TIM S.A.

Siechnice

Opinie o TIM S.A.

Siema
użytkownik zarejestrowany

TIM S.A. to firma stabilna i z perspektywami dalszego rozwoju. Ale niestety nie omija jej wszechobecny hejt, dla chętnych do pracy podpowiadam żeby sami myśleli!.

Lidia
użytkownik zarejestrowany

@Prawdziwe oblicze elektryki - a jakie są Twoje doświadczenia związane z pracą w TIM S.A.? W sieci pojawiła się oferta pracy - firma poszukuje Specjalisty ds. Sprzedaży / Przedstawiciela Handlowego - jakie sa oferowane warunki zatrudnienia na tym stanowisku? Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna na to stanowisko? Dla osób zainteresowanych ofertami w pracy wszelkie informacje na temat rekrutacji będą bardzo przydatne w przygotowaniu się do rozmowy kwalifikacyjnej.

Waldi
użytkownik zarejestrowany

TIM S.A. to spoko firma i wrzucanie na forum informacji oczerniających firme jest bardzo nieuczciwe! Może ktoś dostaje gratyfikacje od konkurencji za robienie takiego hejtu? Forum ma służyć dla nowych chętnych a tu niektórzy wykorzystują go w innym celu.

Stefan
użytkownik zarejestrowany

@anonymous W jakim celu wrzucasz takie podejrzenia na firmę?

anonymous

Firma TIM prawdpobodobnie sprzedaje podrobiony towar. Ja kupuję tylko i wyłącznie w Nowa Elektro i jestem bardzo zadowolony z obsługi. Mam pewność, że produkty są najwyższej jakości. Pozdrawiam klientów Nowa Elektro Bydgoszcz.

Prawdziwe oblicze elektryki
@anonymous 13.08.2017, 11:55

Co za marna praca konkurencji.... To chyba nowa podrobiła patentu TIMu:) każdy o tym wie na rynku.

Stella
użytkownik zarejestrowany

Mam pytanie czy aktualna jest jeszcze oferta pracy dla specjalisty ds. handlowych? Może dowiem się czegoś więcej o firmie, o atmosferze w pracy? Z góry dziekuje

Piotr

Lepiej powiedzcie dlaczego A.P. sprzedaje akcję. Czyżby Krzysztof szykował zmiany?

Lidia
użytkownik zarejestrowany

Czy słyszeliście, że Prezes TIM S.A. został nagrodzony przez Harvard Business Review? Więcej informacji tutaj: http://www.timsa.pl/warto-wiedziec/prezes-tim-sa-nagrodzony-przez-harvard-business-review-za-wejscie-w-e-commerce

Rysownik
użytkownik zarejestrowany

Czy TIM prowadzi obecnie jakieś rekrutacje? Nic nie widziałem a interesuje mnie stanowiska grafika komputerowego. Może jest takie zapotrzebowanie a ja bym chciał pracować tym bardziej, że słyszałem wiele dobrego o firmie.

Siema
użytkownik zarejestrowany

Mam pracować jako diagnosta i jestem ciekawy pracy.

daniel

Jeśli ktoś wie jaką podstawę są w stanie zapłacić przedstawicielowi handlowemu to bardzo proszę o podzielenie się tą informacją. Większość wpisów to narzekanie. To jest zrozumiałe, bo czasy w branży są ciężkie (zresztą nie tylko w tej), ale jeśli możecie, piszcie także o zarobkach itp. Taka informacja przyda się dzisiaj mnie, jutro innemu, a pojutrze może Wam, gdy będziecie szukali pracy. Idą święta, pomagajmy sobie nawzajem :)

ppp
@daniel 19.12.2016, 15:28

witam ...kolego zarobki chyba nie sa zle, wszystko zależy od Twojego wkładu pracy średnio +- 5000 na reke

Gosc.

Co do Timu kasa jest dobra ale na początku trzeba jasno zbadać czy szukają kogoś na dłużej. Lub na zrobieniu murzyńskiej roboty na dwa miesiące i DOWIDZENIA. Uważajcie ta firma na takie nawyki !!

