Align Technology Poland Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Align Technology Poland Sp. z o.o.

Jojek

Jak tam moi kochani? Prosze powiedzcie jak tam w nowej firmie,? Wypowiedzcie sie na temat(usunięte przez administratora) Czy pensja was zadowal? Zapraszam do dzielenia sie szczerymi opiniami. Dopuszczam wulgaryzmy ;) Kazdy glos sie liczy. Ta strona jest po to. Ps. Admin masz opublikowac ten post

Szymon

Święta, święta i po świętach. I nareszcie do pracy. Kolejny raz firma mnie pozytywnie zaskoczyła. W kalendarzu pracy na rok 2023 było że pracujemy we wszystkie święta jakie obchodzony w Polsce. W zamian tego jakiś tam piątek wolne. A tu proszę Wielkanoc w domu. Oczywiście dla większości. Ciekawe jaki prezent zrobią w majówkę. Jeśli będzie też wolne to fantastycznie. Tylko po co robią jakieś dziwne kalendarze pracy skoro nie są w stanie ich dotrzymać. Zresztą tutaj wszystko jest pisane na kolanie. Ale puki co się cieszmy z tego co mamy. Mokrego dyngusa.

@Szymon

Juz tak sie nie podlizuj Firma jest w Polsce ty jestes Polakiem wiec firma musi sie dostosowac do prawa polskiego Łaski nie robia ze swieta macie wolne

Franek

To prawda ze operator pracuje w trybie ciaglym czyli we wszystkie swieta i otrzymuje tylko jeden niewielki dodatek zmianowy?

Bebzonik :)

Jako stały pracownik, chciałem podziękować firmie Align za przelanie kaski na Święta na kartoszkę Edenred. Bardzo dziękuję i życzę całej ekipie zarządzającej Wesołych Świąt! :) A tak mnie naszło, a co :)

@Bebzonik :)

No tak ,a Nowych co przyjęli to dają jak im się podoba! Dobre .

SSman
@Bebzonik :)

Tak właśnie wyglądają stali pracownicy align - dziękują za dodatkową (usunięte przez administratora), która w większości firm jest czymś normalnym na święta - normalnie kwintesencja tej korpo

Bebzonik
@SSman

To, że jest czymś normalnym nie znaczy, że nie wypada podziękować. Może jeszcze spluniesz pod nogi pracodawcy, bo dał Ci kasę na Święta... Ja podziękowałem, bo jestem wdzięczny, a że Ty jesteś burakiem, to nic nie poradzę...

@Bebzonik :)

A co to jest stały pracownik? Chyba że stały w uczuciach...No kasa jest kasa wiadomo... Ale to chyba zwykły problem z językiem polskim.

@Bebzonik :)

Jako były pracownik też chciałem podziękować za przelew na święta na kartę ederned fajnie dostać zajaczkowe od dwóch firm :)

@Bebzonik

Ojej chłopiec źle znosi krytykę...i jest niemiły taki...Ale czasem warto z pocałowaniem rączki...tylko dlaczego tak anonimowo?

Kojek
@Bebzonik

Tacy lizusy jak Ty zostaną bo zakład potrzebuje takich o to ludzi ,nawet jak chodzić jedna osoba nie mogła bo bolał kręgosłup na czworaka przyszła..to się nazywa wzorowy pracownik i jeszcze portafi się chwalić jakie to ona fakultety ma a wszystkim w szatni chciała zaimponować.....

Heh
@Bebzonik

Jakiś nowy sposób HR na chwalenie się jak pracownicy w Align mają super? Sami sobie dziękują w internecie?

Jojek z ddt
@Jojek

Rowniez dostalam chajs i premie roczna Dobrze na poczatek nowej drogi. Specjalnie odeszlam pod koniec marca aby zgarnac swiateczne i premie roczna oraz swiateczne od nowej firmy ktore wynosi 4 razy wiecej niz w Align. Trzeba myslec A (usunięte przez administratora)i zycze dalszych sukcesow w oklamywaniu ludzi i tego aby karma wrocila do jego ze zdwojona a nawet ze strojona sila Podobnego zycze (usunięte przez administratora) aby tak samo znalazla sie na bruku jak ludzie co zostali zwolnieni w listopadzie Chcialabym rowniez podziekowac (usunięte przez administratora)ze poszla na dluuuuuugi urlop i mam cicha nadzieje ze za swoje zachowanie wobec innych pracownikow zaplaci wczesniej czy pozniej wilczym biletem Dziekuje i zycze smacznej kawusi ;)

@Heh

Okamienie nowych pracownikow Ludzi brakuje bo kejsy nie koncza sie Za takap stawke to raczej nikt tu nie przyjdzie Proste i logiczne

@Heh

No jedyny skuteczny tak na prawdę ;)

Chcę przyjść do twojej pracy

Czy jest dojazd do pracy? Dzisiaj przyszedłem na rozmowę kwalifikacyjnej na 09:00

Jol

Byłam na rozmowie. Najpierw 10 min robili prezentacje o firmie, potem wzięli nas do osobnych pomieszczeń, bo było na jedną godzinę kilka osób. Zadawali standardowe pytania, trochę było pytań po angielsku. Bardzo długo maglowali, jakby to było stanowisko jakieś prezydenckie. Widać było że osoby prowadzące rozmowę, nie mają bladego pojęcia o prowadzeniu rekrutacji, miotali się strasznie. Po czym na koniec jak zapytałam o zarobki to usłyszałam odpowiedź, że nie udzielają takich informacji:|

Meh
@Jol

Zarobki to minimum (usunięte przez administratora)

kandydat
@Jol

a można wiedzieć na jakie stanowisko?

