Opinie o Christiana Dąbrowscy Sp.j. w Opoczno

Christiana Dąbrowscy Sp.j.
2 90 35 5 1
Ludek Nowy wpis

Może przesadzacie z tymi oskarżeniami? Idealnych firm nie znajdzie się nigdzie.

Tak2Nie2
Hos Nowy wpis
@Ludek

Nie, nie przesadzamy :)

Tak2Nie1
Były pracownik Nowy wpis
@Ludek

Dlaczego się nie znajdzie...? Myślę że warto się rozwijać a nie oszukiwanie samego siebie że jest ok a nie jest i ośmieszanie ludzi..Duże obietnice i zero rozwoju handlowego w tej firmie tylko wyzysk

Tak2Nie1
Kamil Nowy wpis
@Były pracownik

Czy to są powody dla których zdecydowałeś/aś się zrezygnować z tej pracy? W jaki sposób i przez kogo pracownicy są ośmieszani? O jakim wyzysku mówisz? Dzięki za odpowiedź.

TakNie

Nie polecam. Na odchodne nawet się dostanie przysłowiowe g. a nie wypłatę.

Tak5Nie3
Pan gąbka
Nazwa działu: Handlowy

Zwykłe dziadostwo i za przeproszeniem prostactwo nie chcą dawać umów o pracę a w firmie panuje jeden wielki chaos,Samochody są w oplakanym stanie nie nadającym sie do wyjazdów na takie trasy czyli okolo 2000km na tydzień pracowałem tam prawie pół roku i OSTRZEGAM wszystkich młodych i tych starszych również nie dajcie się w konia z pieniędzmi robić i bez umowy nawet nie jedźcie w 1 trase. PS Dabrowski to gbur który nie umie rozmawiać z ludźmi...

Tak18Nie1

Nie polecam tej firmy dużo obiecują i na tym tylko się kończy samochody nadają się tylko na złom nie radzę tam pracować

Tak11Nie

@Były pracownik

Czy mógłbyś powiedzieć, jakich konkretnie ustaleń - w Twoim przekonaniu - firma Christiana Dąbrowscy nie dotrzymała? Czy masz na myśli zupełnie inne warunki zatrudnienia w rzeczywistości, niż te przekazane Ci w trakcie rozmowy rekrutacyjnej? Zachęcam, byś opisał tu więcej szczegółów. Można już do pierwszych dni pracy liczyć na stabilne zatrudnienie i korzystne wynagrodzenie?

Dla pracodawców
Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz istotniejszą rolę. A jak to wygląda w Christiana Dąbrowscy Sp.j.? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Tymon

Rotacja to nic dziwnego. Ludzie zmieniają firmy z różnych powodów.

TakNie1

anonymous

Do firmy gdzie jest dobrze i dobre zarobki ciężko się dostać. Dlaczego więc cały czas szukają handlowców ? To proste. Warunki pracy i płacy są fatalne. Złóż CV i zostaniesz przyjęty. Na 100% za jakiś czas zwolnisz się sam!

Były kurier

Nie polecam nikomu. Praca w terenie jest ok. Ale reszta do bani. Z każdego robią złodzieja . Zwłaszcza Pani E.

manolo

Czemu szukają ciągle handlowców

Paulina

@Danielos terminowość wypłat to bardzo ważny aspekt przy wyborze pracodawcy. Uważasz, że liczba Waszych obowiązków jest adekwatna do pracy. Czy w takim razie polecasz pracę w firmie Christiana Dąbrowscy Sp.j. innym użytkownikom na forum?

TakNie

Czy ktoś z pracowników chciałby wypowiedzieć się na forum o Christiana Dąbrowscy Sp.j. w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

Danielos

Praca nie jest zła. Narobić się trzeba ale za to kasa całkiem całkiem a najlepsze ze wypłaty zawsze w terminie a nawet przed

Nick

W przeciągu roku wymienili lub odeszło około 10 handlowców , więc o czym to świadczy!?

Tak19Nie

Paulina

Dawno nie było nowych wpisów na temat firmy Christiana Dąbrowscy Sp.j.. Możecie powiedzieć jak obecnie wygląda sytuacja w firmie? Czy coś uległo zmianie w ciągu ostatniego roku? Co powinny wiedzieć osoby, które właśnie poszukują nowego miejsca zatrudnienia?

Paulina

@Były pracownik, dlaczego nie polecasz? Może powiesz też o pozytywnych aspektach, które znalazłeś pracując w firmie?

TakNie

(usunięte przez administratora) Nie polecam ich. Omijać szerokim łukiem.

Tak10Nie

Paulina

@Hoser, a co więcej powiesz na temat pracy w Christiana Dąbrowscy Sp.j.?

Hoser

Praca bardzo satysfakcjonująca. Zarobki jedne z lepszych w okolicy. Polecam

Tak11Nie

Paulina

A jak z życiem po pracy? Organizowane są jakieś imprezy firmowe dla pracowników? ;)

pp

Czesc Ala. Tez tam pracowałem...

Makowiec

Jakich zarobków można się spodziewać na stanowisku Przedstawiciela Handlowego (podstawa i ewentualne dodatki uśrednione)? Jakie narzędzia oferuje firma?

Tak25Nie

Mariusz

Przyszedłem do firmy bez doświadczenia w branży. A po kilku miesiącach czułem się już swobodnie. Ciężko się pracuje ale można zarobić.

Tak9Nie

Ala

Pracuje w tej firmie od kilku lat, na produkcji. Przyzwyczaiłem się jest OK. Pensja co do grosza.

ZDZIWIONY

dzięki, a możesz powiedzieć na jakim stanowisku tam pracowałeś?

tomi

Nie polecam tu pracowac .

Tak6Nie

aneczka

zawsze wszystko zely kto na co sie nastawia i jak dobrze chce zarabiac - wiecie mnie najbardziej interesuje to czego stutja sie mozna psodziewac po pracy mianowicie czy istnieje szansa na dostanie sie do pracy bez znajomosci i co wiecej bez dosswiadczenia . mam andzieje ze dobre zarobki oferuja tutaj

Helo

A ja powiem Wam prawdę: pracuję tam kilka lat , napracować się trzeba, ale co m-c jest kasa której nie zarobi się u nas w okolicy, umowę o pracę też dają i robota na miejscu.

Tak9Nie

a jak płacą tam wogóle?

kic
@anonim

Z kasą może być. Chciałoby się więcej ale zawsze w terminie

Anon

Dlaczego nie polecacie? a jak z zarobkami w tej firmie?

Łukasz

Trzeba się bardzo napracować !!!

Tak18Nie

Zostaw opinię o Christiana Dąbrowscy Sp.j. - Opoczno

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie