Opinie o Uma Investments Sp. z o.o. w Kutno

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Uma Investments Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Uma Investments Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Uma Investments Sp. z o.o. w Kutno

Grzegorz

Planuje sie zatrudnić jako automatyk jak się nazywa obecnie kierownik utrzymania ruchu? Bo słyszałem pozytywne opinie o chłopie ale nie wiem czy to o tym

@Mateo

To na podwyżki wpływa też ocena pracownika? Jaka musi być ta ocena żeby dostać spoko kasę? I jakie kryteria na tę ocenę się składają?

Ciekawy

Ile na początek na rękę można dostać na produkcji ale szczerze beż sciemy

A kiedy będzie więcej? Są szykowane podwyżki w firmie, czy to indywidualnie trzeba pytać?

Mila Nowy wpis

Po co elektromechanikowi znajomość języka angielskiego, tzn w jakich przypadkach się przydaje? Pytam z czystej ciekawości ponieważ chłopak chciałby wziąć udział w rekrutacji. Nie widzieliśmy też żadnych stawek wynagrodzenia w ogłoszeniu, powyżej 5 tysięcy netto będzie?

Anonim Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.

Witam. Czy ktoś orientuje się czy jest możliwość stażu jako analityk?

Blondi Nowy wpis

Widziałam, że można teraz aplikować tu na stanowisko technik ds. zapewnienia mediów. No i mam chłopaka, który chce wysłać cv, ale chętnie pozna jeszcze jakieś opinie. Zaznaczyli, że obowiązkiem jest przestrzeganie zasad BHP. Wiecie coś o tym, jak wygląda szkolenie z bhp, kto je prowadzi i czy jest to forma wykładu teoretycznego, czy jakies ćwiczenia praktyczne też są?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Czy w Uma Investments Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Firma Uma Investments Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Technik Technologii. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
Leszno

Na ilu zmianach się pracuje jako pracownik produkcji, bo czytam właśnie ofertę pracy i się zastanawiam? Firma zapewnia atrakcyjne wynagrodzenie, więc niech mi ktoś napisze ile na start można dostać. bony żywieniowe, które są częścią benefitów można wykorzystywać poza miejscem pracy?

Dobrze, że mój angielski jest całkiem ok, ponieważ w wymaganiach dla pracownika produkcji zostało to uwzględnione. Podwyżki co rok z tego co czytam są, to super. Firma pisze w ogłoszeniu o dużej możliwości rozwoju. Czyli jako pracownik miałbym możliwość wzięcia udziału w jakiś szkoleniach zewnętrznych a nawet mógłbym awansować?

Dopiero co firma szukała nowej osoby i chodzi o prace jako technik laborant. Bardzo mi odpowiada ta praca i widziałam, że dają dużą listę benefitów. I jeden z nich to jest dofinansowanie dojazdów. Można tu liczyć na kasę do ręki na paliwo lub bilety, czy po prostu zapewnia dojazd np. wspólny transport samochodowy?

Jaxa

Potrzeba nam więcej orków z Mordoru oraz łuczników z Haradu, znowu te psy z Gondoru atakują komadzyn

Pracuś

Jakie opinie o teamie D? Ludzie w porządku? Kto jest leaderem?

Grzegorz

@Grzegorz

Imienia i nazwiska nie podam ale potwierdzam spoko facet

Wanda
@Ten typ

Hej. To jak już mowa o posadzie Automatyka, to można wiedzieć, ile się zarabia? Jaka jest stała pensja dla doświadczonej osoby? To stawka na start i potem rośnie, czy już pensja na stałe?

@Wanda

Nie wiem bo nie pracuje na tym stanowisku ale podwyżki są co rok

Ryszard
@Ten typ

Szukają teraz ogłoszeniem wielu kandydatów na stanowisko pracownika produkcji. Masz rozeznanie, ile bym tu dostał zaczynając pracę? I czy nie ma tam innego systemu pracy, jak 8h w ruchu ciągłym (pięciobrygadówka)?

