Align Technology Poland Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Align Technology Poland Sp. z o.o.

Karola

Cześć. Sama zazwyczaj wolę czytać opinie niż je pisać ale tym razem jednak czuję się w obowiązku napisać, jak to wygląda od środka. Byłam CAD designerem ponad dwa lata temu a do tej pory ogarniam się psychicznie po tym doświadczeniu. Przede wszystkim ciągły strach. Straszą wszystkim: następnym etapem szkolenia, tym co będzie jak lekarz będzie niezadowolony (a to że to czasem zupełnie subiektywna opinia - nie szkodzi), tym co będzie kiedy źle pójdzie Ci kartkówka (tak kochani, kartkówka - zapewniam że ich nie brakuje) lub jak jeszcze raz się spóźnisz lub za długo będziesz w toalecie. A jak już jest źle? Pełen wachlarz możliwości: rozmowa w przeszklonym pokoiku, gdzie jak już będziesz na skraju wszyscy inni współpracownicy będą mogli podziwiać jak próbujesz wziąć się w garść. Na przełożonych i osoby będące tzw "wsparciem" też polecam uważać, bo byłam świadkiem jak zdażało się że takie osoby donosiły swoim przełożonym o rzeczach, które podsłuchali na przerwie (prywatne telefony, pożalenie się koleżance na kiepski dzień). Konfliktów ze "wsparciem" również nie polecam. Ich jedynym (usunięte przez administratora) obowiązkiem jest uczenie nowych pracowników? Sure, ale jak przez przypadek będą kogoś omijać tygodniami to przecież nie ich wina. Szczerze odradzam. Wiem, że nie jest tam trudno się dostać a w obliczu kryzysu finansowego człowiek rozważa wszystko ale naprawdę - nie warto. Jedyne co stamtąd wyniosłam to depresja, zerowe poczucie własnej wartości, problemy zdrowotne w skutek długotrwałego stresu i silne postanowienie, że nigdy już nie dam się w coś takiego wkręcić. Żeby była jasność - góra wie co tam się niżej (usunięte przez administratora) Ale tak długo jak działa - nie widzą problemu.

SSman
@Karola

Potwierdzam każde słowo, niestety po przepracowanym roku poznałem kilka osób, które miały L4 miesięczne z powodu depresji i stanów lękowych spowodowanych presją tej pracy, również psychiatrzy dobrze znają ten przybytek i niestety cały system, według którego działa ta firma jest niesprawiedliwy - karzą CAD Designerów za to, że źle się domyślili instrukcji lekarzy, którzy piszą we własnym języku i translacja często robi błędy, że wychodzi zupełnie inne znaczenie poleceń - to nikogo nie obchodzi - masz się domyśleć, masz być ostrożny, masz być dokładny - natomiast czasu masz śmiesznie mało! No bo masz być produktywny i co z tego, że leczenie może zabrać 2h, masz się zmieścić w wymaganych 15min na leczenie. Absurd, to mało powiedziane. Całe "wsparcie" czyli support kliniczny tak naprawdę notorycznie nadużywa władzy - jak podpadniesz, bo krzywo się spojrzysz, albo nie wpadasz w zachwyt ich gadaniem po raz 100 o jednym i tym samym, to karzą Cię robieniem przymusowych szkoleń, prezentacji, albo zaczynają nadzorować każde Twoje leczenie, jakbyś był inwalidą w tym zawodzie - i kierownik "Super Visor" nic nie może z tym zrobić, bo Support może sobie tak nękać CAD Designera, bo jest zapis w umowie, że może mieć dodatkowe obowiązki taki CAD. To tworzy chory system władzy pełen stresu, niesprawiedliwości i wyzysku. Szkoda życia naprawdę.

Jojek

Wodze usunięte hah prawda boli ,ale niestety zaklad będzie miał kontrol ...

