Opinie o NOVI FMCG Sp. z o.o. w Pszczyna

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Novi Dystrybucja Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Novi Dystrybucja Sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Novi Dystrybucja Sp. z o.o. sp.k. w Pszczyna

Zarząd Novi FMCG sp. z o. o.

Szanowni Państwo, Działając w imieniu NOVI FMCG sp. z o.o. z siedzibą w Pszczynie, wnosimy o wiarygodne, zgodne z posiadaną wiedzą i przemyślane opinie/wpisy/komentarze dotyczące Naszej działalności oraz Naszych Pracowników. Niezmiennie przykładamy ogromną wagę zarówno do jakości świadczonych przez Nas usług, jak i do dobra Naszych Pracowników. Cenimy sobie także merytoryczne i konstruktywne uwagi, które pozwalają Nam na dalsze doskonalenie Naszej działalności biznesowej. Niemniej nie możemy zgodzić się jednak na umieszczanie w przestrzeni publicznej nieprawdziwych, kłamliwych opinii/wpisów/komentarzy uderzających w dobre imię Spółki oraz szkalujących i naruszających godność Naszych Pracowników. Jednocześnie pragniemy przypomnieć, iż swoboda wypowiedzi nie pozwala na publikowanie informacji nieprawdziwych, a anonimowość autorów tychże opinii/wpisów/komentarzy jest tylko pozorna. Wedle Naszej najlepszej wiedzy, gros negatywnych, umieszczonych na portalu GoWork.pl, opinii dotyczących Spółki jest niezgodna z prawdą i jako takie naruszają one dobre imię Spółki, w tym jej renomę i wiarygodność, jako pracodawcy, poprzez nieprawdziwe pomówienia, dotyczące warunków pracy i płacy w Spółce, jak również szeroko pojętej „atmosfery” pracowniczej panującej w Spółce. Wobec powyższego pragniemy przypomnieć, iż publikowanie nieprawdziwych opinii/wpisów/komentarzy dotyczących Novi FMCG sp. z o.o. i jej Pracowników może wyczerpywać znamiona przestępstwa zniesławienia za pomocą środków masowego komunikowania, które zostało stypizowane w art. 212 § 1 k.k. w zw. z art. 212 § 2 k.k., a nadto treść przedmiotowych opinii/wpisów/komentarzy może stanowić również wykroczenie określone w art. 26 ust. 1 ustawy z dnia 16.04.1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji. Niezależnie od powyższego, publikowanie negatywnych, nieprawdziwych opinii/wpisów/komentarzy stanowi również naruszenie dóbr osobistych – a to dobrego imienia Novi FMCG sp. z o.o. (art. 43 k.c. w zw. z art. 23 i 24 k.c.). Każdy przypadek publikowania nieprawdziwych opinii/wpisów/komentarzy spotka się z podjęciem stosownych kroków prawnych przez Zarząd Spółki. Jednocześnie dziękujemy za wszystkie prawdziwe uwagi kierowane pod adresem Spółki, które niewątpliwie pozwolą Nam na dalszy rozwój, a tym samym satysfakcjonującą współpracę zarówno z Naszymi kontrahentami, jak i Pracownikami. Z poważaniem, Zbigniew Noga Prezes Zarządu

czekoladka
@Zarząd Novi FMCG sp. z o. o.

UWAGA !!!! WSZYSTKIE KOMENTARZE są NOTORYCZNIE USUWANE, bo PRAWDA W OCZY KOLE !!!! ZDECYDOWANIE NIE POLECAM NIKOMU ZABAWY W TYM CZYMŚ !!!!

Zarząd Novi FMCG sp. z o. o.

czekoladka Nowy wpis
@Zarząd Novi FMCG sp. z o. o.

Andzia Nowy wpis

Hejka. Tak dla pewności to pracownik biurowy od samego początku ma już umowę o pracę na czas określony czy może występują jakieś okresy próbne? Kiedyś w ofercie był tylko ten pierwszy wariant wpisany ale bez szczegółów

Kiedyś gdy dodawana była oferta dla pracownika biurowego to w teorii nie trzeba było mieć żadnego wcześniejszego doświadczenia a przynajmniej nie pisano o nim wprost. do zakresu obowiązków wchodziło zarzadzanie flotą czy też praca z dokumentami. Do dziś tak jest i czy zatrudnienie na tym stanowisku będzie możliwe?

Witam ile minimalnego doświadczenia w zawodzie teraz potrzeba aby moc kandydować na KAMa? Bezpośrednio z dawniejszej oferty nie jestem w stanie tego wywnioskować, bo tego nie uszczegółowiono. Podobnie było z zarobkami. nie kojarzycie może chociaż widełek?

Rozmowę kwalifikacyjną w Novi Dystrybucja Sp. z o.o. sp.k. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko SZWACZKA PRZEMYSŁOWA (MOŻLIWOŚĆ PRZYUCZENIA)?

Napisano jakiś czas temu, że dział handlowy został odświeżony i pracują w nim nowe osoby. przy tych opisach od osób, które dawniej miały styczność z Pracodawca ciekawa jestem zdania osób całkiem nowych. Czy cokolwiek wobec tych poprzednich opinii mogło się zmienić?

BA

Potrzeba przedstawicieli i non stop są ogłoszenia.Zatrudniaja coś tam,ale widać na dłużej nie da się utrzymać z powodu dużych wypłat i niesamowitej atmosfery,która panuje.Pracujace osoby szukają nowych wyzwań gdzieś indziej i to tylko kwestia czasu. Życzymy im prędkiego znalezienia swojego miejsca i opcji rozwoju w dobrym kierunku.

