Opinie o Maspex w Wadowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Maspex. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Maspex na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maspex w Wadowice

Bye Bye Baby

A kierownicy na Dolnośląskim (sieci mokre) robią co chcą. Klepią dalej lewe ekspozycję i PH popychają to dalej. Na koncie się zgadza i każdy siedzi ciiiiiiicho.....???? Nie mogę narzekać to patrzeć.

Olo
@Bye Bye Baby

Dokładnie tak kierownicy i pH układy na prawo i lewo. Całe szczęście ze jestem od lat w innej firmie. Nigdy wiecej

Odra Opole
@Olo

Od lat w innej firmie, ale komentujesz sytuację w maspexie jakbyś tam teraz siedział i znał wszystko od podszewki. Jak dla mnie to ktoś Ci zrobił " kuku " i teraz siedzisz i klepiesz zza monitora żeby się odgryźć ...

Klown
@Bye Bye Baby

Komus bardzo zależy aby ten wpis zniknął

Nub
@Bye Bye Baby

Hello, Pracuje w Maspex na sieciach i z tego co mi wiadomo to jedynym RKS na sieciach mokrych Dolnośląskie to Aneta B. czyli tzw. ciocia. Jeśli to prawda to grubo popłynęła. Są jakieś dowody? Ktoś to może sprawdzić?

Bob
@Nub

Nie mylisz się :)

Mazowsze
@Bye Bye Baby

Na Food też tak samo i nie mówię o dolnośląskim, byle się cyferki zgadzały i góra była zadowolona. Patologia!

Aga
@Bye Bye Baby

W Lublinie były zwolnienia, rozlał sie hejt na kierowniczke Marzene i dyrektora. Co by zrobila normalna firma ? Na wszelki wypadek sprawdziła tropy. Ale w maspexie mòwia że pracownicy się mszcza i zarówno kierowniczka jak I dyrektor jest kryty. Nie sprawdza rozliczeń ekspozycji, nie sprawdza czy ekspozycjenie stoja na sklepach czy tylko sa wyciagane do zdjecia, nie sprawdza jak kierowniczka rozliczała pakiety, nie sprawdza dlaczego z hurtowni (usunięte przez administratora) Wszystko zamiataja pod dywan a winni sa tylko Ci co wylecieli.

Jowita
@Bye Bye Baby

nie tylko na dolnym śląsku na połud. wsch. jest to samo potwierdzam

Tom

Zgadza się

Jowita
@Bye Bye Baby

Firma powinna odświeżyć handlowców od sieci , bo zbyt widocznie na rynku psują jej wizerunek .

Baba Jaga

Prosiłbym o utemperowanie Rudego Gandalfa z detalu mokrego, to co się dzieje obecnie zaczyna przekraczać granice smaku, brak poszanowania dla struktury mokrej, ludzie są zastraszeni, nikt już nawet nie dyskutuje z tym człowiekiem bo to nie ma sensu, jego polityka niestety wygeneruje wiele (usunięte przez administratora) i niestety zmieni życie solidnym pracownikom, którzy zostaną zmuszeni do zmiany pracodawcy jeśli nadal będą stawiane cele nie do zrealizowania…

@Baba Jaga

dobre :)

Xyz
@Baba Jaga

Czy mówisz o niejakim rudym i łysym Michale Z. ?

Xyz
@Xyz

Straszne combo, rudy i łysy, jak nie kombinować to śliski chłop. Ale fakt, zniszczy porządnych pracowników, widzi tyle co pokolorowany na zielono świat.

Święta?

Moja koleżanka z Biedronki dostała 1000 zł premii na Święta i pełne torby upominków dla dzieci. Podobno w Lidlu podobnie - 800 zł ijakieś paczki. A w Maspex pewnie jak co roku - 200 zł i przeterminowane soki, które taniej rozdać niż wyrzucić.

@Święta?

Proszę nie bujaj w obłokach . W Biedronce nic nie dają zwykłym pracownikom . Może kierownikom , ale kierownicy w Maspex też dostają ekstra .

