counter
2 91 52 5 1
Pracus

Witam pracowałem w firmie 3miesiace to (usunięte przez administratora) w celu przyznania jak najmniejszego wynagrodzenia za każdym razem NIBY brakowało towaru na samochodzie co było nie możliwe . DIeki temu obcinali wypłaty do minimum dotyczyło to mnie jak i innych kierowców .. trasy po 2000km autami które są przeładowane i nadają sie tylko na złom .stanowczo nie polecam w momencie rozstania zostałem straszony synkami właścicieli którzy są prawnikami kiedy chciałem uzyskać prawidłowa wypłatę

Nie polecam tej firmy dużo obiecują i na tym tylko się kończy samochody nadają się tylko na złom nie radzę tam pracować

Ludek

Może przesadzacie z tymi oskarżeniami? Idealnych firm nie znajdzie się nigdzie.

mm

jest ok

Don Nowy wpis

Nie polecam, na każdym kroku problemy, zawsze znajdą pretekst aby nie zapłacić całości wynagrodzenia

anonim Nowy wpis
Klient

Lukasz Nowy wpis
Kandydat

Napiszesz cos wiecej na ten temat?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Christiana Dąbrowscy Sp.j.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Paulina
@Były pracownik

Czy mógłbyś powiedzieć, jakich konkretnie ustaleń - w Twoim przekonaniu - firma Christiana Dąbrowscy nie dotrzymała? Czy masz na myśli zupełnie inne warunki zatrudnienia w rzeczywistości, niż te przekazane Ci w trakcie rozmowy rekrutacyjnej? Zachęcam, byś opisał tu więcej szczegółów. Można już do pierwszych dni pracy liczyć na stabilne zatrudnienie i korzystne wynagrodzenie?

@Paulina

Pani Paulino fajna z pani babka niech pani nie czaruje bo dobrze pani wie jak jest, wypłaty pod stołem, bez umów albo na 1/2 etatu i po 300h pracy...bez urlopów.A z tego co wiem to chyba pani też się zwolniła ????

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ludek

Może przesadzacie z tymi oskarżeniami? Idealnych firm nie znajdzie się nigdzie.

Hos
@Ludek

Nie, nie przesadzamy :)

@Ludek

Dlaczego się nie znajdzie...? Myślę że warto się rozwijać a nie oszukiwanie samego siebie że jest ok a nie jest i ośmieszanie ludzi..Duże obietnice i zero rozwoju handlowego w tej firmie tylko wyzysk

Kamil
@Były pracownik

Czy to są powody dla których zdecydowałeś/aś się zrezygnować z tej pracy? W jaki sposób i przez kogo pracownicy są ośmieszani? O jakim wyzysku mówisz? Dzięki za odpowiedź.

@Kamil

Żebyś słyszał jak szanowna p. ELŻBIETA ZWRACA SIĘ DO PRACOWNIKÓW TO BYŚ CHŁOPIE W NAJGORSZYM WIĘZIENIU NIE USŁYSZAŁ TAKICH OBELG...

Pracus

@Pracus

Chłop ma rację, pracownika każą na początku roku podpisywać kwity że wykorzystali urlop. Kobiety robią po 300kilka godzin, nie dość że w robocie to jeszcze w domach bo inaczej nawet minimalnej nie mają.. (usunięte przez administratora) i wykorzystywanie ludzi w ciężkich czasami sytuacjach rodzinnych.

mm

jest ok

Ilona
@mm

A czy napiszesz coś więcej na ten temat? Chętnie dowiem się co firma zapewnia swoim pracownikom. Czy organizowane są jakieś szkolenia lub można liczyć na benefity i dodatki? Daj proszę znać.

Karolina

Czy to firma rodzinna?

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Christiana Dąbrowscy Sp.j.?

@Pytanie

Nie ma możliwości to firma rodziny (usunięte przez administratora) Bardziej możesz spodziewać się braku wypłaty i wniosku do sądu niż awansu. Omijajcie szerokim łukiem!!!!!!

Użytkownicy czekają na odpowiedź 351 dni.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Christiana Dąbrowscy Sp.j. odbywa się również w języku angielskim?

Zwykli oszusci Siedziba firmy jest przerobiona na killa mieszkan

Ilona
@anonim

Zarzucasz Christiana Dąbrowscy kłamstwo, a to dosyć duży zarzut. Jednocześnie nie podajesz żadnego uzasadnienia. Przed czym konkretnie ostrzegasz? Jakie są Twoje doświadczenia z firmą?

Hoser
@anonim

Siedziba w Skórkowicach?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 453 dni.

Czy w firmie Christiana Dąbrowscy Sp.j. są regularne szkolenia pracownicze?

Nie polecam. Na odchodne nawet się dostanie przysłowiowe g. a nie wypłatę.

Pan gąbka

Zwykłe dziadostwo i za przeproszeniem prostactwo nie chcą dawać umów o pracę a w firmie panuje jeden wielki chaos,Samochody są w oplakanym stanie nie nadającym sie do wyjazdów na takie trasy czyli okolo 2000km na tydzień pracowałem tam prawie pół roku i OSTRZEGAM wszystkich młodych i tych starszych również nie dajcie się w konia z pieniędzmi robić i bez umowy nawet nie jedźcie w 1 trase. PS Dabrowski to gbur który nie umie rozmawiać z ludźmi...

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz istotniejszą rolę. A jak to wygląda w Christiana Dąbrowscy Sp.j.? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Tymon

Rotacja to nic dziwnego. Ludzie zmieniają firmy z różnych powodów.

anonymous

Do firmy gdzie jest dobrze i dobre zarobki ciężko się dostać. Dlaczego więc cały czas szukają handlowców ? To proste. Warunki pracy i płacy są fatalne. Złóż CV i zostaniesz przyjęty. Na 100% za jakiś czas zwolnisz się sam!

Były kurier

Nie polecam nikomu. Praca w terenie jest ok. Ale reszta do bani. Z każdego robią złodzieja . Zwłaszcza Pani E.

manolo

Czemu szukają ciągle handlowców

Paulina

@Danielos terminowość wypłat to bardzo ważny aspekt przy wyborze pracodawcy. Uważasz, że liczba Waszych obowiązków jest adekwatna do pracy. Czy w takim razie polecasz pracę w firmie Christiana Dąbrowscy Sp.j. innym użytkownikom na forum?

Zostaw merytoryczną opinię o Christiana Dąbrowscy Sp.j. - Opoczno

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Christiana Dąbrowscy Sp.j.
2/5 Na podstawie 91 ocen.