@BA

Czyli jak tu się w praktyce finansowo wychodzi? piszecie, że osoby zatrudnione szukają nowych wyzwań. Czy z tego wynika, że praca tutaj jest po prostu stateczna?

Tak dla pełnej jasności, to na których stanowiskach można było zatrudniać się zdalnie? Jakiś czas temu ktoś zadał pytanie o te formę zatrudnienia, jeszcze nikt nie udzielił definitywnej odpowiedzi ale i tak zastanawiam się nad organizacja pracy w tym zakresie. jakie są zespoły?

Wiecie, czy Novi Dystrybucja Sp. z o.o. sp.k. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Widzę, że ostatnio ludzie interesują się praca i zadają pytania, ciekawe jednak czemu odpowiedzi brak? padło także zapytanie o reakcje na zgłaszane problemy, tez bez odzewu. To jakiekolwiek występują czy właśnie jednak nie? czy w biurze przy Batorego zatrudniane są może osoby bez doświadczenia? nie mam go a wstępnie za pracą się rozglądam

lud miła

Nie ma odpowiedzi, bo nic ciekawego się tam nie dzieje prócz zwolnienia się w ostatnim czasie jednej z ,,kierowniczek” po kilku latach zabawy - wszędzie dobrze… pani L otworzyła oczy (lepiej późno niż wcale) i poleciała za ,,dalszym rozwojem” do nowego miejsca pracy haha. Nie wiadomo o co chodzi to chodzi o… no właśnie haha. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM na zbyt wysokie zarobki i atmosferę,która jest najlepsza z najlepszych :) Przyjęci zostali również w nieodległym czasie nowi przedstawiciele handlowi. Ciekawe ile czasu będę się bawic haha. I tak w kółko non stop. Rotacja to drugie imię haha

Robert

Jestem w trakcie rekrutacji i odbieram firmę bardzo pozytywnie. Nie widzicie między innymi rekrutacji na PH, ponieważ firma korzysta z usług firm zewnetrznych które się w tym obracają. Dostarczają firmie już wstępnie wyselekcjonowanych kandydatów. Zaletą jest fakt, że firma nie jest silnie rozbudowana i nie ma tu problemu kto podejmuje decyzje. Jeżeli wiesz, że robisz to co do Ciebie nalezy to nie ma co narzekać tylko dbać o to co firma oferuje i odpowiednio pielęgnować.

Marysia
@Robert

Na jakie stanowisko jesteś rekrutowany? Tak wiemy,że jedna agencja zajmuje się rekrutacjami.To jest zaletą,że firma jest nie rozbudowana,nikt jej nie kojarzy? Kto podejmuje decyzje?

Robert
@Marysia

Na stanowisko przedstawiciel handlowy. Firma znana. Dystrybutor slodyczy marki premium do różnych sieci oraz liczących się na rynku sklepów detalicznych. Decyzję podejmuje w pierwszym kroku Pan kierownik, następnie Pan dyrektor.

Dusia

Tu bezpośrednio w biurze cos jeszcze się robi? nie wiem jak do końca rozumieć te poprzednie komentarze, pojawiały się tez zapytania o pracę handlowców ale ludzie cos nie odpisywali, dlaczego? kiedy ostatnio szukali kogoś do siebie? Skąd wziąć aktualne oferty? mam jedna do biura ale sprzed paru lat

kinder
@Dusia

Sama sobie odpowiedz na to pytanie odnośnie pracy w biurze doskonale znasz ja haha. Jest podana informacja na temat pracy handlowców czytaj uważnie. W ostatnim czasie próbowali znaleźć kogoś do ,,marketingu”,ale nie udało się ze względu na niskie wynagrodzenie. To jest Polska a nie Chiny haha

Bogusia
@kinder

A masz to ogłoszenie do tego marketingu? Nie ze chce od razu aplikować ale ciekawi mnie praca. Piszesz o niskiej kasie, masz na myśli przy tym po prostu minimalna? A za jaki zakres obowiązków? co się robi?

Aleksandra

Przedstawiciele będą potrzebni? Kiedyś w internecie mignęła mi oferta od nich, tu tez ktoś już się jakiś czas temu interesował pracą. pojawiają się przy tym różne opinie… opiszecie mi sytuacje handlowców? Jakie targety? I co planowane macie teraz na kolejny już rok?

Z ponad rok temu powstał taki watek odnoszący się do benefitów, lecz do dnia dzisiejszego nie zostały one do końca sprecyzowane. Czy jest ktoś na bieżąco z tegoroczną ofertą i mógłby ją przybliżyć? Jak teraz praca handlowca wygląda? jakie dodatki się otrzymuje i jakie są perspektywy finansowe od kolejnego roku? będzie w ogóle wtedy ktoś potrzebny?

Podbijam - jestem zainteresowany - podczas rekrutacji nikomu nie potrafił odpowiedzieć chociażby na pytanie dotyczące multisport

sumienie

Nie ma odpowiedzi, bo nic ciekawego się nie dzieje prócz zwolnienia się w ostatnim czasie jednej z ,,kierowniczek” po kilku latach zabawy - wszędzie dobrze… pani L. otworzyła oczy (lepiej późno niż wcale) i poleciała za ,,dalszym rozwojem” do nowego miejsca pracy. Nie ma żadnych dodatków w postaci multisport - co najwyżej przepyszna herbata vitax, która jest najlepsza z najlepszych jak i ,,rodzinną” atmosferę panującą :) ZDECYDOWANIE NIE POLECAM na zbyt wysokie zarobki oraz szerokie możliwości rozwoju :)

Kiedyś cos pisali o ciągłej rotacji PH, ja jakoś jak teraz patrzę po Internecie nie widzę ofert. czy to znaczy ze cos ustalo w tym zakresie? Chyba ze gdzieś indziej są dodawane? mam tez oferty dla biurowych ale maja po kilka lat.

