Align Technology Poland Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Align Technology Poland Sp. z o.o.

Szacun

Oczywiście że ma prawo robić zdjęcia. Jest kierownikiem. Więc osobą, zarządzająca. I musi mieć jakieś podstawy do ewentualnego ukarania pracownika. A ty nie filozofuj tylko do pracy się bier,z. Robił zdjęcia napewno z jakiegoś względu

Gfgdghb
@Szacun

Czy robienie zdjęć w pracy bez zgody pracownika jest zgodne z prawpem? Bezprawne wykorzystanie wizerunku W przypadku wykorzystania wizerunku bez zgody pracownika, pracodawcy grożą konsekwencje w postaci kary finansowej. Negatywne konsekwencje można rozpatrywać zarówno na gruncie przepisów o ochronie danych osobowych, jak również w kontekście ochrony dóbr osobistych

Jakim prawem kierownik robi zdjęcia pracownikom zamiast zwrócić uwagę? Czyżby to nie naruszanie praw stanowiskowych? Ciekawe co na to PIP.

X

Co

Kiedy i gdzie to bylo?

Omg

Który kierownik taki mądry? Na stanie, czy w trwacie?

NASDAQ

To banalnie proste, po to by mieć dowód jak będą "okresowe regulacje grupy uposażenia - stawki" iż łamałeś procedury BHP i procesu produkcyjnego, i nic ci się nie należy. Skoro nie umieścił twojego zdjęcia na publicznym ogólnie dostępnym forum to miał do tego prawo. Jesteś w miejscu pracy, nie u siebie lub w miejscu publicznym w grupie mniejszej jak 3 osoby. Poczytaj kiedy można cię fotografować w miejscach publicznych. Zresztą sam się pewnie na instagramku i fejsiku upubliczniasz i nie drzesz szat. Przed sądem pracy SV zezna iż robił to w celach szkoleniowych i pozew zostanie oddalony a ty zabólisz koszta procesowe. Zresztą jesteś w ciągłym monitoringu i zatrudniając się tam podpisywałeś zgodę na to, a teraz płaczesz jakby krzywdę ci robiono. Proste, nie podoba się, to się zwolnij. Pokolenie Z- płaczki i niedojdy.

Biuro

Firma nieporozumienie. Przekaz informacji nie istnieje, oczekiwania ponad standard. Zadne pieniądze w stosunku do wiedzy i umiejętności jakie są oczekiwane. Jestem na rynku pracy od piętnastu lat i przysięgam że takiego (usunięte przez administratora)nie widziałem od czasów pierwszej pracy śmieciowej w liceum. Nie musisz? Nie wybieraj, nic dobrego Cię tu nie spotka. Lepiej ulotki roznosić, niż godzić sie na takie warunki. Nie warto.

@Biuro

Dokladnie Ja sie nabralem tracac dobra prace w Orlenie na koszt tego syfu tego (usunięte przez administratora) tego obozu koncentracyjnego. Na szczescie jestem teraz w innej firmie na poziomie w ktorej placa mi 2 razy wiecej. Wystarczy ruszyc glowa. A te (usunięte przez administratora) co mnie gnebili niech pracuja za najnizsza krajowa Chetnie sie z wami zobacze. Kupie bilet na pociag i przyjade specjalnie aby wyjasnic z wami (usunięte przez administratora) pewne kwestie zwlaszcza z ta (usunięte przez administratora) co wypowiada sie o mnie najwiecej. Trzebap wyrownac warunki Pracujac tu jedynie uświadomiłem sobie ze po tym swiecie chodza takie szumowiny jak wielu z was(nie wszyscy,)

Biuro
@Jojek

Skoro udało Ci się jak i mi wyjść z tego biura, to porzuć to raz a porządnie, szkoda twojej energii na takie nerwy. Nic z tym nie zrobią, a następne osoby które tu idą już wiedzą że nie warto. Szanujmy swój czas.

Ktosiek

Kondziu, wracaj, czekamy!

Koleś
@Ktosiek

Tu sie nie wraca xd z tad sie ucieka

@Ktosiek

Pomyliles moje imie bystrzaku xd

Hit

Pierwszy raz odkad pamiętam jestem chory latem przez nieczyszczona klime w biurze. I dziwią sie że wskaźnik l4 ciągle rośnie ????

