Align Technology Poland Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię
opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Align Technology Poland Sp. z o.o.

Beata Nowy wpis

Czy tam są jakieś czynniki szkodliwe dla zdrowia?

Pacio Nowy wpis
@Beata

Monitor komputerowy Brak wentylacji Siedzaca pozycja Dlugotrwaly stres W afabie nie wiem bo nie pracowalem

Pat Nowy wpis

Witam, Aplikowałam do tej firmy na pracownika produkcji.Ile pensji tak "na rękę" mogę liczyć po miesiącu pracy? Za co przyznawana jest premią? Czy oprócz większej stawki za godziny nocne jest przyznawany dodatek za 4 brygadowkę?

align@ Nowy wpis

A ile zarobiłeś za cały miesiąc pracy przy zalożeniu,że miałeś 100% frekwencji?na pasku chyba jest napisane za co dodatki?

AF

Faktycznie jest tak jak zasugerowali, że wszędzie zarobi się najwięcej? A wiecie przy tym czemu technikom z UR nie napiszą jakie maja widełki placowe w ofercie a operatorom już tak (4,600-5,660 zł)? czy możliwe, że sporo zależy od doświadczenia lub jeszcze jakichś innych negocjacji?

KG

Dobrze mieć wstępną informację ale przy tym lepiej byłoby mieć także co do tego porównanie. czemu nie możecie wskazać zarobków wprost? i najlepiej jeszcze opisać jak praca już w praktyce teraz wygląda? zastanawiam się czy jest sporo roboty

Ciekawsci
Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 dni.

Czy w Align jest dodatek za czterobrygadówkę ??

Chcę przyjść do twojej pracy

Czy jest dojazd do pracy? Dzisiaj przyszedłem na rozmowę kwalifikacyjnej na 09:00

Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 dni.

Na jakie zarobki może liczyć inżynier procesu albo inżynier jakości?

ciekawy

chcesz miec premie nawet jesli zdarzaly sie reklamacje od klienta co do jakosci Twojej pracy? A zapominasz ze za 2022 prawie cala firma nie dostala bonusu a CAD designerzy bonus zachowali?!?

./.
@ciekawy

A czy Pan Ciekawy wie, ile reklamacji rzeczywiście bezpośrednio pochodzi od niezadowolonego lekarza, czyli klienta a ile jest sztucznie naciąganych przez wewnętrzną inspekcję żeby pozbawić pracownika szansy na premię? I może warto się też zastanowić czy ciągłe skracanie czasu na ClinCheck nie przyczynia się do popełniania błędów? Może Pan Ciekawy wie jak zachować perfekcyjną jakość przy 13 min na CCMod (gdzie nieraz zdarza się tam po kilkanaście instrukcji napisanych suahili) i byłby łaskaw zdradzić nam ten sekret? Będziemy wdzięczni!

Pracownik_biura
Użytkownicy czekają na odpowiedź 19 dni.