Cześć, z czego wynika to, że nikt nie odpowiada na pytania? Ile osób tu docelowo robi? jak tak patrzę po ostatnich opiniach to jest sporo zapytań od osób zainteresowanych. Ktoś pytał o reakcję związaną z występującymi problemami. Pytanko tylko, jakich w zasadzie można teraz się spodziewać? Jakie są najczęstsze?

Czy w Novi Dystrybucja Sp. z o.o. sp.k. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Joasia

Widzę, że wygasła ta oferta pracy na stronie urzędu na szwaczkę przemysłową. A trzy wakaty były to może jednak jeszcze znajdzie się miejsce? Chciałabym też wiedzieć, czy nadal obowiązuje umowa na okres próbny, jak długo trzeba czekać na jakąś dłuższą formę zatrudnienia aktualnie, jakaś pani mogłaby mi napisać? Dziękuję ogromnie.

Kora

a jest tu ktoś kto aplikował mimo wszystko do tej „piaskownicy” jak ktoś to ujął w ostatniej opinii miałby inne zdanie? Widziałam opinie o tym, że jest coraz więcej wakatów, z jakich przyczyn? chodziło o te wspomniane odejścia czy po prostu tworzone są miejsca pracy? czy firma mimo wszystko się rozwija?

Czy w Novi Dystrybucja Sp. z o.o. sp.k. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Novi FMCG sp. z o. o.

Działając w imieniu NOVI FMCG sp. z o.o. z siedzibą w Pszczynie, w związku z pojawiającymi się na portalu GoWork.pl, na przestrzeni ostatniego roku, negatywnymi opiniami/wpisami dotyczącymi Novi FMCG sp. z o.o. i jej Pracowników, które to opinie/wpisy, wedle Naszej najlepszej wiedzy, są niezgodne z prawdą i jako takie naruszają dobre imię Spółki, w tym jej renomę i wiarygodność, jako pracodawcy, poprzez nieprawdziwe pomówienia, dotyczące warunków pracy i płacy w Spółce, jak również szeroko pojętej „atmosfery” pracowniczej panującej w Spółce oświadczamy, co następuje. Wedle Naszej oceny wszystkie negatywne opinie/wpisy pojawiające się na portalu GoWork.pl stanowią jaskrawe, będące w istocie pomówieniem, nadużycie swobody wypowiedzi. Wskazujemy, iż zgodnie z § 4 ust. 3 Regulaminu świadczenia usług drogą elektroniczną w ramach serwisu należącego do GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o. o., zamieszczonym na stronie: http://www.gowork.pl/regulamin - „Niedopuszczalne jest umieszczanie w Serwisie, przekazywanie za jego pośrednictwem w tym także w ramach Forum oraz Bloga, treści i materiałów tekstowych, graficznych, dźwiękowych sprzecznych z obowiązującym prawem i zasadami współżycia społecznego, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc, nakłaniających do popełnienia przestępstwa, jak również treści wulgarnych, ordynarnych, uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe, naruszających dobra osobiste, a także nieuprawnione korzystanie z cudzego wizerunku, naruszające dobre obyczaje i zasady netykiety oraz wszelkich działań, które narażałby na odpowiedzialność prawną Serwis lub mogłyby wyrządzić mu szkodę”. Publikowane, negatywne opinie/wpisy dotyczące Novi FMCG sp. z o.o. i jej Pracowników są nie tylko sprzeczne z obowiązującym prawem, ale i pozostają w sprzeczności z zasadami współżycia społecznego oraz naruszają dobra osobiste Spółki. W związku z powyższym, z uwagi na fakt, iż treść przedmiotowych opinii/wpisów wyczerpuje znamiona przestępstwa zniesławienia za pomocą środków masowego komunikowania, które zostało stypizowane w art. 212 § 1 w zw. z art. 212 § 2 k.k. (zagrożone karą grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku, a nadto dające możliwość orzeczenia przez Sąd nawiązki na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego), a nadto treść przedmiotowych opinii/wpisów może stanowić również wykroczenie określone w art. 26 ust. 1 ustawy z dnia 16.04.1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (zagrożone karą aresztu albo grzywny) – Zarząd Spółki podjął stosowne kroki prawne w celu wyjaśnienia opisanych powyżej kwestii. Niezależnie od powyższego, oświadczamy, iż publikowanie negatywnych, nieprawdziwych opinii/wpisów stanowi również naruszenie dóbr osobistych – a to dobrego imienia Novi FMCG sp. z o.o. Tym samym uzasadniona jest możliwość żądania przez Spółkę ochrony prawnej na podstawie art. 43 k.c. w zw. z art. 23 i 24 k.c., co w przypadku wszczęcia postępowania sądowego wiązać się będzie – prócz żądania usunięcia wpisu - także z żądaniem zapłaty zadośćuczynienia lub zapłaty odpowiedniej sumy pieniężnej na wskazany cel społeczny. Z wyrazami szacunku, Zbigniew Noga Prezes Zarządu

Na jakie benefity można liczyć w Novi Dystrybucja Sp. z o.o. sp.k.?

