a koniec wtedy, gdy tego zechcemy. Aby nie paść z głodu i wycieńczenia w walce, demonstracji będzie towarzyszył piknik z pokazami filmów, koncertami, jedzeniem i innymi kulturalnymi atrakcjami. Więcej informacji na stronie Związku Zawodowego Inicjatywa Pracownicza. Zapraszamy

kika

na imprezach integracyjnych rózne rzeczy się dzieją, czym się zasłużył ten Pan, ze zasługuje na wpis ?

firma jak firma

ldzie niedobre, od trojzmiany moze wysiasc serce, ostrzegam, bo dochody jak na biskupice przyzwoite wiec ludzie zadowoleni, scisla hierarhia ale branza zadza kobiety, duze i grupe chronia swoje poplecznice, ale ogolnie sa w porzadku, za to atmosfera na linkach nie do wytrzymania, palce zalane krwia od tych klockow , niestety panstwo w panstwie chamstwo w panstwie pare odcinkow traktowanych jak miejsca zeslan niewygodnych, opornych wladzy kobiet masterki traktuja jak caryca, ta spaczona mentalnosc wschodu... gdyby masterem zostal facet, wielki brutal z jajami jak w lg atmiosfera by sie poprawila, bo ludzie to zwykla tluszcza, wsrod roboli dominuja wiecznie obrazone stare panny i (usunięte przez administratora)z dzieckiem ktore jak ruskie dra sie tylko i wkolko macieja jakie toone biedne...tylko o swojej ciezkiej (usunięte przez administratora), .. niestety wrazliwych i za uprzejmych sie niszczy... nie wiem, czy jak wszedzie, ja wytrzymalem tam rok, szkoda, bo branza pod zadami tych dyniowatych masterek przypomina karcer albo poprawczak po roku dochodzi do gupich sytuacji, wyprasza sie opornych wladzy matron, dla mnie branza zarabia za dobrze, z porownaniem np. z LG gdzie placza po 10 h i 1000zl ale tam sam osoby. heesung jest chyba zrobiony przez psychologow, bo nikt o pieniadzac nie mowi ale nikt jej firmy chyba dobre nie pamieta...

MaćkozBogdańca

Pracowałem w tej firmie 3 miesiące, było to tylko dla mnie praca na wakacje przed studiami. Pracowałem przy piłach i szczerze nie mogę złego słowa powiedzieć o tej firmie może fakt zarobki niezbyt wielkie, ale atmosfera u mnie na dziale była dobra nikt z wyższego szczebla się nie czepiał poza wyjątkami gdy naprawdę się coś spieprzyło był plan do wykonania i się go robiło. może to specyfika tego działu że tak było. I dziwi mnie to że ludzie narzekają na prace tam a mimo to pracuja tam dalej. jak się nie podoba to przecież można się zwolnić. Podejrzewam że gdyby nie te koreańskie fabryki to większość tych ludzi by była na bezrobociu mimo wszystko trochę pokory bo dzięki pracy tam macie chleb.

prosiaczek

Dziwicie sie jakie slownictwo wystepuje w postach a jak tam traktuja ludzi teraz nawet dobrzy pracownicy bez l4 dostaja nie przedluzenie umowy bo zaklad nie chce grupowych zwolnien aby odpraw nie placic tak tak niby dobra firma nic podobnego coraz mniejsze zarobki a coraz wiecej pracy ludzie robia za 3 a w nagrode co brak umowy ciesze sie ze ja juz tam nie pracuje pozdro dla gr B

printingowiec

A co wy ludzie(usunięte przez administratora). że jest źle xD Ja już rok czasu robie na printingu i nie narzekam a 1700 to z palcem w dupie jest Wiadomo na produkcji za [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] co niektórzy mają ale to nie mój problem xD Pozdro ludziska Dobrze żew 10 blisko :D

kirer

racja to same [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] po 3 dniach zostałem zwolniony miałem robić do końca i okazało sie wypowiedzenie umowy za porozumieniem powińi mi za płacic jeszcze za okres wypowiedzenia umowy za 7 dni

work

4brygadówka wygląda w ten sposób : 1 , 1 , 2 , 2 , 3, 3 , wolne , wolne Pracuje tam już pół roku i w porównaniu do miejsc pracy w jakich robiłem jest dobrze, a gadanie że ludzie nie mili to o dupę rozbić bo nie idziesz do roboty porozmawiać sobie. Co do liderów i masterów to w mojej grupie dużo powiedzieć nie można, napewno nie dostali roboty za kwalifikacje. Rada dla tych którym jest tak źle, weźcie się za swoje życie, skończcie szkoły, studia i przestańcie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ić że mało bo z takim podejściem nadal będziecie wycieraczkami pod buty niewykształconych liderów : )

michal

a czy kobiety sie tam szanuja

stasiu

niestety cały zakład pracuje w systemie 4 brygadowym, oprócz kadr, głównych menadżerów, osób zarządzających i cała kadra kierownicza, mistrzów, oni mają na rano od 7 do 15 od poniedziałku do piątku, a reszta roboli w tym systemie, jeszcze są (2) mistrzowie od produkcji i jeden menedżer na brygadzie ale oni razem z produkcją pracują czyli pilnują aby produkcja szła, chodż moim zdaniem powinien być jeden mistrz na brygadę.....w systemie oni 4 brygadowym

witam ja mam pytanie czy caly zaklad pracuje w systemie 4 brygadowym czy sa tez normalne zmiany ??????a 4 brygadowka jak dokladnie u was wyglada? odpiszcie prosze

Malenka....