@Hit

Bez klimy jest goraco jak w piekle. Rok temu juz pewna osoba zaslabla z braku swiezego powietrza i przez presje jaka byla na niej wywierana

Karol

Jaka presja? xD

@Karol

Na wyniki

Chcę przyjść do twojej pracy

Czy jest dojazd do pracy? Dzisiaj przyszedłem na rozmowę kwalifikacyjnej na 09:00

Podanie

Drogi Pracodawco Zwracamy sie ze stanowcza prośbą o godne podwyżki inflacyjne wynagrodzeń we wszystkich działach firmy. Podwyżka ta ma być niezleżna od wyników. Prosimy również o zwiększenie kwot dofinansowania świąt i urlopów o minimum 1500 zł. Kwoty te powinny być równe dla wszystkich pracowników niezależnie od dochodów. Prośbę swą motywujemy faktem iż w każdej innej firmie wyżej opisane świadczenia są wyższe oraz tym iż firma robi z siebie pośmiewisko we Wrocławiu i okolicy. Ponadto wywierana jest na nas zbyt duża presja ze strony przełożonych a nawet mobing, a wynagrodzenie jest porównywalne z zarobkami kasjera sprzątaczki Amazonem i innymi zawodami które może wykonywać każdy kto ma 2 ręce i 2 nogi. Jednocześnie nadmieniamy że inflacja wynosi ponad 10 procent a ceny rosną dużo szybciej niż wy dajecie podwyżki. Dziękujemy za podwyżki inflacyjne jakie otrzymaliśmy w lutym. Jednak powinny one nie zależeć od wyników i być znacznie wyższe ponieważ wielu pracowników w 2022 roku nie otrzymało żadnych podwyżek. Prosimy też o zwiększenie dofinansowania do posiłków w kantynie aby starczało ono nam na cały miesiąc oraz o nie podnoszenie cen. Prosimy o natychmiastowe pozytywne rozpatrzenie naszej prośby. Przypominamy iż na firme są wylewane pomyje w postaci hejtu co sprawia że wspolczynnik rotacji jest coraz wyższy. Z wyrazami szacunku i pogardy Pracownicy Powyższa wiadomość jest feedbackiem a nie obraza firmy

Migotka
@Podanie

To co ta firma oferuje to są grosze ! W 3m podstawa grafiku 3dni po 12 h i 3 dni wolnego maja(usunięte przez administratora) śmieszni jesteście ????

Zmiana c

Czysta rulez ciekawe dlaczego ludzi tak wkręcali. Przecież już na rozmowie o pracę rekruter mówił że są takie plany, ale sama w to nie wierzy. Ktoś za oceanem liczył na ogromną produkcję,a tu większość nam Meksyk zabiera. Ale się porobiło dwie zmiany. Przynajmniej nocek nie będzie.

Czysta rulez

I jak zadowoleni z informacji o czterobrygadowce. Nareszcie zakład się określił. I to mi się podoba.

@Czysta rulez

I macie za swoje Jeszcze zatesknicie zpa normalnym systemem. Za taka kase tylko sie ponizacie. Wiekszych (usunięte przez administratora) nie widzialem chyba Dajcie sie (usunięte przez administratora) w tylek dalej a potem placzcie ze malo wam placa

lololol

xD xD xD

Mateusz

Na afab jest ankieta dlaczego się zwalniasz z Align. Ciekawi mnie czy są wyciągane jakieś wnioski. Bo rotacja czy to afab czy treat jest olbrzymia . Może właśnie o to chodzi żeby się ludzie zwalniali, aby była rotacja. Dokładnie jak w Meksyku. Tam też mają podobny przemiał. Może taka jest polityka firmy. Z zewnątrz budyneczek ładny,w środku też ok. Tylko ludzie zwłaszcza wyżej są toksyczni.