Jojek z ddt
@Jojek

I bardzo dobrze To raczej portal usowa tekst

Powtarzajacy sie
@SSman

Napisze jeszcze raz bo moj wpis zostal skasowany Swieta prawda. Tez dalem sie wkrecic w to (usunięte przez administratora) przez to ze na rozmowie kwalifikacyjnej obiecano mi ze moja pensja szybko wzrosnie co sie nie stalo. W poprzedniej firmie w kwietniu dostalbym 400 zl podwyzki przez co juz wtedy bylem na minusie. Ogolnie jestem stratny 8 tys zl bo tyle odlozylbym ze swiadczen socjalnych mianowicie trzynastka wczasy pod grusza i pieniadze na swieta Atmosfera zalezala od sv na jakiego trafisz Najgorsza jest nj kch i mk. (usunięte przez administratora)u nich jest na porzadku dziennym. Liczenie czasu ile sie jest na przerwie itp Nie wspomnie juz o przesluEniu przerw ktore musielismy odpracowywac Duzo w tej firmie jest odobnikow falszywych ktore swoj falsz ukrywaja pod usmieszkiem. Osobniki o inicjalach wymienionych powyzej. Kartkowki i refreshmenty. To prawda. Ponizanie na kazdym kroku. Ja jako powazny facet jestem traktowany jak w szkole i to przez kogo? Przez jakies siksy mlodsze ode mnie o piec lat. Krew zalewa. Banda nieudacznikow ktore tu moga sie wyzywac To jest absord Branie do pokoiku za kazda piepiułke. To prawda Na szczescie w obecnej pracy zarabiam srednia krajowa czego align nigdy nie dogoni. Ta firma jest skonczona. Duzo osob z wroclawia tu pracowalo i pracuje. Wiesci szybko sie rozchodza i chcialbym aby firma miala braki kadrowe przez to co odsrawia. Moze wtedy dotrze do tych pustych baniakow ze wynagrodzenie w tej firmie nie jest atrakcyjne. Przez ta firme nie odlozylem nic. Poltora roku zmarnowane na wieczny (usunięte przez administratora)depresje i ponizenie. Chetnie przyjade do wrocka i chetnie porozmawiam na obojetnym gruncie z pseudo kozakami z sv czy wsparciem ktorzy byc moze byli bici przez rodzicow kolegow z podworka olewani przez plec przeciwna i szykanowani w innych zakladach pracy Oczywiscie sa tez tu ludzie na prWde w porzadku ktorzy dawno tu nie pracuja Tobie dziewczyno zycze abys szybko wstala na nogi znalazla nowa lepsza prace i byla szczesliwa ;) Trzemaj sie cieplo ;) zycze tez dla align aby karma wrocila

PROSZE OPUBLIKOWAC TEN POST
@Karola

Napisze jeszcze raz bo moj wpis zostal skasowany Swieta prawda. Tez dalem sie wkrecic w to (usunięte przez administratora)przez to ze na rozmowie kwalifikacyjnej obiecano mi ze moja pensja szybko wzrosnie co sie nie stalo. W poprzedniej firmie w kwietniu dostalbym 400 zl podwyzki przez co juz wtedy bylem na minusie. Ogolnie jestem stratny 8 tys zl bo tyle odlozylbym ze swiadczen socjalnych mianowicie trzynastka wczasy pod grusza i pieniadze na swieta Atmosfera zalezala od sv na jakiego trafisz Najgorsza jest (usunięte przez administratora). Mobing u nich jest na porzadku dziennym. Liczenie czasu ile sie jest na przerwie itp Nie wspomnie juz o przesluEniu przerw ktore musielismy odpracowywac Duzo w tej firmie jest odobnikow falszywych ktore swoj falsz ukrywaja pod usmieszkiem. Osobniki o inicjalach wymienionych powyzej. Kartkowki i refreshmenty. To prawda. Ponizanie na kazdym kroku. Ja jako powazny facet jestem traktowany jak w szkole i to przez kogo? Przez jakies siksy mlodsze ode mnie o piec lat. Krew zalewa. Banda nieudacznikow ktore tu moga sie wyzywac To jest absord Branie do pokoiku za kazda piepiułke. To prawda Na szczescie w obecnej pracy zarabiam srednia krajowa czego align nigdy nie dogoni. Ta firma jest skonczona. Duzo osob z wroclawia tu pracowalo i pracuje. Wiesci szybko sie rozchodza i chcialbym aby firma miala braki kadrowe przez to co odsrawia. Moze wtedy dotrze do tych pustych baniakow ze wynagrodzenie w tej firmie nie jest atrakcyjne. Przez ta firme nie odlozylem nic. Poltora roku zmarnowane na wieczny wkurf depresje i ponizenie. Chetnie przyjade do wrocka i chetnie porozmawiam na obojetnym gruncie z pseudo kozakami z sv czy wsparciem ktorzy byc moze byli bici przez rodzicow kolegow z podworka olewani przez plec przeciwna i szykanowani w innych zakladach pracy Oczywiscie sa tez tu ludzie na prWde w porzadku ktorzy dawno tu nie pracuja Tobie dziewczyno zycze abys szybko wstala na nogi znalazla nowa lepsza prace i byla szczesliwa ;) Trzemaj sie cieplo zycze tez dla align aby karma wrocila

Jojko
@Karola

Chcesz o tym pogadac gdzies na pw?

