Opinie o Christiana Dąbrowscy Sp.j. w Opoczno

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Christiana Dąbrowscy Sp.j., lecz również Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Christiana Dąbrowscy Sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Christiana Dąbrowscy Sp.j. w Opoczno

Nie polecam tej firmy dużo obiecują i na tym tylko się kończy samochody nadają się tylko na złom nie radzę tam pracować

Paulina
@Były pracownik

Czy mógłbyś powiedzieć, jakich konkretnie ustaleń - w Twoim przekonaniu - firma Christiana Dąbrowscy nie dotrzymała? Czy masz na myśli zupełnie inne warunki zatrudnienia w rzeczywistości, niż te przekazane Ci w trakcie rozmowy rekrutacyjnej? Zachęcam, byś opisał tu więcej szczegółów. Można już do pierwszych dni pracy liczyć na stabilne zatrudnienie i korzystne wynagrodzenie?

@Paulina

Pani Paulino fajna z pani babka niech pani nie czaruje bo dobrze pani wie jak jest, wypłaty pod stołem, bez umów albo na 1/2 etatu i po 300h pracy...bez urlopów.A z tego co wiem to chyba pani też się zwolniła ????

Rekrutant może;)
Kandydat
@Były pracownik

Jako przedstawiciel handlowy jakie zarobki i jakie auto?;)

Nienobłagam Nowy wpis
@Rekrutant może;)

Daruj sobie tą firmę jak masz choć grosz szacunku do samego siebie Uwierz mi na słowo szkoda czasu

Dominika Nowy wpis
@Nienobłagam

No czasu to nikt by nie chciał zmarnować. Ale może rozwiniesz to już tak dla pewności?

Nienobłagam Nowy wpis
@Dominika

Pracowałem w tej firmie Zero szacunku do pracownika Pani mama poniża i zupełnie nie szanuje ludzi Samochody wyeksploatowane przeciążone wyruszają w trasę Wynagrodzenie to jakaś żenada obiecują gruszki na wierzbie brak możliwości otrzymania umowy o pracę z faktycznym wynagrodzeniem . Zrozumiałe to jest bo jak przychodzi do zapłaty (usunięte przez administratora) pracowników i wypłacają dużo mniejsze wynagrodzenia niż było ustalane Generalnie a to już inna sprawa na firmie (na produkcji )brud (usunięte przez administratora) śmierdzi stęchlizną a oni to sprzedają .a ludzi jedzą Nie nie polecam (usunięte przez administratora) i tyle a jak chcesz im stanąć na przeciw i walczyć o swoje straszą cię prawnikami zresztą którymi są jej synowie.

Dominika Nowy wpis
@Nienobłagam

Czyli jednym słowem efekt pracy na czarno? :/ No bo czego niby oczekiwać skoro KP nie obowiązuje?

Na jakie wsparcie w Christiana Dąbrowscy Sp.j. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Czy ktoś z pracowników chciałby wypowiedzieć się na forum o Christiana Dąbrowscy Sp.j. w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

Prawnik kanonista
Klient
@Administrator

Właśnie zdecydowaliśmy że będziemy kupować u Jakubczaka. Będziemy uświadamiać księży.

Dominika
@Prawnik kanonista

A z kim konkretnie zdecydowałeś o tym? Wszyscy byli co do tego zgodni? I czemu taka właśnie decyzja, serio myślisz, że to uświadomi księży?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Christiana Dąbrowscy Sp.j.?

logo firmy pracownik działu dostaw Opoczno
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Właściciel Punktu Kurierskiego
Pakersi Kamil Kik
(56 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Christiana Dąbrowscy Sp.j.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Ludek

Może przesadzacie z tymi oskarżeniami? Idealnych firm nie znajdzie się nigdzie.

Hos
@Ludek

Nie, nie przesadzamy :)

@Ludek

Dlaczego się nie znajdzie...? Myślę że warto się rozwijać a nie oszukiwanie samego siebie że jest ok a nie jest i ośmieszanie ludzi..Duże obietnice i zero rozwoju handlowego w tej firmie tylko wyzysk

Kamil
@Były pracownik

Czy to są powody dla których zdecydowałeś/aś się zrezygnować z tej pracy? W jaki sposób i przez kogo pracownicy są ośmieszani? O jakim wyzysku mówisz? Dzięki za odpowiedź.