@Mateusz

W dziale treat nie ma podwyzek Firma dazy do automatyzacji procesu dlatego wprowadza co chwile aktualizacje w treat. Dazy do eliminacji procesu ddt. Za jakis czas podobne oprocramowanie beda miec lekarze co spowoduje ze Ss tez nie bedzie potrzebny Tak wiec podsumowujac Brak podwyzek i niska pensja maja tu jakis sens Nie zwolniss tylu osob wiec trzeba inaczej to zrobic aby same sie zwolnily Logika align

@Mateusz

Pracowałem w Align jakiś czas temu i właśnie rotacja pracowników to ich cel jak zresztą większości firm amerykańskich w Polsce, które nie chcą za nic płacić, żądają zwolnień z podatków, promują kolejną rewolucje bolszewicką przy okazji pouczają tubylców jak mają żyć i (usunięte przez administratora) na wszelkie możliwe sposoby z pieniędzy ,życia osobistego i zdrowia, Rozsądni ludzie szybko orientują się w sytuacji i podejmują racjonalne decyzje szukając nowej pracy, reszta z różnych powodów zostaje tkwiąc w marazmie, łudząc się, że będzie lepiej, a będzie tylko gorzej. Produkt nie pierwszej potrzeby słabo się sprzedaje zysków długo nie będzie, a słabnący dolar sprawi, że produkcja w Polsce będzie nie opłacalna, taniej jest sprowadzać z Meksyku. Scenariusz bardzo prawdopodobny. A pomysł z ankietą tylko kompromituje tych, którzy to wymyślili, żeby dobrze zarządzać trzeba mieć charakter a tu zbiorowisko klik i karierowiczów krążących po okolicznych firmach tu ich zwolnią tam przyjmą i jakoś się kręci.

NASDAQ
@vae victis

Przecież oni nawet w ustawowym terminie nie potrafią św, pracy oddać. Za to "hotele dla owadów" stawiają z poruczenia HR rękami serwilistów - punkciarzy. To iż po drodze na budowę tych "domków dla robactwa" na maskach ich samochodzików zginęło 100 razy więcej robali tego nie zauważyli- cóż drobny szczegół w imię słusznej ideii korporacyjnej. Najważniejsze są wartości a, że urojone ?

@NASDAQ

Najpierw domki dla robaków będą stawiać, a z czasem zachęcać do ich zjadania. Zajęli by się bardziej warunkami pracy na ACL, bo szlifowanie utwardzonej żywicy zdrowe nie jest.

vae victis

Czyszczenie lasera też jest mało bezpieczne dochodzi jeszcze promieniowanie jonizujące maszyn i drukarek 3 D, hałas to w sumie najmniejszy problem, aparaty słuchowe są tanie. Państwo idzie na łatwiznę i zaniża normy szkodliwości licząc na korzyści doraźne jak niskie bezrobocie. Później nie będzie za co leczyć chorych, bo u nas inwestuje się tylko w szkodliwe technologie jak przemysł chemiczny, baterie litowo-jonowe, opony, tworzywa sztuczne sam (usunięte przez administratora) którego nikt nie chce robić na zachodzie.

Hahaha
@vae victis

Większej głupoty nie słyszałem :) ,, promieniowanie jonizujące" :)) Proponuje kontakt z lekarzem :)

E
@vae victis

Co za (usunięte przez administratora) Daliby podwyzke a nie jakies domki robakom

Jojek

W zeszlym roku nawet byla karetka w biurze bo ktos zaslabl

Jojek bojek
@Jojek

Post dotyczyl kwestii klimatyzacji w biurze. W biurze jest parno. Jedni chca klime a drudzy nie. Ostatnio ktos zepsul klimatyzacje przez ciagle wlapczanie i wylaczanie. Nie dogodzisz Nie da sie siedziec w zaduchu gdzie za oknem przeszlo 30 stopni. Potem tylko sv dziwi sie ze norma nie jest wyrobiona

Miszcz trita.