@kandydat

Cad designer

@kandydat

Cad designer Tan innego nie ma

Gracjan
@Jojek

bzdury. na rozmowie sympatyczna pani pokazywała mi prezentacje. rozgałęzienie stanowisk jest dwa razy większe niż na produkcji

Jojek capd
@Gracjan

Pani pokazala a w rzeczywistosci to bez znajomosci lizapnia 04 liter nic nie osiagniesz. Ja pracuje tu rok i dalej jestem zwyklem cadem. Tyle Jeszczpe miesiac i mnie tu nie bedzie. W nowej pracy dostalem stawke netto ktora tu jest stawka brutto

Gracjan
@Jojek capd

Dostałeś nową pracę też jak CAD Designer czy coś pochodnego? Robisz jakieś studies pod to?

Hggg

Nikt nie pytał

@Gracjan

Dostalem w zupelnie innej branzy Mam juz potad ala autocada i korporacji

Jojek czad

Bardzo chetnie Widze ze ktos mi zazdrosci i wylewa wiapdro pomyi na mniei. nie (usunięte przez administratora)ze tobie jest tu tak dobrze hrowcu Ta firma to (usunięte przez administratora) dno i wodorosty. Duzo ludzi pisze podobnie jak ja bo taka jest prawda. PRAWDA. Nie to co ty. Lizecz sie do tej firmy jakbys w nasa pracowal. Mieszkasz z rodzicami to myslisz ze masz duzo chajsu. Zobaczymy jak bedziesz gadac jak bedziesz musial sam sie utrzymac i wziac odpowiedziaplnosc zpa swoje zycie i swoj byt. Skonczy sie dzien dziecka i bedziesz musial cos wymyslic na swoje zycie Pracuj dalej przymilaj sie az cie zwolnia z dnia na dzien Ludzie sa dziwni. Ta firma zrobila wam wode z mozgu

@Hggg

Wiem(usunięte przez administratora) Mowie zeby pracodawca wiedzial ze nie jest atrakcyjny za jakiego sie podaje Wstyd i chanba

Hggg

Dalej nikt nie pytał

BYSTRA
@Jojek czad

O czym Ty człowieku mówisz jeden z drugim. Jaki pracodawca pytam. Amerykanie są u siebie w kraju, Meksykańcy wyjechali, D yrektor i v -ce Dy. polaczki wypro .wadzali ka .sę z Firmy. Natomiast atmosferę budują ludzie. Jacy ludzie sami wiecie. Ja, Ty, my, wy, oni. Codziennie ciężko pracujecie na tą sytuację, a będzie jeszcze go .rzej. Sami dajecie się podpuścić, bo Norma. Nowo zatrudnione gł .upie si .ksy i chcący wybić się towarzysze z k raju gdzie się biją i kłócą. A w Naszym k .raju chcą dojść do wła .dzy dono .szeniem. A później jeden drugiemu skacze do oczu. Wolniej a dokładniej.

Jojek

I vice versa ,świat piękniejszy jest od takich ludzi hak w tej firmie ,a dziękuję z miłą chęcią, bo stać mnie na coś lepszego a nie ochłapy. ????????????????

rasta

Daj już sobie spokój że swoimi opiniami...Jak Ci pasuje to super, jesli ktoś ma inną opinie to ma prawo się tym podzielić z innymi...A tobie nic do tego! Obrońca się znalazl. Po to są takie fora jak to, by się dzielić swoimi doświadczeniami. A tych zadowolonych nie jest zbyt duzo i widać kto jest przy korycie a kto nie...Cest la vie!

XD
@Jojek czad

"chanba" i się Dziwisz potem że mało dostałeś jak w podstawach masz braki xD

Jojek 7
@Jojek capd

A ty dalej tu siedzisz i marudisz? Śmieszny jesteś tyle powiem. Pracy na samej bierutkowskiej jest pełno.

@XD

Tu kazdy malo dostaje dlatego leje na wszystko Sami pracujcie za trzy tysiace na reke

@BYSTRA

Ludzie sa g.upi dlatego ich cisna Nikt nie odwazy sie zaprotestowac przeciwko wyzyskowi . wystarczy tupnac noga a te zakompleksione clinicale sv i inne szumowiny schowaja sie pod miotle. Ale trzeba tupnac porzadnie a nie robic kejsy z wydajnoscia powyzej sto. Sam nie bede nic organizowal skoro kazdemu tu jest dobrze Leczcie sie na glowy odpady spoleczne a ci madrzejsi wynoscie sie z tej firmy Pracodawca zbankrutuje i kaniec filma Chce to zobaczyc bo przez te pasozyty przez te niedorajdy stracilem dziestec tys zlotych bo (usunięte przez administratora)mnie oszukal