Lidia
@Ten typ

Fajnie, że są podwyżki.Na każdym stanowisku podwyżki co rok? I ile średnio te podwyżki wynoszą?

Renata
@Ten typ

O to super, że podwyżki co rok. A w jakich kwotach? A jakieś inne dodatki np na święta? Jak w tej kwestii to wygląda?

@Lidia

Podwyzki hahhaa podwyzka tego nie nazwiesz....gadaja caaaly rok jak swietnienposzlo I jakie beda wielkie podwyzki, a dotajesz okolo 3% I tak jest co roku

Mateo

@pracownik a jaką ocenę dostałeś za swoją pracę? A może te 3 % odzwierciedla Twoja pracę. Możesz do prywaciarza wrócić to będzie wyrównywał do najniższych krajowych.. Droga wolna nikt na siłę zapewne tam cię nie trzyma.

@Mateo

Ciekawy

Ile na początek na rękę można dostać na produkcji ale szczerze beż sciemy

Hee
@Ciekawy

wiadomo
@Hee

3800 to bez doświadczenia, świeżo po szkole. 4500 z doświadczeniem pracy na produkcji + 700 zł zmianówki = 5200. To źle ?

Damian

Brutto czy netto?

wiadomo
@Damian

Brutto rzecz jasna.

Krzysztof
@wiadomo

5200 brutto czy netto proszę o informację ponieważ zastanawiam się nad zmianą zatrudnienia?

Lidia
@wiadomo

Czyli na jakieś podwyżki z biegiem czasu można tu liczyć? Czy trzeba negocjować pensję na rekrutacji? A tak w ogóle jak na zmiany pracujecie to jak to wygląda, ile tych zmian i w jakich godzinach?

Elka

Mnie tu zaciekawiła ta sprawa angielskiego. Bo tak myślę, czy nie wysłać tu cv. I jak o tym mowa, to firma ma jakiś pakiet kursów językowych dla pracowników? Jest jakieś finansowanie lub dofinansowanie takiego kursu? I czy np. oferują taki kurs angielskiego zrobić dla awansu??

Nie mam pojęcia o jaka żabę chodzi ale mnie także jak poprzednika we wpisach ciekawi to, co konkretnie na tej całej produkcji się robi. możecie to bardziej praktycznie opisać? szukając ogłoszeń natknąłem się na takie sprzed pięciu lat, mam tez przed sobą teraz to aktualne i co ciekawe opisu zadań są tak w sumie identyczne. Czy od pięciu lat nic się nie zmieniło?

nowa

Czym zajmuję się pracownik produkcji i ile może zarobić? Dają potem umowę o pracę?

technolog

Powinni rozbudowac labolatorium i sprawdzac jakos maki, zeby zadna domieszka maki technicznej nie wyplynela na produkcji.

zainteresowany
@technolog

co to jest " mąka techniczna " - przykład ?

E550
@zainteresowany

Kochana, to ta maka, ktora np. nie byla badana licznikiem geigera. Zreszta zadzwon do Lodzi, do wojewodzkiego inspektora weterynarii to co powie w ktorych firmach, hurtowniach jest pewna maka, bo ta instytucja sprawdzila juz wszystkie firmy w Polsce.

Konik
@zainteresowany

Przeciez powiatowi lekarze weterynari, ktorzy badaja make sa z nadania politycznego, wiec wszystko jest lux. Ciekawe jak wyeksportuja polska make, przeciez na zachodzie kazda firma ma labolatorium i bardzo dokladnie badaja, tak jak u nas.

Iza
@zainteresowany

Dziwie sie, ze minister rolnictwa nie wycofal zadnego kilograma maki tak jak to zrobili zagranica.

Zuzanna

Hej.Powiedzcie mi ile zarabiacie brutto w tym. Kelloggu? I tak tragicznie tam jest?

