Opinie o Uma Investments Sp. z o.o. w Kutno

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Uma Investments Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Uma Investments Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Uma Investments Sp. z o.o. w Kutno

Metodyk

Pisałem ogólnie o opiniach na temat integracji nie konkretnie w tym odniesieniu. Nie wiem co tam się działo i mało mnie to interesuje.

co za układ
@Metodyk

rozumiem cię doskonale za pewne też bym olał takie spotkania '' integracyjne,, ładnie to nazwali to rozpacz jak zwierzęta po upojeniu brak słów szkoda tylko ich żon mężów i partnerki i partnerów

zainteresowany

Napiszcie coś jak wygląda praca w firmie czy warto tam iść czy jest ciężko a nie wypisujecie takie głupoty o jakiś romansach to akurat nikogo nie interesuje ,do pracy chodzi się po to żeby zarabiać ,a nie zajmować się plotami kto z kim bo to żenujące.

Alicja

Trochę w komentarzach widzę pyskówek i przepychanek słownych.. Czy tam taka atmosfera panuje wśród pracowników? Firma coś ze swojej strony robi żeby integrować pracowników i poprawiać atmosferę?

CInCin

Witam jjak to wyglada na warsztacie, bo chce zlozyc CV na Automatyka. Jak wyglada poziom i zarobki?? no i mozliwosci awansu :)

Tadek z teamu D
@CInCin

Praca jako automatyk jest (usunięte przez administratora) bo nic nie robisz a zgarniasz około 5 koła, nazywają cię magikiem więc czasem musisz machnąć różdżką ale i tak fajnie, w gabinecie możesz sobie zawsze pograć w fife z innymi albo w csa więc polecam

Gienio
@Tadek z teamu D

Lub porozbijać rodziny,związki jak wasz kolega .praca wymarzona.,dla posranicow .

Monia
@Gienio

O "Jagiel" znów reklama firmy buhaja.

Kamila

Skąd ty możesz kretynko wiedzieć jak wyglądam jak się zachowuje jesteś ostro nienormalna aż nie ma słów na kogoś takiego jak Ty. Piszesz takie farmazony za każdym razem co innego to się niczego nie trzyma hahahah i kto Ci to wszystko uwierzy jak Ty podajesz się za różne osoby i wypisujesz te bzdury każdy wie że to pisze jedna i ta sama osoba mają z Ciebie nieźle pośmiewisko jeszcze sama sobie odpowiadasz na komentarze jak nikt już na to niereaguje zmieniając tylko nazwę haha i co teraz napiszesz że to niby ja hahaha

Kamila

Każdy wie że jesteś nienormalna nie wybielsz się teraz

Anka

Jesteś tak pusta że nie ma na to ,wpisu hahahaha .ale fajnie było tu wejść się pośmiać z choloty że wsi i całej tej żałosnej firmy(usunięte przez administratora)

Nati

@Nati

Trafione w punkt

Urszula
@Tadek z teamu D

A nie ma żadnych kontroli na zmianach? Przyjemnie by było grać turnieje w fife na przerwach :D

Firma Uma Investments Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Technik Technologii. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
Kamil

Witam możecie powiedzieć bo chcę złożyć cv jaka panuje atmosfera będę wdzięczny za informację

@Kamil

Powodzenia ci życzę w tej firmie .xd.,szybko się złapiesz wspólny język.

Wachu

Jaka panuje atmosfera ,wejdź w opinie firmy to zobaczysz .scenariusz życia firmy .pozdrawiam ciepło .

Wachu

Widzę ,że w tej firmie rozbijanie związków i sex jest na porządku dziennym.order dla firmy

Art.914

Czekamy z niecierpliwością ! Koleżanko żarty się skończyły .zostajesz zgłoszona z automatu ! Zapłacisz za to ! !! I nie będziesz nikomu grozić !

Do poniedziałku .

Aż się już boję i doczekać nie mogę czym nas zaskoczysz hahaha. Oj tak już się powtarzasz każdy wie hahaha

Mówisz o sobie ? Wcale się nie zdziwię kto z taką wariatka jak ty wytrzyma haha

Nawet mnie nie znasz więc co ty możesz wiedzieć hahah żałosne

@Anna

Bardziej niż ci się wydaje znam.xd.