Zwróćmy uwagę na to, ze zazwyczaj tu jednak osoby które są niezadowolone ale to chyba nie jest wyjątek. Jeśli komuś podoba się praca raczej nie będzie zaglądał na ten portal. Czytając komentarze, również te nieprzychylne, nie dziwie się. Ale pamiętajmy, że w obu spółkach pracuje jakieś 1700-1800osób (w tym grubo ponad tysiąc w spółce 'biurowej' czyli nie fabrycznej. Jednak widzę tu dużo uproszczeń osób, które nie pracowały długo. Skupię się na pracy w biurze, bo tej dotyczy ten profil. Mamy tutaj bardzo dużo działów. Dział Treat czyli stanowiska CAD designerów to rzeczywiście największy dział ale jest tu o wiele więcej możliwości. CAD designerów jest najwięcej, stąd i najwięcej opinii. Mamy tutaj jednak do czynienia ze stanowiskiem juniorskim lub częściowo bez doświadczenia. Nie znam ich stawek ale mogą być niewielkie ale jeśli ktoś ma podobne doświadczenie np jako technik dentystyczny to wynagrodzenie może się różnić. Poza tym działem mamy tutaj cały ogromny przekrój działów, większych i mniejszych. Jest dział Operational Excellence, jest dział iTero (dot skanerów iTero, które firma produkuje), Marketing, Finanse, HR, Payroll, Łańcuch Dostaw, Quality... jest tu zatem cały przekrój. Firma jest amerykańska ale ma tutaj stanowiska nie tylko lokalne (takich jest mało) ale dużo stanowisk ma odpowiedzialność za kilka krajów czy też cały region EMEA. Wynagrodzenie jest oczywiście zależne od tego co sobie wynegocjujesz przychodząc a - nie będzie to nikogo dziwić - na negocjacje ma wpływ Twoje doświadczenie i to jak bardzo na czasie zależy osobie rekrutującej. Nie widzę tu nic innego niż widziałem w innych firmach. Ścieżka awansu wypracowana w niektórych działach ale jednak widzę bardzo dużo osób, które po prostu starając się zmieniają stanowiska na wyższe. Jeśli mamy ponad 1000 osób to nie można co piątą osobę awansować ale każdy zatrudniony w Align potwierdzi że informacji o tym kogo awansowali na początku roku, jest bardzo dużo. I też mogę narzekać, ze podwyżka i w tym i w ubiegłym roku nie była tak wysoka jak inflacja, ale wydaje mi się, że mało gdzie tak było (największy wzrost odnotowano przy minimalnej krajowej bo jest to poziom regulowany). Też nie jestem zadowolony z bonusu ale na umowie mówi o 10% jeśli firma sobie dobrze radzi i pracownik sobie dobrze radzi. I jak to zwykle w amerykańskich firmach bywa - masz tutaj mnożnik czyli Twój performance (radzenie sobie) mnoży się razy wynik firmy więc może być to więcej lub mniej. Mało tego, firma ma widełki i jeśli widzi, że zarabiasz mniej niż zostało wycenione to stanowisko to podwyżka może być większa. Ale nie znam firmy ani nie słyszałem aby było miejsce gdzie każdy ale to absolutnie każdy zadowolony jest z zarobków i podwyżek. I tak - to prawda, są osoby które narzekają i odeszły ale są osoby które narzekają i nie odeszły. To też niczym sie nie różni od innych firm. To co chcę powiedzieć, to to, ze firma ma swoje trudności, wady i zalety ale wg mnie jest ponad standard wrocławski. I to zależy też od szefa (i szefa szefa) czy masz budżet na szkolenia czy nie. Zależy od stanowiska czy masz budżet na podróże czy nie. I są działy/zespoły, które miały integracyjne spotkania czy wyjazdy a są takie, które ich nie miały. Trzeba jednak brać pod uwagę, ze Align bardzo strategicznie nastawiło się na Wrocław - to największe biuro ze wszystkich w Europie, oprócz tego fabryka postawiona po przeciwnej stronie ulicy. Jest dużo pracowników i będzie ich jeszcze więcej a to oznacza nowe role i projekty. Dużo osób przywykło w poprzednich latach, że Align jest małą firmą z ogromnymi pieniędzmi i napompowanymi stawkami. Myślę, ze to się zmieniło i że już od jakiegoś czasu jako korporacja, firma płaci tyle ile musi żeby zatrudnić ale wydaje mi się, że stanowiska są dobrze opłacane. Mało kto zdaje się pisze o benefitach, bo owocowe wtorki czy dofinansowanie do obiadu lub pakiet medyczny nie robią już na nikim wrażenia. Natomiast Align ma jeden unikatowy benefit - swoje produkty. Nakładki Align, które zastępują aparat ortodontyczny, są ekstremalnie drogie a jeśli jesteś pracownikiem (chyba po okresie próbnym?) masz je za darmo (chociaż trzeba zapłacić lekarzowi za jego robociznę). I każdy może powiedzieć, że nie potrzebuje. Ale jeśli kto potrzebuje dla siebie, partnera, dzicka, brata matki itd to wyposażając rodzinę w to może wyciągnąć z kilkadziesiąt tysięcy albo i więcej. To może nie jest wyjątkowe bo jak pracujesz w Toyocie to masz zniżkę na Toyotę, jak pracujesz w Lidlu to czy w Zarze, to tam też masz zapewne jakieś zniżki na ich produkty dostaniesz. Ale tutaj mowa o bardzo prestiżowym beneficie, drogim, takim, na który mało kto by się zdecydował jakby miał płacić samemu.

