Align Technology Poland Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Align Technology Poland Sp. z o.o.

abcde

Jaka opinia na temat CAD Designer? Szkolenie, atmosfera, godziny pracy, adekwatna wypłata?

Efgh
@abcde

Poczytaj nizej i wszystkiego sie dowiesz

@abcde

firma zbudowana cegła po cegle na kłamstwie. Nie, nie przesadzam, praktycznie każdy pracownik powyżej 6 msc stażu pracy powie Ci podobnie (przynajmniej mi zajęło tyle na faktyczne zorientowanie co się dzieje za drzwiami align). Jeśli masz problemy finansowe czy jakeś kredyty to luz, chwilę wytrzymasz jeśli masz mocny charakter, ale jeśli szukasz miejsca na pracę w dobrym towarzystwie, bez mobingu, zastraszania ( czy jakkolwiek to nazwać co się dzieje w tym miejscu pracy) - to się tu nie odnajdziesz. A i finansowo nie odpowiem Ci, bo firma na bieżąco blokuje i usuwa komentarze mówiące o marności zarobków w tym miejscu (co już baardzo dużo mówi o samym miejscu pracy). Generalnie zarobki porównać do szeregowego w wojsku albo do pracy w Biedronce (myślę, że Lidl na ten moment ma nieco więcej niż przeciętny cad w align)

Yoyo
@123

To jest prawda. Ja po 3 miesiacach przejrzalem na oczy. Tych ludzi wyjapsnilbym teraz na obojetnym gruncie A co do kredytu to nawet nie aplikuj bo ta firma Ci splaty uniemozliwi Zarobki na poziomie dna na dnie zero dodatkow tzn marne grosze jedynie dzieciom na lody wystarczy Znacznie bardziej polecam Orlen Pern SGS PkP i wiele innych firm co sa na poziomie

Chłodnym okiem

No i jak tam, cieszycie się z tych niebotycznych podwyżek w AFAB? (usunięte przez administratora) dostaną (albo i nie) operatorzy produkcji, którzy zaiwaniają od roku. "Starsi operatorzy" nie dostaną prawdopodobnie nic, bo "już dostali" przy awansie...Napluto im w twarz i mają mówić, że "miodem ich uraczono". All Hands pełną parą...wy wyrabiajcie 300% procent więcej my wam damy (usunięte przez administratora)-albo i nie, bo pretekst się zawsze znajdzie. Gratulacje Don Kichote !

Forsy

@Chłodnym okiem

Firma ma problemy finansowe. Nie ma tylu zamowien ile to przewidywali a pozatrudniali ludzi bez tolku dlatego sa zwolnienia i braki podwyzek (usunięte przez administratora)

NASDAQ
@Jojek

Część pracowników AFAB ma "kolejną trzecią umowę" jedynie na 12 m-cy. Znam conajmniej 3 takie. Jako argument podano-"bo chorowałeś powyżej 2 tygodni , nie jesteś dyspozycyjny" -bierzesz czy nie? To jawne naruszenie Prawa.Część otrzymuje wypowiedzenia, zatrudni się nowych za mniejszą stawkę.

Niemozliwe
@NASDAQ

Jak to możliwe że stosują takie zagrania z umowami? Kto ma takie umowy, z jakich obszarów?

Pan

Zastanawiam się nad przeniesieniem do brygady C. Czy to prawda że ludzie uciekają na urlopy albo L4 bo tak są zakrzykiwani itd ....

Byli
@Pan

Tak to prawda. Załamania nerwowe przez sposób traktowania przez przełożonych mają miejsce.

Jest źle
@Pan

To raczej najgorszy pomysł jaki jest. Wszędzie tylko nie do brygady C. Myślisz dlaczego na tej brygadzie został tylko 1 lider. Myślisz dlaczego jedyny SV się zwalnia. Wcale bym się nie zdziwił jak by jeszcze SSV też złożył lada dzień wypowiedzenie. Tutaj poprostu jest źle. A jeśli u ciebie na brygadzie jest też źle. To znaczy że w całym zakładzie jest źle .