Zwolniłem się bo już to było irytujące. *użeranie się z nie kompetentnymi lekarzami *tłumaczenie im 10x że się nie da *30 preferencji kopiuj wklej do każdego przypadku nie ważne czy pasują czy nie (if you have to give radiculopalatine torque to upper incosors, first procline than intrude than retrude) ???? itd *ciągłe zmiany procedury *pracowanie w święta a potem oddawany dzień 2 tygodnie później ???? *śmiesznie małe karpiowe na święta i dodatek na wielkanoc. *większość inteligentnych trenerów, i procesów się zwolniła. *downtimu nie można wpisać bo wszystko jest policzone ???? *coraz mniej % produktywności za zrobiony przypadek bo trzeba robić "wicyj" *Rob 25 kejsow dziennie ale nie rób conplainów bo inaczej zostaniesz ukarany *zawsze winny jest CAD designer *lekarz zawsze święta krowa *za gorąco na floorze bo komuś wiecznie zimno od klimy to reszta się gotuje. *ciągle przenoszenie się na inne piętro/sale ???? *Jedni robią 60% i nie mają konsekwencji a inni robią 90% i im się grozi że ma być 95% albo uprzykrzymy ci życie trenerem siedzącym obok 2 tygodnie i patrzącym ci jak robisz. *co z tego że są core i9 jak nie ma kart graficznych do pracy w 3D tylko integry. *lekarze są wredni, roszczeniowi, i chamscy czego dowodem są complainy non valid i ich ilość. Takim powinno się dziękować za współpracę albo edukować. *prezentacje z rejectów ???? "jestem głupi i zrobiłem proklinacje a powinienem jeszcze protruzje bo lekarz napisał proklinacje ale myślał o tym i o tym ???? *za taką robotę to zdecydowanie za mało płacone. *karierę robią (usunięte przez administratora) albo nadgorliwi wykonujący ilości ponad cel. *nie wiem skąd oni biorą ta średnią czasu na primary w której się ma zmieścić ???? Ale to już nie ma znaczenia dla mnie.

@Miszcz trita.

Zgadzam sie w calej rozciaglosci Duzo osob wykazuje tu postawe roszczeniowa Szkoda nerwow

@Miszcz trita.

Jest dokladnie tak jak piszesz Postawy roszczeniowe

Jojek

Dokladnie A jak widzisz te bezmozgi mnie hejtuja

Dokladnie A kazdy mnie hejtuje Trzeba osmieszyc ten cyrk

Bo jesteś baranem

jojek
@Bo jesteś baranem

sam jestes baranem bo bronisz tej firmy ktora nie zasluguje na szacunek

@Bo jesteś baranem

Sam siebie tak nazwales xd

Sonia

Przykre trochę, że zamiast meritum, można tu czytać o urodzie koleżanek, ale może kolega już da sobie na luz. Tymczasem chciałam zapytać o zarobki CAD Designera. Czy z uwagi na szkolenie i certyfikację jest umowa lojalnościowa i na jaki okres?

Jojek 2

Sam jestes zalosny Odpr sie ode mnie raz nareszcie bo lepszy nie jestes

Jojek

Lecz sie na glowe Taka jest prawda

E

Potwierdzam

@Sonia

Trzy tysiace netto na start Trie tysjaczi Tszy tysionce Po zdaniu certyfikacji jest podwyzka 400 zl brutto Pozniej podwyzki zaleza od wynikow Mozesz miec lub nie miec Lojalki zadnej nie ma chyba ze kupisz nakladki

Krzysiek

Jeśli ktoś chce spróbować nauczyć się czegoś po studiach/szkole, to na pewno dostanie tutaj szansę na pierwszą pracę z możliwością rozwoju. Jeśli ją wykorzysta, to po kilku latach bedzie miał szanse spróbować swoich sił gdzie indziej. Bycie lojalnym raczej nie popłaca, bo podwyżki i awanse są poniżej wartości rynkowych. Często w fabrykach dookoła można więcej zarobić na produkcji niż w biurze, po studiach, z wymaganiem znajomości angielskiego. Atmosfera jest dosyć średnia, choć niektórzy przełożeni są mocno zaangażowani w pomoc. Plusem jest atrakcyjne i dobrze wyposażone biuro. W zależności od działu, można też pracować z domu 2 razy w tygodniu. Do tego też dochodzi sporo eventów, na których Align raczej nie oszczędza i bardzo dobry marketing. Align - naprawimy Twój uśmiech itd. Jeśli ktoś dobrze wynegocuje na początku, to jest to całkiem przyjemne miejsce do pracy.

@Krzysiek

Jako pierwsza praca owszem zgadzam sie ale nie na dlugo. Tu nie ma mozliwosci zadnych negocjacji

Były
@Krzysiek

Doświadczenie z pracy jako CAD w Align raczej nie przyda się na rynku pracy, bo jest to stanowisko wyjątkowe na skalę Wrocławia/Polski dlatego też płacą jak płacą...

