Opinie o Karmello Chocolatier w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Karmello Chocolatier, jak również Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Karmello Chocolatier o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Karmello Chocolatier w Bielsko-Biała

Kierowniczka

Ta firma łamie nie jeden, z paragrafów prawa pracy. Kobieta- człowiek kciuk Izabela niby managerka regionalna, pozbawiona ludzkich odruchów. A ta koszmarna pani z Krk pani Justyna... nie maja nic w spólnego z byciem managerem.Traktują ludzi jak (usunięte przez administratora) nie wyszkolą poprawnie, ale pretensji co nie miara. Rotacja ogromna, zatrudniani ludzie widząc co się dzieje, nie chcą zostawać. Stawki głodowe, godziny pracy jak w kamieniołomach, jakość produktów o wiele słabsza niż jest promowane :/. Każda próba wprowadzenia pozytywnych zmian, równała się ze zwolnieniami. Z szczerego serca ostrzegam przed praca tam!!!! A nawet mówię wam w prost nie pracujcie tam!!!

Ktoścoś

Czytam sobie te wszystkie komentarze tutaj, w większości negatywne i tak sobie myślę, że chyba znamy dwie różne firmy. Pracuje w Karmello już trochę ponad rok i jestem bardzo zadowolona, wiadomo - bywają lepsze i gorsze dni. Nigdy nie miałam problemu w kontakcie z "Góra" zawsze mili i sympatyczni ludzie, zawsze pomogą, dowiedzą się wszystkiego o co człowiek poprosi. Wypłata całkiem ładna. Znalazłoby się pewnie parę powodów do narzekania ale to nie wina firmy tylko ekipy, z którą przyszło mi pracować. Ogólnie z całego serca polecam. Najlepsza firma w jakiej pracowałam.

Maczek

B-B ul. Gen. Maczka Istne koło fortuny... Nie ważne ile pracujesz, czy jak bardzo się starasz i tak możesz zostać zaraz zwolniony bez konkretnego powodu. Brak szacunku do pracowników i jakichkolwiek wyjaśnień. Ludzie w większości w pożądku, ale na niektórych "miłych" trzeba uważać. W pracy nie ma również możliwości rozwoju, człowiek w ogóle nie czuje się doceniony. Jeśli ktoś szuka stabilnej pracy, to na pewno nie tu...

Aleksandra

Hej, jak to w końcu jest z umowami w Karmello Chocolatier? I z pracą kobiet w firmie? W poniższych wpisach wyczytałam niepokojące informacje na ten temat, ktoś mógłby się odnieść? Kobiety w Karmello - jak Wam się pracuje, macie jakieś zastrzeżenia?

Kk
@Aleksandra

(usunięte przez administratora) Przecież to jest niedopuszczalne hahahahaha ! Pewnie dlatego, ze kobieta może zająć w ciąże, ale bez jaj, my żyjemy w czasach komuny czy jak ? Tak szczerze odradzałbym w ogóle tam pracy kochana. Naprawdę znajdź sobie gdziekolwiek indziej prace a od tej firmy trzymaj się jak najdalej. Panie managerki jak i cała firma to jedna wielka patologia firmy. Uwierz mi… przekonasz się jak zostaniesz. Pozatym licz się z rym, ze prędzej czy później i tak Cię zwolnią, bo tam taktują ludzi jak zwierzęta.

Damn
@Aleksandra

Umowy na stałe "nie wyżebrasz". Zawsze znajdą jakieś wyjście.tu akurat po 33 miesiącach zmieniają spółkę na umowie i jedziesz od nowa ☺️

@Aleksandra

W Karmelki w przypadku pracy na stoisku lub w kawiarni robią tak, że na początku umowa zlecenie. Później chodzisz i się prosisz o umowę o pracę. Jak już Ci się uda ją dostać (u mnie po ponad roku pracy) to ściśle przestrzegają 33 miesięcy umowy na czas nieokreślony. Najpierw daj 3miesiace na okres próbny (gdzie już pracowałaś rok...), bo to się nie wlicza do tego limitu 33 miesięcy. Potem umowa na czas określony na rok, kolejny rok i 9 miesięcy. Po tym czasie liczyć, że kolejna umowa będzie na czas nieokreślony, a tu zonk. Dowiadujesz się, że wcześniej pracowałaś w firmie Karmelki Rafał Dobrzański, a teraz masz nową umowę w firmie Karmelki Chocolatier sp. Z o.o. i znów 33 miesiące lecą od nowa. W dodatku przy pandemii, żeby nie musieć wypłacać postojowego pracownicy dostali wypowiedzenia umów o pracę i dostali umowę zlecenie. Zero szacunku, patrzenie tylko ze swojej perspektywy.