@XD

Mam prawo nie wiedzieć jak się pisze bo nie ukończyłem nawet podstawuwki. Nie każdy miał tyle szczęścia w rzyciu żeby być mondrym

@Jojek 7

Znalazlem nowa prace. Odchodze za miesiac tlumoku Czytac sie naucz Ty tez kasasz mnie caly czas Obronca align Lepiej... Rycerz align xd Wez sie schowaj lepiej

Bartke
@Jojek

Witam, zastanawiam się nad zaaplikowaniem na stanowisko C-D, czy stawka netto powyżej 5,5tys netto jest w AT możliwa? Daj tylko proszę odp T/N. Pozdrawiam

@Bartke

Nie jest mozliwa chyba ze po wielu eielu latach ciezkiej harówy

Don vasyl

Rozpoczął się najpiekniejszy miesiąc w Align. Czyli ostatni miesiąc (usunięte przez administratora) . Miło będzie patrzeć jak się poniża i ośmiesza. Ogólnie podsumowując (usunięte przez administratora)to dobry chłop. Miły, sympatyczny. Tylko że się do tej pracy nie nadaje. Ale w nowym miejscu pracy szybko się odnajdzie. Powodzenia

Bratek
@Don vasyl

Witam, zastanawiam się nad zaaplikowaniem na stanowisko Cad-D. I mam pytanie do Ciebie do Was, pracowników ATP.. czy na tym stanowisku możliwe jest uzyskanie dochodu pow. 5,5 tys netto? Pozdrawiam

@Bratek

Nie jest mozliwe Poczytaj reszte wpisow a dowiesz sie co to za (usunięte przez administratora) firma Trzymaj sie lepszej pracy ktora masz

CADzik

Hej. Jeśli ktoś chciałby dowiedzieć się czegoś o pracy CAD Designera i startować w rekrutacji to chętnie pomogę :) Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę o odpowiedź do tego wpisu

Caddesign
@CADzik

Hej, ja chętnie się dowiem.

pula
@CADzik

Ja z chęcią się dowiem więcej o pracy na stanowisku CAD Designer

gracek
@CADzik

Aplikowałem, miałem rozmowę, niestety brak odpowiedzi. Ile czasu się czeka na odzew?

@gracek

Tydzien okolo

@gracek

generalnie to ciągłę gonienie, traktowanie osoby jako jednostki, wymaganie niestworzonych liczb a zarobki marne - niewiele różniące się od zwykłego pracownika fizycznego na produkcji, a wymagania znacznie wyższe.

SSman
@Caddesign

Jeżeli lubisz ryzyko, że ktoś Cię zwolni z dnia na dzień, odprowadzając jak przestępcę do drzwi i bez możliwości pożegnania, albo obiecuje zarobki i podwyżkę, a daje Ci mniej niż stawiasz warunki i masz pensje kasjera z Biedronki, a później oczekuje, że po pracy będziesz wkuwał wiedzę o pracy za darmo, bo przez 3 miesiące szkolenia masz grubą fazę teorii z testami codziennie i egzaminami co tydzień, gdzie nie da się wszystkiego pojąć od razu i to wszystko w permanentnym stresie z presją robienia normy, która jest nierealna, bo lekarze robią problemy przy leczeniu nakładkami i nie stosują się do procedur, więc musisz im tłumaczyć, że nie znają się na ortodoncji w sposób miły - to bierz te robotę :)

tow. E. Gierek

A później będziesz nucił w "swojej" wynajmowanej kawalerce taki kawałek. To może być hymn waszego pokolenia-pokolenia bez zdolności kredytowej. https://www.youtube.com/watch?v=evxvUjDiBlk

Jajo
@2

Ciagle zastraszanie zwlaszcza przez osobniki takie jak (usunięte przez administratora) Te zlosliwe teksty brak oglady spolecznej i kultury osobistej Ludzie gnebieni dawniej w szkolach i olewani przez plec przeciwna lecza swoje kompleksy tutaj Chcialabym spotkac ktoregos z owych kozakow na ulicy i sprawdzic czy tez bedziecie tacy mocni jak w firmie jako sv Szkoda nerwow za takie pieniadze Za nic nie mozna juz wpisywac dt Ciagle czepianie sie o wszystko i nawet nie powiedza zwyklego "dziekuje" Totalny brak szacunku Szukajcie nowej pracy bracia i siostry I opublikujcie ten tekst poniewaz juz poraz 3 pisze to. Najlepiej chowac glowy w piasek

ktos

W pełni się zgadzam. (usunięte przez administratora) i w 95% sztucznie uśmiechających się ludzi, a za plecami wbiją noż w plecy. Przykre ale prawdziwe. Są też oczywiście fajne osoby, ale niestety jest ich już niewielu. Nie polecam, nie dajcie się zwieść pro ludzkim podejściem, po krótkim czasie zmienia się to diametralnie.

@Jajo

No niestety tak to tu wygląda. Zarządzanie jest na tak niskim poziomie zawodowym i kulturowym dlatego że jest to zbieranina ludzi którzy nigdzie indziej nie zrobili kariery bo albo nie mają wiedzy albo zwyczajnie się do tego nie nadają. A teraz muszą się wykazać.