@Były

Ale zawsze bylo sie w pracy co jest najwazniejsze dla pracodawcow ktorzy tego oczekujom

Szymon

Kiedy 4 brygady. Miały być od września. Ktoś coś wie.

ta Jojka

W punkt ! Dobrze mądrego posłuchać

@Szymon

Trzymajcie mnieeer Co ty tak z ta 4 brygadowka? Za takie pieniadze? Chyba ze lubisz byc dymany przez firme to prosze bardzo Lecz sie na glowe albo zmien robote bo Ci siada na mozg

Szymon
@Szymon

Nigdy nie będzie 4 brygadowki. Nie ma tylu klientów, nie ma też tyłu pracowników. Nigdy też nie będzie otwartej nowej megaceli. Ale kto pracuje od początku to oczywiście to wie. Nowi się z czasem dowiedzą

ta Jojka
@Jojek

Co komu szkodziły wolne weekendy i jakaś szansa na WOLNE Święta. Teraz to będziecie za pepszać jak chińczyki i ź reć ten ryż.

@Pracodawca jestes skonczony!!!?

MALA

Ośmieszacie się ta podstawa naprawde. Na przeciwko filma pracując na 2zm maja więcej niż tutaj na rękę niz my brutto tutaj u was nie daje wam do myślenia ? Dawajcie bynajmniej wikesza podstawę bo to co oferujecie to sa grosze !

@MALA

I potem dziwicje sie ze ludzie chodza na l4 macie wspolcz.rotacji ponad 50 proc Kabaret normalnie xd

Co sądzicie o dziale UR warto składać papiery jakie stawki mają

JaUr
@Michał

Składaj, jak wiesz w którą stronę kręcić śrubki i umiesz obronić swoją wiedzę to się dostaniesz, stawka zależy od twojego doświadczenia, podaj im swoją to usłyszysz propozycje dla ciebie

No co 1

@No co, ale ktoś się czepił (usunięte przez administratora). Pracują też tam inne osoby o których nikt nie pisze. A co tym razem się stało że ktoś znowu się nimi interesuje.

Jojo

Kochani jak tam po pikniku, dobrze się bawiliście? Coś mnie ominęło?

@Jojo

Jakis romans sie urodził na pikniku ktos sie z kims całował

No co

Bo mnie nie bylo na pikniku ale moze po alko ktos sie z kims calowal co ma kogos

No co

Albo ktos z kims sie pobił

Jojo
@No co

A w ogóle kto tam poszedł ...10 osób które się "lubi"

Zdzicha
@No co

Dwie kobity sie całowały i teraz tak pada

@Jojo

W tej firmie ogolem ludzie sie nie lubia lub udaja wielkich psia psi te falszywe usmiechy i czule slowka a wewatrz az kipi nienawiscia Fakt duzo ladnych dziewczyn pracuje w biurze zarowno na ss jak i ddt ale co z tego jesli firma zrobila im wode z mozgu i do niczego sie nie nadaja. Nawet pogapdac sie nie da przez co o tych sprawach juz nie wspomne bo szkoda strzepic palce. Ludzie idzcie sie ciezko leczyc albo zmiencie prace. Nie map sie czemu dziwic. Praca stresujaca predja na kazdym kroku to odechciewa sir wszystkiego. Obecnie wszedzie placa wiecej nawet i nap najprostszej produkcji Nie maprnujdzie sie nie badzcie incelami. Trochi honoru. I nie badzcie do siebie wilkiem bo szkoda zycia. Skaczcie ta wojne alignowo polska

