Opinie o Maspex w Wadowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Maspex. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Maspex na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maspex w Wadowice

Drugi rok

Praca jak praca- nic skomplikowanego jak na ich wymagania rekrutacyjne ale Ci ludzie... przerost formy nad treścią, pracują tu latami i są totalnie wypaleni, wszystko jest dla nich żenadą, nic nie ma sensu, większych pesymistów i sceptyków w życiu nie spotkałem. Stąd odpowiedź dlaczego nowi, ambitni ludzie szybko stąd odchodzą...

Ciekawy

Na jakie zarobki może liczyć osoba na stanowisku junior graphic designer? Pozdrawiam

Senior
@Ciekawy

Jeśli w ogłoszeniu nie wymagają doświadczenia zawodowego, a kluczowe umiejętności dla takich stanowisk na rynku są wypisane jako "mile widziane", to będzie to prawdopodobnie pensja minimalna, może kilka stówek więcej. Jak nie masz 26 lat, to dostaniesz "benefit" brak podatku dochodowego! Warto!

A kim

A ty kim jesteś ze wiesz takie rzeczy i o nich piszesz? Bo spotkania online prowadzi pewnie z zespołem to znaczy że jestes/ byłeś częścią tego zespołu

Obiektywny - bardzo proszę o konkrety . Napisać można wszystko .

Wersal

Ona jest pijakiem i mamrotał pod nosem . Prawda zawsze zaboli ją . Będzie teraz się bronić pod różnymi nickami. Powinni cię zwolnić pijaczki

Jen

He he he było nie chcąc wòdy . To co im podwyżkę obiecałaś ? Woda zryła Ci banie potem świniobranie

Kasia lLublin

Kraków Lublin Warszawa ten sam problem alkoholizm chorobą narodu w PL Maspex .

Andzia Zięba

Właśnie o to chodzi głupia kobieto albo , że Ty myślisz że wszystko Ci wolno i jeszcze chcesz mi oceny wstawiać głupia pindo pusta lalki dostałaś stołek po znajomości i myślisz że jesteś taka ekstra mądra . Nie jesteś plecakiem i tylko tyle

Żałosna jesteś

Dowiedziałem się o tej burzy wiec postanowiłem dołączyć . Może niech firma skontaktuje się z byłymi pH i powiedzą jak to jest od początku kariery Towjej do tej pory .wszyscy odeszli bo nie mogli wytrzymać z Tobą z takim prostakiem co na każdym rogu słoma z butów wystaje . Każesz swoim (usunięte przez administratora) o czym wszyscy wiedza pisać pozytywne opinie i myślisz , ze ujdzie Ci płazem . Niebawem wyślę nasz rozmowy i screenshoty do firmy . Zobaczymy kto komu postawi jedynkę . Mógłbym pisać i pisać ale po co … nie będę z Twoim security się tutaj przepychał . Pierwsza opinia z tego co wiem jest od waszego klienta i zdziwiłabyś się jakiego klepiesz tak tym językiem na prawo i lewo ze nawet nie wiesz ile klienci wiedza … :) to tyle z mojej strony udanej debaty

Abc

Skrót krs zdradza gdzie wcześniej pracowałeś

Cóż za oddanie

Słuchaj Kasienko. Takie to piękne i na prawdę chwalebne być tak oddanym Swojej kierowniczce . Pesel jeszcze mogłaś i serie dowodu podać aby było wiarygodnie i było wiadomo , ze wywiązałas się z zadania, ale to brzegu . Masz akurat najmniej do powiedzenia w tej kwestii pracujesz tu chwilkę z tego co wiem nie wiesz co było na przestrzeni lat wiec daruj sobie te wpisy bo już pol rynku ma polewę z tych wypocin . Nikt tu nikogo nie pogrąża tylko jest napisana prawda , która zostanie udowodniona tak dla Twojej dociekliwości . Przedstawiać się tu nie muszę , ale osoby które powinny wiedzieć dowiedzą się kim jestem . Ps dziwią mnie te wasze tezy Kim jestem gdzie pracuje czy pracowałem i co w związku z tym … . Masz racje tu się zgodzę dyskusja skończona .