Andrju

Na żadne, nie ma nic. Bida

n o v i
@Andrju

Bida to mało powiedziane. Nic się nie dostaje wiecej roboty ludzi brak do roboty i ciagle zmiany ludzi w firmie tragedia. Nie wiem jak to wszystko się utrzymuje brak wykwalifikowanej kadry z małymi wyjątkami

Andrju
@n o v i

@ n o v i nie gadaj, prezesi uważają że tylko on są ogarnięci i najmądrzejsi ;) A tak na poważnie to nikt nad niczym nie panuje, hurtowy to jest człowiek z przypadku zero organizacji i współpracy. O nic się nie można doprosić. Regionalni to kpina, nic nie potrafią I wszystko zrzucają na PH, a PH za taką stawkę to.jeszcze dziwne że w ogóle chcą tam pracować.

Polska
@Andrju

Prezesi prezesami ale ludzie których przyjmują do firmy to porażka nic nie wiedzą udają wielkich i amen. Regionalni to niewypały nic nie potrafią tylko dobry pr i nie tylko oni. Jeden ze stolicy wielki szef regionalny został sprowadzony na ziemię i zdegradowany teraz jest pH hehehe. pH działają (usunięte przez administratora) chociaż dużo się nie namecza i szukają nowych zajęć tutaj brak rozwoju tylko osoby liżące (usunięte przez administratora) myślą że coś z tego będzie hehehe

Weronika
@Andrju

Dokładnie. Skoro ph mają taką stawkę, to chyba nawet na auta nie mają co liczyć? Jeździ się własnymi? :0

PRACOWNIK 1
@Weronika

pojazdy są maksymalnie 2-3 letnie dla przedstawicieli. Widocznie kilku osobom nie podoba się, że mają za darmo paliwo i jeżdżą firmowymi na weekendy.

@PRACOWNIK 1

To cudeńka chyba, skoro takie młode? A na jakie modele można liczyć, bo ktoś widzę o fabii pisał czyli tylko w skody uderzają? I jeśli są na tak duży użytek własny to ja nie pojmuję na co niby tutaj narzekać? Ktoś w innej firmie miał o wiele lepiej? Jak tak to gdzie?

@Polska

Pan K z Wawy stał się przedstawicielem ? Zdegradowali go z rks ?

@Polska

Pan K zdegradowany z rks na PH?

k a m
@Ciekawa

Gość już nie pracujecie firmie kilka miesięcy. Na obszarze Warszawa jest jedna osoba pracująca na 5, które powinny być. Za (usunięte przez administratora) pieniądze to oni nikogo nie zatrudnia

stolec
@Ciekawa

Już darmozjada nie ma w firmie. Trzeba pracować a nie opierdzielac się. Nie wiem jak pan K pracował przez tyle lat

@stolec

A łysy R.G dalej pracuje ? Dalej podejmuje super decyzje aby uwalić pracownika ?

@stolec

Darmozjada hehe idealnie ujęte ja bym dodała jeszcze chama i cwaniaczka :)

polska
@Ciekawa

hehe nic dodać nic ująć. Zaraz właściciele otworzą oczy i zobaczą ze nic do przodu nie idzie. Potrzebna nowa krew z inna nowa wizja i dobrymi relacjami z ludźmi a nie tylko układ z drugim (usunięte przez administratora) Piotra O.

@polska

Z Piotrem O tez są układy ? Serio? Jak dla mnie był układ Warszawa na nowoczesnym ;) a RG pracuje ?

nick
@Ciekawa

Tez są układy i to nie małe gość zajmuje się eurocash ale nic tam się nie dzieje nie idzie do przodu tylko sobie bimba i tak czas leci układy są nie tylko w nowoczesnym, gdzie pani manager (śmiech) nie panuje nad niczym RG pracuje i to ciężko tylko nie w firmie

@nick

Firma idzie na dno a szkoda bo była fajna kiedyś. Prezesi byli bardziej do ludzi i mobbing to było pojęcie obce. Same układy i układziki o których nikt nie mówi a każdy wie. A jeszcze zapytam Piotr L pracuje na nowoczesnym ? Albo ten cwaniaczek Adrian z Białegostoku ?

bombel
@Ciekawa

Kiedy była fajna? Chyba na początku istnienia. Prezesi to już z ludźmi nie rozmawiają bo to nie ma sensu wstyd. Co mobbing istnieje w firmie? Jakie są układziki? Piotr i Adrian nie pracują teraz tylko same nowe głowy ph, gdzie co 2 ; 3 miesiące się zmieniają, bo roboty dużo a kasy z premi wogole.

@bombel

Była fajna dopóki pan Kamil K Wawy nie dorwał się do władzy i nie wprowadził terroru na który pozwalał RG. Czyli to było 3-4 lata temu. Piotrek L z Wawy na nowoczesnym nie pracuje? Przecież to gwiazda Novi na nowoczesnym

stolyca
@Ciekawa

Jaka była jego władza? Zwykły ,,kierownik” który jak się okazało o niczym nie mial pojęcia i został usunięty. Terror to on teraz sobie może u siebie wprowadzać. RG pozwala na wszystko swoim ludziom bo boi się ze również z firmy uciekną i chroni swoją d u p e. Tutaj nie tylko Piotrek z waway jest gwiazda tutaj prawie wszyscy są wazniakami

Gabriela
@nick

To o jakich układach Ty mówisz?