NoName
@Gosc. 07.12.2016, 23:35

Widocznie sie kolego nie sprawdziłeś, bo ja dostałem już umowe na 3LP, wiec wszystko zalezy od Ciebie

NoName

Witam, czytam te opinie i tak sie zastanawiam, hmm co do antersoli to nie dokońca sie orientuje co tam sie dzieje, na konsolidacji też już byłem, spięcie ze Stachem też już miałem, spoko wystarczy huknąć żeby sie uspokoił, a co do samej pracy i płacy, pracowałem w kilku firmach, raz było lepiej raz gorzej, nadgodziny zawsze są były i będą, ale przecież to wasze pieniądze, nikt wam za darmo nie karze zostawać, oczywiście słyszłem opinie o tym że jak ktoś nie może zostać to szukają na niego haka, ale tak jest zawsze, kierownicy to z reguły młodzi ludzie, chcący sie wykazać, a wy jako hmmm szeregowi pracownicy powinniście to zrozumieć lub chociaż starać sie zrozumieć,i tez sie wykazać, Wy odpowiadacie przed nimi, a Oni przed kimś nad sobą, Oni rozliczają was, ale sami też są przez kogoś rozliczani, wiem, bo też pracowąłem na stanowisku kierowniczym i powiem szczerze, że prócz kasy to nie ma większych zalet ;) Pracuje od niedawna, ale mino wszystko zauważam, moze to dziwnie zabrzmi ale koledzy z pracy jak i samo kierownictwo " POMARAŃCZOWI", są jednak życzliwymi ludzmi, jako w sumie nowy pracownik jeszcze nie spotkałem sie z jakimiś większymi pretęsjami co do mojej osoby, uważam ze jeśli człowiek sie stara, pracuje, bo w sumie to o to chodzi, to wszystko jest w porzadku, pisze to oczywiści po przepracowaniu naprawde niewielkiego okresu pracy, ale mam nadzieje że nie zmienie zdania, co do samej płacy to uczciwie powiem ze jestem zadowolony, wiadomo każdy ma ambicje zarabiania 5000- 10000 netto ;), ale umówmy sie nie jesteśmy prezesami, czego oczywiście wszystkim życze :), praca jest ciężka, jak każda jesli sie ma nieodpowiednie podejscie, nie jestem młodym chłopakiem który po skończonej szkole przyjął sie do firmy i marzy mu sie ciepła posadka i tłusta pensja, ale przy dobrych chęciach naprawde można zarobic""""" TO NIE JEST OPINIA SPONSOROWANA"""" :), a co do tego co firma sprzedaje, a my wydajemy, to co was to obchodzi, jest to towar jak każdy inny, czy to są choinki, lamki, kalendarze czy plazmy, to tylko towar o który należy dbac, wydać i to wszystko. Ale rozumiem opinie tych co zawiedli sie na firmie Tim, lub teraz 3LP, zawsze znajdą sie niezadowoleni, a co do przyszłych pracowników, no cóż jesli nie spróbujesz to sie nie dowiesz, powodzenia i pozdrawiam wszystkich

Gho

A na zebraniu pan dyrektorze obiecał zająć się tymi premii i co . co z tego że poszly nagrody za nadgodziny i podwyżki za stażowe jak firma odbierze to sobie w premiach nizszych o 350zł. Prawie codziennie po 15 000 lini. A wyplaty beda niższe o 300 zł

Gho

Okradaja ludzi z premii pracy coraz więcej z miesiaca na miesiac a premie nawet o trzydzieści procent niższe brawo panie dyrektorze niedlugo sam pan w tej formie zostanie

dtr
użytkownik zarejestrowany

Umiejętność w zakresie sprzedaży i negocjacji nie jest dużym wymogiem do spełnienia, zwłaszcza, że umowa jest respektowana.