X Nowy wpis
@Były pracownik

Potwierdzam, sytuacja z umową w naszym punkcie wyglądała tak samo. Chyba lubią świeżych pracowników, bo robią wszystko, aby nikt nie chciał się zbyt długo utrzymać. Okazało się, że po zakończeniu umowy można dostać ją raz jeszcze na inną firmę :) Jestem pewna, że po jej upływie nie byłoby już nic, bo szkoda kasy.

Towlasnieon

Cześć, jakie warunki finansowe są w tej firmie? Dadzą zarobić czy najniższa krajowa?

X Nowy wpis
@Towlasnieon

Najniższa krajowa, choć gdy ludzie zaczęli się masowo zwalniać zaczęli dawać 19 zamiast 18,30. Czasem jest premia, jeśli audyt wypadnie dobrze, jednak podsumowując wszystko, co dzieje się w tej firmie, radzę uciekać :) Praca byłaby w porządku, gdyby nie fatalne ruchy przy zatrudnieniu nowych kierowników pół roku temu, którzy nie mają kompetencji ani chęci, przez co w lokalach zrobiła się po prostu masakra.

Grzybobranie69 Nowy wpis
Klient

Obsługa ok, ale jak przyjdzie kierownik to xhujnia z grzybnia

GenerałGenerała Nowy wpis

Witam, Witam, widzę i słyszę że największe lizy(usunięte przez administratora) nadal pracują. Kierownik co chwilę nowa Przyjaciółka.... panowie się bawią haha

Pracownik Produkcji
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Szybko i na temat. Po zaproponowaniu śmiesznej stawki na umowę zlecenie przy systemie III zmianowym podziękowałam.

Pytania

Miejsca Pracy? Oczekiwania Finansowe? Dojazd?

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 24 dni.

Czym w Karmello Chocolatier zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

JakJest??...
Kandydat

Cześć, czy ktoś możne napisać kilka informacji na temat pracy w biurze CS w B-B? Jak wygląda realna sytuacja z zatrudnieniem, czy są nadgodziny i jak z ich wypłatą/odbieraniem. Co z pracą w soboty? Jaka częstotliwość rotacji? Jakie macie umowy, czy finansowo jest przyzwoicie, zastanawiam się czy aplikować i czy w ogóle warto. Już teraz dziękuję za wszelkie informacje.

PR

Polecam bardzo uważać na (młodą) „kierowniczkę przez duże K” Sandrę z M1 która dostała przez przypadek to stanowisko. Zmienia pracowników jak rękawiczki, ale menadżerka jeszcze chyba się nie skapnęła, ze coś jest nie tak. Robi wszystko żeby się nie przemęczyć i mieć wolne każdy weekendzik no Ew. Sobote na rano tylko przyjść a innych wykorzystac. Ustala tal grafik, że na rano ma prawie cały tydzień no może dwa dni w tyg na popołudnie w środku tygodnia ????

Potencjalnypracownik
Kandydat

Czy ktoś na chwilę obecną może wyrazić opinie na temat pracy w biurze? Bo czytając ogólne opinie aż się włos na głowie jeży...

Iwona

Mam pytanie o Karmello w Sferze na ulicy Mostowej. Po majówce otwierają się galerie, a pod koniec maja - kawiarnie i restauracje, na razie z ograniczoną liczbą gości. Czy może w związku z tym jest nabór na kelnerki i baristów? Może zorientowani czytają to i dadzą znać na forum...

Pracodawca

Aktualność
Dzień dobry,

serdecznie witamy wszystkich użytkowników serwisu GoWork.pl, którzy są zainteresowani informacjami na temat pracy w firmie Karmello Chocolatier. Wykorzystując nowy środek przekazu, pragniemy odpowiedzieć na nurtujące Państwa pytania i zaprezentować nasze przedsiębiorstwo oraz warunki zatrudnienia.

Jako firma stawiająca na rozwój i oferowanie produktów najwyższej jakości, zatrudniamy profesjonalistów w swojej dziedzinie. Czekolada jest dla nas pasją, dlatego nasz zespół podchodzi do wykonywania swojej pracy z należytą starannością i zaangażowaniem.