@stolyca

Jeśli byłeś pod nim to się pewnie domyślasz co mam na myśli ;) ale w końcu się gubię Piotr L z nowoczesnego w Wawie pracuje czy nie ? Bo w sumie są dwie wersje :(

@Gabriela

Osoba która nie pracuje bezpośrednio z wymienianymi osobami nie zrozumie o co chodzi, to dość specyficzna sytuacja :(

@Ciekawa

Szkoda, czyli nie da rady tego wszystkiego wyjaśnić kandydatom?

@Dorota

A co tu wyjaśniać. Wystarczy poczytać komentarze wcześniejsze. Jak region Mazowsze to odradzam od razu , byłem widziałem dziękuje więcej nie skorzystam.

endrju
@Z tej strony ciekawy

Nie ma co wyjaśniać. Ta firma to nieporozumienie i nie chodzi tylko o Mazowsze a o cała Polskę. Ciągła rotacja pracowników przedstawicieli, zakończenie współpracy z fazerem i już brak dystrybucji dumle. Nie wiem jak to jest ale niektórzy pracownicy pH, kierownicy ich nie maja pojęcia o sprzedazy i zarządzaniu ludźmi. Wszystko pic fotomontaż.

@endrju

Całkowicie się zgadzam tylko Ritter jeszcze ciągnie ta firmę ale to tez kwestia czasu. Firma idzie równa pochyła na (usunięte przez administratora). Ktoś pisał ze prezesi fajni - moim zdaniem ślepo zapatrzeni w RG który tez za bardzo nie ma pojęcia co się dzieje w realiach pracy na sklepie.Ale to ich sprawa ciągła rotacja PH i słaba opinia na rynku długo nie pociągną

pol
@Z tej strony ciekawy

Ciekawe jak długo ritter będzie jeszcze w tej firmie zależy czy dobrze się sprzedaje. Mize to być kwestia czasu. Nie wiem jacy są prezesi, nie mam kontaktu, ale wydają się na normalnych. Prawda są zapatrzeni w RG który wogole płynie w tej pracy słuchając swoich podwładnych kierowników którzy puszczają ściemy i udają wiecznie zapracowanych. Niestety opinia firmy na rynku tragiczna bo nie kompetentnych osób do roboty ciągle zmiany ph i tak będzie z większa rotacja bo kto będzie robił za podstawę wynosząca bez premii bo nie do wyrobienia za 2600 netto śmiech na sali

@pol

Dokładnie jest jak piszesz …. Cała praca opiera się na kłamstwach na niewiedzy ciśnie dzieje na rynku i jak się zmienia sytuacja. Nawet jeśli firma miała podobno dobre wyniki przed pandemia nie oznacza to ze tak będzie w czasie / po pandemi. Kasa racja wstyd takie coś zaproponować konkurencja zaczyna od tysiaka średnio więcej na samej podstawie. Wymogi z kosmosu, brak komunikacji i tolerancji. Ale sam jestem ciekaw bo ktoś pisał wcześniej to w końcu P.L z nowoczesnego pracuje z Wawy? I moj ulubieniec który tez nic nie robi kiero z Wawy K.K pracuje ?

Warszawianka

Z jednym mogę się zgodzić KK zniszczył cała grupę . RG wpatrzony w niego jak w obrazek,a koleś dopuszczał się czego chciał włącznie z mobbingiem a o oszukiwaniu klientów nie wspomnę bo przecież wszystko można zwalić na PH. Poza tym tak bezczelnej zakłamanej osoby dawno nie widziałam. Szkoda bo naprawde kiedyś firma była warta uwagi i miała świetne produkty, ludzie tez mieli inne podejście. No cóż teren nie został odgruzowany kto pracował w Wawie ten zna te słowa powtarzane non stop;) Kierowniczka z Krakowa? Czyżby MS?

kk wawa
@Warszawianka

Na szczęście nie ma już KK i pozostałych(usunięte przez administratora).Z tego co słyszałam słyszę to nowy system i osoba która tym się zajmuje robi świetna robotę i pokazuje twarde liczby dowody zarządowi. Takich osób firmie potrzeba. Najłatwiej jest zwalić problemy na pH standard. Firma straciła Fazer i nie wiadomo czy będzie dobrze.Podejście jest takie pH,bo coraz więcej pracy bez żadnych profitów i cele nie do osiągnięcia. Długo na skromnej podstawie się nie pojedzie i żadnych podwyżek nie widać z racji trudnej sytuacji firmy.Stały argument.Potrzebna jest osoba na Warszawe,która dłużej niż na kilka miesięcy wszystko poukłada.kierowniczka z Krakowa hehe MS to niesamowicie cwana osoba.To jest niesamowite ciągnąć już tyle lat nie robiąc nic tylko od czasu do czasu pojedzie z pH ale bardzo niechętnie do klientów.Małe dziecko potrzebuje dużo czasu na wychowanie.jest w firmie kilka dosłownie osób,które są bardzo dobre i to jest kwestia czasu aż odejdą z tej pracy.

peha
@Warszawianka

KK był jaki był, ale za jego następczyni dopiero zespół się rozpadł, ludzie pouciekali. Hitem było jak gościu który był do zwolnienia, sam dał wypowiedzenie, a ona chciała go zatrzymać. Kogo ten RG zatrudnia? ludzi z łapanki? jak ta firma ma robić wyniki? ta dziewczyna w ogóle z domu wychodzi? bo klienci jej nie znają. RG zatrudnił chociaż jedną kompetentną osobę? ale czego się spodziewać gdy ktoś pisze "lato to dobry czas na sprzedaż herbat";)))))) ale brak wyników to przecież wina PH...