Marysia

Cześć. Czy ktoś coś wie na temat funduszu socjalnego np. dofinansowanie do wczasów. Jestem PH w tradycji mokrej. Wg. mnie taki fundusz przy tej liczbie pracowników musi być.

Analityk Danych

Odradzam, jeżeli chcecie się bazgrać w bezsensownej rozmowie kwalifikacyjnej. Bardzo im zależy na rozmowie z kandydatem, na szybkim terminie i zrobieniu zadań, szkoda tylko że nie potrafią dać, żadnego feedbacku. Każda szanująca się firma, w której uczestniczyłem w rozmowie, dawała jakikolwiek feedback, co do poprawy itp. Uczestnicząc w rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MASPEX spodziewajcie się, że po prostu zostaniecie bardzo ładnie olani. Rozmowa jest banalna, prosty test z EXCELa, 0 sprawdzania wiedzy kandydata z zakresu SQL czy BI TOOLS, jeżeli nie podchodzisz do nich z nastawieniem za najniższą krajową, a cenisz się jako człowiek to na pewno nie warto tutaj aplikować. Na szczęście inna poważniejsza firma przyjęła mnie pod swoje skrzydła

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Jorgi

Cześć, dlaczego juz nie ma pakietów?

Nie sikam pod wiatr.
@Jorgi

Cóż to za marna prowokacja ? Przecież wystarczyło zapytać przełożonego lub pracownika konkretnego działu, a zadałeś pytanie tutaj i zaraz odpiszesz pod 10 nickami - „kazdy kradnie”. Dlatego odpowiem żeby zgasić ta marna prowokacje. Pakietów nie ma - żeby sprawdzić czy zrealizujesz zadania bez pakietów - jeśli je wykonasz to wtedy wyjdzie na to ze ich nie potrzebujesz i już więcej ich nie będziesz miał. Wybór należy do Ciebie.

Logika
@Nie sikam pod wiatr.

Pozdrawiam twórcę pomysłu. PH teraz przez miesiąc nie powinni sprzedawać, potem powiedzieć że - nie sprzedaliśmy bo nie było pakietów. A jak pakiety wrócą to sprzedać za 2 miesiące. I dyrektorzy stwierdzą że pakiety super działają. Gratisowy towar wróci i znowu będzie dodatkowa z handlu gratisem

Marta Linkiewicz
@Logika

Jaki handel gratisem ? Nie jestem w stanie tego zrozumieć, piszecie na publicznym forum o handlu gratisem; skoro macie taka wiedzę, to dlaczego tego nie zgłaszacie w firmie (to ze piszesz o tym na tym forum to jest ten sam poziom donosicielstwa co anonimowy mail do przełożonego - będziecie skuteczniejsi).

@Marta Linkiewicz

Jak zgłoszę to czym będę handlował . Ja z handlu gratisem mam drugą pensje .

Jorgi
@Nie sikam pod wiatr.

Masakra co za ludzie pracują w tej firmie. Zadałem tylko zwykłe proste pytanie, a Tobie już piana leci...

Sierpień
@Rafał

Nie wiem o jakiej drugiej pensji Ty piszesz? Rozumem że firma daje Ci 2 razy więcej gratisów niż powinna czyli np za 6 tyś PLN A Ty sobie na luzie za 3 tyś PLN towaru sprzedajesz no bo w końcu klientów do rozliczenia masz tylko za 3 tyś PLN ????? ... w firmie frajerzy dają Ci tyle gratisów... Takie bajki i prowokacje to dzieciom na dobranoc.