Staramy się zaspokoić nawet najbardziej wyszukane gusta. W związku z tym wciąż się doskonalimy, by zapewnić Państwu nieoczywiste smaki i połączenia. Cenimy kunszt, precyzję oraz wiedzę naszych specjalistów. Ufamy ich zdolnościom oraz kreatywności.

Komunikacja i otwarty dialog jest dla nas bardzo ważny, dlatego serdecznie zachęcamy do kontaktu pod adresem opinie@karmello.pl
Chętnie odpowiemy na Państwa pytania, wysłuchamy sugestii oraz merytorycznej krytyki. Wiemy, że tylko taka postawa ma szansę powodzenia i umożliwi rozwój przedsiębiorstwa, a na tym szczególnie nam zależy.
Gosc

Wy i rozwój nie ośmieszajcie się zmieńcie kadrę kierownicza to może się coś zmieni(usunięte przez administratora)

Klara
@Gosc

Kadra kierownicza do wymiany i gotowe pudelka do czekoladek absurd składać je

MiłyPan

Witaj, gdzie spotkałeś się z takim kierownictwem? Bardzo interesujący zarzut bo z tego co wiem to tak nie jest, pozdrawiam Cię kolego.

Generał
@MiłyPan

A z tego co ja wiem, to tak właśnie jest .

@Generał

Potwierdzam w 100%

Nika

Kiedy myślisz, że wszystko jest miło fajnie uczysz się nowych umiejętności i wychodzi Ci to. Podpisujesz umowę kilka dni wcześniej nie stwarzasz żadnych problemów. Wszyscy podkreślam wszyscy są totalnie mili nie maja żadnych uwag. Po czym przychodzisz i zupełnie(usunięte przez administratora) oraz osoba która Cię szkoliła ( przemiła osoba do rany przyłóż) mówią Ci, że nie chcą kontynuuowac współpracy uwaga bo status studenta oraz ta przemiła osóbka po takim czasie nauki mówi, że czuła się lekceważona (?). Życzę owej pani wszystkiego dobrego bo chyba ma problemy w swoim zakompleksionym życiu :)

@Nika

Nie mów, że to Pani kierownik z ul. Grodzkiej??? :D

Były pracownik na pakowaniu

Jedna wielka kombinacja z umowami. Jak jesteś dziewczyną to nie ma szans dostać umowy na stałe. Ponad 6 lat tam pracowałam i swoje widziałam. Praca tylko żeby się zaczepić na chwile, maks do 2 lat.

@Były pracownik na pakowaniu

Ja ponad 4, na pewno się znaliśmy... okropna firma..

Kierowniczka

Ola
@Kierowniczka

wygląda jak komentarz napisany przez jedną z w.w. pań XD żeby wyszło na to, że wszystkie negatywne komentarze pisane są przez jakichś złych, zwolnionych pracowników.

@Kierowniczka

Pracowałem tam wiele lat, od pierwszego lokalu.....zmieniło się na gorsze. Niestety za sprawą Pań które są opisane w opinii.. Ludzi mają w (usunięte przez administratora) płaca głodowa...że też ludzie chcą tam pracować nadal. A tyle ostrzeżeń na stronach www.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Karmello Chocolatier? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

@Pytanie

Płatne dodatkowo w kwocie dokładnie tej samej co podstawowe godziny.

Ola

Okropne baby tam pracują, omijac z daleka!!!!

Nick
@Pytanie

Haha, zapomnij. W tej „firmie” nie ma czegoś takiego. Oni żyją jeszcze jak w średniowieczu

Zwolniona
@Nick

Pracowałam w firmie dość długo, co więcej pomimo małych zarobków i minimalnych podwyżek oraz braku jakiego kolwiek kontaktu z pracodawcą, byłam bardzo zadowolona z pracy i fajnej atmosfery w pracy (choć to nie zasługa pracodawcy). Jednak po paru latach gdy powinnam dostać umowę na stałe podziękowano mi za współpracę bez jakich kolwiek wyjaśnień, a przykre jest to jeszcze bardziej bo zaraz ukazały się ogłoszenia o naborze do firmy, tak się traktuje wiernych pracowników do których wcześniej nie miało się żadnych zastrzeżeń, przykre

Generał

A Kierowniczek ma jakąś nową "Koleżankę" ?

Gość
Klient
@Generał

Co masz na myśli? ????