A ja już tam nie pracuję .Zwolniłam się sama .Przeleciałam tam 5 lat i nie było tak zle ale dobiła mnie psychicznie moja młoda liderka bo zrobiła sobie ze mnie zapchajdziure..Praca monotonna ,czasem mecząca ale ogólne nie było tragedii.Najbardziej brakuje mi (usunięte przez administratora).Kto jej nie zna to nie będzie szanował.A ja ją lubię i cenię .Jest młoda ale ma głowę na karku i potrafi to wszystko ogarnąć.Mówicie że ma kwaśną minę ..a Wy jaką byście mieli jakby żądali od was produkcji a po wypłacie nie ma 45% pracowników.Zastanowiliście kto zbiera (usunięte przez administratora)???? Bo chyba nie wy .To taki łańcuszek zależności wzajemnej.Oceniając z perspektywy czasu i nie będąc już pracownikiem Heesunga mogę śmiało powiedzieć że ludzie nie są tam zli ,pomogą jak trzeba ,liderów w swojej kadencji miałam 8miu i pomijając tę jedną byli to wspaniali młodzi ludzie z którymi mam kontakt do dzisiaj.Jeden to nawet wyleciał przez nas z pracy bo chciał nas bronić nie zgadzał się na wykorzystywanie ludzi.Może pomyślicie że mówię nie o tej firmie ale ..uwierzcie mi to Heesung Electronics Poland.A dlaczego nie pracuję ? Zabił mnie system pracy.Tylko!!!

zorka 33

(usunięte przez administratora) bedziecie tyrac cale zycie!!!!!!!!!!!!!!!!!!

es do es synu curko

nie będzie opłat za transport!

Wiesiu

daruj sobie z z systemem czterobrygadowym, jedna grupa kończy zmianę przychodzi następna i tak w kółko ( z dojazdami to ponad 12 godz dziennie, licząc po 1,5 godz w jedną stronę no i wcześniejsze wyjechanie z domu na przystanek autobusowy, a nawet i więcej niż 12h), po 6 dniach masz wolne 2 dni, czyli po noce jakieś 1,5 dnia, a później na rano i tak w kółko, nie przychodź tutaj, bo szkoda nerwów, zdrowia,(rekordy bija na linkach, pieniądze i tak nie będziesz mieć z tego tylko suchy pączek i cole,, kwotę dostanie tylko brygadzista w zwyż który będzie się darł i pomiatał tobą, jak z kontroli jakości robiąc zdjęcia), jak już musisz to nie idź na produkcje bo zwariujesz...chodzi teraz plotka, że od maja ma być na jednej grupie 5 linek na brygadę, a resztę ludzi mają zwolnić, czyli jakieś 200 os. na bruk, jeśli dostaniesz się nie idż do brygady ,,D"", to jest najgorsza brygada, gdzie wyrzucane są ostatecznie osoby na banicję, ostatni ratunek przed zwolnieniem, a na dodatek rządzone są przez trzy(usunięte przez administratora), którą z nich się drze się, odkąd dostały władzę to im odbiło....i jak to mówią siedzą w tym burderrumie, delikatnie mówiąc......wszędzie nie idż tylko nie przyjmuj się do tego zakładu - ,,Szajsungu,,...na szczęście już mnie nie ma w nim....

es do es

Rok Temu juz było mówione ze mają byc płatne transporty .. Z Tego Co Wiem Ciągle Mysla.. Bo Wiedzą Ze By Polowe Ludzi By Sie Zwolniło... a cena Miesięczna za transport wynosiła by ok 100 zł.. i tak to pewnie nie przejdzie...

HAHA

LUDZIE NIE PRZYCHODZCIE TU DO PRACY BO NIE WIEM JAK DŁUGO TU WYTRZYMACIE!!!! A DO TEGO TERAZ PLOTA POSZLA ZE ZA DOJAZDY BEDZIE TRZEBA PLACIC WIEC JAK TO PRAWDA SIE OKAZE DUZO LUDZI SIE RACZEJ ZWOLI. WIEC SZKODA WASZEGO CZASU I ZDROWIA;P

Czy ktoś może mi napisać jak wygląda praca w kantynie? Potrzebują do gastronomi już od lutego?

fik

Witam!!!! Pragnę zgłębić czterobrygadowkę w heesungu.Czy ktoś mógłby napisać jak ona tam wygląda.Ile na pierwszą,ile na nocki i ile wolnego.Z góry dzięki za odp.Pozdrawiam!!