JaNo
@Biedronka

Własnie, że sie mylisz, bo mam info z pierwszej ręki i pracownicy faktycznie dostają takie bony i paczki na święta, a nie tylko kierwonicy. Dodam, ze znajoma tam pracuje na kasie jako zwykly pracownik i dostała właśnie paczke i bony. Tylko maspex jest taki biedny, bo przeciez zrobili sobie zakupy nowych marek

@JaNo

To ty się mylisz lub koleżanka Cię wkręca . Ja pracuję w Biedronce już 5 lat i szukam właśnie pracy jako przedstawiciel handlowy. Nikt w Biedronce nik nikomu nie daje nic żadnych bonów i kwot o jakich piszesz . Zarabiamy najniższa krajowa. Ja po 5 latach mam 2500 na rękę. Nie słuchaj tych głupot które piszą media o super pracy w Biedronce i zarobkach . Nikt nam nie daje w biedrze nic. Mogę się z Tobą zamienić na pracę jak chcesz .

@Biedronka

Scieme piszesz, również mam 2 znajome pracujące w Jeronimo Martins i jakos każda z nich ma minimum 3.400 na rękę, wiec po co siejesz tutaj jakaś kłamliwa propagandę ?

@Szatan Serduszko

He he he 3400 na rękę w Biedronce . He he Niech Ci nie sprzedają tanich historii. Ja wiem bo pracuje w Biedronce i szukam pracy jako przedstawiciel handlowy właśnie . 3400 na rękę to ma zastępca kierownika a nie kasjer sprzedawca. Jak jest tak super to zapraszam do Biedronki każda Biedronka w Polsce ma wakat nawet Ukraińcy nie chcą pracować. Ciebie bez problemu zatrudnia i dostaniesz te 3400 na rękę jak twierdzisz . Idź na rozmowę do Biedronki to się dowiesz i naprawdę jest a nie słuchaj znajomych którzy się chwala bo Ci zapewne zazdroszczą pracy u producenta.

Biedra
@Biedronka

Ja pracuje w Lidlu w Krakowie, dostaje 4300 brutto i bony. Mam luxmed, kafeterie i paczki świąteczne. Ahhh i nie ma już śmiesznych umów przedłużanych do 33 miesięcy.

W snach
@Biedra

W snach chyba. No chyba , że jako kierownik. Ale myślę że nie pracujesz tam tylko wyczytałem te bzdury na necie

Wqe
@Biedra

To po co jesteś w Maspex skoro w Lidlu takie kokosy . Na kasie będziesz siedział . Pracą marzeń

Biedra
@Wqe

Pracowałam w Maspeksie 3 lata. Odeszłam w tym roku wiosna. Nie jestem kierownikiem. Tyle zarabia PRACOWNIK SKLEPU. A czy ja wiem, czy to gorsza praca niż pseudo asystenci i młodsi specjaliści w biurowcu Maspeksu. Są historie o ludziach, którzy młodszymi specjalistami są od wielu lat. Ahhh, i plusem sa przejrzyste wynagrodzenia. Nikt nie daje nikomu inaczej.

Lidl
@Biedra

Skoro taka dobra praca w Biedronce i Lidlu to dlaczego tyle wakatów tam jest .pełny internet

@Lidl

Bo otwieraja nowe sklepy i szukają ludzi do roboty. Kapujesz?

@Biedra

Racja. Z wynagrodzeniem w Maspex to jest dramat. Jak sobie nie policzysz to ci źle policzą. Jak można rozliczać pracownika na podstawie takiego badziewia jak qlik i pbs?to jawna kpina z naszej pracy. Qlik pbs czegoś nie zaliczy piszesz odwołania potem ci naliczy lub nie. Dostaniesz kase w nastepnym miesiącu czy nie??niby poważna firma z niepoważnymi programami

Tyu

No to idź tam dostaniesz te kokosy . Aut z Maspex u

etc.
@Ona

To prawda potwierdzam. Programy za które ktoś otrzymał duuuże pieniądze a w rzeczywisości nie działają.

@Tyu

Sam się wyautuj. Prawda w oczy kole? Popytajcie pracowników, pewnie powiedzą że okej jest qlik w obawie przed utratą pracy… prawda jest taka że to jest badziewie razem z tym śmiesznym pbs-em

Kliknij

Nie rozumiem Cię . Mi nie pasowało to się zwolniłam . Proste

@Kliknij

Mhmm, fajny skutek tego zwolnienia - od rana siedzisz na forum byłej firmy i wypisujesz jakieś bzdety - gratulacje!!!

Magda
@Biedronka

Koleżanka pracuje w biedrze zawsze dostaje bony. Chyba kijowy pracownik z ciebie

Konadydat737373

Witam Zdradzi mi ktoś informacje jak wyglada drugi etap rozmowy kwalifikacyjnej?