@CADzik

Jestem zainteresowana pracą na tym stanowisku. Chciałabym wiedzieć jak wygląda rozmowa o pracę, jakie są zarobki i jak wygląda praca sama w sobie ?

rastaman
@Jajo

Kierownictwo do niczego nie podobne, chodzą z głowami w chmurach a nas maja na nic! Ogłada społeczna to nie w tej firmie. sv i upsi ze sztucznym uśmiechem, oglądamy to codziennie-brr...!

Jol

Nic nie jest napisane. Pytania były konkretne. Czyli konkretnie ile hajs i jakie zadania. A jedyne co otrzymałyśmy w odpowiedzi to to że jest do (usunięte przez administratora) Czyli żadna odpowiedź odpowiedź zadane pytania.

@Jol

Pisalem nie jeden raz ale admin nie publikuje tekstu Na start dostaniecie(usunięte przez administratora)na reke czyli mniej niz gdzuekolwiek indziej Calymi dniami trxeba siedziec wpatrzony w komputer i robic kejsy. Nastepnie powiedza jaki to jestes ch***** i mogles zrobic wiecej Po zdaniu certywikacji dostaniesz (usunięte przez administratora) podwyzki.

Princessa
@CADzik

Możesz mi ściągnąć te testy z angielskiego i wysłać mailem na laczniczkakropek@gmail.com ? Albo jakiś kolega Ci może pomoże - bo po co się uczyć na rekrutację, jak tam jest mobbing z tego co słyszę? Dajmy im w łep - dawajcie testy - kara musi być :) Admina zaś proszę o pilne śledzenie, czy nie nadchodzi jakiś ktoś z Align, zresztą, i tak się nie podpisałam, to mi nic nie zrobią. A między nami - jest tłumacz google a gramatyka też (po translatorze) - w takim jednym programie - i po co było wkuwać języki? To tylko przecież (usunięte przez administratora)- skoro tłumaczenia są na necie, a gadać po angielsku nie trzeba (bo i o czym) Pozdrawiam i dawajcie czadu na maila, jak możecie. W pracy mi powiecie potem, żebym Wam się odwdzięczyła jakimś lepszym towarem - typu igiełki sosny na covida (a nie jakieś państwowe inwigilacje w postaci aresztowania). Dobra. Żartowałam. Covida nie ma i nie było przecież więc wymyślcie sami - może jakieś kapuczino czy coś. To tak tylko - pomożecie? To nie pomżemy.

Ola

Jestem zainteresowana

@Jojek

Możesz napisać kwotę netto słownik?bo kasują liczby ?

Uciekaj
@Jol

W tej firmie nie zgadzają się wynagrodzenia ze stawką ustaloną na umowie - unikać tej firmy jak ognia. Usuwają komentarze na ten temat, bo jest dla nich zbyt niewygodny.

@Uciekaj

Mojego nie opublikowali w ktorym opisywalem rekrutacje Ja jestem stratny 10 tys zl przez ta firme poniewaz w poprzedniej tyle bym odlozyl przez caly rok Tez admin nie chce opublikowac posta dotyczaego osob prowadzacych rekrutacje

Iwona
@Uciekaj

Czekaj, ale jak to się nie zgadza? Chodzi o jakieś duże kwoty miesięcznie? Jak to tłumaczą w kadrach? Bo wątpię że zostawiłeś to bez interwencji.

Kandydat212121
@CADzik

Jak wyglada rozmowa rekrutacyjna ?

Nicolas Cage
@Kandydat212121

Krótka prezentacja. Jak radzisz sobie ze stresem, negatywną krytyką (to moim zdaniem dość kontrowersyjne pytania), krótki dialog po angielsku, czego oczekujesz od przełożonego, podstawy stomatologii po 3 dniach pracy sprawdzanie wiedzy, blah blah. Ogólnie wydaje mi się, że oczekują 150 iq > ludzi tam bo ja obiektywnie patrząc na siebie to fenomenalnie nie wyszedłem na rozmowie ale wypowiadałem się dosyć elokwentnie i starałem się uśmiechać czego po managerce nie można było poznać (xd).

Jojeq
@Nicolas Cage

Dobre xd iq 150 Wcale nie Nie takie leszcze tam pracuja wiec poradzisz sobie ;) nawet i iq na granicy normy

oo
@Jojeq

zmienili wszystkie testy i podejście na start, więc za te marne pieniądze wymagają znaaaaaacznie więcej - już nie wystarczy przyjść na rozmowe i jakoś wypaść, teraz musisz być prawie dyrektorem zeby dostać się do tej pożalsięboże firmy

Bratek

Poproszę o kontakt.

KAD

Jak czytam opinie, to mam wrażenie, że zatrudnia mnie inna firma. Nigdy nie było problemów ze zwolnieniem lekarskim czy urlopem - ba, jak się raz źle czułam, to zostałam wręcz wygoniona do domu. Nikt nikomu nie liczy ile razy się poszło do toalety albo czy wróciło się z przerwy minute później. Ok, korpo nacisk na wyniki jest, ale też bez większej spiny. Nikt nikogo nie gnębi za to, że robi mniej, bo każdy powtarza, że przede wszystkim ma być jakość, a ilość przyjdzie sama. Wszystko w przyjaźniej i miłej atmosferze. Zarówno współpracownicy jak i „ludzie nad” są naprawdę przemili. Wyjątki tez są, ale to tak jak wszędzie. Trzeba tylko chcieć, a nie czekać aż wszystko trafi pod nos. Jedyne co to faktycznie mogliby lepiej dostosować zarobki do rosnącej inflacji, ale bez doświadczenia nigdzie nie widziałam lepszej oferty.

