Opinie o Agart-Pro Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Agart-Pro Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Agart-Pro Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agart-Pro Sp. z o.o. w Poznań

Zainteresowany Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.

Cześć, pojawiła się oferta na Specjalista ds. Planowania Zapasu i Zarządzania Saldem Opakowań - macie może informację jak wygląda praca w tym dziale? Jak z atmosfera w firmie? Jak z godzinami pracy? Jakie widełki płacowe? Czy w firmie istnieje jakas polityka płacowa? coroczne podwyżki inflacyjno- wyrównawcze, bonusy? premie? Istnieje jakiś work-life-balance?

Administrator Nowy wpis

Jak oceniacie rekrutację na stanowisko Kontroler Finansowy w firmie Agart-Pro Sp. z o.o.? Jak przebiegał proces rekrutacyjny?

Nord Nowy wpis

Bylem na rozmowie kwalifikacyjnej we Wrocławiu na stanowisko PH. Nie zostałem przyjęty ale musze pochwalić profesjonalizm w rozmowie oraz Feedback ktory dostalem po wszystkim. Z całą pewnością moge polecić.

Kacper Nowy wpis

@orzel Nie wypowiadaj się o Panu Prezesie w ten sposób ponieważ jest najlepszym szefem jaki môgł by być , to że zostałeś zwolniony to już inna sprawa wiec swoją nienawiść i zazdrość zostaw dla siebke

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Agart-Pro Sp. z o.o. na stanowisko Kierownik Działu Zakupów (branża B2B)? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Ana

Witam co do wszyTskich negatywnych komentarzy . Piszą do ludzie którzy zostali zwolnieni i są po prostu jak najwyraźniej tym zrażeni przykro mi iż jesteście słabi .

Orzeł

Agart to firma prowadzona przez człowieka z zawodu „SYN” kiedyś trochę sprzedał sera i myśli ze to jak 20 lat temu, No ale czasy się zmieniły i handel wyglada inaczej. Pan Artur z zawodu SYN to zakompleksiony prezes z syndromem Piotrusia Pana:-) który nie potrafi prowadzić tak małej (dokładnie małej) firmy, to ze trzy oddziały? No i co z tego, firma mała słaba z drogim asortymentem, nie umie słuchać ludzi którzy poruszają się na codzień w tym świecie zreszta uwielbia jak się jemu liże pośladki to miód na jego uszy, jak tego nie robisz to w końcu wypadasz z gry bo masz swoje odmienne zdanie i na jego nieszczęście masz racje czego nie akceptuje (w końcu Prezes) inne firmy już są 5 lat przed nim choć oczywiście on myśli ze jest odwrotnie, przyznam szczerze że czekam na jego spektakularny upadek jak jego tatusia prowadzącego kiedyś Arko, tez mu się wydawało:-) a co tam niech zobaczy jak się żyje za 3000 zł cały m-c. Z obserwacji widzę ze może to być wcale nie tak długo bo inwestycje same się nie spłacą. Atmosfera strasznie słaba, (usunięte przez administratora) dają radę ale jak oczekujesz normalności to tam tego nie znajdziesz, odradzam każdemu począwszy od magazyniera, kierowcy, fakturzystki po handlowca szczególnie a o stabilności to juz nie wspomnę, Xboxa czy pralki na raty nie weźmiesz bo możesz nie zdążyć spłacić nawet w rok tak wiec ludzie dajcie spokój i szukajcie pracy w innych firmach bo Agart to POMYŁKA Ps. Najgorsze ze Pan szef nigdy nie wyciągnie wniosków bo jeszcze się nie urodził mądrzejszy od niego :-)

@Orzeł

Witam , widzę w tym komentarzu ewidentna zazdrość i nienawiść ale to zrozumiałe dla zakompleksionych ludzi jak ty piszesz anonimowo bo nie potrafisz tego powiedzieć komuś w oczy. Życzysz komuś upadku ? Popatrz na siebie nic nie osiągnąłeś w życiu , o twoich rodzicach nie będę się wypowiadać ponieważ nie mogli upaść gdyż nigdy czegoś nie osiągneli jak ty , pracowałam w tej firmie od początku i do najlepsze co mnie spotkało ,atmosfera jest bardzo dobra a jeśli chodzi o pana prezesa to jest on bardzo dobrym szefem i umie zarządzać firma :) Nie pozdrawiam

Stefan

@Kamil Bardzo dobra firma więc wystarczy mieć odpowiednie umiejętności a z pewnością nie będzie powodu do narzekania, polecam firmę.

Kamil

Witam Jak wygląda praca Przedstawiciela w tej firmie?

