Opinie o tim.pl - TIM S.A w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie TIM S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w TIM S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TIM S.A. w Wrocław

Lidia

Dawno nie pisaliście na temat pracy w TIM S.A. - czy w firmie aktualnie poszukiwani są nowi pracownicy? W Internecie nie ma żadnych informacji o prowadzonych aktualnie rekrutacjach, ale może ktoś z obecnych pracowników firmy wie coś na ten temat? Jak oceniacie tego pracodawcę i warunki, które oferuje? Na podstawie jakiej umowy pracuje się w TIM S.A.?

kesz

Jaki Prezes odchodzi? Odchodzi A.P. K.F. na pewno nie odejdzie chyba, że przekaże stery synowi, którego na razie trzyma pod kołdrą.

ogonek
@kesz

jakie są prawdziwe powody odejscia A.P z TIMu?

Siema

TIM S.A. to firma stabilna i z perspektywami dalszego rozwoju. Ale niestety nie omija jej wszechobecny hejt, dla chętnych do pracy podpowiadam żeby sami myśleli!.

@Siema

chyba sobie żarty robicie ... gdzie masz możliwości perspektywy rozwoju ... przecież końca się w momencie zatrudnienia ...

Czy szykują się jakieś ważne zmiany? Podpowiedzcie chętnemu do pracy w firmie czy warto starać się o pracę?

@Kandydat

daj sobie spokój ...

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie TIM S.A.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Specjalista ds. Handlowych / Handlowiec?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
Tutlo Sp. z o.o.
logo firmy Head of Talent Acquisition & Development
Huuuge Games
tylko prawda

Prezes odchodzi . . . To może zrobi jeszcze porządki i wyczyści stare pole wrekobrajców od ofertowania z wodzem na czele!!

Szczery
@tylko prawda

Czy mowa o ... Mogę się dopisać Mogę to na tablice wpisać

Wolodia
@tylko prawda

co to znaczy "wrekobrajców " ?

Lidia

@Prawdziwe oblicze elektryki - a jakie są Twoje doświadczenia związane z pracą w TIM S.A.? W sieci pojawiła się oferta pracy - firma poszukuje Specjalisty ds. Sprzedaży / Przedstawiciela Handlowego - jakie sa oferowane warunki zatrudnienia na tym stanowisku? Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna na to stanowisko? Dla osób zainteresowanych ofertami w pracy wszelkie informacje na temat rekrutacji będą bardzo przydatne w przygotowaniu się do rozmowy kwalifikacyjnej.

Stefan

@anonymous W jakim celu wrzucasz takie podejrzenia na firmę?

Firma TIM prawdpobodobnie sprzedaje podrobiony towar. Ja kupuję tylko i wyłącznie w Nowa Elektro i jestem bardzo zadowolony z obsługi. Mam pewność, że produkty są najwyższej jakości. Pozdrawiam klientów Nowa Elektro Bydgoszcz.

Prawdziwe oblicze elektryki
@anonymous

Co za marna praca konkurencji.... To chyba nowa podrobiła patentu TIMu:) każdy o tym wie na rynku.

Stella

Mam pytanie czy aktualna jest jeszcze oferta pracy dla specjalisty ds. handlowych? Może dowiem się czegoś więcej o firmie, o atmosferze w pracy? Z góry dziekuje

Lepiej powiedzcie dlaczego A.P. sprzedaje akcję. Czyżby Krzysztof szykował zmiany?

Lidia

Czy słyszeliście, że Prezes TIM S.A. został nagrodzony przez Harvard Business Review? Więcej informacji tutaj: http://www.timsa.pl/warto-wiedziec/prezes-tim-sa-nagrodzony-przez-harvard-business-review-za-wejscie-w-e-commerce

Rysownik

Czy TIM prowadzi obecnie jakieś rekrutacje? Nic nie widziałem a interesuje mnie stanowiska grafika komputerowego. Może jest takie zapotrzebowanie a ja bym chciał pracować tym bardziej, że słyszałem wiele dobrego o firmie.

Siema

Mam pracować jako diagnosta i jestem ciekawy pracy.

daniel

Jeśli ktoś wie jaką podstawę są w stanie zapłacić przedstawicielowi handlowemu to bardzo proszę o podzielenie się tą informacją. Większość wpisów to narzekanie. To jest zrozumiałe, bo czasy w branży są ciężkie (zresztą nie tylko w tej), ale jeśli możecie, piszcie także o zarobkach itp. Taka informacja przyda się dzisiaj mnie, jutro innemu, a pojutrze może Wam, gdy będziecie szukali pracy. Idą święta, pomagajmy sobie nawzajem :)

ppp
@daniel

witam ...kolego zarobki chyba nie sa zle, wszystko zależy od Twojego wkładu pracy średnio +- 5000 na reke

Gosc.

