Christiana Dąbrowscy Sp.j.

Opoczno

Opinie o Christiana Dąbrowscy Sp.j.

Nick

W przeciągu roku wymienili lub odeszło około 10 handlowców , więc o czym to świadczy!?

Paulina

Dawno nie było nowych wpisów na temat firmy Christiana Dąbrowscy Sp.j.. Możecie powiedzieć jak obecnie wygląda sytuacja w firmie? Czy coś uległo zmianie w ciągu ostatniego roku? Co powinny wiedzieć osoby, które właśnie poszukują nowego miejsca zatrudnienia?

Paulina

@Były pracownik, dlaczego nie polecasz? Może powiesz też o pozytywnych aspektach, które znalazłeś pracując w firmie?

(usunięte przez administratora) Nie polecam ich. Omijać szerokim łukiem.

Paulina

@Hoser, a co więcej powiesz na temat pracy w Christiana Dąbrowscy Sp.j.?

Hoser

Praca bardzo satysfakcjonująca. Zarobki jedne z lepszych w okolicy. Polecam

Paulina

A jak z życiem po pracy? Organizowane są jakieś imprezy firmowe dla pracowników? ;)

pp

Czesc Ala. Tez tam pracowałem...

Makowiec

Jakich zarobków można się spodziewać na stanowisku Przedstawiciela Handlowego (podstawa i ewentualne dodatki uśrednione)? Jakie narzędzia oferuje firma?

Mariusz

Przyszedłem do firmy bez doświadczenia w branży. A po kilku miesiącach czułem się już swobodnie. Ciężko się pracuje ale można zarobić.

Ala

Pracuje w tej firmie od kilku lat, na produkcji. Przyzwyczaiłem się jest OK. Pensja co do grosza.

ZDZIWIONY

dzięki, a możesz powiedzieć na jakim stanowisku tam pracowałeś?

tomi

Nie polecam tu pracowac .

aneczka

zawsze wszystko zely kto na co sie nastawia i jak dobrze chce zarabiac - wiecie mnie najbardziej interesuje to czego stutja sie mozna psodziewac po pracy mianowicie czy istnieje szansa na dostanie sie do pracy bez znajomosci i co wiecej bez dosswiadczenia . mam andzieje ze dobre zarobki oferuja tutaj

Helo

A ja powiem Wam prawdę: pracuję tam kilka lat , napracować się trzeba, ale co m-c jest kasa której nie zarobi się u nas w okolicy, umowę o pracę też dają i robota na miejscu.

a jak płacą tam wogóle?

kic
@anonim 06.02.2014 11:43
a jak płacą tam wogóle?

Z kasą może być. Chciałoby się więcej ale zawsze w terminie

Anon

Dlaczego nie polecacie? a jak z zarobkami w tej firmie?

Łukasz

Trzeba się bardzo napracować !!!

Zostaw opinię o Christiana Dąbrowscy Sp.j. - Opoczno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Christiana Dąbrowscy Sp.j.