Align Technology Poland Sp. z o.o.

2.2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Align Technology Poland Sp. z o.o.

Zażenowana Nowy wpis
Kandydat

Dostałam informację, że firma jest zainteresowana współpracą od sierpnia. Złożyłam wypowiedzenie w poprzedniej firmie po czym zero odpowiedzi, po moim telefonie do osoby rekrutującej otrzymałam informacje, że firma jest zainteresowana współpracą od stycznia w zupełnie innym dziale. Po moich licznych telefonach byłam ciągle olewana. Nie polecam. Szkoda czasu.

iga
Kandydat

czy firma zapewnia posiłek w pracy?

Kandydant Nowy wpis
@iga

tez mnie to ciekawi.

nieznany Nowy wpis
@iga

jest jakieś dofinansowanie do posiłku

Lilka Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Witam, Czy w Państwa firmie jest takie stanowisko jak technik produkcji? To osoba, która zajmuje się zamawianiem ubrań roboczych, składaniem zamówień np. na materiały biurowe i produkcyjne. Interesuje mnie praca na jedną lub dwie zmiany.

CADizajner
Kandydat

Czy kandydat nie znający się na dokumentacji medycznej ale z łatwością posługujący się programami takimi jak SolidWorks, Inventor, NX oraz posiadający doświadczenie w produkcji oraz przy maszynach CNC ma szanse na stanowisko CAD Designer ? Jakiego wynagrodzenia można się spodziewać na takim stanowisku?

@CADizajner

Bez problem szansa jest. Jednakże „typowa” wiedza cadowska nie przyda się, w żadnym stopniu. Firma pracuje na autorskim oprogramowaniu, które nie przypomina nic cadów. Wiedzę medyczna jest przedstawiona w łatwy i rzetelny sposób - bez problemu można wszystko zrozumieć i ogarnąć.

kandydat
Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 dni.
Kandydat

witam kiedy bedzie rekrutacja na pracownika produkcje? Jakies szczegolowe informacje?

mateo
Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 dni.
Kandydat

Jakiś czas temu brałem udział w rozmowie kwalifikacyjnej. Dziś zadzwonili do mnie z informacją że dostaję pracę. Na rozmowie zapytano mnie, ile chcę zarabiać. Podałem kwotę (usunięte przez administratora)na rękę i tylke dostane. Teraz mam zagwostkę, czy nie podałem za mało. Czy takie wynagrodzenie dają każdemu na początek, czy się sfrajerzyłem? Czy mógłby ktoś podać pełną liste benefotów. Na rozmowie byłem w lipcu i już trochę rzeczy zapomnaiłem. Multisport, luxmed, ubezpieczenie, premia roczna... Czy jest jeszcze coś więcej?

Kandydat

Czy ktoś może mi powiedzieć na czym polegają obowiązki w dziale DDT? Jak wygląda możliwość rozwoju i wynagrodzenia? Czy warto?

@Zainteresowany

Dzień dobry, Proszę złożyć aplikację poprzez naszą stronę internetową, skontaktujemy się i chętnie odpowiemy na wszystkie pytania :). Pozdrawiamy

Hej
Kandydat

Czy na stanowisku junior CAD designer obowiązuje dress code?

@Hej

Nie :)

Kandydat

Witam, czy warto aplikować na stanowisko CAD designera? Czy jest to praca w której można się rozwinąć? Jaka jest atmosfera pracy w dziale? I na jakie zarobki można liczyć na start?

Pytanko
@Zainteresowany

Na jakich programach się pracuje w Align?

Pracownik****
@Zainteresowany

Nie warto. Proces szkoleniowy jest żmudny i trudny z licznymi testami, które są naprawdę "wyśrubowane" jak na potrzeby tak niskiego stanowiska....pensja niska, umowa na czas określony, nierealnie wysokie dzienne cele (ilość projektów które musisz wykonać), praca sama w sobie obciążająca mocno fizycznie 8 h bardzo intensywnego patrzenia się w komputer i pracy na dwie ręce (myszki ) po 3 miesiacach nadgarstki bolą niemiłosiernie...dobre na początek dla osób które mają 18 lat.

Pracodawca

@Pracownik****

Szanowny Pracowniku, Dziękujemy za Twoją opinię. Proces szkoleniowy na pozycję CAD Designera jest skonstruowany tak, żeby dać osobie pracującej możliwość samodzielnej i efektywnej pracy. Uważamy że warto dołożyć w tym pierwszym okresie starań żeby później móc z sukcesem realizować swoje zadania zamiast martwić się czego się nie umie. Wynagrodzenia w naszej firmie ustalane są na podstawie raportów płacowych i dostosowane do wrocławskiego rynku. Jeżeli dane wynagrodzenie nie jest satysfakcjonujące mamy jasną ścieżkę kariery oraz raz do roku ocenę pracy wraz z możliwością podwyżki. Dziwi nas też opinia o tym, że praca biurowa przy komputerze jest mocno obciążająca fizycznie. Jeżeli bolą Cię nadgarstki sugeruję zgłoszenie tego do przełożonego lub działu BHP, być może to kwestia sprzętu lub Twojego zdrowia. Sugeruję sprawdzenie tego tematu, ponieważ nie mieliśmy wcześniej takich przypadków - warto to sprawdzić na wczesnym etapie.