Tiger
@Sierpień

Tiger - 2 zł. Zgrzewka 24 sztuki. Mamy 48 zł. Pakiet paleta - 15 zgrzewek gratis. 30 pakietów zaraportowanych do Mtoucjh mamy - 450 zgrzewek gratisu. 450 x 48 zł to 21000 zł wartości gratisu, który wjechał i tak co drugi miesiąc. A czasami co miesiąc. No trzeba przecież gonić Blacka i Monstera ;D ;D ;D 1. 3000 zł to pikuś 2. Jak myślisz ile palet z zaraportowanych 30 faktycznie sprzedałem. Centala to dzieci we mgle. Nikt tego nie sprawdza, nikt nie weryfikuje. Mtouch wszystko przyjmie.

??
@Tiger

Gdzie Ty pracujesz że w miesiąc 30 palet Tigera sprzedajesz ??? Zejdź na ziemię.

@Tiger

Dobrze ze się w końcu ujawniłeś, nie skupiajcie się na takich postach, typ w marcu wyleciał - żyje przeszłością i do niczego się nie nadaje, dlatego ciagle spamuje na forum, już dawno nie ma pakietów o jakich on tutaj pisze.

Wolna
@Marta Linkiewicz

Byli tacy co zglosili, a te osoby i tak dalej pracuja...

@Nie sikam pod wiatr.

Sprzedaży też Maspex nie potrzebujee?

Tiger
@Szatan Serduszko

Kolego, to że tych pakietów teraz nie ma to nie znaczy że przez 4 lata ich nie było i było to najlepsze i największe źródło darmowego gratisu do handlu. Z pakiecików 10+1 zgrzewka Kubusia trudniej ukręcić taką masę, ale też się da ;)

Aż oplułem ekran. Naprawdę wyłączyli wszystkie pakiety?

sprawiedlwość

I koniec pracy zdalnej hahaha Nie ważna 4-ta fala i nic tylko praca z biura. w 100%.

Home Office
@sprawiedlwość

Jeżeli ktoś się pyta czy w Maspex jest Home Office to jest - po 18:00 jak wrócisz do domu i musisz skończyć robotę - za darmo ;p Firma wieś

benefit
@sprawiedlwość

Czyli "benefit" home office się całkiem skończył? A co z "benefitami" stojak na rowery, zaczynanie pracy między 7:30 a 8:30 i kawą w biurze za darmo? Nadal są?

Nalepka
@benefit

Są. Te zostały.

Fit
@Nalepka

to jest do czego wracac! a wy narzekacie xdxd xd

KOKOSY
@benefit

a benefit papier toaletowy, woda i mydlo w łazience? Nie u kazdeo pracodawcy takie coś jest, warto wymienic dlatego

Pracująca
@KOKOSY

Dynamiczny zespół i praca u lidera.

Specjalistka
@Pracująca

I nie zwolnili w czasie Covid. Dozgonna wdzięczność

autentyk
@KOKOSY

Nie wiem, czy to takie śmieszne w obliczu aktualnego ogłoszenia ze strony Maspex na stanowisko specjalista ds. trade marketingu, gdzie wymagane min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku + kilka innych punktów, poważny zakres obowiązków, które realnie mają wpływ na zarabiany przez firmę hajs, a firma oferuje za to... płatne praktyki i zaświadczenie o odbytych praktykach studenckich...to już nawet nie wiadomo, czy ktoś się pomylił, czy faktycznie tak jest w krainie cudów xD

@Pracująca

Porównujesz sie do lidera a czy zarabiasz jak u lidera? Co to jest „dynamiczny zespół?”zespoły zmieniajace sie jak rekawiczki?czy mówisz o wynagrodzeniu ph rzędu 3 tys?czy mówisz o starych ph co mają podstawy jak młodzi co dopiero co przyszli do pracy?piszesz o liderze ?zapomnij...

@Ona

Swiete slowa. Ja zmienilem na mniejsza firme i spokoj psychiczny a do tego jeszcze kasa wieksza a nie to co tu ;)

Handel
@autentyk

Kadra zarządzająca +50 lat a czasami +60. Styl zarządzania z lat 90tych. Pozjadali wszystkie rozumy. Za kilka lat odejdą na emerytury, młodsi dojdą do władzy. Tylko będzie jeden problem - żaden ekspert nie będzie chciał już tam pracować, bo go wykończy obecna sytuacja.