Bbb

Podejście do pracownika skandaliczne! Na rozmowie słowa kierownika cytuje... oczywiście nie dosłownie. ..."Przejęła nas amerykańska firma.Teraz bedzie tylko lepiej! Firma się rozwija, są rozmowy o pakiet socjalny! Teraz będzie zajeb...."Oczywiscie to jest w skrócie. Za mało miejsca aby się rozpisać! Po zatrudnieniu pracownika brak wyposażenia w ubranie robocze. ..ponieważ podobno cięcie kosztów! Kolejny skandal! Tylko pracownik dowiaduje się o tym po podpisaniu umowy! Ani ubrań ani butów ani kasków...SKANDAL Najważniejsze....CIECIE KOSZTOW!

Ciekawski
@Bbb

Jak się pracuje w firmie amerykańskiej? Czy sa duże zmiany?

Basia

@normalny rozmowę z kosmita ? Co to oznacza ?

Na jakie benefity można liczyć w Agart-Pro Sp. z o.o.?

Normalny

Na żadne. Jedyne na co można liczyć to rozmowę z kosmitą oraz silną konkurencję ze strony starych pracowników okopanych na swoich stanowiskach. Nie polecam tym którzy liczną na normalne warunki pracy i rozwój.

Idealnie raczej nigdzie nie będzie. Czasem więcej zaangażowania w pracy i będzie dobrze?

Olo
@Adam

No właśnie .... Za zaangażowanie jest wylot .... A Piotruś ma ewidentnie problem z komunikacją . Nie ludzie tam pracujący. Nie polecam .

Rotterdam

Witam, przerobiłem tam 2tygodnie, później wyjeżdżałem do Holandii, atmosfera na magazynie ok, nowy kierownik wyrozumiały, dyrektor również, kompletacja zamówień pod cukiernie czyli niestety większość worków 25kg, wiader, ogólnie dla kogoś z krzepą. Na start 2500. Czarnowłosa jedzą z biur do zastrzelenia. Szczyt arogancji

Aneta

@Sebi, rozważasz podjęcie zatrudnienia w firmie Agart-Pro? Jeżeli tak, to na jakie stanowisko zamierzasz aplikować? A może jesteś już po wstępnych rozmowach z pracodawcą? Firma Agart-Pro również chętnie dzieli się swoimi recepturami na swojej stronie internetowej http://agart-pro.pl/receptury/ Ktoś z Was korzystał może z przepisów zamieszczonych przez tą firmę? Produkty wyglądają naprawdę smacznie!

Sebi

Jak wyglądają obecnie zarobki ? Ktos cos

Aneta

@Kruk, czy posiadasz informację co jest głównym powodem rotacji między pracownikami zatrudnionymi w firmie Agart-Pro? Czy odejścia pracowników są dobrowolne, czy może są wynikiem wysokich wymagań stawianych przez pracodawcę? Możesz do swojej wypowiedzi dodać coś na temat atmosfery panującej w tym miejscu pracy? Zachęcam do bardziej szczegółowej opinii. @Robert, możesz podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w firmie Agart-Pro? Rozumiem, że posiadasz inne zdanie niż użytkownicy, którzy wypowiadali się w tym temacie, dlatego proszę Cię podziel się swoimi spostrzeżeniami z tym związanymi.

Robert

Jeszcze nie słyszałem żeby wszystkim pracownikom odpowiadała praca w firmie!!!

Panna z mokrą głową
@Robert

Po szybkiej interwencji na negatywny komentarz wnioskuje, że jednym z pracowników z wypraną głową, gratuluje wytrwałości i walecznego serduszka, na pewno Prezes Cię doceni jak wszystkich Ps. Dla Twojej wiadomości tu są same negatywne komentarze, myślisz że to przypadek? No to jeszcze raz pozdrawiam!

Kruk

W 100 % zgadzam sie z opinia Orzeł, firma tragedia, ciągła rotacja. Patrząc na podejmowane decyzje Piotrusia Pana (prezes ) diagnozuje u niego chorobę dwubiegunową. Kadra zmienia sie co pół roku, bo co pół roku Pan prezes ma nowe wizje oderwane od rzeczywistości . Jeszcze sie nie urodził pracownik , który by sprostał jego wyimaginowanym pomysłom , jedno trzeba mu oddać w praniu mózgów jest naprawdę dobry

Stach

Czy firma potrzebuje pracowników?

Patryk

Może trzeba spojrzeć w lustro ? Oceną zarządu zajmuje się właściwy organ w firmie!!

Orzeł
@Patryk

Widać ze nie pracowałeś w tej firmie, nie ma czegoś takiego jak odpowiedni organ w tej jednostce, właścicielem i zarządca czyli jednocześnie prezesem jest ten sam człowiek A.K. Wnioskując po Twoim komentarzu domniemam że jesteś jedną z tych osób któryą pan K się wysługuje

Zostaw merytoryczną opinię o Agart-Pro Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Agart-Pro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agart-Pro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agart-Pro Sp. z o.o.?

Agart-Pro Sp. z o.o.