Jeszcze więcej! Dawaj!

Coś jeszcze czy tylko to potrafisz? Poczucie humoru na poziomie przedszkola ale to się skończy prędzej czy później.

Inka

No skończy ,skończy .hehehe

İnka

Żabka ,z Kutna hehe

@İnka

Z Warszawy dokładny adres tez znasz?

Kamil

Żabsko za robotę się weź a nie aby telefon .

Ewela

Team,E żabsko schowaj telefon.xd.zacrobote sie weź .nieudacznico.

Wiktor

To ta Żabka z Kutna ,.

rozpowszechnianie plotek i oszczerstw jest karalne tak dla przypomnienia :)

Nie znasz a się wypowiadasz za robotę się weź ;)

Olka

Raczej znam.,aby na telefonie w pracy siedzi.nic z niej pożytku nie ma.chociaz jest mały "Jagiel"ma z niej pożytek.hehe

@Ewela

Nie masz już czego wymyślać najpierw Jagiello takie oszczerstwa pisalas na firmę że (usunięte przez administratora) teraz znów to podobno pracowałaś z tego co wywnioskowałam z poprzednich komentarzy to skąd możesz wiedzieć co kto w danym momencie robi w firmie haha myślisz że każdy Ci uwierzy w to co piszesz ty nawet ne wiesz co piszesz tylko żeby zabłysnąć

No nie każdy haha

@Anna

Oo jest Pani i królowa pilnuj tam papierków .bo tylko ci to pozostało starą Panną.xd

@Ewela

Haha widać że normalne to, to nie jest. Wolę Ciebie pilnować swoją drogą długo Cię nie było pewnie myślałaś co wymyśleć żeby zabłysnąć

@Anna

Ale zablyslas.tak wam dobrze robi ,że tak wszystkie go bronicie .W Mikołajki będzie wydanie specjalne .wtedy każda otworzy oczy .i prawda okaże się słodka .xd.

@Ewela

Czekaj, czekaj bo teraz o kim Ty piszesz bo już się poglubilasz haha

@Ewela

Najpierw piszesz o jednej osobie później drugiej masz coś z głową nie?

No powiem Ci że aż się nie mogę doczekać haha Też się lepiej zacznij bac słońce ????????

@Anna

A może Ty się zacznij bać .chociaż nie ma czego .niektóre fragmenty okażą jaki jest wasz kolega .i kogo firma zatrudnia .no ale jaki gospodarz tacy pracownicy .

@Olka

Skąd wiesz? Też weź się lepiej nie udzielaj tak jak tamta osoba jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia weź lepiej poczytaj ile c grozi za rozpowszechnianie plotek i oszczerstw :)

@Anna

A Ty po co się udzielasz ??.

Zjadasz litery .jedz te kanapki.hehe

Ewela

Team E. Ogarnijcie telefony .po 3 dniach wolnego do roboty nieroby .do Ciebie (żabko )xd.

@Ewela

Jak taka mądra/mądry jesteś i odważna/ odważny to podejdź powiedz w twarz a nie na forum tylko zaśmiecasz swoimi (usunięte przez administratora)komentarzami od miesiąca jak nie lepiej ta strona nie jest raczej od obrażania i wymyślania bzdur na innych dziwi mnie to że administrator tej strony na to pozwala.

siedzisz tutaj od miesiąca jak nie lepiej jeszcze Ci się nie znudziło? Masz jakiś problem? Zapisz się do jakiegoś psychologa

I gdzie tu masz napisane że bronie Jagieła napisałam ogólnie o teamie pustaku, jesteś zaślepiona już czy co Jagieł Ci się już po nocach śni? Zaraz wyskoczy Ci z lodówki hahaha

Hahaha zmień płytę bo Ci się zacięła hahaha

Piszesz o sobie haha

Coś jeszcze masz do napisania? Dziewczynko weź się już nie osmieszaj na tej stronie już każdy wie że jesteś jakaś nienormalna. Daj sobie spokój ty nawet ne wiesz co piszesz a piszesz tylko po to żeby zabłysnąć