@sprawiedlwość

Czy w Maspex całkowicie nie ma już możliwości pracy zdalnej, czy pracuje się hybrydowo?

Ho

Brak...ale managerowie mówią że już niedługo będzie :^^. Warto poczekać te 5 lat.

Rafał

Zero profesjonalizmu. Po trzecim etapie AS center nikt nawet nie potrafił oddzwonić z informacja czy tak czy nie. Zajmują kilka godzin kandydatom a później ich olewają. Słabo bardzo słabo. Wszystkie te negatywne opinie raczej są mega słuszne i Maspex sam Sobie na to zapracował. Nie Polecam strata czasu a czas to pieniądz.

@Rafał

Słyszałem od kumpla podobną sytuację, przeszedł AC po czym zero info. To znalazł inną pracę. Po około 4 miesiacach dostał telefon że osoba zwolniła się po 2 miesiącach i jak chce to może pracować w Maspex. Podziękował.????

Niedlamnie
@Ona

Hej, pracowałem w Maspex 3 miesiące. Na rekrutacji cuda wianki, obiecanki, największą firma. Myślałem, że super trafiłem. A potem totalne nieporozumienie...zakres obowiązków na 4 etaty. Przychodzisz do pracy i co będziesz robił - szef ciągle zmienia zdanie. Ciągle Excel i uzupełnianie tabelek. Po 3 miesiącach masz umieć rzeczy jakbyś tam pracował 3 lata. Praca nie dla mnie, od 2 miesięcy pracuje w innym miejscu za lepsza kasę i w normalnych warunkach

Lucek

Co to to całe wypalenie zawodowe jest ?

Ms
@Lucek

W Maspex nie istnieje. U Lidera takie rzeczy nie funkcjonują.

OooonaSzalona

Podejście do nadgodzin jest najlepsze: są nadgodziny, bo zbyt mało mamy osób w zespole, pracę trzeba zrobić. Ale nie zapłacimy za nie. I też ich nie odbierzesz, bo jak tu brać wolne, jak tyle roboty jest. A kiedy się weźmie jeden dzień i tak trzeba być na kilku spotkaniach i odebrać telefony.

Urlop
@OooonaSzalona

Telefon ciągle przy uchu. Dzwoni PH, dyrektor, pracownik z innego działu. Urlop w Maspex niczym się nie różni od dnia na Home Office

OooonaSzalona
@Urlop

Ale przecież urlopy trzeba brać. Bo kto zapłaci za niewykorzystany urlop w przypadku odejścia hahahaha

@Urlop

To wyłącz telefon . Co za problem? A prywatnego numeru nikomu nie dawałam i mam spokój..po co te gorzkie żale?

Smutne to
@Urlop

Jaki urlop !!! Wszystko ma być zrobione w dwa tygodnie . Nikt nie bierze pod uwagę urlopu twoje. Zastępstwa za kolegów podczas urlopu Bo ważny wyniki EPC nawet na urlopie.

@OooonaSzalona

Robcie screeny ipada przed rozpoczeciem pracy i po. Potem odejdziecie z tego kołchozu to wnisiecie do sądu wniosek o wyplate nadgodzin, pokazecie screeny i kasa jest wasza ;) pamietajcie ze czas pracy liczy sie od wejscia do auta a nie id podjechania na pierwszy punkt jak proboja nam wmowic.

Nefretyte
@Byly maspexik

To fakt, ale system pracy jest zadaniowy. Więc jak wolisz siedzieć pod „placówką” a potem „sapać jak Cię Firma wykorzystuje”, bo na 50% klientów „nie było mocy” wejść aby zainteresować się „czymkolwiek” bo zadań jest za dużo… to „Misiu” zawsze będziesz niewyrobiony i będzie „źle i niedobrze”!