cukierek
@peha

Rozpada się nie tylko zespół z centrum Polski ale i reszta rejonów.Ludzie uciekali i teraz tym bardziej będą zwiewać.RG zatrudnia osoby które są na rynku bardzo niekompetentne ale tylko na takie firmę stać.Wyniki z kosmosu ludzie wogole nie dostają premi bo nie ma szans.Kierowniczka z Warszawy to typowy przykład partactwa.A kogo klienci znają? Wszyscy sobie w domu siedzą i bimbają i bez znaczenia tylko maile i telefony wysyłają ze słabe wyniki i nic więcej.RG nie orientuje się w branży i sam jest niekompetentny nie ogarnia pracy przerasta go to wszystko ale za taka robotę udawanie ze się pracuje to dostaje i tak duże pieniądze dlatego siedzi tutaj już kilka ładnych lat. Gdzie w szanującej się firmie by go zatrudnili? W gorącym okresie sprzedaż herbat jest na żenująco niskim poziomie a co dopiero teraz latem w wakacje.Brak kompetencji i profesjonalizmu.Zawsze jest wina tych najniżej w hierarchi jak to pis mówi non stop wina Tuska

Fan
@kk wawa

Krzysio widzę robi sobie PR w firmie,;) Tak robisz świetną robotę, najważniejszy jesteś w firmie i wszyscy Ci zazdroszczą;))) Rok Ci zajęło przysyłanie poprawnych raportów, a z twoich komentarzy do raportów wszyscy mają ubaw po pachy.

kawa
@Fan

Nie nadążam za tym wszystkim i wszyscy są najważniejsi i robią PR bez wyjątków.Jest osoba w firmie do raportów?Kolejne stanowisko?Za niedługo będzie więcej kierowników niż osob pracujących.Gość przesyłał przez rok błędne raporty śmiechu warte.Nie wiem gdzie dąży firma,ale to juz nie jest ta firma co była kiedyś

@cukierek

Zgadzam się z Tobą, RG od dawna wpatrzony w siebie i w swoich ludzi i nic go nie interesuje. Pomysły na prace z jego strony oderwane od rzeczywistości . Sama mam do niego ogromny żal ale cóż trzeba iść dalej. Kiedyś naprawdę ludzie tam byli super i atmosfera była świetna a po komentarzach widzę ze wszystko upadło . Szkoda ze prezesi tez nie widza tego. Ktoś napisał wcześniej ze kierowniczka MS jest dwulicowa itp - pracowałam z ta Panią i nie zgodzę się . Jeśli robisz swoje , pracujesz to jest naprawdę fajna. Wiadomo ze każdy dostanie wiązankę jak się opierdziela tez dostałam ale finalnie takiej kierowniczki ze świecą szukać. Co do Pana KK z Wawy który był moim kiero - mam nadzieje ze nigdy w życiu nie spotkam tego człowieka na swojej drodze , to co było pisane wcześniej to cała prawda . To na Wawie jest w ogóle ktoś pracujący? Czy jest jakiś zespół ?

ccc
@Warszawianka

Prawie wszystko prawda jest. Nie zgodzę się z tym kierowniczka MS jest jak to napisałaś osoba która ze świecą szukać.dobry żart.Ile ludzi tyle opini ale ona jest jak flaga gdzie dobrze dla niej zawieje tam jest.patrzy na siebie i w niczym nie pomaga tylko jest.Tak piszesz bo dostawalas wiązankę bo się opierdzielalas od osoby takiej samej.Swój pozna swego.Pana KK nie spotykać na drodze bo osoba zgłupieje.Ludzie i atmosfera jest super tak jak kiedyś i przestańcie się czepiać.

@ccc

Prosze nie zarzucać mi opierdzielania się. Wiem bo sama słyszałam jak inna osoba dostawała opieprz .Wynik zawsze był zrobiony. Każdy ma inne relacje ze swoim przełożonym i każdy ma inne zdanie taka prawda. Atmosfera jaka jest teraz nie wiem nie pracuje ale to co było kiedyś zanim KK został kierownikiem była w skrócie - zajebista ! Potem podpisuje się pod większością słów jakie tutaj zostały napisane

mayer
@Warszawianka

Witam, pracowałem w Novi i uważam, że przedstawiciele mieli się bardzo dobrze jeśli chodzi o możliwości korzystania z pojazdów. Nie wiem jak jest teraz. Świat jest taki, że nikomu się nie chce pracować. Kto pracuje ten ma i siedzi w firmie długo. Kto udaje, że pracuje będzie narzekać na pieniądze i kierowników.

Olga
@mayer

Jak to nikomu nie chce się pracować? Myślę, że jednak wśród nas jest sporo osób, które jednak chcą pracować w fajnych warunkach i traktować pracę jako przyjemność, skoro pracowałeś i sobie chwalisz to napisz właśnie coś więcej o tych warunkach?

robot
@Warszawianka

Tak wszyscy wiedza ze opierdzielas się.Opieprz to dostają wszyscy,bo wyniki są słabe.Teraz jest pani A. która nic nie wnosi do zespołu,robi ładna minę i zespół wie,ze nie nadaje się na to stanowisko.Skad biorą ludzi? Z łapanki.Przyjdą nieudacznicy którym w innych firmach nie powiodło się.Poprzedni kiero KK to był partacz a teraz z deszczu pod rynnę.Jak ma być lepiej bez mocnych ludzi.ogólnie to wszyscy są słabi.

czarna mamba
@mayer

Dobry żart może kiedyś było w porządku,bo teraz po zwolnieniu się osoby,która zajmowała się flotą to obowiązki przejęła super pracownica,która chce pokazać szefostwu swoją płytka wiedzę i wszystko ukrucic w postaci wprowadzenia ewidencji przejechanych km samochodem służbowym tzn. każda osoba misi wpisywać każdego dnia do pliku ilość przejechanych km i na koniec wszystko wysyłać droga mailowa wraz ze zdjęciem stanu licznika.Śmiech na sali.Kto w XxI wieku tak działa. Zacofani ludzie,którzy żyją wyłącznie praca non stop spiskują i udają zapracowanych. Wszystko wyjdzie / prawda się obroni i będzie płacz.