@Jojek

(usunięte przez administratora)którzy nie mają na rok tylko na trzy miesiące po okresie próbnym bo muszą zdać certyfikat będzie za niedługo wek ....

Czujny czyjna ?

Pewnie pracujemy w jednej ekipie :) ja też kopiuje w nieskończoność swoje posty z prawdą i są KASOWANE.

Zróbmy strajk ! Pomysły ?
@Czujny czyjna ?

Racja

Momo
@Zróbmy strajk ! Pomysły ?

A moze zwiazrk zalozymy na produkcji?

Jojek 2367
@Momo

Pomysl dobry. Martwi mnie ze malo osob w tej firmie trzezwo mysli i jest swiadoma ze sa wykorzystywani. Reszta tego niedostrzega. Potrzeba wiecej osob aby utworzyc zwiazek zawodowy

Jeśli ktoś jest zainteresowany to właśnie przedsiębiorstwo Align Technology Poland Sp. z o.o. rekrutuje na stanowisko Accountant. Może ktoś planuje aplikować?

Zainteresowana

Chętnie się dowiem jak wygląda praca w firmie na tym stanowisku :-)

@Zainteresowana

Dziękujemy za zainteresowanie powyższym stanowiskiem i zachęcamy do aplikacji na naszej stronie Align Technology Careers (https://jobs.aligntech.com/jobs/29060?lang=pl-pl&previousLocale=pl-PL) , gdzie można znaleźć pełny opis stanowiska wraz z wymaganiami. Oferujemy umowę o pracę na pełen etat, konkurencyjne wynagrodzenie oraz rozwój w zespole składającym się ze specjalistów z dziedziny księgowości i finansów. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania osobiście, jeśli zdecyduje się Pani wziąć udział w rekrutacji.

Rebe
@Align Technology Poland Sp. z o.o.

Czesc Czemu nie odpowiadasz juz na wpisy? Boisz sie nawet w internecie? /;) ????????????

Mery

Prawda jest taka że Kto nie musi to nie powinien tam szukać pracy... zero szczerosci i szczerych intencji ze strony pracodawcy... zero szans na rozwój osobisty i zawodowy ,słaba płaca i 0 pewności i perspektyw na przyszłość... ale interes się kręci na wzór południowoamerykański albo azjatycki ;) I nikt nawet nie myśli że aż taka zła opinia o pracodawcy pozostanie z nim jeszcze na długie lata...

Stan tutaj
@Mery

Co za bzdury wypisujesz. Jak nie jest pewnie. Wszystko tutaj jest przejrzyste. Ścieżka kariery,awanse też łatwo dostać. Gwarancja zatrudnienia na długie, długie lata. Pieniądze są solidne. Fabryka jest rozwojowa. Lepiej trafić nie mogliśmy.

Norbert
@Mery

Jeden Haos w tym zakładzie zakłamani ludzie ogólnie szkoda czasu .

@Mery

To prawda w calej rozciaglosci Klamczuchy i falszywi przyjaciele ktorym nigdy nie dogodzisz Zarobki na poziomie lidla biedronki amazona i innych januszeksow

Jojek srojek
@Jojek

Marek przestań już pisać, bo cię zgłoszę do HR, że siejesz ferment na goworku.

Jojekjojek
@Jojek srojek

Juz to widze To jest true story Nie ma czego kryc Pracujcie dalej za (usunięte przez administratora)

Henio
@Jojek

Prawda fałszywi, zakłamani ludzie i tylko wyniki pracy masakra i paranoja jakas hienny w tym zakładzie aż się zygac chce ..

Paranoja
@Henio

(usunięte przez administratora), tak narzekasz na wszystko i na wszystkich więc dlaczego nadal tutaj siedzisz? Wróć do swojego Hasko gdzie miałaś 2600 na rękę Firma nie straci na twojej nieobecności a my pracownicy odpoczniemy od twojego wiecznego narzekania

Bert
@Paranoja

W Końcu od takich fałszywych, zakłamanych ludzi trzeba jak najdalej ,jeden na 2 tak pięknie gadacie na siebie ,nie będę mówić kto co i jak bo będzie burza mózgów, ale co mi tam będzie okazja to to przekaze dla odpowiednich ludzi ...

Joanna
@Paranoja

Śmieszy mnie jedno ,że tacy dobrzy pracownicy jak para małżeńska z czystej ciągle chodzi w kratkę i tacy dobrzy, to nie rozumiem polityki zakładu! ????????????

She / her

A jak tam z premiami ma tym stanowisku do ksiegowosci? Rekruterka mówila ze 10 procent jest i raz w roku. Mozna wierzyc?