Ooooh!
@Jest źle

B ma to w planach naprawdę?

Serio

Serio?

@Jest źle

Ten (usunięte przez administratora) jeszcze istnieje? Przecież tam pracują same (usunięte przez administratora) jak dam przykład (usunięte przez administratora) co już jej nie chcieli w innych zakładach pracy wszyscy którzy tam pracują są (usunięte przez administratora) donosiciele i tak dalej .????????????

Insektorka
@Pan

Jak chcesz pracowac z(usunięte przez administratora)to proponuje zamowic leczenie psychiatryczne. Fałszywa złośliwa baba. Jak traktuje ludzi to jest już przegięcie. (usunięte przez administratora) tez nie lepszy. Na szczeście odchodzi.

Jojek 19
@Jojek

Odezwał sie ten co wiecznie narzeka. To sie zwolnij. Brydaga C ma tą zalete że pracuje tam świetna ekipa po za liderka i ssv

@Jojek 19

Sam sie zwolnij taki madry jestes Pracowalem tu mimo wszystko aby miec pieniadze na oplate czynszu i przezycie. Znalazlem sie tu bo obiecano mi pieniadze i rozwoj w tej firmie

@Jojek 19

Sam sie zwolnij taki madry Pracowalem tu bo musialem miec kase aby przezyc miesiac a przy lepssej okazji odszedlem Takie trudne to pojac? Ta firma zwabila mnie obietnicami

@Byli

Nie tylko przełożonych ale i starszych operatorów, niektórym od awansów w (usunięte przez administratora) się przewraca i niższych traktują jak (usunięte przez administratora) Tak naprawdę żadna brygada nie jest dobra. Nie ma dnia by ktoś nie wyszedł bez płaczu. Awanse niesłusznie przyznawane, dobrzy ludzie się zwalniają, albo idą na zwolnienia lekarskie bo nerwówka! Równie dobrze można od żałować sobje tysiaka z wypłaty i iść gdzieś gdzie będzie spokojnie.

Fack of
@Jest źle

Brygada c jest przynajmniej zgraną a SV uciekł bo mu góra zwróciła uwagę że źle traktuje ludzi tyle na ten temat pojęcia nie masz co sie dzieje tam to sieć cicho. jakoś u nas załamań nerwowych nie ma. Jak jedna z fochem wyszła to tyle.

Witam

Jak najlepsi nie pouciekali to jeśli zakład się zamknie z winy pracodawcy jazdy dostanie wyprawkę po to hoł hoł jesteśmy pracodawco z Tobą do końca elo pozdro dla mojej ekipy z affffffabu

DamQa
@Witam

Wyciskać pomarańcze

Chcę przyjść do twojej pracy

Czy jest dojazd do pracy? Dzisiaj przyszedłem na rozmowę kwalifikacyjnej na 09:00

Fifi

Visior wzywa na rozmowy o przedłużenie umow większość z nas powinna mieć na czas nieokreślony ,tyle daliśmy z Siebie. Bo jak inni to pracują u nas świeżo max 3 miesiące albo tydzień . Komuś z was nieprzedluzono umowy ? Ktoś dostał też podwyżke albo zmianę "statusu"? Bo starszych operatów może jest kilku bo na początku istnienia firmy ktoś musiał dostać . Bo kto dostaje awans po 3 miesiącach kiedy nawet maszyn nie było nastrojonych do pracy w pl . No tak wylewam żal.pl bo już toniemy...tak nas malutko ,doszło do tego że wykorzystują dziewczyny z innych zmian na inne zmiany po 12h pracy żeby utrzymać ten barak . Ile zwolnień ile podwyżek ja się pytam ?