Eee?
@KAD

Znowu jakiś komentarz na zlecenie, ile Ci obiecali premii za te bzdety? Nie było problemów że zwolnieniem lekarskim, no Ty tak na serio? Może dlatego, że L4 wystawia lekarz A nie Supervisor?

KAD
@Eee?

To ze tobie się nie podoba, nie znaczy, że trzeba dawać innym premię za napisanie dobrej opinii. :v I co do tego wszystkiego ma to kto wystawia L4? Ludzie tu zarzucają, że się na nie krzywo patrzy, a ani ja ani moi znajomi nie mieliśmy nigdy problemu przy braniu zwolnienia lekarskiego. Naprawdę frustraci przestańcie kłamać, bo to żałosne.

Hahaha ,dobre.

@KAD

Nie prawda Ciagle plucie sie o wyniki. Zrobisz jakosc to zle bo ilosci nie ma. Zrobisz ilosc to zle bi jakosci nie Ma Potrafia upatrzec ofiare i czepiac sie jej o jednego rejecta przy czym inni dostaja ich znacznie wiecej i jest ok Zostaniesz wezwany do pokoiku za to ze jesz ciastko bo ktos poczul sie niekomfortowo Jestesmy dorosli a traktuja nas jak dzieci i mowia jak mamy zyc. Powinny byc jeszcze telefony do rodzicow i wywiadowki Przyjdziesz minute pozniez z przerwy to juz jest przytyk ze zrobilbys polowe kejsa Praca od 7 do 15.30. musimy odrabiac przerwy gdzie zadna inna firma tego nie robi Roszczeniowi ludzie o kromke chleba by sie pozabijali Nie wspomne juz o klamstwach co do podwyzek premii etc Przygotuj sie na psychiczna meke kiedy bedziesz miec klopoty z certyfikacja rozne akcje feedbaki refreshmenty itp

@KAD

No ba... jeśli piszesz że... Bez spiny co do wyników wydajności, albo że sv są "przemili", to każdy kto tam pracuje wie ,że daleko mijasz się z prawdą albo zwyczajnie kłamiesz. Tylko ciekawe po co? Jedyne co ich teraz interesuje to jest zwiększenie wydajności ludzi za wszelką cenę. A czepiają się o wszystko nawet o to o co oficjalnie nie mogą...

Fafek
@KAD

Jsk czytam to nie wierze ,najgorsza z wszystkich Firm jaka widziałem...Nie powiem są dodatki, ale niestety obiad też opodatkowany i tak dalej ,chyba zw dobrze (usunięte przez administratora) liżesz i dlatego tak się cieszysz ,lub się wieszasz ba szyjach tym cudownym ludziom którzy byli katowani w innych zakładach lub w szkołach a teraz się wyzywają psychicznie i donoszą do biura szkoda czasu I nerwów I życia.

Poczytaj
@Jojek

Dokładnie, jeszcze trzeba wspomnieć, że tzw "support" czyli Kliniczny CAD Designer, który sprawdza Twoje kejsy i zajmuje się problemami klinicznymi, może nadużywać władzy i stosować (usunięte przez administratora)- zostałem pomówiony o nie wystarczające zaangażowanie w szkolenie, na temat, który jest walkowany w kółko i miałem zrobić prezentacje i poprowadzić szkolenie "za karę" - Super Visor na moje obiekcje, że to paranoja, bo po prostu ten Support się uwziął na mnie powiedział "że nic nie może z tym zrobić, bo ma prawo mi zlecić takie zadanie" - upokarzające? Bardzo. Jaka władzę ma SV w tej firmie? Właściwie żadną, bo zwykły Kliniczny CAD Designer, który po prostu sprawdza kejsy ma większą władze od niego i może (usunięte przez administratora)ludzi bez problemu. TA FIRMA JEST NIENORMALNA

@Fafek

Dodatki?(usunięte przez administratora) Smiechu warte

@Poczytaj

Racja sam bylem ofiara (usunięte przez administratora) Musialem robic folder case mialem shadowingi feedbaki. Kiedy owa akcja zakonczyla sie mialem tydzien spokoju. Ktoregos dnia dostalem 3 rejecty i zostalem wezwany do pokoju. Zpapytali co sie ze mna dzieje wypomnieli mi te rejecty i tickety ktore zakladalem mimo ze tickety zakladamy po to aby uzyskac pomoc supportu. To byl moj najgorszy dzien. Przez to wszystko ucieklem na tydzien na l4 Dodam tylko iz to jest zaplezne od sv. Znam osobe ktora takich akcji nie ma. W kazdym mac razie nasz sv i support to koszmar. Ciagle nekanie czepianie sie ponizanie branoe na dywanik za byle glupote.