----------
@She / her

tak, całej firmie obiecali premie roczne, premie ilościowe a koniec końców wszystko wszystkim pozabierali. Premia roczna waha się w granicach 2-4% i to można bardziej przyrównać do premii inflacyjnej. Jak mówili o 13stkach w lutym to też ściema, były - ale się skończyły 3 msc przez obiecywaną wypłatą :D

Premiera
@Jojek

Pensja na poziomie Amazona mówisz?! (usunięte przez administratora) wiesz w (usunięte przez administratora) byłeś Amazon płaci półtorej razy więcej niż align.

Hi hi hi
@Align Technology Poland Sp. z o.o.

Konkurencyjne wynagrodzenie ? Hmmm . Niski poziom zarobków od 2 lat od czasów baraku nie uruchomili nam nawet autobusów pracowniczych....

@Hi hi hi

Dokladnie Align dalez zyje w 02019 roku

Rynce opadaja
@----------

(usunięte przez administratora), nie ma czegoś takiego jak premia inflacyjna xD boże, poziom wiedzy niektórych ludzi sięga dna, zupełnie jak w dziale (usunięte przez administratora).

@Stan tutaj

kolejny wpis z HR?

XD
@Jojek

Dzięki ludkom którzy się tu wpisują i głosimy prawdę.Ja tam dalej pracuję i powiem wam coś ,oddałam serce bo jeśli dobra w tym co robię ale żeby coraz mnie dawać ,stare znoszone ciuchy wyglądające jak ścierka wyblakła przez tą pralnię chemiczna gdzie nawet nie używają pożarnych środkowy tylko te ciuchy do cholery są wyblakłe, jako kobieta czuje się jak nędzarz noszący takie straszne ubranie pracownicze. Acha i do tego wszystkiego moji drodzy współpracownicy każą nam e tak małym składzie zwiększyć vol o 3 razy na AFFABIE. Dziewczyny nie dajmy się i chłopaki !

Bert

Śmieszne Ludki heh

321 popek

Trudno ... Ale ostrzegaliśmy Cię Prscodawco tyle czasu

Chcę przyjść do twojej pracy

Czy jest dojazd do pracy? Dzisiaj przyszedłem na rozmowę kwalifikacyjnej na 09:00

Aha

Było 2028 komentarzy a jest 2016 ...PRACODAWCO...PO CO KASUJESZ? :] zostałeś przyłapany zresztą na nie pierwszym kłamstewku

Codzienność
@Aha

Jakie komentarze?

ehe
@Aha

to swiadczy o tym ze pracodawca boi sie interentow a tak wlasciwie (usunięte przez administratora) brak slow, dzieci z piaskownicy @Pracodawca

Ona

Co to znaczy zwiększyć? Masz na myśli wprowadzenie 4brygadowki? Same starsze osoby? Hmmm????

@Ona

Co wy tak z ta 4 brygadowka? Za takie pieniadze powinna byc jedna zmiana od poniedzialku do piatku Alignery nie sa towarem pierwszej potrzeby Boże co za(usunięte przez administratora)

@Jojek

Bo ma być wprowadzona w tym roku Wszędzie teraz albo 12h albo cztery brygady co mnie martwi. 3 zmiany to i tak wiele. Weekend i święta powinny być wolne a teraz i 4brygady i 12 h w większości. Masakra. Ciężko znaleźć robotę na 3zmiany weekendy wolne

@Ona

Ciezko zlalesc robote dobrze platna gdzie jest jedna zmiana ewentualnie dwie 8ph i wolne weekendy

Gal Anonim

Nie będzie 4 brygadowki bo nie ma tyle pracowników o to chodzi lośki

Ejojkowy

Dzień dobry Wpisy niemerytoryczne oraz wpisy łamiące regulamin strony są usuwane. Prosimy o zapoznanie sie ze regulaminem strony Rozmawialam z administratorem i to wlasnie dlatego duzo postow nie jest publikowanych lub jest usowanych

Olo

Od poniedzialku nie robimy kejsow

Chcemy protestowac przeciwko wyzyskowi

Ona

Powie mi ktoś konkretnie jak z tym Multisport i Luxmed i dodatek paliwowy? Czy można kogoś podpiąć? Jaki koszt pracownika jest Luxmed i Multisport I czy te pieniądze na paliwo są od km czy dla każdego?

Ona

A można podpiąć kogoś do multisporta i luxmed? Wcześniej Pani pisała o 130 zł za dojazd i czym dalej tym więcej chyba do 200ilus zł. Jest to nawet w ogłoszeniu ????