Wroclove

Nie polecam pracy w Siechnicach , wszyscy tylko patrza jak tu drugiego podpierdzielic do kierownika , jeden z koordynatorów wiecznie pisze tylko smski i wydzwania i to nie w sprawach sluzbowych , jesli nie jestes kolega/koleżanką kierownika i innych pomarańczowych kamizelek to licz sie z tym,ze od razu jestes na straconej pozycji . Codzienne nadgodziny to norma(tak , tak CODZIENNIE) a spróbuj sie nie zgodzic to musisz podpisac papier i patrzą na Ciebie z problem ;) bo po co zatrudnic kogos nowego jak mozna placic grosze za nadgodziny i zaoszczędzić. Oj Panie dyrektorze , drugi Amazon sie robi!!!!!

żółtodziub

Mnie zastanawia po co w TIMIE są przedstawiciele handlowi? skoro każdy znajdzie tego czego szuka na ich sklepie internetowym... dużo firm tak właśnie działa, nie wysyła zapytań nie dzwoni, nie szuka, bo ma wszystko w internecie. Chyba że ktoś z was wyprowadzi mnie z błędu w jakim żyje

żółtodziub

esco

Chyba pomyliłeś kolego firmy....

mak

Płacą za pracę?! Rewelacja ! Ciekawe który regionalny taką propagandę sieje ?!!!!!!

jeden z dziesięciu

Naobiecywali premii kwartalnej a teraz cisza. Jak trzeba wynik podnosić to wysyłają bzdurne maile, a potem nic nie znaczące podziekowania za osiągnięty wynik. Moze któryś z tych wygadanych wyjaśni calemu zespołowi dlaczego zabraliście nam i tak zalosna juz premie ?! ZA DZIĘKUJĘ SIĘ NIE KUPUJE!!!

zawiedziony

Czy ktoś z góry mógłby sie wypowiedzieć na temat skradzionej pracownika premii? Przez caly kwartal wszyscy sumiennie pracowali a takich wzrostów nie spodziewal sie pewnie sam Boss. W nagrodę dostaliśmy figę z makiem! Tak dziala lider rynku ? To jest fair w stosunku do pracownika?!

fakir
@zawiedziony 22.05.2016, 13:24

Prezes musiał wykazać się przed akcjonariuszami zyskiem - premia byłaby przeszkodą

jeronim
@zawiedziony 22.05.2016, 13:24

W biedronce też sprzedaje się towar z półki! Walka ceną musi doprowadzić do niskich płac. Okrutne ale prawdziwe

nicki

Witam, czy ktoś może napisać coś o pracy w PH w Poznaniu? Zauważyłem ogłoszenie i chyba się skusze na wysłanie CV.

MAK

dzięki za obiecaną premię ...

fakin

no bajka, ten telefon i laptop. WYPAS

Marcus Timowicz

W siechnicach to mają burdel i nerw o byle pytanie...magazyn perspektywiczny ale duuuużo pracy przed nimi

siechnice

Czy ktoś moze cos powiedzieć o pracy w Siechnicach ? O magazynie jak i kobiecej antresoli ? ciagle sie zastanawiam czy złozyc CV i mam mieszane uczucia

Masakra

W firmie ludzi którzy pracuja ponad trzy lata jest może 20 osób na 150, może pracodawca powinien nie windować norm i zacząć traktować ludzi z szacunkeim, bo rynek pracowników się kurczy a ci najlepsi nie dadzą sobą pomiatać

JA
@Masakra 08.03.2016, 15:48

Co ty za głupoty wypisujesz - to w samym Opolu pracuje 9 osób z czego 8 ma staż minimum 4 lat a 4 ponad 10 lat. We Wrocławiu jest jeszcze więcej a Ty piszesz takie bzdury - lepiej nie pisać nic niż pisać takie głupoty !!!