Cad

Bzdury.

@Cad

Bzdura to jestes ty

Omg
@Fafek

W każdej firmie obiad będzie opodatkowany, bo to jest Twój przychód ! A od przychodu płaci się podatek, matko co ciemnota

Align to pomyłka

Heh
@Align to pomyłka

To prawda, a później drążysz kadry o wyjaśnienia i najpierw zaprzeczają błędowi, a później "a faktycznie masz rację, w następnym miesiącu otrzymasz zwrot brakujących pieniędzy" a póki co musisz żyć z pensją, w której brakuje kilka banknotów...

e3w

matko, przeczytaj drugi raz co napisałeś, bo tu nie ma ani ładu ani składu (już nie wspomnę o interpunkcji). Nic dziwnego, że zwolnili człowieka, który ma problem skonstruować proste zdanie.

M B

Brawoooo Janusz SLA

Brak logiki

Owa firemka jest nielogiczna Sila wysylacie ludzi na zdalne a teraz kazecie wracac. Bedzie straszny tlok na florze i nizsze wyniki tym spowodowane Na koniec bedzie plucie sie o to ze pracownicy nie wyrabiala normy Robice zbedne spotkania w ciagu dnia refreshmenty kpi i inne pitu pitu za co nie mozna wpisac downtime. To jest wyzysk w nowoczesnym wydaniu i ciagle zastraszanie

Bean

Z tą wyprowadzką jak skazańca i śmiecia to prawda.Doświadczyłem tego na własnej skórze.Człowiek jest zerem mimo starań.Więc jak się szanujesz to tutaj nie ma miejsca dla Ciebie.Zdecydowanie odradzam pracę w firmie zarządzanej przez ludzi bez serca a i myślę ze bez kompetencji.Gdyby nie te korpo ludki to na pewno firma wygladalaby zupelnie inaczej(na plus).

@Bean

To prawda Pisalem tez o osobnikach ktore trzeba wymienic ale admin tego nie opublikowal Usiniete przes administratora

Aligntech

A jak tam teraz na utrzymaniu ruchu ? Ja na szczęście zdążyłem się sam zwolnić ;D

jojelc

Wymień jedną firmę, która daje takie podwyżki.

@jojelc

Znam sporo i to sa budzetowki w duzej ilosci. Podwyzka rzedu 10 proc to NORMA niezaleznie od wynikow Wynikami czy zaslugami jedynie mozesz poprawic swoja sytuacje Tyle w temacie

LI
@Rebe

No dobra ale konkrety, gdzie tyle dają

Employee

To się zwolnij, skoro jest aż tak źle i (usunięte przez administratora). Ile można narzekać? sam się tu zatrudniłeś - a zapomniałem, pewnie Cię (usunięte przez administratora) i nakłamali, a Ty biedaku umowę podpisałeś na inne kwoty, niż aktualnie otrzymujesz - mam rację? I wszystko jest przeciw Tobie, nie możesz zmienić pracy bo... to, to, to, tamto - popatrz, wszystko niezależne od Ciebie. Ofiara

@Employee

"Zamknij japę", tak jak "Zamknij mordę", to jednak trochę niegrzeczne jest. Aż dziwne że administrator tego nie wymoderował. Ale nie wypada się tak zwracać do współpracowników nawet kierownikowi jak się zdenerwuje.

Jojek srojek
@Employee

Przecież dla nich dostanie pracy to szczyt możliwości. Myślisz, że podejmą jakiekolwiek ryzyko żeby polepszyć swój stan i poszukać innej? Oni są sfrustrowani, bo na nic innego niż Align ich nie stać i się boją, bo wiedzą, że sobie nie poradzą gdzie indziej. Jedyne co mogą to przelać frustrację w komentarzach na GoWork. To są smutni nieudacznicy

@Employee

No wlasnie (usunięte przez administratora) hr owcu Taka prawda ze tu niejedna osobe oklamali Ciebie to chyba nie skoro do kazdej negatywnej opinii o formie sie czepiasz Ta firma znaczy jedynie zrodlo dochodu dla mnke Taki madry to sam zwolnij sie i idz na bezrobicie bencwale

@Jojek srojek

A Ty w szczegolnosci Tylko okupujesz afab i wyjadasz jedzenie a biedny cad wkurzacsie ze wszystko jest wyjedzine

Jojek srojek
@Rebe

Ja już dawno zmieniłem pracę. Przecież nie będę robił za marne 4k na produkcji...

jojek
@jojelc

ja wymienie BD, TJX, nawet Lidl, Wodociagi wroclawskie, PGE, tauron tyle wystarczy niedowiarki Nie rozumiem dlaczego ich tak bronicie. Moze z wiekszego dna wspielisnie sie na mniejsze dno?

jojek
@Jojek srojek

Mowisz o sobie? skoro tu piszesz to oznacza ze i tu pracujesz Jak tu nawet gora nie umie czytac ze zrozumieniem xd. Prosty pracownik okazuje sie madrzejszy i widzi jakie sa tu mokradla a pracodawca nie (usunięte przez administratora)

@Rebe

Admin (usunięte przez administratora) czemu cenzurujesz tekst

Meryk

(usunięte przez administratora) zakład pracy a wraz znimi ludzie dookoła ..nikomu nie proponuję bo nerwy człowieka zżerają, nacisk na normy a kierownicy (usunięte przez administratora) wiedzą..a Ci hieny Z Piego Pola (usunięte przez administratora) które myślą że błyszczą jak gwiazda na niebie ...feeee zakład .