Masakra szkoda słów widać że z Tobą jest coś nie tak nie ma sensu wchodzić z Tobą w jakąkolwiek rozmowę

Żenadą jesteś ty, odklejona totalnie każdy ma prawo tu wchodzić i czytać opinie zgodne oczywiście z prawda wiec mi nie zabronisz a jak czytam takie opinie wymyślone a to tylko dla tego że komuś coś nie wyszło to aż mi się nóż w kieszeni otwiera

Lepsze od Twoich bo ty tylko znasz takie słowa jak (usunięte przez administratora) Jagieł i nic więcej jak zauważyłam :D

Mówisz o sobie? Bo też podobno pracowałaś i jakoś Cię zatrudnili no chyba że nie i teraz takie głupoty wypisujesz :D

Pozwoliłem sobie napisać ,bo widzę ,że każdy tu pisze .Szukam pewnej kobiety .z HR.spodobalas mi się .ale watydze się podejść .xd.

Skoro wiesz w jakim dziale pracuje to co to za problem przyjść?

Chmielu

Jaki tu spokój ,na,na,na,xd nic się nie dzieje na,na,na,na."Jagiel"już zaspokoił wszystkie .?heheh.bo on zdaje się ma jakieś kompleksy .nie zapomnij o mnie .D.od tygodnia czytam te wpisy .i podpisac się moge swoim nazwiskiem ,że po części są prawdziwe

Art.91
@Chmielu

Ściganie przestępstwa! Stalker zagrożony będzie karą pozbawienia wolności do lat trzech. wiemy kim jesteś .

Art.g3

Wiemy kim jesteś .podszywanie się pod inne osoby nękanie i prześladowanie rozpowszechnianie plotek i oszczerstw, groźby śledzenie ofiary, szantaż...

@Art.g3

Hehehe.jskich plotek ?raczej prawdy .śledzenie ofiary ?jakiej ofiary .dumą pół firmy .xd ofiarą hahaha

Art.g3

Nawet nie wiecie kogo zatrudniacie w tej firmie .xd .prostaka że wsi .syfiarz .

Art.g34
@Art.g3

Proszę nie podszywać się pod osobę bo nie wie pani z kim pisze .każde obraźliwe słowo użyte będzie dowodem do sprawy karnej .

Chmielu
@Art.g34

Zapewne z nikim ważnym ,jaki gospodarz tacy pracownicy ,xd

Mirek

Jagiel i kobiety hehehe.a taki niby spokojny .a tu proszę co za akcja .

Irka
@Mirek

No proszę ,jaki świat jest mały ,były mój prawie zięć .sławny teraz jest a daj mu Boże .

Team E najlepszy w nierobienie nic .tylko gapieniu się w telefony .xd

Art.gg

[Uporczywe nękanie. Kradzież tożsamości] Kto przez uporczywe nękanie innej osoby lub osoby jej najbliższej wzbudza u niej uzasadnione okolicznościami poczucie zagrożenia lub istotnie narusza jej prywatność, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. Tej samej karze podlega, kto, podszywając się pod inną osobę, wykorzystuje jej wizerunek lub inne jej dane osobowe w celu wyrządzenia jej szkody majątkowej lub osobistej.

Sylwia

Jak już się tak udzielasz na tej stronie wypisując głupoty to weź pisz poprawnie kółko jak już coś nie kułko. Hahah nie no kogo oni tam zatrudniają ludzi po podstawówce hahaah

@Sylwia

Pozwoliłam sobie wejść na tą stronę poczytać komentarze. Hahaha nie no dobry kabaret warto było uśmiałam się.

@Sylwia

No kabaret sama sobie odpisujesz ,na wiadomość .hehehehe cyrk .