@ccc

Powiem tak żeby nie kk to byście miesiąc w miesiąc z gołymi podstawami chodzili na Warszawie . Kasa za ekspozycję ? Wszystko centralnie wystawione bo gotowe standy jeździły :) wpaść zrobić zdjęcie i bajo. Plany ? kk robił wrzutki na hurtownie i braliście kasę. Odsprzedaż ? Żeby nie akcje centralne załatwiane przez kk bo własnej inwencji ????. Nawet co niektórzy do osób decyzyjnych nie wchodziły ????. Część to nawet nie wiedziała jakie zadania ma bo ciężko było się zagłębić ????. To że firma jest cienka na rynku to wina ludzi wyżej i produktu.

sph

Kiedyś to były czasy,ze nic się nie robiło,a jakaś tam kasa wpływała,ale po części była to zasługa kk.Teraz to jest inaczej inni kierownicy,którzy tak naprawdę nic nie robią przyjadą raz dwa do nas na prace z klientami,ale nic nie wnoszą tylko udają, bo tak każą.Teraz nic się nie zarabia,plany z kosmosu i wypłata podstawowa 2800 netto.Wykorzystywanie pracowników,gdzie jest tam jakiś zysk dla firmy,ale wogole brak szacunku do człowieka.Nie ma sprzedazy i odsprzedaży produktów,bo są drogie i nie konkurencyjne.Koniec oszukiwania nas przez kierowników na odsprzedaży,gdzie nic nie dostajemy,a powinnismy.Zgadzam sie,ze brakuje inwencji i chęci do pracy za takie pieniądze.Co miesiąc zadań jest tyle,ze na żadnym nie można sie skupić i jeżeli ich sie nie wykona to obcinanie z premii,której i tak nie ma.Tylko wieczne zmiany na gorsze,gdzie żadnych dodatków nie było i nie ma,a teraz nawet sprawdzają konieczność wysyłania ewidencji przebiegu jazdy km autem każdego dnia.Za niedługo będzie trzeba wysyłać ile razy miałem przerwę w ciągu dnia pracy.Wszystko to kabaret,który idzie w kierunku wstecznym,zamiast sie rozwijać.Zbyt długo siedzą w firmie osoby decyzyjne,które nie ogarniaja tej kuwety.Będą ludzie stad uciekać tylko nowe zajęcie sie złapie.Firma myśli,ze dając starszego przedstawiciela 1000 brutto ze zwykłego to zatrzyma osobę.Nikt tutaj nie chce przyjść za takie pieniądze i pracować jak wół na marzenia właścicieli.

Były PH

A to ciekawe bo ile zadłużył sieci KK , ile było klientów nie rozliczonych bo gratisy znikały …. Każdy o tym wiedział. W biurach albo się z niego śmiali albo nie znali . Pracowałem z nim kilka miesięcy i ile wstydu miałem dzięki niemu to szkoda gadać. Coś mi ta opinia pasuje do samego KK - sam ja napisałeś ? Ogólnie nie ma co sie rozpisywać była spoko firma teraz stała sie dnem idącym na sam dół.

krol
@Były PH

A teraz ile jest nie rozliczonych gratisów w sklepach? Ph dostaje produkty na rozliczenie się z klientami takie,które tracą ważność i są wypisywane przez gwiazdy z biura do prawdziwego biura tej firmie daleko.Rozliczają się z klientami,potem znowu musza to robić,bo wymienione produkty straciły ważność i tak w kółko.Czy to jest poważne? Każda osoba ma mnóstwo gratisów,które sobie zabiera i ma dodatkowy pieniądz za to,bo trzeba kombinować,bo wypłata jest jaka jest.Wszyscy smieja się z osób z Pszczyny,które wszystko najlepiej wiedza i dbają o swój interes.Za kk nowa osoba to jest kompetentna?Nic nie robi,bo dostaje takie informacje od ludzi.Jest bo jest jak w większości tych pseudo kierowników,gdzie do prawdziwych kierowników w tej firmie to bardzo daleko.Dawno temu była spoko firma,teraz tylko obcięcia budżetów,żadnych spotkań,liczenie groszy,gdzie widać koniec tej firemki.

cccc

@peha

Kogo chciała zatrzymać w pracy kto dał wypowiedzenie? Z tego co słyszałem to PH z Wawy się zwolnił sam i to jeszcze po świńsku się rozstał z firmą pracując tyle lat, PH z Łodzi sama papier położyła ale rozstała się z firma bardzo kulturalnie i PH z Białegostoku co to go zwolnili. Więc ciekaw jestem o kim mowa?

@cukierek

Kierowniczka z Warszawy to partaczka? Co takiego robi, ze tak oceniasz? RG nie orientuje się branży? Pracuje tyle lat i nie ma wiedzy? Możesz coś więcej powiedzieć w temacie Novi i ludzi tam pracujących?