Mery

Dlaczego pracodawca który dopiero zaistniał na rynku polskim i wrocławskim... ale ma plany w perspektywie być bardzo dużym pracodawcą na polskim i wrocławskim rynku pracy ma tak złą opinię i skutecxniepracuje na coraz gorszą... I pytanie podchwytliwe... dlaczego niektórzy pracodawcy mają właśnie taką złą opinię a niektórzy mają calkiem dobrą? Skąd to się bierze...? W sumie to pytanie retoryczne bo i tak wszyscy wiemy...

Mercedes chłopie :)

@Mery

Tez mnie zastanawia to Normalny czlowiek pracowalby nad soba a ten pracodawca chocby dziczki Pluja wyzywaja sam robi z siebie posmiewisko ale on tego nie rozumie bo jest (usunięte przez administratora) Nawet nie zrozumie jezeli wywioza go na (usunięte przez administratora) z Rynku polskiego

bla bla bla
@jojek

do tego mozesz dodac collins, GKN...jest duzo firm ktore daly wiecej niz (usunięte przez administratora)- wystarczy sie zainteresowac a bedziesz wiedzial....

jojelc
@jojek

I te wszystkie firmy dały w zeszłym roku dwie podwyżki po 15%? Ciekawe.

@jojelc

Colins aerospace nie dal tyle Pracuje tam Caly czas szukaja pracownikow i nie moga znalezc Kolega aplikowal i nie odzywaja sie do niego

Milosz
@jojelc

Jakie 15% ja dostałem 40 % wie ej na start :)

Ponti
@Mery

Wycieka mnóstwo negatywnych informacji, sama słyszałam od koleżanki która tam pracuje że w grudniu powiedzieli ludzią ze ucinają premie ale nie bedzie zwolnien a dwa tygodnie pózniej zwolnili 40 osób. Łapankę jak w 1943 podobno robili, nie zegnaj sie, pakuj w pudełko itp

Biurowiec
@Ponti

Praca moze nie najgorsza ale pieniadze marne. Nawet nie da sie porownac z zarobkami w lidlu Dodatkowo kazdy sie ciebie czepia i traktuje jak psa . Duzo dziwakow. Kiedy nie przychodze do biura jest strasznie duszno. Jak mamy niby nie dostawlac komplejnow rejectow i wyrabiac norme skoro z biura robicue saune? Raz juz byl przypadek jak jedna osobe zabrala karetka na sygnale. Chcecie wiecej? Czy bardziel licza sie dla was kejsy i tabelki? A moze sami chcecie wyjechac nogami do przodu?

Jol

Startuje na stanowisko CAD DESIGNER. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak wyglądają zarobki, sama praca w sobie i rozmowa rekrutacyjna ?

Poczytaj
@Jol

Poczytaj forum, tutaj jest masa komentarzy o zarobkach jak na kasie w biedronce, wycofywaniu należnych premii usprawiedliwiając się, że "takie mamy czasy", brak stabilnego zatrudnienia, bo zwalniają z dnia na dzień za nic, presją wyników, która jest nierealna i nie pokrywa się z pensją - poczytaj, tutaj naprawdę ludzie piszą prawdę i nie bądź naiwny, że "może nie będzie tak źle" - będzie źle, a masa psychiatrów i terapeutów nie bez powodu zna te firmę :)

@Jol

Zarobki bez szalu prawie wszedzie we wroclawiu placa wiecej nawet w lidlu Praca trwa od godz 7.00 do 15.30. bez sensu jest to siedzenie dluzej ale nic nie poradze ze pracodapwca jest roszczeniowy. Totalna strata czasu. Czlowiek zamiast byc max o 16 w domu to jest o 17.00. Na rozmowie jest test angielskiego logicznego myalenia i wiedzy o stomatologii. Wszystko po angielsku Pozniej na komputerze trzeba ulozyc kostke Na koniec jest rozmowa wlasciwa Ogloszenie wyniku po tygodniu Tyle

Jak wyglądają podwyżki na Afabia dla operatorów oraz specjalistów? Na jaki procent można liczyć?

Wanda

Ja się chyba wyłamię, bo nie szukam pracy na produkcji. Interesuje mnie też płatny 6-miesięczny staż w dziale HR. Jaka jest pensja stażysty? Pewnie, że chcę rozwijać kompetencje w zakresie HR Operations oraz HR Business Partner, ale żyć też za coś muszę :3

...
@Wanda

tutaj pensja na hr wynosi nieco więcej jak najniższa krajowa, więc odpowiedz sobie sam ile dostałbyś na stażu ;)

Jago

Kto mi powie o jaka chodzilo dziewczynę co robila cos z meksykaniniem na szczęście sie zwolnilem ale jestem ciekawy czy robili cos w pracy jakis romans

V

A co książkę piszesz?