Uprzejmy
@Konadydat737373

Jeżeli chodzi o stanowisko na PH Są to 4 zadania 1 ćwiczenia w grupach 2 tworzenie projektu do sprzedaży 3 scenki handlowe 4 zadania "matematyczne"

Analityk Danych

Odradzam, jeżeli chcecie się bazgrać w bezsensownej rozmowie kwalifikacyjnej. Bardzo im zależy na rozmowie z kandydatem, na szybkim terminie i zrobieniu zadań, szkoda tylko że nie potrafią dać, żadnego feedbacku. Każda szanująca się firma, w której uczestniczyłem w rozmowie, dawała jakikolwiek feedback, co do poprawy itp. Uczestnicząc w rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MASPEX spodziewajcie się, że po prostu zostaniecie bardzo ładnie olani. Rozmowa jest banalna, prosty test z EXCELa, 0 sprawdzania wiedzy kandydata z zakresu SQL czy BI TOOLS, jeżeli nie podchodzisz do nich z nastawieniem za najniższą krajową, a cenisz się jako człowiek to na pewno nie warto tutaj aplikować. Na szczęście inna poważniejsza firma przyjęła mnie pod swoje skrzydła

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Magda

Taki sam jest kierownik w Krakowie Krzysztof N. Nic nie robi nawet nie ruchy palcem .

hi
@Magda

i ma plecy u drugiego krzyska wiec po co ma pracowac masz plecy wyzej rob co chcesz tylko nie pracuj taka prawda tak ?

Ustronianka

Ustroniance , Hoop polska jest 20 wizyt i 15 ma być z zamówieniem , zero wsparcia i zero towaru , wypłata 2 tys. na rękę , za auto płatne 40 gr za km po godzinie 17.30 . Wypłata nieraz poniżej 2 tys na rękę po tym jak odbija za auto , minus Luxmed i PPK to 1600 zł na konto dostają PH więc Maspex płaci bardzo dobrze swoim ludziom. Maspex jest bardzo dobra firma . Także nie płaczcie bo są jeszcze słabsze warunki gdzie indziej.

tia
@Ustronianka

tylko maspex to ponoć lider ?!? wiec do kogo porównujesz ? wypłaty sa bardzo słabe.

@Ustronianka

To, że w jednej firmie jest gorzej nie znaczy, że w maspexie jest dobrze xD

Wo
@Maspexsiak xD

W Ustroniance jest dramat. Nie mają w ogóle Przedstawiciel i Handlowy CH . Szukają co tydzień nowych

Hahahaj
@Wo

Typowa Polska - równajmy do tych co mają gorzej i pokażmy ze u nas jest lepiej ;D Widzicie Maspex to raj na ziemi - do końca życia za najniższa krajową, inflacja podobno tych z Ustronianki mocniej dotyka.Dramat...

Lkihg
@Hahahaj

Mają tragedie w Ustroniance . Zarabiają mniej niż najniższa krajowa. Po odbiciu auta i PPK poniżej 2 tys wypłaty

Ustroniankable

To i tak cud że te 40gr za kilometr, kiedyś było 80gr hehe

Tfg

Тут хороша робота і добре платять.

Askaq

Cześć, czy w Maspex istnieje możliwość pracy w pełni zdalnej? Czy mają jakieś biuro w Krakowie?

Czy ktoś pracował w dziale BHP Tychy ? Wie ktoś jaka panuje atmosfera?

Śląskie

Do tego z PSS ul. Korfantego. To nie jest koncert życzeń . Jakbyś nie hlapał jęzorem to by nikt nie wiedział.

Ph
@Śląskie

Nie dość, że nieuk i analfabeta, to jeszcze nieudolny prowokator.

@Ph

Nie hlip jęzorem to nikt nie będzie wiedział (usunięte przez administratora) . PSS ul. Korfantego Katowice. Jak handlujesz to patrz komu handlujesz .

@Śląskie

Tutaj napisać i oskażyć można każdą osobę, którą się nie lubi albo chce sie zemścić na niej..ale spoko jeślì to okaze się nieprawdą to są organy ścigania i takiego mongoła co pisze pomówienia tutaj można podać do sądu o odszkodowanie

DW
@Ona

Ha ha ha . Nieźle koksujesz.