@Chomik

Hahah no akurat nie odpisuje sobie sama jak ktoś się podaje za mnie to tak jest z resztą nie jedna Sylwia na tym świecie jest jakbyś nie zauważył doucz się trochę hahaha

Niby ,tacy wszyscy ,oczytani,poważni,a wchodzą i psza hehehe .wiocha.pl

@Chomik

Lubię się śmiać z takich osób jak Ty ... już nie chce tu obrażać bo się jeszcze popłaczesz haha. Widać że często tam bywasz hahah

Sylwia

Oj skończy Ci się niedługo to komentowanie hahah

chomik
@Sylwia

smiech to oznaka,ze cos nie do konca halo z twoja głowka.hehehe no ale smiej sie

Sylwia

I kto to mówi haha i to xd albo hehe. Spójrz się na siebie później komentuj hipokryto. Oj odwróci się wszystko przeciwko Tobie już się nie mogę doczekać aż zaczną pisać o Tobie. Miłego dnia życzę ;D

chomik
@Sylwia

dzieckiem sie zajmij .a nie forum.hehe

Anka

Dajcie juz mu spokoj ,ma powodzenie niech korzysta,z bycia (ogrem).xd

@chomik

Ty również :) chociaż mam nadzieje ze dziecka nie masz bo współczuję mieć takiego rodzica

Zazdrościsz? Że Ciebie nikt nie chce? Nic dziwnego hahaha

Sylwia

Zwierzęta głosu nie mają chomik do klatki !! Haha. Skąd ty możesz wiedzieć co lubię ale chętnie Ci opowiem jak się odezwiesz :D

Inna
@Sylwia

Ty cały czas tu siedzisz ,i obserwujesz jak idiotka ,raczej nie jesteś w jego typie .hahaha

Chomik

Kellogg's,firma która zatrudnia pracowników ,.z dziedziny (usunięte przez administratora) .Czytam te wpisy ,zawsze jest jakieś ziarenko prawdy .(usunięte przez administratora),telefony .Koleś który jest odorowany przez kobiety.kompromitacja dla firmy .

Chomik

Do niego można dołączyć (żabkę) z teamu E .hehehe.

@Chomik

Mam nadzieję że jesteście świadomi tego że Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności. Ciekawe czy wtedy będziecie tacy odważni wypisywać głupoty na kogokolwiek, mam nadzieję że jesteście świadomi tego że wypisując bzdury możecie zniszczyć innym życie. Widać że się świetnie bawicie kosztem innych. Dziwię się że jeszcze firma się za to nie wzięła albo administrator strony. Ta strona zrobiła się jednym wielkim śmietnikiem, aż szkoda czytać.!

Dorośli ludzie jak mają jakiś problem do siebie to załatwiają to między sobą a nie na forum gdzie czytają to obcy ludzie. Więc nie.rzucaj się tak a poza tym nie wydaje mi się żebyśmy się znali więc trochę się uspokój bo widać że za bardzo Cię ponosi, ochłon trochę.

Widać że myślenie boli. Szkoda słów na taką osobę jak Ty. Czas wydorośleć taka dobra rada i miłego dnia życzę. :)

Mam nadzieję że podniesiesz konsekwencję tego co robisz a wtedy ja się pośmieje a ty będziesz płakać i nie będzie już takiej odwagi będziesz przepraszać na kolanach.

@Ania

Brak słów ,nawet już tego nie skomentuje.na tym forum rzezy,się .głupota idiotów.ludxie mało inteligentni.jedni piszą ,drudzy odpisują.jakis niedojeb namocil a reszta leci jak kaczki na zimę

@Chomik

Widać że piszesz o sobie. :)

@Ania

O całej tej śmiesznej sytuacji,(sprawie).świat gwiazd Wiocha.p.hehe.

Nikt inteligenty by nikogo nie obrażał i wymyślał historie. Myślenie boli widać.

@Ania

Moja droga historie są prawdziwe ,więc nie wiesz nie udzielaj się .Ledwo świt a Ty już na forum.xd.

Sylwia

Mam nadzieję że zdajesz sobie sprawę że kto przez uporczywe nękanie innej osoby lub osoby jej najbliższej wzbudza u niej uzasadnione okolicznościami poczucie zagrożenia lub istotnie narusza jej prywatność, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. Mam nadzieje że jak już będziesz siedział albo siedziała to sobie pomyślisz. Jak jesteś niedouczony to warto sobie przeczytać haha

Poczytam .dziękuję.bardzo królowo forum.hahah

@Chomik

Rozumiem że mówisz o sobie

@Sylwia

O Tobie .kabaret serio Myślę,że możesz razem z tym kolega co tak słynie na forum.robuc wszystko .hahaha

@Sylwia

A za błędy nie będę przepraszać ,bo znizam się do waszego poziomu (usunięte przez administratora) i prostoty .

