Christiana Dąbrowscy Sp.j.

Adres: Potażowa 41A, 02-400 Opoczno

NIP: 7681801459 KRS: 0000330480

Christiana Dąbrowscy Sp.j.

Opinie o Christiana Dąbrowscy Sp.j.

Filtruj opinie po kryteriach:

Pan gąbka
Nazwa działu: Handlowy
 Opinia

Zwykłe dziadostwo i za przeproszeniem prostactwo nie chcą dawać umów o pracę a w firmie panuje jeden wielki chaos,Samochody są w oplakanym stanie nie nadającym sie do wyjazdów na takie trasy czyli okolo 2000km na tydzień pracowałem tam prawie pół roku i OSTRZEGAM wszystkich młodych i tych starszych również nie dajcie się w konia z pieniędzmi robić i bez umowy nawet nie jedźcie w 1 trase. PS Dabrowski to gbur który nie umie rozmawiać z ludźmi...

Tak16Nie
 Opinia

Nie polecam tej firmy dużo obiecują i na tym tylko się kończy samochody nadają się tylko na złom nie radzę tam pracować

Tak5Nie
@Były pracownik 03.01.2019 21:19

Czy mógłbyś powiedzieć, jakich konkretnie ustaleń - w Twoim przekonaniu - firma Christiana Dąbrowscy nie dotrzymała? Czy masz na myśli zupełnie inne warunki zatrudnienia w rzeczywistości, niż te przekazane Ci w trakcie rozmowy rekrutacyjnej? Zachęcam, byś opisał tu więcej szczegółów. Można już do pierwszych dni pracy liczyć na stabilne zatrudnienie i korzystne wynagrodzenie?

Opinia

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz istotniejszą rolę. A jak to wygląda w Christiana Dąbrowscy Sp.j.? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Tymon
 Opinia

Rotacja to nic dziwnego. Ludzie zmieniają firmy z różnych powodów.

TakNie1
anonymous
 Opinia

Do firmy gdzie jest dobrze i dobre zarobki ciężko się dostać. Dlaczego więc cały czas szukają handlowców ? To proste. Warunki pracy i płacy są fatalne. Złóż CV i zostaniesz przyjęty. Na 100% za jakiś czas zwolnisz się sam!

Były kurier
 Opinia

Nie polecam nikomu. Praca w terenie jest ok. Ale reszta do bani. Z każdego robią złodzieja . Zwłaszcza Pani E.

manolo
 Opinia

Czemu szukają ciągle handlowców

Opinia

@Danielos terminowość wypłat to bardzo ważny aspekt przy wyborze pracodawcy. Uważasz, że liczba Waszych obowiązków jest adekwatna do pracy. Czy w takim razie polecasz pracę w firmie Christiana Dąbrowscy Sp.j. innym użytkownikom na forum?

Opinia

Czy ktoś z pracowników chciałby wypowiedzieć się na forum o Christiana Dąbrowscy Sp.j. w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

Danielos
 Opinia

Praca nie jest zła. Narobić się trzeba ale za to kasa całkiem całkiem a najlepsze ze wypłaty zawsze w terminie a nawet przed

Nick
 Opinia

W przeciągu roku wymienili lub odeszło około 10 handlowców , więc o czym to świadczy!?

Tak19Nie
 Opinia

Dawno nie było nowych wpisów na temat firmy Christiana Dąbrowscy Sp.j.. Możecie powiedzieć jak obecnie wygląda sytuacja w firmie? Czy coś uległo zmianie w ciągu ostatniego roku? Co powinny wiedzieć osoby, które właśnie poszukują nowego miejsca zatrudnienia?

Opinia

@Były pracownik, dlaczego nie polecasz? Może powiesz też o pozytywnych aspektach, które znalazłeś pracując w firmie?

Opinia

(usunięte przez administratora) Nie polecam ich. Omijać szerokim łukiem.

Tak10Nie
 Opinia

@Hoser, a co więcej powiesz na temat pracy w Christiana Dąbrowscy Sp.j.?

Hoser

Praca bardzo satysfakcjonująca. Zarobki jedne z lepszych w okolicy. Polecam

Tak11Nie
 Opinia

A jak z życiem po pracy? Organizowane są jakieś imprezy firmowe dla pracowników? ;)

pp
 Opinia

Czesc Ala. Tez tam pracowałem...

Makowiec
 Opinia

Jakich zarobków można się spodziewać na stanowisku Przedstawiciela Handlowego (podstawa i ewentualne dodatki uśrednione)? Jakie narzędzia oferuje firma?

Tak25Nie
Mariusz
 Opinia

Przyszedłem do firmy bez doświadczenia w branży. A po kilku miesiącach czułem się już swobodnie. Ciężko się pracuje ale można zarobić.

Tak9Nie
Ala
 Opinia

Pracuje w tej firmie od kilku lat, na produkcji. Przyzwyczaiłem się jest OK. Pensja co do grosza.

ZDZIWIONY
 Opinia

dzięki, a możesz powiedzieć na jakim stanowisku tam pracowałeś?

tomi
 Opinia

Nie polecam tu pracowac .

Tak6Nie
aneczka
 Opinia

zawsze wszystko zely kto na co sie nastawia i jak dobrze chce zarabiac - wiecie mnie najbardziej interesuje to czego stutja sie mozna psodziewac po pracy mianowicie czy istnieje szansa na dostanie sie do pracy bez znajomosci i co wiecej bez dosswiadczenia . mam andzieje ze dobre zarobki oferuja tutaj

Helo
 Opinia

A ja powiem Wam prawdę: pracuję tam kilka lat , napracować się trzeba, ale co m-c jest kasa której nie zarobi się u nas w okolicy, umowę o pracę też dają i robota na miejscu.

Tak9Nie

a jak płacą tam wogóle?

kic
@anonim 06.02.2014 11:43

Z kasą może być. Chciałoby się więcej ale zawsze w terminie

Anon
 Opinia

Dlaczego nie polecacie? a jak z zarobkami w tej firmie?

Łukasz
 Opinia

Trzeba się bardzo napracować !!!

Tak18Nie

Zostaw opinię o Christiana Dąbrowscy Sp.j. - Opoczno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Christiana Dąbrowscy Sp.j.