Jarosław Jaros

Praca tragiczna, pieniądze lipne, dostałem punkty karne i miesiąc izolacji za podjadanie chrupków poza tym strzeliłem w nachy po ciężkiemu od czipsów o smaku twarogu z kaszanką... nikt nawet tutaj nie zajrzał do DTR-ki...dramat, trzymajcie się ciepło w tym (usunięte przez administratora)

Salomon

Wymagania olbrzymie, nauki jak w stacji kosmicznej a pieniądze bez szału. Płacą jak w każdym zakładzie na strefie tylko w innych nie masz takich wymagań.

Danuta
@Salomon

Te wymagania to konkretnie jakie? Ciężko mi sobie wyobrazić czego niecodziennego można by wymagać w firmie produkcyjnej. I na jakim stanowisku takie wymagania są?

Aaa

W timie u p. Romana to na nocnej zmianie nawet sie i nacpac mozna wszyscy wazystko maja w (usunięte przez administratora) luz bluz

Zuzanna
@Aaa

Pracujesz tam? Nie wydaje mi się że aż taki jest luz na nocce... Przecież nikt by pracownikom za nicnierobienie nie płacił. Może jest po prostu luźniej na nocnej zmianie, ale bez przesady?

Elektryk

Podczas rozbudowy formy, pracownikow przy tym pracujących sortują na lepszych i gorszych (oczywiście nie oficjalnie). BHP zaprzecza samo sobie, codziennie nowe absurdy, praca jest utrudniana do granic możliwości, także ludzka psychika. Nie wiem jak z pracą na stałe, ale firmy zewnętrzne są fatalnie traktowane, najgorzej w Polsce.

Iwona
@Elektryk

Niby w jaki sposób ich sortują konkretnie? Oficjalnie czy nie, i tak chciałabym wiedzieć, o czym piszesz w ogóle.

Elektryk
@Iwona

Prosty przykład, nie wolno nikomu pracować bez rękawiczek nawet przy pracach precyzyjnych (podpinanie przewodów), natomiast jeśli jakiś zielony (BHP) idzie bez rękawiczek, jemu wolno, on rozmawia przez telefon albo inne tłumaczenia. Oni są święci, pracownicy (żółte kaski) nie mają prawa zdjąć rękawiczek. A i pomiędzy sobą nie mają jednolitych zasad jeden mówi że tego nie wolno drugi że wolno itp.

Ilona
@Elektryk

A na szkoleniu BHP nie było jasno określonych zasad? Pracownicy jakoś wyrażają swoje niezadowolenie w tym względzie?

Weronika
@Elektryk

rozmowy przez telefon? czyli w zasadzie możecie je mieć stale przy sobie? jeszcze jakieś udogodnienia tutaj w pracy występują już pomijając te aspekty związane z bhp? macie w ogóle jakieś zmiany tutaj po nowym roku?

Iwa
@Weronika

Zapytaj Kamila ksywa (jagiel)..xd

Weronika

A tak wewnątrz firmy obecnie to też taka słabsza atmosfera może panować czy raczej tylko na forum takie sytuacje się przytrafiają? pytając krótko, dobrze się u was teraz pracuje? ;) jakbyś miał polecać to ze względu na co?

@Weronika

Praktycznie wszystkie negatywne komentarze tu są pisane przez jedną dziewczynę która nawet tutaj nie pracuje, nieszczęśliwie się zakochała w jednym chłopaku pracującym tutaj i w taki sposób wylewa swoje smutki i żale. Ja zdecydowanie polecam pracę.

Danuta
@Ten typ

Możesz napisać coś więcej dlaczego warto tu pracować? Jakie są największe zalety firmy? Negatywnych opinii jest sporo i jeśli faktycznie, tak jak piszesz, to sprawka jednej osoby to może warto to zrównoważyć?

Zostaw merytoryczną opinię o Uma Investments Sp. z o.o. - Kutno

• Jak się pracuje w Uma Investments Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Uma Investments Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 87.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Uma Investments Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 1 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Uma Investments Sp. z o.o.
  • Wschodnia 3
    99-300 Kutno

Uma Investments Sp. z o.o.