Agart-Pro Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Agart-Pro Sp. z o.o.

ja

Własnie tak opisują firmę pracownicy zwolnieni przez to że są kiepscy i są zwykłym błedem rekrutacyjnym nie [usunięte przez administratora]?

da
@ja 12.02.2012 10:34

Chciałbym zauważyć, że błąd rekrutacyjny popełniany jest również przez tą firmę. Po prostu słabi ludzie którzy popełniają same błędy i za nic nie odpowiadają. Odpowiada nowo zatrudniony.

da
@ja 12.02.2012 10:34

@ Oszukana i inni którzy chcieli by tam zacząć pracę, przede wszystkim ci którzy są coś warci i na czymś sensownym w życiu zależy. Były wcześniej wpisy o podobnym przypadku, jak wyciągnęli PH z innej firmy i zapomnieli, że inny PH wraca z urlopu macierzyńskiego. I co? Tą nowo zatrudnioną osobę (miała wcześniej pracę) zwolnili, żeby mogła wrócić kobieta z urlopu macierzyńskiego. Jest to typowe dla tych buraków. A po firmie biega PH, który wygląda jak niedorozwinięty i chwali się co tydzień jak kokainę wciągał. Kolega z wielką aparycją ;)

Aneta

@ddd nie jestem pracownikiem firmy Agart-Pro Sp. z o.o. Jestem moderatorem forum GoWork.pl. Jestem tu aby pomóc w uzyskaniu informacji na temat pracy w firmie. Proszę o pozostawianie merytorycznych opinii na temat pracy w firmie.

Aneta

@Czujny Obserwator czy pracujesz w firmie Agart-Pro Sp. z o.o.? Skąd wiesz, że tak jest? Skąd takie informacje? Pozostawiając swoją opinie i informacje pomagacie tym, którzy zastanawiają się nad aplikowaniem do tej firmy.

@Aneta 05.09.2017 11:05

Anetko, A kim jestes? Pracujesz w tej firmie? A dlaczego zadajesz tyle pytań, no powiedz powiedz?

@ddd 05.09.2017 16:39

To pracownik go work :)

Czujny Obserwator

Zwykły pracownik, który robi tu fizyczną prace dla nikogo się nie liczy, kantowanie na umowach, te same stanowiska a różna płaca. Przełożony nawet nie podaje ręki podwładnemu, mija go na korytarzu i nawet nie wie ze razem pracują, spora rotacja, zwalniają tylko dlatego ze maja problem utrzymaniem nerwów na wodzy. . Smutne zero dyskusji i konstruktywnych rozmów. To się tyczy wszystkich oddziałów

Aneta

@ddd a jak ty oceniasz Agart-Pro jako pracodawcę? Wspominasz, że zmienia się na gorsze. Co masz na myśli? Jakie zmiany zaszły w firmie ostatnio?

ddd

Co z tego, że się zmienia, tylko na gorsze? Idealnie było tak samo ze spektakularnym upadkiem firmy jego Ojca. Po prostu pato!

Aneta

A na jakie warunki mogą obecnie liczyć pracownicy Agart-Pro? Chętnie dowiemy się więcej na temat Waszej pracy.

obserwator

agart to firma która latami wypracowała sobie miejsce na rynku. zrobili to ludzie tam zatrudnieni.firma sie rozwija. ta branża to ciężki chleb. dosłownie.każdy się stara, właściciel, pracownicy.czy właściciel musi sie zmieniać, zapewne sie zmienia tak jak zmienia sie rynek i sytuacja gospodarcza. do ddd: każdy nowy pracownik traktowany jest jak obcy,tak to juz jest.czy grozi nowemu pracownikowi niebezpieczeństwo?śmieszne! ale obecne zmiany za panowania "nowego" cos zmieniają na lepsze? nowy tylko kase trwoni, ściąga swoich. dziwne że tylu ich ma. nie mieli pracy? tacy dobrzy i przyszli do agartu?a jakie efekty?poprawiła sie kondycja firmy?gdzie tam.oby tylko nie wywalił wszystkiego w kosmos.