VH

cze, zauważyłam taki komentarz teraz niedawno odnoszący się do tego, żeby iść na operatora, bo na jakość według kogoś się nie opłaca. Czy możecie mi to wyjaśnić? Pod jakim względem nie? opiszecie proszę prace tu i tu? Są oferty i nie mogę się zdecydować

Matala
Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Czy są zatrudnienia na produkcję? Jakie są zarobki i benifity?

Aska

Mam pytanie o pracę na produkcji. Czy faktycznie po około pół roku jest szansa przejść z agencji pracy pod Align, czy to tylko bajki dla naiwnych, a po kilku miesiącach wyrzucają z agencji, a firma ich nie przejmuje. Dziękuję

@Aska

Normalnie jest szansa byle by chodzić, ale tylko jako operator produkcji. Na jakość się nie opłaca.

Jojne

Zatrudniłem się jako CAD Designer, czyli projektant nakładek ortodontycznych z wymaganym angielskim. Szkolenie wstępne trwało prawie 2 miesiące. Ciężka praca, która wymaga nieustannego skupienia. Z pewnością nie dla każdego, natomiast cieszę się, że spróbowałem. Mają bardzo dobre wyposażenie biurowe oraz zaplecze socjalne - szczególnie stołówkę. No i oczywiście świetne HRy, niezwykle sympatyczni i pomocni ludzie :D

Jojne

Ponieważ ta praca nie była dla mnie - szybkie tempo i wymagania. Natomiast są ludzie, którzy sobie radzą, więc podtrzymuję, że przynajmniej warto spróbować.

Jak tam premie roczne? Jak w zeszłym roku czy(usunięte przez administratora)

bobo

Ja dostalem prawie (usunięte przez administratora) netto

bobo

To zalezy od wyników. Ja dostałem (usunięte przez administratora) netto rok temu

trojan

Na premie roczą składa się : ocena przełożonego i wspołpracownikow, produktywność, jakość wskaznik internal reject oraz ilosc complaint i L4. Nie dlugo beda rozmowy rozwojowe i wszystkiego sie dowiesz. Dostaniesz tez podwyzke inflacyjna

Zastanawiam się nad wysłaniem Cv na pracownika biurowego. Polecacie? Jak wygląda proces rekrutacyjny? Jakie są stawki?

@Kandydat

Oferta na pracownika biurowego to tak naprawdę po szkoleniu praca na produkcji, gdzie liczą się jedynie wyniki. Co prawda produkcja jest o charakterze biurowym, stanowisko jest przy komputerze niemniej jednak produkcja to produkcja. Stawki na początek obecnie to nieco ponad (usunięte przez administratora). Zdecydowanie nie polecam, zwłaszcza że nawet jak poświęcisz kawał czasu to może potem trafić się ktoś kto Ciebie "wygryzie"

DY

Ciekawi mnie jakie są te stawki ze aż je ukryło, rynkowe po prostu? i w jaki sposób ktoś może Cię wygryźć, bo chyba nie rozumiem? Chodzi Ci o jakichś nowych pracowników? Są stale nabory?

Giorgio

Primo to praca w Align sp z o O a nie w AFAB. Secundo pracownik biurowy to taki administracyjny pracownik a nie CAD Designer Generalnie pewnie w HR / Zarządzaniu biurem. Robota z tego co słyszałem fajna i przyjemna w obu działach. Ten przede mną nie ma pojęcia o czym pisze albo kłamie świadomie

jojne
@Giorgio

Pracownik biurowy to inaczej cad designer w tej firmie Nie plec glupot Filmiki mowia jedno a rzeczywistosc jest zupelnie inna

Www

Jakie są warunki zatrudnienia w odział Jakośći?

Technik UR

Napiszecie coś o pracy w UR ?