Tacos
@Jago

Będzie mieć z nim dziecko

Tchórzofredka
@Jago

To jeśli piszesz, że na szczęście sam się zwolniłeś to po jakiego grzyba się interesujesz. Zajmij się szukaniem innej pracy i tam poszukaj tematów do sensacji i plotek. Bo moim zdaniem wciąż tutaj pracujesz.

Jago
@V

A no pisze biografie na temat align

Whow
@Jago

Niczego nie było. To jest płota. Czepili się biednej dziewczyny. Wymyślają bo zazdroszczą jej awansu. Na który sobie zasłużyła. Bardzo sympatyczna miła i zaradna kobieta. Tak samo jest plotka o jej nagannie. Nic takiego nigdy nie dostała. A nawet wręcz przeciwnie idą na jej temat same pochwały. Dobrze że są takie osoby jak SSV Grzesiek. Które widzą potencjał w takich osobach. I że trafnie wybiera osoby do awansu. Cieszę się że jestem na zmianie C. Są tutaj naprawdę świetni ludzie. Począwszy od SSV, SV, GL, aż po samych operatorów. No i Ur to świetna ekipa. Pracuje grubo ponad pół roku. I wiem że to jest właśnie miejsce idealne dla mnie. Pozdrawiam najlepszą ekipę. Zmianę C

Jojek 2
@Tchórzofredka

Jest ciekawy co slychac w owym bagnie Chce wiedziec czy align rozpadlo sie czy dalej stoi i jakie cyrki sie tam dzieja

Jojek 190
@Whow

Tak się nie ciesz lizusie, bo twój G tylko do końca kwietnia. Zresztą jeszcze K.O. przed nim kończy karierę. Bo już w przyszłym miesiącu pracujemy bez niego. Ale kto by się tym przejmował. Na przykładzie zmiany a i b widać że można produkować bez zarządzających.

Miła
@Whow

No oczywiście bardzo miła i sympatyczna dziewczyna. Polowa z was sie jej pewnie boi. Każdy widział co ona wyprawiała w pracy. To darcie sie jej i ten wyraz twarzy. Odzwywki itd. Co do tej ploty to może i prawda, że nic nie było dla was, bo ja dużo wiem o niej. Co to jej awansu to niech sobie ma. Coś tam jednak potrafi na tej polerce. Ale że biedna dziewczyna? Biedna to będzie wasza zmiana jak od poniedziałku do was wraca. I całe szczęście.

Jojek 191
@Jojek 190

Że (usunięte przez administratora). zwalniają to już wszyscy wiedzą. Ale że jeszcze za (usunięte przez administratora). się biorą. W sumie się nie dziwię. Bo do zarządzania to się oni nie nadaja.

Introligator
@Whow

Margines społeczny któremu bliże do ośrodka penitencjarnego a niżeli do koegzystencji w zdrowym społeczeństwie. Awansując dostała ciche przyzwolenie na ów zachowania.

Jojek 10

Sam jesteś przegrywem biurowy nierobie. Całe tabuny dorosłych gimbusów na naszej kantynie. Dowem sie kto jest Jojek i poczekam na niego przed firma i porozmawiamy sobie....

Jojek prawdziwy

Czekam z patykiem w dloni xd

Zmiana B
@Whow

Czegoś Ty (usunięte przez administratora) się naćpałes laska sama chwaliła się jak puka się z Meksykancami a ty ku...a ja bronisz. Do tego jest tak kilka innych takich pustaków o podobnym usposobieniu.

@Jojek 10

Dlaczego nie przyszedles? Wczoraj godzine czekalem na Cb xd

JOJEK
@Jojek 10

Czekam jutro przy Open Space beach bar o 15.20

Chcialabym zasięgnąć opini na temat (usunięte przez administratora)będzie teraz pracował w mojej firmie chciałabym się dowiedzieć jakim jest przełożonym?

:p
@Nowy

Usunięty. specyficzne nazwisko, nie pracowałem z nim ale dużo o nim komentarzach jest. praktycznie w każdym się wyświetla. dość popularna osobowość

Wanda

Tu raczej osoby z produkcji się wypowiadają... A czy jest ktoś z biura, kto mi naświetli wysokość "stażowego" na półrocznym stażu w HR? Nie wszyscy mieszkają z rodzicami, a utrzymać się samodzielnie we Wrocku, wiadomo...

RODOWITA
@Wanda

To wróć do siebie na wieś, bo tłoczno w tym Wrocławiu się robi. Mliko, pyry i jaja bedo swoje.

@Wanda

Tu nie ma czegos tskiego Z tej pensji nie da sie utrzymac. Trzeba dorabiac w innej pracy

sso
@Wanda

nie polecam biura, a raczej rekrutacji tam, szkoda czasu. bardzo nieprofesjonalne podejscie juz na samym poczatku.

Jojek Marek

Jojek-Marek został zdemaskowany

@Jojek Marek

Juz duzo razy xd Lepiej idzcie spac xd

Zostaw merytoryczną opinię o Align Technology Poland Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Align Technology Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Align Technology Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 540.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Align Technology Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 367, z czego 70 to opinie pozytywne, 187 to opinie negatywne, a 110 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Align Technology Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Align Technology Poland Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Align Technology Poland Sp. z o.o.