Anioł

Ucięli skrzydła tyłu osobom ... Zarzekali się że nauczą albo doucza a tam nikt nie uczy , liderka przechodzi obojętnie a ty nie umiesz , nie masz siły albo nie otrzymasz wsparcia czy rotacji tylko rób co ci karzą z instrukcji bo liderka nie podejdzie ;) nie ma liderów a co ważniejsze najważniejsze na jednej zmianie nie ma nawet już Visiora ... Szkolenia do pupy i zero pomocy . Wypłata nawet nie pokrywa tego co musisz robić , nie chcesz a musisz . chcesz się rozwijać powiedzą ci nie ma kto szkolić... Psychiczna sponiewierka . Nie ma 4 brygadowki , transportu do pracy żadnych podwyżek nic co ma cię zachęcić u rozwijać w do domu wracasz i się wstydzisz że wpadłeś w takie mrowisko które właśnie i tak THE END bo najlepsi pisali do Psychiatry albo na l4. Papa Ps . Czekamy na nowych pracowników . Serdecznie Polecamy!

Jojek 2

(usunięte przez administratora)wasza mać Co wy tak z ta czterobrygadowka (usunięte przez administratora)kapusciane? Cieszcie sie ze jej nie macie za tak marne pieniadze

Kciuk w górę

DobryCADzik

Witam, byłem pracownikiem firmy przez rok czasu i napewno mogę powiedzieć że od treningu po dołączeniu do teamu gdzie już się jest na stałe jest długa i dość uciążliwa droga. Z początku trening napewno był ekscytujący jeżeli ktoś wczensiej nigdy nie miał żadnej styczności z branżą natomiast już na samym początku można zobaczyć jakie osoby zatrudnia firma - owszem traktują nas jak dzieci na treningu natomiast w przypadku moich współpracowników wiele z nich faktycznie jest dziećmi, nieszanujacymi czasu swojego jak i pracodawcy zachowując się jakby to rodzice ich wygnali do pracy a oni wcale nie chcą tu być. Sporo osób narzeka na dziecinnie podejście natomiast jeżeli firma zatrudnia takie osoby to niestety inaczej się nie da. Trening teoretyczny - jak w szkole robienie notatek a potem egzaminy natomiast nie ma w tym nic złego po teori dochodzimy do treningu praktycznego. No i niestety już tutaj spotkałem się z bardzo nieprofesjonalnym podejściem supportu czyli osób które powinny nam pomagać - shadowing przez osobę która później na mnie się uwziela i nie byłem w stanie uzyskać żadnej pomocy pomimo iż była właśnie osoba która powinna była nam pomagać. Już w tym momencie miałem ochotę się zwolnić i żałuję że tego nie zrobiłem bo później było tylko gorzej. Po bardzo złym doświadczeniu z supportem który dał mi do zrozumienia ze nie zajde daleko w tej firmie i nie uzyskam od nich żadnej pomocy, udało mi się i zostałem przypisany do teamu. I tutaj zaczęły się prawdziwe challenge. Support który dosłownie krzyczy na osoby w swoim teamie. Supervisor który nie ma żadnego doświadczenia ani wiedzy o pracy swoich podwładnych, pomimo wielomiesięcznego stażu pracy już w firmie nadal nie radzi sobie ze swoją pracą na dodatek Pasywno agresywne podejście do CADow w swoim teamie. Podkreślanie że nie jest ponad nas a równo z nami gdzie swoim zachowaniem pokazuje nam że jest dokładnie na odwrót. Jeżeli robisz za mało % to jest źle, jeżeli robisz za dużo %to też jest źle i nakładają ci dodatkowa inspekcje żebyś nie mógł wykonywać swojej pracy na takim poziomie jakim potrafisz. Po takim okresie pracy czuje ze wiecznie każdy z każdej strony próbował mi podłożyć świnie nie ważne czy szło mi dobrze czy źle. W skrócie nie polecam - osoby na wyższych stanowiskach totalnie się do tego nie nadaja - presja jest z każdej strony nie ważne jak dobrze Ci idzie. A o pracy z domu można sobie pomarzyć bo po miesiącu sprowadzają spowrotem do biura nawet jeżeli twoje wyniki utrzymują się na tym samym poziomie. Jeżeli chodzi o zarobki na początku byłem zadowolony natomiast po pewnym okresie czasu zacząłem się zastanawiać czy jest to adekwatne do tego jak bardzo źle traktują swoich pracowników - napewno nie. Nie polecam tej firmy myślę że zajmie im to jeszcze wiele wiele lat zanim odpowiednie osoby DOSWIADCZONE dojdą na stanowiska kierownicze a firma ustabilizuje swoją sytuację.