@Nefretyte

System pracy jezt zadaniowy ale ma sie miescic w 40 h. Albo jestes jakims PH wyjatkiem na skale oholnopolska, ze Ci zadan za malo albo kims z kierownictwa bo oni zawsze twierdza ze na wszystko jest czas. Szkoda, ze pozniej Ci KPH ktorzy najwiecej krzyczeli ze zadania sa proste i do wyrobienia to pozniej pierwsi blagali o pomoc inne regiony bo im sie cel nie zamyka ;)

Szpak

Czytając opinie przed zatrudnieniem niedowierzałem. Niestety po kilku miesiącach muszę to wszystko potwierdzić. Gowork w przypadku Maspexu nie kłamię.

Pogoda

Ja pracuję jako PH sieci . Rekordy sprzedaży- premii za sprzedaż dostaje 140-220zł. Zadania są na asortymencie z którym jest problem z dostępnością . Idziesz na urlop wszystko ma być zrobione i kolegę /koleżankę którzy są na urlopie . Program motywacyjny jest ale zostawię to bez komentarza. Jak coś działa zostanie zmienione i przestaje działać ????. Jak coś jest nie tak zgłaszamy ,ale kierownicy boją się mówić i czekają aż samo wypłynie lub ktoś za nich to zrobi. Ogólne malowanie trawy - zero problemów jest cudownie .

Konf
@Pogoda

Dawno nie było konferencji. Kabarety, aktorzy, hala na 1000 osób - LiDER. A w poniedziałek znowu (usunięte przez administratora) i darcie japy. I prezes pokazuje wykres - zarobiliśmy 5 miliardów. A każdy PH myśli o 200 zł premii i pracy po 13 godzin.

Kierownik

To co tu jeszcze robisz ? Spadaj .

Gws

Ile Maspex milionów dostał pomocy publicznej? Kasa za darmo dla Maspex od rządu . Oni na tej pandemii to jeszcze zarobili aniżeli stracili . Modlą się żeby non stop była pandemia

Biurwa

Pracuje w Maspeksie w biurze. Nie wiem czy jest dużo lepiej niż w terenie. Zespół zmniejszony o polowe, wynagrodzenie od 3 lat zmian bo COVID a roboty dużo więcej. Patrzą ile gowna pracownik utrzyma nim pęknie. Co na to dyrektorzy? Tani kołcz - ze trzeba się skupić, i pracować. I oddać życie w imię czyjegoś helikoptera. Ja szukam pracy

zieleniara
@Biurwa

Firma produkuje jedzenie. Widzi jak rosną ceny. Ale nie czuje potrzeby chociaż MINIMALNEGO zwiększenia wynagrodzenia. Mnie przestaje być stać na nasze produkty. To smutne. Też szukam pracy. To co robi maspeks jest upokarzające.

@zieleniara

A po co ma zwiększać skoro jest teraz „rynek pracodawcy” ? Spoko za niedlugo się zmieni już się zmienia ludzie odchodzą zmienią zdanie ????

Maspex HR
@zieleniara

Pogadaj z Przedstawicielami Handlowymi sprzedają na lewo to od nich kupisz w dobrej cenie.

Gruziński

Guziński dyrektor , dyrektora Guziński i jego żona Guzińska .

Ccc
@Gruziński

Że co?

Olek

Tylko tyle napiszę rekordy sprzedaży na mokrych i rekordowo niskie wypłaty z miesiąca na miesiąc ???????? Mega motywujące wypłaty jak i program motywacyjny :-( Pracy coraz więcej a wypłaty coraz mniej

@Olek

Za to handel na lewo kwitnie, od ph przd, kh po kp.

@Ewa

Dlaczego posiadając takie informacje tego nie zgłaszasz? Chęć „nie bycia” kapusiem nie ma tutaj już i tak znaczenia, skoro piszesz na publicznym forum takie rzeczy. Ciekawią mnie również te skróty: przd, kg, kp ??? Nie płacz Ewka !!!

Wszystkim narzekającym: to wolny kraj, jak nie pasuje zmieńcie pracę, a nie bijecie pianę! Patologia jest i będzie, bo HR czyta ale nic nie może, nic się nie zmienia, a wręcz jest coraz gorzej. Sam Bareja gdyby żył mógłby świetny film nagrać o tym co się w Maspexe dzieje, cyrk! Ps. Towar też się kiedyś skończy!