Adel
@Ona

Odszkodowanie ha ha ha oj chłopczyku chyba za dużo filmów z USA się oglądało . Ja wiem kim Ty jesteś . Chłop żeby miał pseudonim ONA. Porażka

@Adel

Chcesz spróbować?zmierzyć się ze mna?????????piszecie tutaj niezłe wypociny…gościa posunęli za SR albo pakieciki lewe i mści sie taka (usunięte przez administratora) jedna z drugą????????????????

Adel
@Ona

A co to znaczy zmierzyć . Sam powinieneś wylecieć i sam wiesz za co . I wiem kim jesteś i dalej podpisujesz się ONA . Ha ha co za mòzg .

Więc
@Ona

Żebyś nie trafił na mocniejszego od siebie tego Co życzę bo będziesz płakał kiedyś chłopczyku .

Obserwator

Hej! Pracował ktoś ogólnie w biurze i poleca ? Konkretnie jako młodszy specjalista ds handlowych ? Polecacie? Jak zarobki?

@Obserwator

Pracowałam, nie polecam. Zarobki bliżej najniższej krajowej - szału nie ma. Można dorobić premią, ale jest tak skomplikowana ze raczej nie wpadnie za dużo. Praca super rozwojowa ale bardzo męcząca. Dużo się nauczyłam, ale w nowej pracy mam mniej obowiązków, 2 x lepszą kasę i uporządkowane zadania i pracę.

Przedstawiciel handlowy

Ile można zarobić z handlu towarem na boku ? Słyszałem że około 2 tysiące jest to możliwe?

@Przedstawiciel handlowy

Hej, od kogo to słyszałeś ? Kto ci udzielił takich ciekawych informacji ?

@Szatan Serduszko

Jeden z przedstawicieli handlowych Waszych . Rozmawialiśmy na sklepie raz .

@Przedstawiciel handlowy

Mógłbyś być bardziej konkretny - jaki sklep ? jakie miasto ?

Przedstawiciel

Katowice Korfantego

@Przedstawiciel

No i widzisz, teraz ładnie się to rozrysowało - jesteś tylko zwykłym prowokatorem aferki, osoby tak bardzo zainfekowane konfidenctwem nie przetrwałyby w łańcuchu pokarmowym tyle czasu w realnym świecie.

@Szatan Serduszko

Sklep Społem Katowice ul. Korfantego. Czego nie rozumiesz ? Pytam czy jak się u Was zatrudnię to mogę dorobić taką sumę do wypłaty i czy to jest możliwe?

@Przedstawiciel handlowy

Nie nie możesz, ale pamiętaj że w Maspex „tylko niebo jest granicą” !!! Gdzie pracujesz w takim razie teraz, tak Cię przyciąga do Maspex, że siedzisz na naszym forum i piszesz takie głupoty ? Może zaaplikuj i sprawdź jak wyglada praca.

@Szatan Serduszko

A co Cię interesuje gdzie pracuje . Przyciąga mnie lewy towar bo u mnie go nie ma .

@Przedstawiciel handlowy

Za bardzo się podniecasz widokiem makaronów w bagażnikach….nie pomyślałeś ze może to być rozliczenie dla klienta ? Może zaproponuj w swojej firmie takie rozwiązanie jak „pakiety sprzedażowe” wtedy wzrośnie Ci sprzedaż, pensja i nie będziesz musiał już szukać nowego pracodawcy.

@Szatan Serduszko

Wolę do Maspexu on mówił mi że sprzedaje i wyciąga z 2 koła za to .

Przedstawiciel handlowy

Dlaczego mnie obrażasz . Może i ja też bym chciał zahandlować towarem na boku . Tylko ty możesz se brać a ja nie.

Pl
@Przedstawiciel handlowy

W każdym mieście handluje się towarem . To jest standard w Maspex . Każdy dorabia w ten sposób. Myślę że góra o tym wie i nawet nie zwracają na to uwagę .

Tajfun
@Pl

Dokładnie, twoja stara tam nie pracuje a tez handlowała.

@Tajfun

Warszawa handluje , Poznań też , Kraków też . Łòdz .