@Z tej strony ciekawy

Dlaczego odradzasz Mazowsze ?

@robot

Raczej ludzi z łapanki Novi nie bierze. Z tego co wiem są rekrutacje. Co masz na myśli „mocni ludzie”? A co to za Pani A.? Zespół aż tak nie zadowolony? Co znaczy, ze nic nie wnosi? To jestem ciekawa co wnosi zespół?

plotkara
@Zaciekawiony

W tej piaskownicy nikt rozsądny nie chce być i wszyscy dają wypowiedzenia bez możliwości zatrzymania. Nie słuchaj plotek diw,ktore plotkują i odgadują wszystkich zamiast zająć się praca.Wiecznie zarobione i ciężko pracujące.Ciekawość to pierwszy stopień do

mms
@Zaciekawiony

A co robi dobrego,ze tak bronisz? Temat RG to ile osób to tyle opinii,ale ludzie maja dosyć nieudolności.Pracuje,bo nikt nie przyjdzie do tego.Moim zdaniem firemka jest bardzo słabiutka jak i większości ludzie tam bawiący się.

smok
@Zaciekawiony

Rekrutacje się odbywają,bo musi tak być,ale zapraszani ludzie to łapanka.Pracują chwile i zawijanie paneli,bo zbyt duże premie się dostaje.Polecam lepiej prace w sklepie mięsnym. Nikt nic nie wnosi tylko chaos dookoła. Żołnierze udający solidne osoby to jedna wielka ściema.

Pawel
@smok

Witam, proszę o informację jak wygląda aktualna sytuacja w firmie. Interesuje mnie praca w biurze bodajże w Pszczynie lub przedstawiciela. Dziękuję

cukiereczek
@Pawel

Firma jest dramatyczna.Nic się nie dzieje tylko wieczne pretensje.Odradzam pracy w biurze,gdzie panująca tam atmosfera jest nie do zniesienia.Kierowniczki udające,ze wszystko wiedza, a naprawdę to udające zapracowane osoby,jedna chodząca co 20 min. na fajkę i wieczne pretensje do całego świata.Ludzie udających miłych,a za plecami sieją zamęt.Każdy się przekona idąc tam, gdzie szybciej ucieknie.

Wojciech
@cukiereczek

Dzięki za info o atmosferze. A jeśli chodzi o wypłaty, ile płacą? Zależy mi żeby poznać konkretne kwoty jeśli możesz podać

dyrektor
@Wojciech

3900 brutto + premia 2000 brutto,która jest nie do wykonania pH.Twoj target 100000 zł to target firmy 60000 tak by nie musieć wypłacić kasy w premi tylko zostawić w kieszeni prezesom :) W biurze osoby zarabiają lekko ponad 3000 zł netto + premia uznaniowa,która jest zależna od humoru kierowniczki w kwocie kilku stówek.Już wiesz czy warto iść tam do firmy kogucik.

@Były PH

Niektórzy to nawet słyszałem dostawy w domu trzymali ????. Jakie zadłużenia na sieciach ? Chyba na sklepach jak się nie wchodziło ????

paczek

Standard.Wszystkie gratisy przedstawiciele otrzymują na adresy prywatne lub kierownik przekazuje.Towar jest notorycznie po chwili przeterminowany i sklepy wiecznie narzekają i zwracają produkt i tak w kółko.Sieci są bardzo pozadluzane tylko nikt się tym nie interesuje.Błędnie wysyłane gratisy,których klient widzi jak świnia niebo.

@dyrektor

Trójka w biurze? A co tam robią? Dużo roboty czy raczej luno i pogadasz sobie czasami. Kawa jest? I te uznianiówkę mimo wszystko można przybliżyć? Tak ze 4 stówki wpadną?

turbo
@Zaciekawiony

Juz nie pracuje pani kierownik z Warszawy.Wszystko co dobre będzie w szanującej się firmie działo,a nie tutaj.Za niedługo nie będzie miał kto pracować na wycieczki artysty prócz wiernej do szpiku kości czarnej mamby i śmiesznej drugiej kiero biura

milioner
@Dorota

Za klikanie na komputerze to dużoi ta trójka jak na osoby bez ambicji.Coś poudaja,ze pracują,poplotkuja,wyzala się jak ciężko pracują i takie tam.Jak to się mówi:jaka płaca taka praca.Zapomnij o kawie,będzie jak sama sobie przyniesiesz.Coś się znajdzie z najtańszych herbat.Tak wpadną 4 stówki,ale za dwa miesiące.Jedna wielka bida dla pracowników.

@milioner

dwa miesiące? i mimo wszystko ludzie są tu zmobilizowani i pracują? słuchaj a te warunki finansowe, o których piszesz to są niezmienne od tamtego roku czy stale jest perspektywa na wzrost?

@Dorota

Tak ludzie sa zmobilizowani,ze jest coraz więcej wakatów i nikt nie chce przychodzić do firemki. Płaca jak i praca (usunięte przez administratora) za marne pieniądze. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Novi Dystrybucja Sp. z o.o. sp.k. - Pszczyna

• Jak się pracuje w Novi Dystrybucja Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Novi Dystrybucja Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Novi Dystrybucja Sp. z o.o. sp.k.?

Novi Dystrybucja Sp. z o.o. sp.k.
  • Stefana Batorego 26
    43-200 Pszczyna

Novi Dystrybucja Sp. z o.o. sp.k.