@Kamil

Żebyś słyszał jak szanowna p. ELŻBIETA ZWRACA SIĘ DO PRACOWNIKÓW TO BYŚ CHŁOPIE W NAJGORSZYM WIĘZIENIU NIE USŁYSZAŁ TAKICH OBELG...

Pracus

Witam pracowałem w firmie 3miesiace to (usunięte przez administratora) w celu przyznania jak najmniejszego wynagrodzenia za każdym razem NIBY brakowało towaru na samochodzie co było nie możliwe . DIeki temu obcinali wypłaty do minimum dotyczyło to mnie jak i innych kierowców .. trasy po 2000km autami które są przeładowane i nadają sie tylko na złom .stanowczo nie polecam w momencie rozstania zostałem straszony synkami właścicieli którzy są prawnikami kiedy chciałem uzyskać prawidłowa wypłatę

@Pracus

Chłop ma rację, pracownika każą na początku roku podpisywać kwity że wykorzystali urlop. Kobiety robią po 300kilka godzin, nie dość że w robocie to jeszcze w domach bo inaczej nawet minimalnej nie mają.. (usunięte przez administratora) i wykorzystywanie ludzi w ciężkich czasami sytuacjach rodzinnych.

mm

jest ok

Ilona
@mm

A czy napiszesz coś więcej na ten temat? Chętnie dowiem się co firma zapewnia swoim pracownikom. Czy organizowane są jakieś szkolenia lub można liczyć na benefity i dodatki? Daj proszę znać.

Karolina

Czy to firma rodzinna?

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Christiana Dąbrowscy Sp.j.?

Zwykli oszusci Siedziba firmy jest przerobiona na killa mieszkan

Ilona
@anonim

Zarzucasz Christiana Dąbrowscy kłamstwo, a to dosyć duży zarzut. Jednocześnie nie podajesz żadnego uzasadnienia. Przed czym konkretnie ostrzegasz? Jakie są Twoje doświadczenia z firmą?

Hoser
@anonim

Siedziba w Skórkowicach?

Nie polecam. Na odchodne nawet się dostanie przysłowiowe g. a nie wypłatę.

Pan gąbka

Zwykłe dziadostwo i za przeproszeniem prostactwo nie chcą dawać umów o pracę a w firmie panuje jeden wielki chaos,Samochody są w oplakanym stanie nie nadającym sie do wyjazdów na takie trasy czyli okolo 2000km na tydzień pracowałem tam prawie pół roku i OSTRZEGAM wszystkich młodych i tych starszych również nie dajcie się w konia z pieniędzmi robić i bez umowy nawet nie jedźcie w 1 trase. PS Dabrowski to gbur który nie umie rozmawiać z ludźmi...

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz istotniejszą rolę. A jak to wygląda w Christiana Dąbrowscy Sp.j.? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Tymon

Rotacja to nic dziwnego. Ludzie zmieniają firmy z różnych powodów.

anonymous

Do firmy gdzie jest dobrze i dobre zarobki ciężko się dostać. Dlaczego więc cały czas szukają handlowców ? To proste. Warunki pracy i płacy są fatalne. Złóż CV i zostaniesz przyjęty. Na 100% za jakiś czas zwolnisz się sam!

Były kurier

Nie polecam nikomu. Praca w terenie jest ok. Ale reszta do bani. Z każdego robią złodzieja . Zwłaszcza Pani E.

manolo

Czemu szukają ciągle handlowców

Paulina

@Danielos terminowość wypłat to bardzo ważny aspekt przy wyborze pracodawcy. Uważasz, że liczba Waszych obowiązków jest adekwatna do pracy. Czy w takim razie polecasz pracę w firmie Christiana Dąbrowscy Sp.j. innym użytkownikom na forum?

Danielos

Praca nie jest zła. Narobić się trzeba ale za to kasa całkiem całkiem a najlepsze ze wypłaty zawsze w terminie a nawet przed

Zostaw merytoryczną opinię o Christiana Dąbrowscy Sp.j. - Opoczno

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Christiana Dąbrowscy Sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Christiana Dąbrowscy Sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Christiana Dąbrowscy Sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Christiana Dąbrowscy Sp.j.?

Liczba opinii klientów firmy Christiana Dąbrowscy Sp.j., to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Christiana Dąbrowscy Sp.j.?

Kandydaci do pracy w Christiana Dąbrowscy Sp.j. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Christiana Dąbrowscy Sp.j.
2/5 Na podstawie 91 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
Christiana Dąbrowscy Sp.j.