Jojek były
@DobryCADzik

Potwierdzam. Sam miałem problemy ze zdaniem certyfikacji. Kiedy juz zdałem i zostałem przypisany do teamu cały czas byłem na oku. Przedłużyli mi trening Kiedy dostałem jakiś reject od razu organizowali "dodatkowe akcje" tzn prezentacje folderowki shadowingi itp gdzie w przypadku innych osób nie robili nic Kiedy miałem gorszy dzień i dostałem 3 rejecty od razu byłem wzięty do pokoiku z zapytaniem co sie ze mna dzieje. Wypomniano mi również tickety które sie zaklada po to aby uzyskać pomoc. Duzo ich zalozylem. Kiedy nie zakladalem wogole i dostalem rejecty rowniez mi wypomniano to. "Trzeba bylo zalozyc ticket" Kiedy kazdy dostawal rejecty bylo ok a kiedy ja to byl wielki raban Przez pewien czas jako odp na ticket otrzymywalem "postepuj wg protokolu" Kiedy zlozylem wniosek o urlop wakacyjny zagrozono mi ze go nie dostane jesli nie poprawie wynikow Generalnie nie dogodzisz. Kiedys mnie (usunięte przez administratora) do tego stopnia az ucieklem na l4 A co do dziecinnego traktowania to nie zgadzam sie z Tb. W kazdej pracy znakdzie sie czparna owca. To nie jest powod aby kogos ponizac do tego stopnia. To jest praca a nie przedszkole. Mam 30 lat i nie zycze sobie jak jakis dzieciak wykorzystuje fakt ze jest sv lub supportem i frustracje zyciowa wyladowuje na mnie Po 3 miesiacach zacxalem juz szukac roboty po tym jak dowiedzialem sie o tzw smiesznych podwyzkach. Od 3 miesiecy juz mnie tu nie ma. Znalazlem duzo lepsza fuche za pieniadze ktorych align nigdy nie widzial. Najwieksza kpina jest 300 zl na wakacje od align. To jest upodlenie czlowieka Support i kierownictwo wg mnie to osoby ktore kiedys byly kozlami ofiarnymi a teraz wyzywaja sie na pracownikach. Boje sie ze te osobniki kiedys zaloza rodziny i wydaca potomstwo ktore bedzie mialo przechlapane i wyrosnie na podobne gnidy co oni Ta firma jest skonczona po tym co odstawila od poczatku swojego istnienia. Caly wroclaw wie co to za szajs. Psychiatrzy i lekarze rodzinni rowiez. Powiesz lekarzowi ze chcesz l4 i powiesz o align - dostaniesz bez gadania ;) Smutne to jest. Za taka prace powinni placic 6 k na reke minimum. Swiadczenia dodatkowe powinni byc wyzsze ale jest jak jest. Dzieci rzondzom xd

SSman
@Jojek były

I to jest piękne - każda firma może sypać brokatem i kłamać jak jest cudownie, a prawda i tak się obroni! Było i jest tak jak piszesz, ten przybytek lepiej omijać i szukać lepszej pracy,bo szkoda życia.

x
@DobryCADzik

prawdziwa opinia

Chciałem pracować w Align

Bardzo źle to świadczy o pracodawcy skoro nie daje możliwości się swobodnie wypowiedzieć swoim pracownikom. Wolność wypowiedzi rodem z unii europejskiej. Możesz się wypowiedzieć tylko jeśli popierasz to co my. Coś takiego chce wprowadzić PO.

Swobodnie myślący
@Chciałem pracować w Align

I tak pewnie siedzisz na zasiłku jak większość (usunięte przez administratora). Idź się naoglądaj tvpis

Nataliaaa

Jakie są stawki na stanowisku CAD DESIGNER?