@Ona

A tego juz Ci nie powiem bo nie wiem Nooo pani mowila a prawda jest inna Tu sa same klamczuchy Autobus mieli wprowadzic a nie wprowadzili bo nikt nie chcial placic za cos co powinno byc za darmo Dobrze ze mnie tu juz nie ma ale lubie powkurwiax pracodawce. Czekam kiedy peknie i mnie zlinczuje xd

Technik?

Hej. Jakie widełki płacowe są w UR?

jojek
@Technik?

kazdy inny pracodawca placi wiecej nie idz tu oszukaja cie tylko i bedziesz zalowac

Ona

Jak zamykają? Jak rekrutują ????

Ewelina
@Ona

Zębami niech zgniatają co kogo to interesuje :P

Zainteresowana

Witam w związku z pojawieniem się ogłoszenia na OLX chciałabym się zapytać na jaką stawkę na produkcji na początek można liczyć?? i czy zmiany są trzyzmianowe od poniedziałku do piątku ??Bo w ogłoszeniu jest napisane że w przyszłości na cztery brygady i czy rzeczywiście w święta się pracuje? Czy trzeba mieć jakieś kombinezony ochronne bo to produkcja medyczna i zmieniać je po każdym wyjściu np do WC?

Sacado
@Zainteresowana

Praca 3 zmianowa. Poniedziałek -piątek. Pracuje się w święta. Normalna odzież robocza taka jak w wielu miejscach, wyjątkiem jest Strefa czysta (jeden z działów) tam masz jednorazowy czepek i biały fartuch zarzucanych na odzież roboczą.

Zainteresowana

Dodatek za dojazd jest nawet bez limitu km?

@Sacado

Ogromnie dziękuję ♥️

@Zainteresowana

I czy są jakieś benefity opieka medyczna,Multisport itd i ile to kosztuje pracownika? Jeśli jest możliwość uzyskania informacji to dziękuję

Pp

Czy alignery to produkty pierwszej potrzeby. Dlaczego tak nas traktują w nasze święta narodowe. 11 listopada w pracy,2 i 3 maja w pracy. Pacjent poczeka, a naszej dumy narodowej nikt nam nie odda . Bardzo podłe podejście do pracownika. Ale tak to jest Polak Polakowi wrogiem.

@Pp

racja. na Boże Ciało też każą przyjść ale dadzą wolne w normalny dzień-banda wyzyskiwaczy

Rebe
@Franek

To nie przychodz L4 bierzcie w ramach protrstu Niech sami robia kejsy

Pracownicy

Kiedy ktoś się w końcu weźmie za ekipę nieudaczników pod dowództwem(usunięte przez administratora)czytaj pseudoinżyniering?

Faworyzowanie
@Pracownicy

Najlepsze jest to ze dostali duze podwyżki. Pupilka kierowniczki inzynierow w ciągu roku dostała 40% podwyzki, a operatorzy 5-7%

Były eng
@Pracownicy

Problem w tym, że to (usunięte przez administratora) trzeba zwolnić a nie jej ludzi. Ja przez nią odszedłem z tej firmy.

@Faworyzowanie

Która dostała taka podwyżkę ?

Dr smile
@Faworyzowanie

A skad taki (usunięte przez administratora)z samego dolu łancucha pokarmowego ma wiedze kto jaka podwyżke dostal? Przeciez wczesniej pracowałeś jako (usunięte przez administratora) wiec co ty mozesz mikrusku wiedziec

@Dr smile

Bo wszyscy to wiedzą ha ha ha. Wewnątrz firmy zawsze można rozmawiać kto ile i za co dostał. Poczytaj sobie troszkę może w wolnym czasie chłopie.

@Mery

Mozna rozmawiac bo kazdy o tym mowi Kazdy z cadow dostaje tyle samo. (Jak jest wxafab to nie wiem.) I kazdy wie jaka tu jest (usunięte przez administratora) Nawet duzo osob rozmawiaco tym jaka dostali podwyzke. Proste i logiczne

Mickey
@Faworyzowanie

Widocznie miała niską stawkę wyjściowa :D Kierowniczka też pewnie dobrze kroi za ukrywanie sie w swoim gabinecie

Przyszły inżynier
@Pracownicy

Słyszałem, że sporo inżynierów się zwolniło. Wiecie, czy beda otwierać rekrutacje? Obecnie szukam pracy jako inżynier i zastanawiam się jakie warunki trzeba spełnić, aby aplikować?

@Pracownicy

To prawda. Fabryka miałaby zysk gdyby połowę tych 'inżynierków'(mądrych inaczej) zwolniła.

Acele
@Przyszły inżynier

Najważniejszy warunek to musisz być z Clinico, ponieważ ten dział jest podzielony na inżynierów z clinico oraz pozostałych. Ci pierwsi mają awanse, Ci drudzy mają wykonywać polecenia.