@Chomik

Ojej ale zabolało już się zniżyłeś nawet bardziej niż myślisz więc przykro mi bardzo :D Oj no nie wiem czy nie będziesz przepraszał jeszcze się zdziwisz :D

Sylwia

Az takiego nudnego życia to nie mam jak Ty haha Odezwij się do mnie to Ci opowiem chyba że się boisz hahah. I co to za słownictwo znasz jego znaczenie?

No Ty znasz ,i kolega z pracy haha

@Sylwia

Raczej nudne masz ,bo od paru godzin .siedzisz i piszesz hehehe pusta glaca

@Chomik

Ty siedzisz tutaj od 2 albo 3 tygodni więc bardziej Ty masz nudne życie i co to za słownictwo pusta glaca widać że słownictwo masz pierwsza klasa haha

@Chomik

Piszesz tak jakbyś mnie znał a nie wiesz z kim piszesz chyba pomyliłeś osoby hahah weź się dowiedz więcej haha

@Sylwia

Widzę obserwujesz na bieżąco jesteś .bronisz syfiaza.xd

Postanowiłem tu napisać ,każdy pisze o czym chce to i ja skorzystam.Podoba mi się pewna dziewczyna ,wiem tylko że pracuje tutaj .chyba na team E.dopytalem kumpli..uwiodly mnie jej oczy takie duże ,wypukłe .pomóżcie mi ją odnaleźć .

Pomocny w każdej dziedzinie .xd

Zygmunt

Kutno ,jedyna znam z Team E .Ma takie oczy hehe

Ludzie bzdury piszecie i tyle w temacie. Jedyną prawdą w tym wszystkim to telefony.

Kamila

Nie bzdury,tylko prawda!!.sama miałam okazję ku temu .także telefony,(prezerwatywy),w tym zakładzie to renoma firmy (reklama).xd

@Kamila

Jeśli miałaś taką propozycję to pewnie zaczęłaś z kimś flirtować, bo pierwszy lepszy napewno nie podszedł (usunięte przez administratora)Zapoznanie kogoś w firmie to normalna rzecz i znam nawet kilka małżeństw które po takich właśnie znajomościach powstały. Chodzi o to że robicie z tej firmy (usunięte przez administratora) a w żeczywistości pracują tam normalni ludzie i takie sytuacje nie mają tam miejsca. Oczywiście że na pracujących tam 500 osób trafi się jakieś pomyleniec, ale tak jak wszędzie i ta firma nie jest wcale gorsza od innych. Ludzie którzy piszą te oszczerstwa to prawdopodobnie osoby zdesperowane którym się nie powiodło w życiu i mają okazję aby przelać swoje flustracje na innych. Firma jest spoko, robota jak robota raz lepiej a raz gorzej, więc nie przesadzajcie.

Kamila

Ojjj mylisz się jest właśnie taki ."pomyleniec "niestety .większość opini jest właśnie o nim.pzdr.

@Kamila

Hahah to ja nie wiem gdzie ty pracujesz, wyobraźnia Cię chyba za bardzo poniosła ????

@...

Raczej nie poniosła hehehe .

@Kamila

Dziwne bo tam pracuje od 4 lat i żadnej prezerwatyw nie widziałam chyba je dobrze chowasz ????????

...

widać że masz coś z głową. Szkoda słów.

@...

Potwierdzam.,ma rację koleżanka.dzieja się tam takie cyrki .hehehe

Chomik

Telefony ,w tym zakładzie są na porządku dziennym.i radzę przeprowadzić kontrolę na Team.E.przedewszystkim, u kobiet .robią to notorycznie a jeśli się zwróci uwagę to jeszcze ma jakieś ale ...

Zostaw merytoryczną opinię o Uma Investments Sp. z o.o. - Kutno

• Jak się pracuje w Uma Investments Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Uma Investments Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 87.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Uma Investments Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 1 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Uma Investments Sp. z o.o.
  • Wschodnia 3
    99-300 Kutno

Uma Investments Sp. z o.o.