Marti

W firmie Karmello panuje ogólny bałagan i brak organizacji. Przez kontakt z głównymi menadżerkami tej firmy, paniami Izabelą i Justyną można nabawić się nerwicy. Ostatni miesiąc mojej pracy to nieprzespane noce i jeden wielki stres. Szczególnie niefajnie wspominam kontakty z panią Izabelą, ponieważ to z nią miałam najwięcej do czynienia, ale ta druga pani jest równie okropna. Mają rację osoby, które piszą, że te panie nie nadają się do pełnienia swojej roli. Wymyślą coś w jednej kawiarni, nie przekazują swoich pomysłów dalej, a potem przyjeżdżają do innej lokalizacji i dostaje się ochrzan za coś o czym nie miało się zielonego pojęcia. Nie da się długo współpracować z emocjonalną, humorzastą panią Izą. A Jeśli dodatkowo ma się wśród współpracowników "ambitne inaczej" koleżanki, to ma się przechlapane. Ta pani lubi gdy dzwoni się do niej z byle pierdołą, jest bardzo podatna na plotki i potrafi uprzykrzyć życie osobie, na którą ktoś nagadał głupot. Dobrze napisał ktoś poniżej, że firma łamie przepisy prawa pracy. Umowy to jedna wielka loteria, każdy zatrudniony na innej zasadzie. Jeżeli ktoś ma to szczęście, że jest zatrudniony na umowę o pracę, to często jest tak, że na umowie ma zapisaną tylko część stawki, resztę otrzymuje się w kopercie. To samo dotyczy premii – jeśli była, to taka właśnie „kopertowa”. Do dziś firma jest mi winna kilkaset złotych premii, która została mi obcięta. Można by długo pisać o Karmello, wniosek jest tylko jeden: nie polecam pracy w tej firemce. Jeśli chcecie spać spokojnie, to omijajcie ją z daleka!

Szymon
@Maczek

Miałeś taką sytuację, że firma Karmello Chocolatier pożegnała się z Tobą bez wcześniejszej zapowiedzi? Czy może przykład, który podałeś, dotyczy któregoś z Twoich kolegów, który został zwolniony z dnia na dzień? Stabilność zatrudnienia w tych czasach to dosyć ważna kwestia, więc mam nadzieję, że uargumentujesz swój poprzedni wpis tak, aby był bardziej merytoryczny.

@Szymon

Tak. Na koniec pracy kazano mi podpisać rozwiązanie umowy z zachowaniem okresu wypowiedzenia. Wcześniej nie było żadnych rozmów na ten temat, czy jakichkolwiek uwag w moją stronę. Gdyby to miało miejsce, zrozumiała bym, że był konkretny powód mojego zwolnienia, a tak to wszystko nadal zostaje jednym wielkim znakiem zapytania.

Sneak

100% Prawda.

Ania
@Sneak

Zostałam potraktowana tak samo. Beznadziejni są

Zwolniona
@Maczek

Z umowami racja jak i we wszystkim. Koło fortuny z umowami i pracą i wszystkim innym. Nie ważne, że umiesz na wszystkich maszynach pracować , nie ważne że jesteś sumienny i nigdy się nie spóźniłeś nie ważne że masz czystość na stanowisku pracy, nie ważne że nie potrzebujesz pomocy bo we wszystkim świetnie radzisz sobie sam - i tak Cię NIE DOCENIĄ!

Menager

Firma nie ma za grosz szacunku do swoich pracowników. Zatrudnia ich w najbardziej ruchliwy miesiąc (grudzień) przez co są wrzucani na głęboką wodę, zastrzegając sobie, że szukają pracowników na dłuższą metę, po czym ZWALNIA ich bez słowa wyjaśnienia. Zniżki pracownicze po miesiącu? Zapomnij, nawet tyle tam nie popracujesz. Premia od sprzedaży za najbardziej dochodowy grudzień? Nie dostaniesz, bo szybciej Cię zwolnią. Nie mam żadnych zastrzeżeń do wykonywanej pracy, ekipy i zarobków, z tym ostatnim mogłoby być lepiej, ale nie oczekujmy cudów, wszędzie sprzedawcy są na minimalnej. Szanowna menager Pani Iza, którą serdecznie pozdrawiam środkowym palcem, zdecydowanie nie powinna zajmować tego stanowiska. Chociaż praca była przyjemna, nie zawsze lekka, ale przyjemna i za to mogłabym dać pozytywną opinię, (usunięte przez administratora). I nie przesadzam.

Zostaw merytoryczną opinię o Karmello Chocolatier - Bielsko-Biała

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Karmello Chocolatier