on

Komentujesz nie ten TIM ;)

zadowolony handlowiec

Jak ktoś ma łeb na karku i potrafi pracować, a nie narzekać, to zarobi ponad 6tys brutto/mc. Czy to mało za pracę PN-PT w godz. 8-16 to niech każdy sobie sam odpowie. Pozdrawiam wszystkich TIMOWCÓW :)

lol

Średnie zarobki na magazynie centralnym to 2200 brutto +200 brutto za obecność(cały miesiąc bez L4, na żądanie) +premia wyrobieniowa(ile zrobisz tyle zarobisz) najsłabsi mają około 300-400 zł premii najlepsi nawet około 1000zł oczywiście brutto. Do tego doszły również licencje(1 zdana to +200 zł)na swoją strefe jeżeli zdasz po 2-3 miesiącach to do podstawy doliczamy 200 zł, + dodatkowa licencja zdają najlepsi z teorii która jest ogólno dostępna Staż pracy 3 lata +300 zł, 6 lat + kolejne 300 zł

lol

Witam, gdzie Ty masz 2000 netto? stawki zaczynają się od 2200 brutto plus premia.

Były

Tak dla klientów za 100 ;) widzę że w TIMie jak w PIS też było pranie mózgów . zresztą co ja mówię , obaj przywódcy mają kilka wspólnych cech

Obecny
@Były 04.12.2015, 20:06

Za 10 groszy, nie za 100 zł. :-)

Wroclek
@Obecny 14.12.2015, 10:38
Za 10 groszy, nie za 100 zł. :-)

1 szt.123,00 zł100,00 zł wiem że są jakieś warunki jeśli je spełnisz to masz w promocyjnej cenie

Opty

Kalendarze dla klientów, mina ich bezcenna :) a konkurencja jakieś oklepane butelki rozwozi.

Były

Tak już mają nawet coś nowego w sklepie ;) https://www.tim.pl/kalendarz-scienny-2016-a1-natalia-siwiec

timowiec

At przejmie biura handlowe w miastach w których jest tim i at, ludzie z AT zaczna obsługiwac sklep timu i koszty się z miejsza dla TIM, bo w at ludzie miaja umowy 900+500 brutto więc AT nic nie traci a dokłada roboty ludziom tim dzieli sie zyskiem i wychodzi na prosta a at podobno chce do konca przyszłego roku otworzyć 250oddziałów...czarno to widzę

handelek
@timowiec 18.11.2015, 06:43

A pamiętacie jak w zartach mówilo sie że niebawem będziemy pampersy sprzedawać? A-T to robi, a grupa TAK ma łaczyć doświadczenie i dzieki temu wspólnie wypracowywac nowy model działalności. Jak dla mnie brakuje tylko ludzi pokroju Guzika i kierunku na FMCG. Może bawie się lekko w politykowanie, ale po to jest to forum, prawda? Po tylu latach pracy chyba mam prawo posiadać wątpliwości? pogadanki motywacyjne na mnie juz nie działają a pojawił się strach co dalej będzie...

@handelek 18.11.2015, 17:10

No jak nie będziecie handlować, to Was ktoś zastąpi. Takie odwieczne prawo wolnego rynku. Raczej obsługa (3PL i 4PL) z jednego centrum logistycznego wchodzi w grę dla całego TAK niż Twój scenariusz, ale pożyjemy, zobaczymy.

Ale będzie płacz konkurencji po dzisiejszej konferencji która trwa od 13:00. Już nie ma hejtu po publikacji wyników za 3Q a dzisiaj będzie dobicie :). Zapraszam do współpracy, dobra firma.

hejt
@:) 16.11.2015, 13:41

kolego nie szalej z tym optymizmem! Zastanów się lepiej jakie to może mieć skutki dla nas, handlowców. Ja to widzę tak: sieć A-T i Kaczmarka pokrywa się z loalizacjami BH. Prędzej czy później można bedzie nauczyć tych ludzi wdrażania sklepu. Jak na razie jesteśmy potrzebni, ale tez jesteśmy dużym kosztem. Wynik na plusie już jest, koszty pracownicze to wielokrotność tego wyniku, a to może kusić ;(

@hejt 16.11.2015, 17:20

Kolego, nie jestem PH, więc te rozterki mnie nie dotyczą. Firma ma zarabiać i z tego co widzę, będzie to robić.

szeregowy

Duża może i jest, ale czy na pewno stabilna? Na pewno na swoistym rozdrożu! Kasa coraz słabsza a obowiązków przybywa. Walczcie o solidna podstawę bo część zmienna może być mimo waszych starań mało satysfakcjonująca! Jakieś wieści na temat plotek co po Nowym Roku?

burek

Warto sprobowac!