Jojeczkowy
@Nataliaaa

(usunięte przez administratora)na poczatek Pozniej (usunięte przez administratora)po zdaniu certyfikacji A potem sa podwyzki riczne zalezne od wynikow Tak blo w 2022-2023 roku Ciekawe czy firma zna zjawisko takie jak inflacja

@Nataliaaa

Natalia podaj mi swoj email to Ci napisze bo administrator usunal kwoty

Serio

:[

Wasza koleżanka

Witam Misiaki (które jeszcze trwają w tym (usunięte przez administratora), może jak będę łamaną Angielszczyzną pisać to nie skasujecie..tak Trudne słowo Align... ANGIELSZCZYZNĄ** XD Nie ma mnie chwilowo bo psychicznie odpoczywam,tak psychicznie... To ile dostaniemy na wakacje dla naszych dzieci ?? Jaki dodatek wakacyjny ?

@Wasza koleżanka

W tej firmie (usunięte przez administratora)jest i bedzie 300 zl na wakacje A ja dostane 2300 netto ;) 600 zl na swieta A ja dostane 2000 ;) Radze zmienic firme bo ta firma jest na dnie

O.n.a jabadaba da xd
@Jojek

Jak to zrobić abym i ja tyle dostała ? Jojkowy no napisz

@O.n.a jabadaba da xd

Trzeba szukac lepszej pracy ;)

Faraon

Zastanawiam się jak bardzo align nienawidzi swoich pracowników że blokuje ich wypowiedzi. Nie pozwala im się swobodnie wypowiedzieć.

@Faraon

Dla wielu osob zablokowali mozliwisc wypowiedzi na tym forum (ip urzadzenia)

@Faraon

Tak jak ja nienawidze Align przez to jak zostalem zrobiony w konia i okradziony

Eee

Nie polecam pracy w tej firmie ! (usunięte przez administratora) ! To jest (usunięte przez administratora) PRACY! (usunięte przez administratora) na Acl maszyna tak (usunięte przez administratora) ze pot po (usunięte przez administratora) leci (usunięte przez administratora) na dzień dobry Żal i trzeba robić w święta ludzie obudźcie się! Przeglądajcie oferty jest już więcej pracy nie pracujecie tam proszę was.

@Eee

Mowilem zeby w swieta nie przychodzili w ramach protestu. Niestety (usunięte przez administratora)daja sie wykorzystywac Smuci mnke to

Prośba

Drogi Administratorze Czy moglbym nie kasowac wpisow ktore sa zgodne z regulaminem i mowiace prawde o tym zakladzie pracy?

Przyszly technik ?

Hej, wysłałem CV na utrzymanie ruchu ? Ktoś może napisać jak się tam pracuje ? Jakie stawki? Jaki przełożony ? Jaka atmosfera ?

H
@Przyszly technik ?

5k netto start, atmosfera spoko, przełożony spoko

@H

No nie wiem Align jest mistrzem w zanizaniu pensji

Technik
@H

Jeśli startujesz na technika to przełożony niespoko. Zarobki jak na Wrocław średnie, 6k.

@Technik

6k brutto xd

Xyz

Cześć dzień ,dobry wszystkim ???? Ja z pytaniem odnośnie wypłat w czerwcu. Kiedy można spodziewać się wypłaty jeżeli 8 czwartek jest dniem wolnym ustawowym od pracy i banki nie pracują i nie przetwarzają pieniędzy. Mam nadzieję że nie przyjdzie im na myśl w piątek o godzinie 9:00 rano zrobić przelewy w nadziei że dojdą do 17:00 tego samego dnia. Proszę o odpowiedź pozdrawiam wszystkich ????

Jojek bojek
@Xyz

Pensja nie przychodzi przypadkiem 25 dnia kazdego miesiaca? Czesto slyszy sie o tym ze nie dichodzi plw przypadku niektorych bankow. Trzeba sie upominac

Garnizon
@Xyz

Pensji nie wysyłają z Polski więc zapewne wyślą 8 go czerwca, a w związku z tym że w Polsce jest wtedy święto i tak jak piszesz banki nie funkcjonują to dojdzie 9go z rana lub przed południem.