TR

Skąd masz tego typu pewność? Pisząc wprost ile się tu zarabia i przy jakich warunkach pracy? opiszecie narzędzia, atmosferę i ogólna sytuacje na dziale?

Ennn.

Dzień dobry, Jakie są opinie o pracy w biurze (stanowiska niezwiązane z projektowaniem itp.). Przede wszystkim: Czy są premie - jak często, w jakiej wysokości? Jak wynagrodzenia? Czy są podwyżki, awanse? Jaka panuje atmosfera?

Ennn.
@Ennn.

Podbijam. Czekam na odpowiedź już miesiąc. Czy ktoś może się wypowiedzieć? Czy tylko na produkcji i przy projektowaniu jest tak źle, jak wynika z zamieszczanych tu opinii, czy na innych stanowiskach też?

@Ennn.

Nie wszędzie jest źle, ale faktycznie te 2 posady odradzam. Nie płacą za dużo, a nie warto tracić tylu nerwów. Mimo że to logiczne, że to korporacja i ciśnie na wyniki to jest to przesadą. Zawsze jest jakieś ale.

Zenek

Nie warto?. Ale tam pracujecie. Czyli jednak warto. Inaczej by was w Align nie było.

VG

Z tym ze pozostaje tylko kwestia tego od kiedy te wspomniane osoby już nie pracują? zastanawiam się po prostu na ile aktualne może być to „odradzanie”? co jaki okres czasu warunki tu się tak w ogóle zmieniają? Pisali w innym wątku o zmianach „na górze” jaki to ma wpływ na pozostałych pracowników?

Migotka
@Zenek

Jeśli chcesz zarabiać (usunięte przez administratora) PLN netto to powodzenia ja do końca roku i (usunięte przez administratora) z tego (usunięte przez administratora). Tu jest taki wyzysk ze ja (usunięte przez administratora) i grosze przede wszystkim !

jojek
@VG

jedni dluzej inni krocej a jeszcze inni sa na wylocie lub szukaja pracy

GY
@Migotka

Jakie tu kwoty przytaczasz bo nie wiem? Jest perspektywa na wyższe zarobki po pewnym czasie? Nie wiem jak interpretować taka wiadomość a mam zamiar czegoś szukać dla siebie właśnie po nowym roku

XYZ

Jeżeli tak ma wyglądać praca w amerykańskiej korporacji, to nigdy nie powtórzę tego błędu. Tutaj nie ma nikogo kompetentnego, chaos od treningu do komórki. Szukam pracy, nie nauczyłem się tutaj niczego co mogę użyć gdziekolwiek. Wszystkim znajomym ze studiów powiedziałem że nie warto. Nauczka na przyszłość, parę fajnych osób się poznało, to jedyny plus.

Zenek

Jestem zainteresowany pracą w Align. Podobno są dwa align. Jedna to praca w fabryce a druga to przy komputerze jako projektant. Was którzy tam pracują proszę o odpowiedź gdzie jest lepiej.

Oi
@Zenek

Zenek, poczytaj mordo opinie i sam dojdź do wniosku, że w żadnym XD

E

Przeczytaj wywiad

Designer
@Zenek

Najwięcej narzeka AFAB (Fabryka), chociaż w biurze też nie jest pięknie, zależnie na jaki proces trafisz to Twoja wypłata potrafi się różnić.

Jojek
@Designer

W biurze jest bardzo podobnie Kazdy ma dosc i ucieka z tego (usunięte przez administratora) kiedy tylko moze

ONA

Jaki jest sens tworzenia portalu w którym pracodawca może usuwać wpisy. Jak widać hajs robi swoje. Drogi GoWorku z chęcią udzielę Ci wywiadu i opowiem jakim dnem jest ta firma.

Nowak
@ONA

Ja juz to zrobilem Im wiecej tym lepiej :)

Zostaw merytoryczną opinię o Align Technology Poland Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Align Technology Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Align Technology Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 539.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Align Technology Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 366, z czego 70 to opinie pozytywne, 187 to opinie negatywne, a 109 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Align Technology Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Align Technology Poland Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Align Technology Poland Sp. z o.o.