@obserwator 05.04.2017 18:28

Twoja wypowiedź potwierdza tylko hmmm ładnie mówiąc "nie wiem co zrobić, nie mam swojego zdania" właściciela i chaos. Co z tego, że się stara jak pozwala na patologie. I tak w kółko będzie w tej firmie. Tak samo było w firmie jego Ojca, która zaliczyła spektakularną upadłość. Błąd za błędem i tak pozostanie w tej firmie.

ddd

Odradzam, firma chce się dźwignąć od dłuższego czasu z firmy garażowej (chodzi o styl zarządzania) do czegoś wyżej, ale tu problem leży, że właściciel nie wie co to jest to lepiej - na pewno więcej kasy dla niego, po za tym nic. Dla nowych pracowników panuje tam chora sytuacja, bo właściciel chce zmieniać firmę i tego oczekuje od nowych, a jednocześnie bardzo silna ekipa starych pracowników bombarduje każdego nowego i próbę zmiany, a słucha starych pracowników. Właściciel powinien zacząć zmianę od siebie, ale to mu nie wychodzi, bo ma totalnie zerową wiedzę o czymkolwiek w przedsiębiorstwie i to się nie zmieni. Ogólnie ta sytuacja jest bardzo niekorzystna dla nowych pracowników i niebezpieczna. Szczerze odradzam.

kandydat

Spotkanie rekrutacyjne z Dyrektorem zarządzającym i właścicielem zaczyna się od półgodzinnego spóźnienia tych ostatnich. Kiedy już wchodzą okazuje się, że po prostu gawędzili sobie we dwójkę w pokoju obok. I zaczynają jakby nic się nie wydarzyło - żadnego "przepraszam" ani nic w tym stylu. Zostałem do końca raczej z zaciekawienia tym, co będzie dalej niż oferowaną pracą. Zakończyło się miło. A potem znowu nic - przez kolejnych parę miesięcy nawet nie zadzwonili z informacją, że dziękują za spotkanie.

Wściekły John

Start Poznań totalna porażka brak organizacji, totalny rozpuzdziaj samochody stare historyczne wraki rocznik 1989, poprostu nie ma czym jeździć bez hamulcu świateł , co chwilę mandaty i kto placi kierowca , mają cię wszyscy głęboko w dupie nie interesuje nikogo to że nie ogarniasz rejon ponieważ robota jest nie do przerobienia a zarabiasz jak w markecie na kasie odradzam wszystkim firmy Agart Poznań totalne dno zbliżające się ku upadkowi. Wściekły John

Elza

Odradzam koleżanka już pozalatwiala wszystkie badania i mówią jej sorry zmieniliśmy zdanie nie dotrzymuje słowa, klika kolesiostwo , ukladziki, szkoda czasu na robotę tam odradzam odradzam

Bonzo

Odradzam wszystkim firma krzak zatrudniają na krótki okres a później mówią sorrybpomylililismy się traktują człowieka jak zabawkę , brak sprzęty samochody rocznik 1989, jeśli ktoś lubi samochody z poprzedniej epoki to ok robota dla miłośników zabytków tylko jest jeden w problem trzeba przejrzeć na oczy i wejść w rzeczywistość mandaty za zły stan techniczny płaci kierowca brak hamulcu świateł to standard nikt tego nie naprawia bo poci nie ma kasy na naprawy i sxkda czadu na głupoty niech kierowca się martwi i kombinuje odradzam największemu wrogowi pracę w tym motlochu , źle uszykowany towar przez magazyniera bekasz ty i się tłumaczyć przed klientem, samochody prz ładowane waga krokodyle i kto placi kierowca , ogólnie prxerzucadz lapami codziennie kilka ton towaru.

Fref

Firma porażka sprzęty samochody totalne zlomy, wyjeżdżasz uszkodzonym w trasę bez świateł, hamulcu przychodzą mandaty i kto placi kierowca za to zapewne jest głupi i wyjechał zlmem w trasę, mało że ciężkie palety po 350-450 kg to czasami trzeba worki po b25 kg lapami z anosic w zębach do klienta ogólnie zarabiasz frytki mały ZUS a jesteś robocopem , tylko nocki rejony nie do objechania w pojedynkę pi 500 km dziennie , nie polecam nikomu firma do bani . Zaczynasz robotę o 1:00 kończysz o 14 następnego dnia czyli tak spokojnie 13 godzin całą noc i pół dnia . Odradzam

czsas na prawde

agart zerniki magazyn .. siódmiak kierownik totalny idiota mega nie polecam tam pracy .. koles nie ogarnia nic jako kierownic mega balagan haos na magazynie i mowie ci t po raz 5 !!! ze nie nadajesz sie odejdz i daj ludziom odetchnac .. nadajesz sie jedynie na stanowisko sprzatacza ulic smieciu hahahahah frajerze!!