Co do Timu kasa jest dobra ale na początku trzeba jasno zbadać czy szukają kogoś na dłużej. Lub na zrobieniu murzyńskiej roboty na dwa miesiące i DOWIDZENIA. Uważajcie ta firma na takie nawyki !!

NoName
@Gosc.

Widocznie sie kolego nie sprawdziłeś, bo ja dostałem już umowe na 3LP, wiec wszystko zalezy od Ciebie

NoName

Witam, czytam te opinie i tak sie zastanawiam, hmm co do antersoli to nie dokońca sie orientuje co tam sie dzieje, na konsolidacji też już byłem, spięcie ze Stachem też już miałem, spoko wystarczy huknąć żeby sie uspokoił, a co do samej pracy i płacy, pracowałem w kilku firmach, raz było lepiej raz gorzej, nadgodziny zawsze są były i będą, ale przecież to wasze pieniądze, nikt wam za darmo nie karze zostawać, oczywiście słyszłem opinie o tym że jak ktoś nie może zostać to szukają na niego haka, ale tak jest zawsze, kierownicy to z reguły młodzi ludzie, chcący sie wykazać, a wy jako hmmm szeregowi pracownicy powinniście to zrozumieć lub chociaż starać sie zrozumieć,i tez sie wykazać, Wy odpowiadacie przed nimi, a Oni przed kimś nad sobą, Oni rozliczają was, ale sami też są przez kogoś rozliczani, wiem, bo też pracowąłem na stanowisku kierowniczym i powiem szczerze, że prócz kasy to nie ma większych zalet ;) Pracuje od niedawna, ale mino wszystko zauważam, moze to dziwnie zabrzmi ale koledzy z pracy jak i samo kierownictwo " POMARAŃCZOWI", są jednak życzliwymi ludzmi, jako w sumie nowy pracownik jeszcze nie spotkałem sie z jakimiś większymi pretęsjami co do mojej osoby, uważam ze jeśli człowiek sie stara, pracuje, bo w sumie to o to chodzi, to wszystko jest w porzadku, pisze to oczywiści po przepracowaniu naprawde niewielkiego okresu pracy, ale mam nadzieje że nie zmienie zdania, co do samej płacy to uczciwie powiem ze jestem zadowolony, wiadomo każdy ma ambicje zarabiania 5000- 10000 netto ;), ale umówmy sie nie jesteśmy prezesami, czego oczywiście wszystkim życze :), praca jest ciężka, jak każda jesli sie ma nieodpowiednie podejscie, nie jestem młodym chłopakiem który po skończonej szkole przyjął sie do firmy i marzy mu sie ciepła posadka i tłusta pensja, ale przy dobrych chęciach naprawde można zarobic""""" TO NIE JEST OPINIA SPONSOROWANA"""" :), a co do tego co firma sprzedaje, a my wydajemy, to co was to obchodzi, jest to towar jak każdy inny, czy to są choinki, lamki, kalendarze czy plazmy, to tylko towar o który należy dbac, wydać i to wszystko. Ale rozumiem opinie tych co zawiedli sie na firmie Tim, lub teraz 3LP, zawsze znajdą sie niezadowoleni, a co do przyszłych pracowników, no cóż jesli nie spróbujesz to sie nie dowiesz, powodzenia i pozdrawiam wszystkich

Gho

A na zebraniu pan dyrektorze obiecał zająć się tymi premii i co . co z tego że poszly nagrody za nadgodziny i podwyżki za stażowe jak firma odbierze to sobie w premiach nizszych o 350zł. Prawie codziennie po 15 000 lini. A wyplaty beda niższe o 300 zł

Gho

Okradaja ludzi z premii pracy coraz więcej z miesiaca na miesiac a premie nawet o trzydzieści procent niższe brawo panie dyrektorze niedlugo sam pan w tej formie zostanie

dtr

Umiejętność w zakresie sprzedaży i negocjacji nie jest dużym wymogiem do spełnienia, zwłaszcza, że umowa jest respektowana.

Wroclove

Nie polecam pracy w Siechnicach , wszyscy tylko patrza jak tu drugiego podpierdzielic do kierownika , jeden z koordynatorów wiecznie pisze tylko smski i wydzwania i to nie w sprawach sluzbowych , jesli nie jestes kolega/koleżanką kierownika i innych pomarańczowych kamizelek to licz sie z tym,ze od razu jestes na straconej pozycji . Codzienne nadgodziny to norma(tak , tak CODZIENNIE) a spróbuj sie nie zgodzic to musisz podpisac papier i patrzą na Ciebie z problem ;) bo po co zatrudnic kogos nowego jak mozna placic grosze za nadgodziny i zaoszczędzić. Oj Panie dyrektorze , drugi Amazon sie robi!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o TIM S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w TIM S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy TIM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TIM S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 13 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TIM S.A.