Nikola

Nie każdy sprzedaje lub sprzedawał jak ty . To tylko świadczy o tobie ????

Piwkowiec

Nie ma co narzekać . Rząd niedługo Wam podniesie pensje. 3000 brutto wpadnie. Pracuje od 2 miesięcy w Browarach i powiem jedno. JEST ZAJE hahhahahahhahahahah

Kolejna normalna i zaangażowana osoba powiedziała Maspexowi - żegnaj. Lider budujący potęgę na praktykantach. Piszę to bo sama pracuje w Maspex od 4 lat i już nie wytrzymuje niekompetencji wielu osób. Te z którymi można podziałać odchodzą z miesiąca na miesiąc. Managerowie wymagają skuteczności. Niestety w pojedynkę cudów nie zdziałam. Potrzeba kompetentnych osób we wszystkich działach firmy. Wiem, że HR czyta Gowork. Proszę - budujmy stabilna firmę, a nie korporacje gdzie wciaż trzeba tłumaczyć nowym osobom podstawy i je wprowadzać. Osoby już pracujące mają setki swoich obowiązków, a w okresie nauki dochodzi im jeszcze odpowiedzialność za projekty nowej osoby. Kiedy po roku jest okres stabilizacji - nowa osoba juz w miarę sobie radzi to zwalnia się inna osoba i całq sytuacja zaczyna się od nowa. Jestem już tym wyczerpana, a po raz kolejny przyjdzie ktoś nowy i zostanie wrzucony na głęboka wodę ;(

Cxer

To się zwolnij.

Teren

Nic się nie zmieni . Cały czas robią wszystko na niby i niby zmiany . Wystarczy poczytać komentarze jakie jest nie zadowolenie .

@Teren

Ahh ta darmowe piwa hahah

anonim2

"normalna", "zaangażowana" i "kompetentna", skoro jakaś osoba ma takie cechy, to nie dziw się, że nie będzie siedziała w tej pracy, tylko w końcu pójdzie gdzieś, gdzie jest podmiotem a nie przedmiotem i jest normalna płaca LOL

anonim3
@anonim2

3000 brutto na start, perspektywa awansu i zabariania 5000 brutto w ciągu 5 lat. Przy takiej inflacji za 5 lat minimalna krajowa będzie 5000 zł więc Maspex ma idealny argument do trzymania pracownika. Pracowbik w Maspex to taki sam zasób jak drukarka czy ekspres do kawy

Klasyk

Widzimy z Tobie potencjał, jesteś ważnym członkiem zespołu, masz szansę na awans, jak tylko będę mógł dać podwyżkę to tobie dam pierwszemu. Walczę o to u swojego przełożonego ale ty mnie na pewno rozumiesz - wiesz jak jest w Maspex... I tak co roku do każdego PH to samo

Nikola
@Klasyk

Przecież są widełki więcej nie zarobisz ???????? na twoim stanowisku to jest max

Szatan Serduszko

Penisa coraz mniejsza ? Masz na to wpływ! Polecam pompki firmy Adam&Ewa i zapraszam do naszego sklepu stacjonarnego Pruszków ul. Kominiarzy 17a

Jfdhv
@Szatan Serduszko

Braweran kontrol i po problemie.

Merchandiser

Merchandiser osoba która jest frajerem .

Leo
@Merchandiser

Dlaczego?

Merchandiser
@Leo

Ponieważ pracuje 2 tys miesięcznie . Pracuje za 3 osoby i nie ma soków na lewy handel jak Przedstawiciel Handlowy.

Zostaw merytoryczną opinię o Maspex - Wadowice

• Jak się pracuje w Maspex?

Zobacz opinie na temat firmy Maspex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 250.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Maspex?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 149, z czego 9 to opinie pozytywne, 78 to opinie negatywne, a 62 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Maspex?

Kandydaci do pracy w Maspex napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Maspex