Wrocław

Zarobki przez parę lat po 1400 zł czasem nowi pracownicy zarabiają po 1600 zł a starzy 1650 Polska jest przewrócona na odwrót wszyscy robią sobie co chcą

Świeta Wielkanocne w Heesungu

Nadal tam pracuje- Inspektor jakości - 2008-11-29 17:07:31 Słowa kojarzące się z tą firmą to (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): stresująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... żadna. Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... produkcja OK, kontrol jakości WREDNOTA. Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1300/1500 na początek. Najbardziej w tej firmie podobało mi się: ... dwie 20 min przerwy. Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się w: ... faworyzacja swoich przyjaciół w kwestii zawodowej.CO TO ZA FIRMA W ŚWIĘTA WIELKANOCNE KARZĄ PRACOWAĆ LUDZIOM LUDZIE NIE NIE PRZYRZĄDZILI SOBIE JEDZENIE W DOMU BO ZOSTALI ZMUSZENI DO PRACY W ŚWIĘTA NIECH KOREA WRACA DO DOMU NIE MAJĄ LITOŚCI DLA LUDZI

fik

jak wygląda system czterobrygadowy w heesungu?

.... biją rekordy na linkach z panelem blu, a ile wraca na re inspekcje, płaca powinna być nie od ilości, a od jakości bo ja tutaj ekonomii nie widzę - nie ma dnia aby nie poprawiać błędów....., zakład powinien przestawiać się pomału na panele typu OLED do wszelkiego typu monitorów, lcd w ciągu 2-5 lat zostanie wyparte z rynku....

masz rację z tymi L4, ciągle giną w tajemniczy sposób, w dziale kadr i na rannych produkcjach jest za dużo pracowników - masterów, menadżerów itp - w zielonych smokach (kombinezon) i czapkach, gorzej niż za komuny, pieniądze biorą, a ciągły [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i bałagan, tylko nikt nie wie po co ich tyle, widać biurokracja musi być.....najbardziej znienawidzoną postacią jest (usunięte przez administratora).....jest on na rannych zmianach, a w sobotę często jest robiąc dodatkową setkę - gość nie raz przesadza, nadużywa swego stanowiska, ciągły mobbing, drze się jak pajac i szuka pustych problemów, jeśli tak dalej pójdzie albo się zwolni albo pójdzie na długie chorobowe, bo niektórzy mają odpowiednią granicę wytrzymałości....w zasadzie połowę ludzi od masterów bym zwolnił, bo wogle wprowadzają zamieszanie i sztuczny tłok, powielają swoje problemy, każdy pracownik może to potwierdzić - dziwnie koreańska firma, a [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na rolkach i tylu tego gorzej niż w komunie....niby na produkcji jest jak dobrze pójdzie wyciągniesz 1600 zł netto ale tj mało i śmiech na sali, dziwią się że im ludzi brakuje na produkcji, podnieście przynajmniej te 2000 tys netto, zrewidujcie ilość głównych brygadzistów, menadzerów, poprzenoście i zwolnijcie, a na podwyżki będzie - (od ok 2.5 do 6 tys zł co miesiąc biorą), jest ich faktycznie za dużo, w żadnej firmie tego nie widziałem jak tutaj....

rozalia

Stokrotka to mnie Ciebie żal bo chyba należysz do tej grupy ludzi którzy do sukcesu dochodzą liżąc cztery litery, a to co piszą internauci to prawda.

gość

Sprawa wygląda tak....Zarobki 1600zł brutto plus premie więc wyciąga się 1500zł na ręke,a z premią produkcyjną od 1600-1800(oczywiście to żadkość).Przyjmują każdego(sama się dziwię po co robią rekrutację,rozmowę kwalifikacyjną jak ludzie brani są po prostu hurtem).To,że po 10pół grupy nie ma w pracy(z wiadomych względów-to standard)Standardem również w tej firmie jest fakt,że ludzie przychodzą do pracy pod wpływem alkoholu czy też środków odurzających i przymyka się na to oko.Dojazdy to makabra!!!Jadąc na 3zmianę wyjazd z Wałnbrzycha jest o godz.21,a na miejscu jesteś dokładnie o 22.05,także 50minut czekasz by zacząć pracę i w ten oto sposób tak naprawdę na dojazd i odwóz powinno być przeznaczone 2lub 2,5h to my mamy 4h z tego 2h siedzimy bezczynnie na kantynie.Ogólnie im więcej się kapuje na innych,wchodzi w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ..tym ma się tam lepiej.Zapomniałam o najważniejszym....naliczaniu wypłat...Nie wiem czy to przypadek czy działanie z premedytacją,ale zawsze co miesiąc ktoś z prawoników ma zle naliczoną wypłatę(oczywiście nigdy Panie z Hru nie mylą się na naszą korzyść-to pewnie też zbieg okoliczności!)

Zostaw opinię o Heesung Electronics Poland - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Heesung Electronics Poland