Misza
@Przyszły inżynier

Naucz się robić prezentacje, to jest absolutnie najważniejsze. Umyles aligner w standardowy sposób, prezentacja !! Wyciales aligner laserem jak milion innych, prezentacja!! Włączyłeś drukarkę guzikiem, prezentacja!! A jeśli już nie masz zupełnie pomysłu to zrób prezentacje o ptakach, niedźwiedziach albo orkach.

Miras
@Pracownicy

Niedługo w tym dziale inżynierii zostaną same dziewczyny i ci sprowadzeni z clinico. Wszyscy kumaci inżynierowie już odeszli albo właśnie odchodzą.

Jojek z ddt
@Miras

Inzynierzy ktorzy nie maja studiow Zalosne Jeszcze taki pseudoinzynierek daje feedbacki osobie z mgr inz Tylko dac z liscia nic wieciej

As w rekawie

Jednak głupie gadanie z twojej strony bo as na swoim stanowisku jest od zarządzania, a co za tym idzie nie musi mieć żadnej wiedzy na temat naprawy maszyn, wiedzę ma mieć technik, automatyk i inzynier a nie kieras. Dobry kiero idzie na przodzie zespołu a nie za nim, z pelnym sumieniem powiem że asior idzie na przodzie... Poza tym wiem że jest ci latwo na kogoś (usunięte przez administratora) niewiedzac o nim nic ;) pogadaj z asiorem a pewnie cię zagnie jak nie jeden technik, bo ty też zbyt dużej wiedzy nie masz ;)

Majówka w Align- robienie kejsów

@:(

Jezusie Nazarejski Jakie ulomne typy Na l 4 trzeba bylo isc grupowo w kazde swieta. Jeszcze koniecznosc odpracowywania przerw i siedzenie 30 min dluzej (usunięte przez administratora)

@Jojek

Oby zakład poszedł na stracenie .

@Jojek

Tez im tego zycze. Przez moje straty finansowe jakie ponioslem

@Jojek

Powiem aby było jasne ,na czystej jeden na 2 gada ten to taki i owaki ,wredne baby z Psiego -Pola i ogólnie udają jacy to oni super ...życzę im z całego serca żeby Karma wróciła z 2 siła.

to Leser
@Jojek

Jest takie powiedzenie ze przyklat idzie z gory. Tam najwiecej to gada na kazdego liderka, ale to nie psie-pole. Przez te lefon tez gada i duzo horuje, a nie wiem kedy pracuje. Zamiast mowic to kszyczy taka prost a kobita.

Ciekawski

Chciałem się zapytać ludzi pracujących w firmie Align. Dlaczego niektórzy z Was są tacy dziwni? Zauważyłem na produkcji kilka rodzajów zachowań ludzkich, które nie są fajne np: - Niektóre osoby pracujące na produkcji rozmawiają tylko i wyłącznie z liderami, kierownikami, a współpracowników olewają. Czujecie się lepsi od innych? Przecież wtedy również jest Wam ciężko przebywać w firmie, skoro olewacie tych ze swojego otoczenia. Czy może liczycie na szybki awans po znajomości? Śmieszne jest to, że takie osoby w ogóle się nie uśmiechają do swoich współpracowników, a gdy rozmawiają z liderem/kierownikiem to śmieją się w niebogłosy. Jakie to sztuczne... Myślicie, że tego nie widać? - Niektórzy są po prostu niemili np. niektórzy liderzy. Straszą pracowników, którzy są do nich przypisani, lub gdy się do kogoś odzywają, to w sposób chamski/bardzo roszczeniowy, jakbyście byli jakimiś (usunięte przez administratora) w obozie koncentracyjnym. Przecież wszyscy jedziemy na tym samym wózku i jeżeli Wy psujecie relacje ze swoimi pracownikami to w końcu się odbije również na Was, bo przy pierwszym Waszym potknięciu Ci gnębieni przez Was doniosą gdzie trzeba, że coś sknociliście lub przekroczyliście swoje uprawnienia. A czy macie uprawnienia do upadlania ludzi? - Są też osoby, które notorycznie nastawiają osoby przeciw innym osobom, opowiadając jakieś banialuki, zmyślone historie. Rozsiewają ferment i wymyślają nieprawdziwe rzeczy. To samo tyczy się opowieści o firmie. Czy Wy nie macie naprawdę własnego życia lub innych zainteresowań, o których możecie porozmawiać? Czy naprawdę fascynuje Was tak życie innych osób i chętnie o tym opowiadacie innym ludziom? Nie wiecie co to prywatność? - Odnośnie inżynierów i kierowników, jest też różnie. Są osoby, którzy przychodzą na linię coś sprawdzić, a nawet "dzień dobry" nie powiedzą. Czy na prawdę czujecie się tak o wiele lepsi, że Wam zwykłe przywitanie się stanie w gardle? Lepsze wykształcenie wcale nie powoduje, że nabieracie supermocy, czy większych umiejętności intelektualnych. Szanujmy się wszyscy, a Świat będzie piękniejszy i do pracy się będzie chętniej przychodziło. I taka jeszcze propozycja do kierownictwa, by stworzyć jakąś ekipę/dział, która będzie prostować osoby, które przekraczają swoje uprawnienia (liderzy, którzy wręcz nękają niektóre osoby chamskimi odzywkami, czy groźbami - tak, są takie sytuacje), bo przypominam iż na takie zachowania są paragrafy i firma również może beknąć za sprzyjanie rozwoju takich patologicznych sytuacji.