agart magazyn

dawno tutaj nie byłem . dziwie się jeszcze że ten caly kierowniczek magazynu w żerniakach w firmie agart jeszcze pracuje i pelni swoje obowizaki . wiarygodny?? potwierdziles cala prawde odnsnie tego typa . gratuluje oby wiecej takich osob bylo jak Ty!!!!!!

wiarygodny

praca w agarcie w żernikach na magazynie to czysta porażka .. kierowniczek ( cwaniaczek) z czuprynką jak kobieta na główce to istny cham, psychopata ... traktuje pracowników przedmiotowo nie liczy się ze zdaniem innych osób .. Jego słowo jest św mimo to ze nie ma racji , nie ma żadnego podejścia moralnego wobec innych osób, nie ma żadnego szacunku!! ... uprzedzam ludzi które chcą podjąć prace w tej firmie chodzi głównie o magazyn ... istnieje tam nastrój grobowy który to on właśnie tworzy .. nadgodziny darmowe nie wypłacalne ,, osoby które tam pracują są zmuszane do mobingu bo tak to można nazwać.. Jest to osoba która kompletnie nie nadaje się na stanowisko( kierownicze) Na magazynie jest taki bałagan logistyczny ze każdy początkujący może się tylko przerazic widząc to wszystko .. Uprzedzam i odradzam mimo to że jest praca na jedna zmianę a liczba na magazynie to zaledwie 5 osób !!!

jkop

Najważniejsze jest to, że doceniają odpowiednio swoich pracowników i oprócz niezłej podstawy jest szansa na odpowiednie premie czy inne benefity do tego.

Xylo

Cała ta firma to brak kompetencji pracowników, kadra z przypadku i po znajomości. Stare, przeterminowane produkty w magazynach, brak kontroli, stare próbki dla piekarnictwa i cukiernictwa. Poznań przewodzi, Rumia ''zawija'', Warszawa bankrutuje.... Brak szkoleń, każdy robi co chce i kiedy chce...Ale każdy myśli tylko o sobie...

Świadomy

Hahaha szczęście w Agarcie. Ja bym tego szczęściem nie nazywał. Może są ludzie, którzy nie mają wyboru, są w trudnej sytuacji, wtenczas ta speluna może być rozwiązaniem na jakiś czas, ale nikt, nikt kto nie musi, niech tam nie idzie. Niech, jeśli trafi na DD, nie da się zwieść miłej gadce, jest to wyjątkowy oszust i manipulant, po rozmowie kw bycie miłym się kończy, zaczyna się ukryta agresja tego socjopaty.

Ph
@Świadomy 14.07.2016 08:06

Pana DD nie ma od września 2015......... wiec troche nie aktualne info masz

ljh

Płacą nie najgorzej, ale plany są nierealne. Za brak ich realizacji wyjazd, tak się stało już z innymi PH. Ogólnie określam jako firma dużego ryzyka dla osób pragnących się stabilnie rozwijać i mieć ciągłość pracy. Szkolenia produktowe typu dlaczego czekolada XYZ jest najlepsza, a wiadomo, że jest. +bujdy dla klienta + motywacyjna kiełbasa i porównania z innymi. Atmosfera taka sobie. Organizacja pracy fatalna. Dowożenie towaru do klienta, bo transport zawalił i inne takie, co rodzi niepłatne nadgodziny.

tutajnowy

Witam. Widziałem ogłoszenie na PH. Pytanie moje jest następujące: Jaka kasa wchodzi w gre? Czy plany są realne do wykonania? Jakie auto i czy jest możliwość prywatnej jazdy? Czy jakieś dodatkowe benefity (ubezpieczenie, karta multi sport). Będę wdzieczny za odpowiedź jakiegoś PH pracującego w IRCA.

kandydat na PH

Witam, Czy ktoś może powiedzieć coś na temat pracy Przedstawiciela handlowego? Jaka podstawa ? Jakie prowizje ? Jakie auto służbowe ? Jeśli chcesz pracować jako Handlowiec, lubisz rozmawiać z ludźmi i chcesz bardzo dobrze zarabiać - ta oferta jest dla Ciebie!!! Dynamicznie rozwijająca się firma branży piekarniczo-cukierniczej, Agart-Pro poszukuje do swoich struktur: PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO Miejsce pracy: woj. Mazowieckie Opis stanowiska: Aktywne pozyskiwanie nowych klientów (B2B) Przygotowywanie ofert, organizacja spotkań handlowych Realizacja planów sprzedaży Windykacja należności Budowanie i umacnianie wizerunku firmy na podległym terenie Wymagania: Min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego; Doświadczenie w branży piekarsko – cukierniczej Wyższe wykształcenie Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne oraz interpersonalne Silna motywacja do pracy i determinacja w realizacji celów sprzedażowych Wysoka kultura osobista Prawo jazdy kat. B Oferujemy: Wynagrodzenie stałe + motywacyjny system prowizyjny Stabilne warunki zatrudnienia Niezbędne narzędzia pracy Szkolenia i rozwój zawodowy