Porażka
@Jojek

Człowieku, sam sądzę, że jesteś incelem po jakości wypowiedzi, naucz się pisać. Czytać się tego nie da. Mówisz, że Cię (usunięte przez administratora) że straciłeś pieniądze na tej firmie, ale patrząc na jakość twoich wypowiedzi nic dziwnego, że nikt Ci nie dał podwyżki. Jeśli pracujesz tak jak piszesz to należało współczuć twoim współpracownikom. Sam pracowałem na SS, więc wiem jak wygląda praca w Align. Odszedłem przy pierwszej lepszej okazji. Ale to Twoje wylewanie żalów i pisanie w języku "polskim" woła o pomstę do nieba. Skończ już wreszcie te swoje wywody. Chyba nie masz prawdziwego życia, że ciągle tu przesiadujesz i piszesz te nieskładne komentarze

jojek

Leczyc sie to musisz TY bo firma zrobila Tobie wode z mozgu ktorego nie masz. Pracują uczciwie i co maja z tego? nic, marne trzytysiace netto i smieszne pieniadze na swieta, urlop rzedu 500 zl Ja uwolniłem sie z tego (usunięte przez administratora) ale mimo tego czytam wasze żałosne wpisy mówiąze jaka to super inaczej firma Patrząc na Align to nigdy nie zamierzalem tam nikogo szukac patrzac jakie (usunięte przez administratora)tam pracuja Same prawiczki i dziewice (usunięte przez administratora)

@Porażka

Widzisz A mnie krytykujesz W tej firmie nikt nie dostal i nie dostanie podwyzki. Taka prawda. Czyzby kolejny wpis z hr ?

Porażka
@jojek

Widać, że czytasz tak samo jak piszesz. Napisałem, że już tu nie pracuje. Raczej szybko odszedłem, znalazłem nową pracę i teraz zarabiam 1,5 razy więcej. Ale nie płaczę w internecie jak to było mi źle i jak to zostałem (usunięte przez administratora) Dorośnij

@Porażka

Ja(usunięte przez administratora) Ja nie placze tylko pisze aby potencjalni nowi kandydaci uwazali czego sie podejmuja i co ich czeka. Firma sama ciezko pracuje na taka opinie w mediach i to wlasnie otrzymuje po tym jak traktuje ludzi

Jojek

Odezwala sie miss polonia co jej jedyna miloscia bylo i jest jedzenie i ledwo miesci sie w fotelu xd

I kto to mowi xd

Jojek 2

A Ciebie zaden chlop nie chcial i nigdy nie zechce Pozostaje (usunięte przez administratora)

Lolz
@Jojek

Za to twoją największą miłością była kradzież herbat i owoców ;)

@Lolz

Owoce byly ogolnie dostepne. Kazdy mogl brac ich ile chce. Podobnie herbaty. Nie dziwie sie czlowiekowi ze to robil ze wzgledu na ch***** warunki finansowe jakie oferowala firma. Mial takie prawo. Nigdzie nie bylo zadnego zapisu ile owocow czy herbat przypada na pracownika. Nie rozumiem Twojego rozgoryczenia. Tez mogles/as brac. Widze ze firma tak zryla Ci beret ze wolisz glodowac i pracowac za psie poeniadze niz odbic przynajmniej czesc w postaci owocow czy herbat. Sam to robilem. Bralem rowniez papier toaletowy z wc i reczniki papierowe oraz nalewalem do termosu goraca czekolade jaka oferowala kantyna w afabie. Trzeba zrekompensowac braki w wynagrodzeniu. Tak wiec nie miej do czlowieka pretensji tylko sie ucz.

JEJKU
@Jojek 2

Mają jeszcze ciekawe dozowniki na mydło w kantynie i sztućce z drugiej ręki też mogą Ci się przydać. Zawsze to grosza zaoszczędzisz z wypłaty.

Zazenowany
@Jojek 2

Szczerze tez nie mam najlepszego zdania o naszej firmie, wiadomo jest roznie… raz lepiej raz gorzej normalna kolej rzeczy. Natomiast gdy czytam Jojek Twoje komentarze lub tresci typu wzialem papier toaletowy lub cos innego… Z cala pewnoscia zmieniam zdanie. Juz sie nie wstydze ze pracuje dla tej firmy wstydze sie ze pracuja tutaj tacy ludzie… No ale coz jak mowilem wczesniej taka kolej rzeczy..

Rebe
@Zazenowany

Czemu jeszcze bronisz tej firmy? Nikt tej firmy nie szanuje po tym jak traktuje ludzi dlatego ludzie to robia. Gdyby pracodawca dal zrobić to na pewno byloby inaczej.