Jojek

PIERWSZY DZIEN NIEROBIENIA KRJSOW UWAZAM ZA OTWARTY!!!! LICZE NA WAS ;)

Jojek

Oglosilem protest zeby nie robic kejsow dopoki firma sie nie ogarnie

Premiera
@Jojek

(usunięte przez administratora) zł na rękę święta niepłatne nadgodziny niepłatne tylko oddawane dniem wolnym praca od poniedziałku do piątku po 8 godzin na razie bo jakaś część osób bardzo chce dwunastki w systemie czterobrygadowym nie wiem co powiedzieć. Na co ludzie liczą że robiąc 12 godzin będą mieli podwyżkę ile 200 zł brutto i będą tyrać. Jeśli nawet znajdą się osoby które zaczną protestować to będzie ich tak mało że zostaną stłumione ludzie szukajcie sobie bardziej ambitej pracy bo są produkcje gdzie na dzień dobry masz 3,5 na czysto plus dodatki za frekwencję i inne rzeczy czego tu nie ma i suma sumarum wychodzisz na 4000 na czysto,. Ludzie nie bądźcie głupi

Mądry

JAKI PROTEST JAK NIE MA W OGOLE ZLECEŃ. HA HA HA PRZEZ DUŻE SAMO H HA HA HA

@Mądry

Jak tam nierobiebie kejsuw ?

Kosa

(usunięte przez administratora) ego wielkie jak on sam. Niespełniony lider Mrb.

Jojek

Kolego cpales cos? Bo to co piszesz to jeden wielki belkot jest. Jesli tak to zmien dilera bo juz widzisz gwiazdy w srodku dnia Gdyby nie te nieroby to ty bys byl bezrobotny a tak to zarabiasz pieniadze co prawda marne. Inaczej pewnir byc wyladowal na dworcu glownym Fakt pelno cizby jest na stolowce i kolejki. Przeludnienie w polsce xd Macie swoje powroty do biura xd

Kosa

(usunięte przez administratora) ma większe ego niż on sam niedoszły lider MRb

Misza
@Jojek

(usunięte przez administratora)opanuj emocje. Porywczy jesteś, to wiemy no ale żeby od razu z taka agresja. Siedzisz (usunięte przez administratora)jak dzik na krześle i udajesz Super hiper vizjonera. Głównie dzieki tobie i twoim umiejętnością detektywa mamy prace. Dziękuje ci stary za to zaangażowanie w pilnowaniu krzesła. Jesteś WIELKI przez duze W. Jeszcze raz ogromne podziękowania za (usunięte przez administratora) jaja na stołku. Elo Mordo

Miruda
@Jojek

No (usunięte przez administratora) na pewno nie dostaje kast bo clark i czlowieczyna kontrolujacy z pioxiomu kompa zlecenia mi ją daję. Zakres jego odejscia od kompa to acl i mrb bo shipping I csps mu już nie po drodze. Kase dostaje bo (usunięte przez administratora) na produkcji i tak powinni pracować ciii o których wspomnialem

ABC sprawiedliwości

Niech im clerk lekkim będzie choć zgadzam się,że częściej to obserwatorium niż miejsce pracy.

JJ

Weźcie się do pracy jeden z drugim a nie szukacie kolejnej (usunięte przez administratora)na goworku. Za dużo było spokoju to trzeba jakąś aferę nakręcić dla równowagi. Niech każdy pilnuje swojego tyłka i swojej pracy a na pewno będzie szło to do przodu.

Zostaw merytoryczną opinię o Align Technology Poland Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Align Technology Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Align Technology Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 540.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Align Technology Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 367, z czego 70 to opinie pozytywne, 187 to opinie negatywne, a 110 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Align Technology Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Align Technology Poland Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Align Technology Poland Sp. z o.o.