Trade

Ja nie wiem po co się tym podniecacie. Temat handlu towarem ciągnie się od pewnie kilku lat. Na gowork pewnie z 3-4 lata. Gdyby Góra chciała zmienić ten proceder to by robiła rozliczenia na fakturze albo korektą. Tylko że sobie to dobrze piliczyli i bardziej im się opłaca wysłać towar w cenie produkcji i niech sobie PH sprzeda kilkanaście zgrzewek niż zmienić rozliczenie i byc stratnym kilka milionów. Tak będzie bo tak jest.oplacalniej dla firmy

Przedstawiciel Maspex
@Przedstawiciel

Dziwne co piszesz bo na sklep Pss Katowice Korfantego jeżdżę ja. Nie życzę sobie takich bezpodstawnych oskarżeń. Jeżeli masz jaja i odwagę cywilną możesz się przedstawić a nie wypisywać głupot. Będę zgodnie z trasowką zapraszam do konfrontacji.

Wiesiek

Tutaj pH to ścierwo i tak was traktujemy .

Wykop
@Wiesiek

To się na wykop nadaje. Pewnie na plakatach będą pokazywać 3700 minimalną podstawę, będą się chwalić jaki to lider rynkowy. Chwalą się że są polska firmą, powinni się Januszex nazwać a nie Maspex. Pracuj z nami 3 lata a będziesz miał 3700...BRUTTO...

Taka prawda.

A prawda jest taka, że pracy jest dużo i przy założeniu 8 godzin pracy, ciężko jest zrealizować RZETELNIE wszystkie zadania. Szczególnie w erze badań, paletotygodni i sklepoindeksow. Jeżeli szukasz pracy dobrze się zastanów. Na Plus jeżeli jesteś chłonny wiedzy nauczysz się dużo. Na minus słabe warunki płacowe.

Były szczesliwy

Jeśli czyta to ktoś z góry… gdyby w tej firmie był prawdziwy dział kontroli, to rocznie ze złodziejstwa są do zaoszczędzenia dziesiątki milionów złotych! Ponadto GPS, bo na detalu ale głównie na sieciach o 9:00 to z domu wyjeżdżają a o 15:00 już po obiedzie… Obudźcie się!

Marian
@Były szczesliwy

Takie kłamstwa sprawiają tobie przyjemność?

Qwvn
@Marian

To jest prawda .

Ph
@Marian

Prawda w oczy kole. Tylko tak jest prościej. Lepiej zamiatać pod dywan, bo jak zaczniemy zmieniać to się zaczną zwalniać. I tak do wielu lat. Byle żeby się Góra odczepiła i targetów nie zwiększyła, żeby gratis nam wysłała i zadań nie dodawała. Firma kłamców - ale skuteczna. Zastanówcie się za co prezes kupił wódeczkę ;D - za wasze wypłaty ;D to co nie poszło do Was na konto pod hasłem - za rok szykują się grube podwyżki. Możesz liczyć na 500 zł, nie żartuje. 500 zł brutto oczywiście - to poszło na zakup cedc. A szykują się kolejne akwizycje więc na podwyżki się nie nastawiajcie :D - a przy tej inflacji to 500 zł za rok to jak teraz 200 zl

@Były szczesliwy

Czyli rozumiem, że uważasz system darmowych dojazdów po półtora godziny bo punkt daleko i korki w mieście za uczciwy system xd w takim razie jesteś idealny dla maspexu.

Kandydat PH ds. Gastronomi

Witam mam pytanie na jakie realnie pieniądze(netto) mozna liczyć postawa + premia? Czy samochód jest do użytku prywatnego? Jak wyglądają realne godziny pracy? Ile punktów jest do odwiedzenia dziennie?

Mike
@Kandydat PH ds. Gastronomi

2100 netto + premia zależna w połowie od Ciebie Auto możliwe do użytku prywatnego Realne godz ok.8 ale zazwyczaj krócej Dziennie ok 6,7 punktów w zależności ile masz w bazie

Agnieszka
@Mike

Jak może być 2100 netto jak najniższa jest 2350 netto . Plus lewy towar do sprzedania na boku . Realne zarobki około 4 tys na rękę

@Agnieszka

Jestem jeszcze w tym ciemny jak sprzedawać lewy towar na boku jak wszystko idzie z bazy?

EP Bzomexie
@Kandydat

Zapytaj kolegów z zespołu lub kierownika napewno pomogą . To jest proste jak drut.

@Kandydat

4 Tyś. To zobaczysz jak świnia niebo. Już widzę jak sprzedajesz na lewo na początku pracy, nikt nie będzie chciał a jak już to pewnie zaraz ktoś życzliwy doniesie. Poza tym krótkie nogi ma taka zabawa.