Zazenowany
@Rebe

Nie wiem czy nienawisc zrobila Ci wode z mozgu czy perspektywa kradziezy dozownika na mydlo calkowicie Ci zacmila logiczne rozumienie… prosze przeczytaj kilka razy moj wczesniejszy komentarz to sie dowiesz co mial na celu. Nie dziwie Ci ze nie potrafisz godnie zarobic… skoro jak widocznie popierasz takie zenujace czynnosci… Powodzenia w kolekcjonowaniu dozownikow na mydla, w koncu trzeba miec jakas pasje.

Rebe
@Zazenowany

Tobie firma zrobila wode z mozgu Dajesz sie okradac boisz sie wziac owoc czy herbate bo co? Firma narazi sie na straty? Firma jest bogata i zeruje na takich (usunięte przez administratora)jak Ty.

Jojek

Wiem od poczatku ze w tej firmie pracuje duzo niedorajd zyciowych i mamisynkow lelakow i cieplych kluch. Fakt ze matka odprowadza ja do przedszkola(pracy) to juz przegiecie. Teraz nie dziwie sie ze ten osobnik bedzie (usunięte przez administratora)przez Align na wszystkie strony. Nawet nie wezmie herbaty czy pwocow ktore jej sie naleza a za to krytykuje mnie. Miss polonia (usunięte przez administratora) Jeszcze wypowiada sie na temat mojego wygladu. Roznica jest taka ze ja teraz zarabiam duze pieniadze a te panie zapkompleksione otrzymuja glodowe pensje i nie maja zadnych perspektyw Align robi wam wode z mozgu. Pracowalem w biurze na ss. Duzo jest ladnych dziewczyn ale niestety glupoch. Trociny zamiast mozgu Beda taplać sie w align i narzekac na niska pensje. Jedyne co to zostanie im depresjap (usunięte przez administratora)i plotkowanie Pewna (usunięte przez administratora)z supportu chodzi jak zombie bez zycia ale pracy nie zmieni bo do tego trzeba miec jakies horyzonty. Szkoda gadac A co do pana rekrutera to umie mydlic oczy perspektywami zarobkow i rozwojem. Sam zreszto dalem sie nabrac

Siusiak

Kto tu ma kompleksy xD

Siusiaczek
@Siusiak

Ty. Twoj nick duzo o Tb mowi

abcde

Jaka opinia na temat CAD Designer? Szkolenie, atmosfera, godziny pracy, adekwatna wypłata?

Efgh
@abcde

Poczytaj nizej i wszystkiego sie dowiesz

@abcde

firma zbudowana cegła po cegle na kłamstwie. Nie, nie przesadzam, praktycznie każdy pracownik powyżej 6 msc stażu pracy powie Ci podobnie (przynajmniej mi zajęło tyle na faktyczne zorientowanie co się dzieje za drzwiami align). Jeśli masz problemy finansowe czy jakeś kredyty to luz, chwilę wytrzymasz jeśli masz mocny charakter, ale jeśli szukasz miejsca na pracę w dobrym towarzystwie, bez mobingu, zastraszania ( czy jakkolwiek to nazwać co się dzieje w tym miejscu pracy) - to się tu nie odnajdziesz. A i finansowo nie odpowiem Ci, bo firma na bieżąco blokuje i usuwa komentarze mówiące o marności zarobków w tym miejscu (co już baardzo dużo mówi o samym miejscu pracy). Generalnie zarobki porównać do szeregowego w wojsku albo do pracy w Biedronce (myślę, że Lidl na ten moment ma nieco więcej niż przeciętny cad w align)

Yoyo
@123

To jest prawda. Ja po 3 miesiacach przejrzalem na oczy. Tych ludzi wyjapsnilbym teraz na obojetnym gruncie A co do kredytu to nawet nie aplikuj bo ta firma Ci splaty uniemozliwi Zarobki na poziomie dna na dnie zero dodatkow tzn marne grosze jedynie dzieciom na lody wystarczy Znacznie bardziej polecam Orlen Pern SGS PkP i wiele innych firm co sa na poziomie

Zostaw merytoryczną opinię o Align Technology Poland Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Align Technology Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Align Technology Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 539.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Align Technology Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 367, z czego 70 to opinie pozytywne, 187 to opinie negatywne, a 110 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Align Technology Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Align Technology Poland Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Align Technology Poland Sp. z o.o.