@Ciekawski

Widzę, że na produkcji taki sam klimat jak w biurze - mają być wyniki robione i tyle, nie możesz liczyć na ludzkie traktowanie, uczciwość i empatię, bo ona w tej firmie nie istnieje :)

O co chodzi?!

Nie pojmuje skad to najeżdżanie na M.P gość jest naprawdę w porządku i ja osobiście złego słowa na niego nie powiem.Gora cisnie jego bo chce mieć wyniki,więc on ciśnie nas normalna sprawa.My mamy (usunięte przez administratora) on się przy... każdy z was na jego stanowisku robiłby tak samo, bo tak to działa,więc ogarnijcie (usunięte przez administratora) i skończcie narzekać bo mi się niedobrze robi jak to czytam.Dziekuje za uwagę.. wszystko w tym temacie!

jojek
@O co chodzi?!

(usunięte przez administratora)HR'owcu To swiadczy tez o ludziach ktorzy taka atmosfere wprowadzaja Jakby ludzie byli zgrani to by od gory do dolu nie dawali sie choremu zarzadzaniu Niestety w tej firmie nic nie da sie zaradzic bo jest pelno gumowych uszu i mamisynkow ktorzy kabluja swoim "mamusiom" i "tatusiom" Ty jestes przy korycie to Ci sie wszystko podoba, zero empatii i wczucia sie w sytuacjie pracownikow nizszych szczebli

rastaman
@O co chodzi?!

Jak nie wiesz o co chodzi, to się po prostu nie wypowiadaj! Proste jak drut! Jak Ci sie niedobrze robi gdy czytasz, to po prostu nie czytaj! Czego tutaj nie rozumiesz? Jeśli ktoś ma coś do powiedzenia, to mówi a ty nie musisz rozumieć. Jak chłop jest dla ciebie w porządku to luz, ale są ludzie którzy tak nie uważają i widze ze jest ich sporo. Tez mam chłopa po dziury w nosie, po prostu staram się nie patrzeć w jego stronę i traktuje jak powietrze.

@O co chodzi?!

To nie czytaj kolego sympatyczny. A tłumaczenie typu: on wykonywał tylko rozkazy ,,,to bardzo słabe jest wiesz Bo w życiu trzeba być człowiekiem, a nie ścierką,

@jojek

To prawda te stare pufy mamuśki noszą wysoko (usunięte przez administratora) ,a najlepsze taka jedna myśli że ma kilka lat tatuaże i tak dalej myśli że piękna, (usunięte przez administratora)

Noe

Od nowego roku w Polsce zostanie dość mocno podniesiona najniższa krajowa. Obawiam się że Align tego nie podniesie. W tej chwili jest mowa że produkcja w Polsce jest nieopłacalna. A co będzie jeśli jeszcze podniosą. Teraz do najniższej krajowej dużo nie brakuje.

@Noe

Align i tak bedzie mowic ze oferuje atrakcyjne wynagrodzenie. Owszem 4 lata temu bylo ono atrakcyjne ale nie teraz Sam sie tego obawialem wiec zakonczylem wspolprace z tym kolchozem W obecnej pracy zarabiam srednia krajowa i dostane podwyzke inflacyjna rzedu 800 zl netto Pracodawco ucz sie bo tym tylko sie kompromitujesz

Ada

Dzis na florze poszła plotka ze spore spatki zamowien slaba sprzedaz, duze koszty ize szykuja wyjscie z rynku. Ktos cos wie? Jak prawda to czy znowu beda nas zapewniac ze jest dobrze a potem zwolniac?

Tomasz
@Ada

Jak to? Przecież prowadzone są rekrutacje, po co rekrutują?