Dział Handlowy.

Warunki płacowe w Maspex to porażka. Brak jakiejkolwiek premii świątecznej - po cichu liczyłem ze coś się pozytywnego wydarzy - jednak kolejny raz rozczarowanie. Przedstawiciele handlowi zostali całkowicie pominięci w jakichkolwiek dodatkach i benefitach, jest mi przykro i wstyd. Odradzam świadomie prace tutaj każdemu kto liczy na godziwą płace i ludzkie traktowanie. Kpina.

Tww

Towar przecież masz . Mało ci jeszcze

Barilla
@Dział Handlowy.

Tak to racja

Śląskie

W Maspex to PH może być matołek . PH z dystrybucji zrobią mu sprzedaż . Jedyne co trzeba to zrobić lewe ekspozycję wgrać i opchmąć lewy towar na boku i zarobić drugą pensje . Produkty Maspex same się sprzedają .

Kontroling
@Śląskie

Podobna sytuacja była w dziale kontroligu. Pracownicy zgłaszali (usunięte przez administratora) a szefowa została skierowana na szkolenie... Rączka rączkę myje. Maspex kocha swoich wiernych wyznawców i nie da im zrobić krzywdy - a zwolnić - nie ma szans. Pewnie niedługo kolejna ankieta pt. co Wam się nie podoba w Maspex, firma się zmienia, słuchamy Waszych głosów i uwag i już za 20 lat będziemy najlepszym pracodawca w Polsce. No o co Wam chodzi - przecież robiliśmy ankietę i odpowiedni ludzie już pracują nad rozwiązaniami. I co rok to samo ;D xd

drwitt
@Kontroling

Pracuje w Maspexie już 10 lat i pierwsze słyszę o takiej sytuacji ... chyba opisane na wyrost. Nigdy nie została mi odmówiona pomoc z tego działu, a w szczególności zawsze można liczyć na wsparcie szefowej tego działu.

Kinia
@drwitt

Yhm jasne jasne. Pewna Pani zwolniła się po 20 latach pracy w tym dziale bo szukała nowych wyzwań. To nie miejsce na ciemne historie Maspexu, ale 90% ludzi wie jak jest. A że chcemy na gowork wyciszac historie - niech i tak będzie ;) więcej nie będę dopowiadać Nie twierdzę że jest odmawiana pomoc, wiem że atmosfera i relacje w tym dziale nie są modelowe i wiele sytuacji można określić słowem na M.

elka butelka
@Kinia

Myśle, że dawne historie jak tej Pani, nalezy zostawic daleko w tyle, bo ani ty ani ja nie wiemy czemu sie zwolnila. Kazdy medal ma dwie strony, chyba ze jestes pracownikiem tego dzialu i wiesz co sie tam dzieje.

@Kinia

Tak jest. Ile to było zwolnień po nastu latach z dnia na dzień. Hit jak kierownik z pomówieniem o (usunięte przez administratora) zwolnił pracownice, ktoś go zgłosiła. Takie akcje w Wadowicach

Witajcie, Chciałabym aplikować na stanowisko przedstawiciela handlowego (lubelskie). Jak przebiega rozmowa rekrutacyjna, jakie są zarobki i warunki pracy? Pozdrawiam

@Kandydat

Najniższa krajowa +\- 300 pln. Powiedzą Ci, ze wyciągniesz 3 k na rękę przy Max premii ????????????rekrutacja zbiorowa Każdy z nas to przerabial

Szatan Serduszko

„ryba psuje się od głowy” , głowa się psuje od narkotyków !!! Ja nie słyszałem nigdy o Panu J, jaki dział ??

Oleolenastole

Zgłosiłeś to komuś? Chyba ktoś kontroluje zachowania pana j. Albo tak jak w przypadku alkoholowych akcji ręka reke myje a dyrektor swoich kryje.

Oleolenastole

Nikt z personalnego się tym nie zainteresował? Niezle

Zostaw merytoryczną opinię o Maspex - Wadowice

• Jak się pracuje w Maspex?

Zobacz opinie na temat firmy Maspex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 250.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Maspex?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 149, z czego 9 to opinie pozytywne, 78 to opinie negatywne, a 62 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Maspex?

Kandydaci do pracy w Maspex napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Maspex