Megan

Nie chodzi o Stacha

pracujący w tim

chodzi o batona?

Megan

Słyszałam o mobbingu na pakowni i antresoli przez jednego z kierowników.Dobrze że się tam nie przyjęłam.A kierownik ten jest znany w Siechnicach i nie ma najlepszej opinii ,szykują się na niego do sadu pracy.

Ja

Pracowałem w tej firmie, ale w oddziale we Wrocławiu. Zarobki nie były najgorsze, ale wiązało się to z ciężką pracą. To akurat mi nie przeszkadza, bo lubię wyzwania. Jedyne do czego mogę się przyczepić to kobieta z kadr i plac. Zero profesjonalizmu i zaangażowania, totalna infantylność i brak kultury.

?

Firma nie ogranicza Cie finasowo ,,mozesz nawet dojsc do 10.000 ile,sprzedaz tyle masz ,,jesli chcesz przesiedziec bezczynnie to nie licz nawet na 2.500 . A za nic nie robienie nie placą nie masz wyników to robisz wypad :-) . Czyli sama sobie odpowiedz na pytanie czy dojedziesz ,,,

f
@ 20.10.2015, 20:41

10000 to zarabiają nieliczni, nowy może liczyć na max 4 brutto plus 3-4 brutto jak zrobi z 500 tys obrotu. A na wyczesanym rynku to utopia. Poza tym atmosfera jakas gęsta się robi, chyba nie tak to miało wyglądać jak jest obecnie :/

vwv

Pracować trzeba, licząc na szybkie rozwiązanie. Ilu z waszych kolegów pracuje oczekując na odprawy i zwolnienie z lojalki? Znacie kolegów z Jeleniej Góry? Widać że się da!

?

Niech kazdy robi swoje a wszyscy bedą zadowoleni ,,,,sa miesiace gorsze i są lepsze, tak sie dzieje w wielu firmach ,przestanmy wylewać pomyje na firme ktora tak naprawde wspolnie tworzymy. Mysle ze te wszystkie gegatywne wpisy robia nasi bezrdni koledzy z konkurencji :-) .

?

Przyglądam się ostatnim wpisom i jedyne co mogę powiedzieć, Panowie do szkoły i nie wagarować ponieważ wasz język i analfabetyzm az poraża. Wiec nie dziwcie sie ze nie radzicie sobie w pracy, skoro zdania nie potraficie skreślić bez błędów ,,aż wstyd dla firmy ,kto was rekrutował

ortograf
@ 13.10.2015, 19:54

Coś się ruch zrobił znów, wrze w ulu? Co do ortografi to proponuje wyguglać Przemysława, Dyrektora ds. Ofertowania i zobaczcie jakie błędy ort ma ten profesjonalista na goldenline :)

timowiec

ja pracuje w timie i na zarobki nie narzekam, chyba nikt w firmie nie narzeka bo inaczej szukał by innej pracy. A zarobić idzie tyle co dyrektor u konkurencji... oczywiście w zamian za rzetelną prace.

pionek
@timowiec 13.10.2015, 19:14

Złote czasy były i już nie wrócą. Kto jeszcze daje radę spełniac wyśrubowane warunki? Coraz to nowe pomysły władzuchna ma. Propaganda sukcesu dale trwa, tylko kto w to jeszcze łyka?

gg

organizacja pracy .tragedia.zatrudniajac sie teafiasz do getta.koszmar jaki przezylem sni mi siecdo dzis.pranie muzgu zniewolenie.ludzie uciekajcie z tamtad...

Zostaw opinię o TIM S.A. - Siechnice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TIM S.A.