@Ada

Jak będą chcieli zwalniać masowo, to zwolnią - przed tym się i tak nie uchronisz. Dlatego ta firma jest tylko dla tych żyjących na utrzymaniu rodziców, że nie muszą się stresować płynnością finansową i w razie utraty pracy mogą pożyć :)

Heh

Dokładnie, tutaj człowiek bez wykształcenia może zarabiać więcej niż ten co ma magistra xD

Sla
@Heh

A w tym akurat nie widzę nic dziwnego. Dobry fachowiec musi dobrze zarabiać a tytuł wcale nie oznacza dobrego fachowca.

@Ada

co roku są spadki produkcji i zamówień w okresie letnim, więc to żadna nowość. Spadki przez które poleciały zwolnienia w zeszłym roku były głownie spowodowane sytuacją rynku w tym okresie, a samo zmniejszenie zamówień w okresie maj-sierpień to raczej norma w tej firmie i nic dziwnego.

Zaaplikowałem na staż w dziale kontroli jakości, mógłby się ktoś wypwoiedzieć coś więcej zanim puszczą "dobrą" reklamę o sobie?

Acl king

Szymon zgadzam się z tobą. Może faktycznie płaca jest najniższa w okolicy. Ale robota luzik. Bez pośpiechu. Nikt nie goni. Robisz sobie spokojnie jak u siebie. Papieros kiedy chcesz, ubikacja też. Na kawę można pójść na kantynę o każdej porze. Nikt nie powie złego słowa. Dla mnie praca w align 9/10 . Nie ma fulla bo małe zarobki Ale dla tych co chcą sobie bez stresowo pracować polecam.

@Acl king

Bezstresowo? Co ty pierniczysz? Przeciwnie Ciagle czepianie sie o normy jakos i produktywnosc nekanie psychiczne zarowno w biurze jak i afabie

@Acl king

Po co piszesz takie kłamstwa skoro pierwszego dnia już wiadomo że jest całkiem inaczej. No chyba że jesteś kierownikiem.

Acl king
@Mery

Wygląda na to że pracujemy w dwóch różnych firmach. Ja pracuję na fabryce zmiana C. I tak mi się pracuje jak wcześniej napisane. Mimo nie długiego stażu mam już senior operator. Nie do końca wiem dlaczego, ale jak dają to biorę. Jak ci źle w twoim align to zapraszam do mnie .

Fala jojek
@Acl king

Cieszę się, że nie muszę z Tiksycznymi ludźmi pracować, bo zygac mi się chce na nich ..wolę mniej i dojeżdżać...nigdy w życiu nie spojrzę w ten kierunek ( jeszcze ktoś pisze ,że bezstresowa praca ) dla toksycznych i ludzi którzy lubią donosić wsam raz kariera tutaj powodzenia.

@Acl king

A ja też pracuje i wiem dlaczego ty masz już seniora. I jak wszyscy inni pracownicy wiem też ,że celowo nie mówisz prawdy o tej firmie.

Wafel
@Acl king

Co za bzdury. Wydaje się Tobie że jest luz bo osoby na wyższych stanowiskach twojej zmiany sobie nie radzą. Dla mnie ich podejście do pracy jest takie jak by im na niczym nie zależało . Oby tylko 8 godzin i do domu.

@Acl king

Wzięli Gamoni którzy może i chodzili na okresie próbnym do pracy ,umowa na rok można chorować Jupi ,kto przyjdzie tam pracować? Chybataki co naprawdę nie może w okolicy znaleźć dobrej pracy na poziomie ,cieszę się bardzo że nie muszę w takiej (usunięte przez administratora) pracować, najlepsze że para małżeńska i inne stwory chodzą na zwolnienia...

Zmiana A
@Acl king

Pracujecie na luzie i bez pośpiechu i dlatego macie najgorsze wyniki. Nikt was nie kontroluje, bo w tym czasie rozmyślają wizję przyszłości na papierosie. I nie mają czasu na takie pierdoły jak kontrola produkcji Tylko dlaczego to zmiana A i B nadrabia za was. Pracujemy za podobne pieniądze. A zawsze zmiana A i B sprząta po ekipie C cały bałagan. I zawsze musimy po was dobijać do celu dziennego. Co się u was dzieje,że wszyscy potrafią a wy nie. Dobrze że nie będzie 4 brygadowki bo na tą chwilę do pracy nadaję się tylko zmiana A i B. Pozdrawia najlepsza zmiana.

Zostaw merytoryczną opinię o Align Technology Poland Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Align Technology Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Align Technology Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 540.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Align Technology Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 367, z czego 70 to opinie pozytywne, 187 to opinie negatywne, a 110 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Align Technology Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Align Technology Poland Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Align Technology Poland Sp. z o.o.