P
@Pytanko

Pracujemy na autorskim oprogramowaniu w środowisku CAD/CAM.

@Zainteresowany

Jeszcze pół roku temu dałbym sobie rękę uciąć że ta praca jest fajna i polecił bym, ale na te chwile nie mogę z czystym sumieniem polecić i trochę współczuję tym którzy teraz zaczynają i muszą spełnić standardy które nawet po prawie 2 latach pracy i doświadczenia są trudne do osiągnięcia dla wielu osób co bardzo uderza w komfort psychiczny. Ale z drugiej strony kto by się pracownikami przejmował, poza tym otoczenie i fizyczne warunki pracy ok, jak ktoś lubi taki wyścig to mu się spodoba bo można za produktywność dostać awans a nie za kolesiostwo czy układy wiec to na +

Którego dnia miesiąca są pensje na kontach?

@Pytanie

Wynagrodzenie wypłacane jest nie później niż do ostatniego dniu miesiąca. Zgodnie z polityką korporacyjną, wynagrodzenie jest przelewane na kilka dni przed końcem miesiąca na konta pracowników.

@Pytanie

Zazwyczaj 25 dnia danego miesiąca

Ciekawy
Kandydat

Witam. Czy liderowi produkcji oraz CAD Designerowi przysługuje firmowy sprzęt? Telefon, laptop? Jeśli tak to jaki? Z góry dziękuję za odpowiedź.

@Ciekawy

Jako CAD designer nic nie dostajesz służbowego, dobrze jak miejsce parkingowe się dostanie. Oczywiście na stanowisku jest komputer, myszka itd ale nic co można zabrać i korzystać też dla siebie

Tomek

Bardzo dobra atmosfera i warunki pracy. Biura są nowoczesne, wyposażone w niezbędny sprzęt. Prócz wynagrodzenia jest dostępny pakiet medyczny, karta multisport oraz częste dodatkowe upominki czy eventy.

Marko
Kandydat

Dzień dobry, 20ego lipca odbyłem rozmowę rekrutacyjną, na której otrzymałem informację, iz zostałem zakwalifikowany do drugiego etapu. Do dnia dzisiejszego nie otrzymałem żadnej informacji. Pozdrawiam,

Marko
Kandydat

Dzień dobry, 20ego lipca odbyłem rozmowę rekrutacyjną, podczas której otrzymałem informację, iż zostałem zakwalifikowany do drugiego etapu. Do dnia dzisiejszego nie otrzymałem żadnej informacji. Pozdrawiam,

Kandydat

Witam serdecznie, Czy student bez jakiegoś ogromnego doświadczenia w pracy ma szansę na zatrudnienie w firmie na jakimś biurowym stanowisku?

@Pracownik

Dzień dobry, Tak, proszę o przesłanie aplikacji na wybrane stanowisko. Wymagamy dostępności od poniedziałku do piątku. Oferujemy pracę na pełen etat. Zapraszamy do składania cv za pośrednictwem naszej strony - https://jobs.aligntech.com/jobs. Pozdrawiamy

Karol
Kandydat

Witam, mam pytania. Na produkcji ile zmian jest. Czy jest czterobrygadowka, czy są możliwe nadgodziny i jak płacone w procentach np. Za soboty niedzielę ile wypada. Czy jest premia świąteczna. Albo wakacyjna. Bo to też jest ważne. Dużo firmy takie premie ma. Czy są premie kwartalne. Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi

milena
Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.

wiadomo kiedy rekrutacja na produkcje we Wrocławiu?

Krystyna
Kandydat

Jakie zmiany bedą obawiazywać na produkcji?

A
@Krystyna

Jeszcze nie wiadomo

Jeleń
Kandydat

jak wygląda utrzymanie ruchu w tej firmie? Chodzi o strukturę działu, liczbę obowiązków i atmosferę pracy.

A
@Jeleń

Dział dopiero powstaje

Kandydat

Śmiesznie się czyta te opinie - najpierw wszyscy marudzą że jest źle, że są panie które nie są miłe i (usunięte przez administratora) itp, a tu nagle w jeden dzień wpisane super pozytywne opinie - trochę podejrzane! i raczej odrzucające po wcześniejszych wpisach. Bo wygląda jakby ktoś przymusił do napisania miłej opinii :P

Zostaw merytoryczną opinię o Align Technology Poland Sp. z o.o. - Wrocław

Align Technology Poland Sp. z o.o.