Paweł

No wiadomo! większość firm robi szkolenia, ale nie zastąpią one manipulacji i codziennej nie tyle presji, co ohydnych praktyk zastraszania, oczywiście wszystko w sosie jak jest super i jaka moc! i jaka firma fajna! To jest najgorsze co może spotkać człowieka w pracy. Nie zastąpi to również, momentu w którym ktoś niszczy innego człowieka i nie dba o podstawy normalnej pracy i to celowo! A z właścicielem na jaki niby temat? podaj przykład, bo takich bzdur (w sumie ładnie na pierwszy rzut oka brzmiących) jeszcze nie słyszałem.

Paweł

@ Lojalna lepiej bym tego o właścicielu nie ujął, u mnie w towarzystwie na takiego gościa mówimy, zawód - syn. Większość majątku, albo odziedziczył, albo dał mu Tatuś na rozkręcenie interesu i nie wie niemalże nic o funkcjonowaniu firmy. Coś tam świta, ale, że kadry? ktoś wraca z macierzyńskiego? że co? Z tym, że Właściciel przy nowym dyrku handlowym to wykształcona owieczka @ babeczka78 - że pewnie, albo że słyszałam, podobno... Nie! są to sprawdzone, pewne, rzetelne informacje, po to, żeby chronić normalnych ludzi. Szanujmy się! Czas na to w kraju nadszedł, żeby tacy ludzie nie niszczyli innych. W przeciwieństwie do Twoich informacji i pochodzących od wpisów tego nowego dyrka, są to informacje pewne dla porządnych ludzi, żeby nie wdepnęli w to. Firma wiejska z nowym manipulatorem dyrkiem nie mającym doświadczenia w handlu (naciągał wcześniej ludzi na pseudo fundusze inwestycyjne) robi z niej białoruską korporację, najgorszy mix. Nie idźcie tą drogą!

Lojalna

Witam , dużo tu wypowiedzi o Agarcie, ale większość pochodzi od ludzi którzy nigdy nie mieli nic wspólnego z ta firma.Ani wewnętrznie ani zewnętrznie.Prawda jest taka : Firma prowadzona jest przez wizjonera szaleńca,kłamce i tchórza. Kierownik sprzedaży na Pomorzu to jakieś nieporozumienie, padalec jakich mało ,ewidentnie facet ma problemy ze sobą i wyżywa sie na otoczeniu a do tego przekręt. Atmosfera straszna ,zastraszanie ,mobbing psychiczny, dyskryminacja, gnębienie, dręczenie, szykanowanie. Zawyżone ceny produktów ,ogromne marze ,szczególnie na produktach IRCA (marna jakość) Na produkty których termin przydatności do spożycia minął naklejane są nowe daty , etykiety z nową data mocno wybiegającą w przyszłość. Oj dużo by tu pisać ,tylko czy to pomoże komuś ? Mam nadzieje ze tak! Moja rada dla pracowników i klientów Uciekajcie daleko od tej firmy,w tym przypadku przysłowie "wszędzie dobrze gdzie nas nie ma " jest strzałem w 10 .

Paweł

Należy być bardzo ostrożnym z tą firmą, nie obchodzą ich pracownicy. Zaliczyli przypadek w którym podkupili przedstawiciela handlowego od konkurencji, ale okazało się, że wraca z urlopu macierzyńskiego wcześniejsza przedstawicielka (zapomnieli!!) Dziewczyna została zwolniona bez zająknięcia, pomimo dobrych wyników. To skandal tak łamać karierę zawodową i życie z powodu własnych błędów!!

xyz

Nie polecam zwłaszcza osobom wykształconym i z chociaż minimalną chęcią wpisania czegoś rozsądnego do CV. Firma zarządzana jest przez ludzi i tu naprawdę bez ściemy, ludzi z problemami na podłożu psychologicznym. Dyrektor Handlowy jest wieśniakiem, który nie potrafi wymówić dobrze słów po angielsku, biega po korytarzu z gazetą Harvard Business Review i głosi motywacyjne gadki. A ser po drugim śniadaniu, jedzonym podczas rozmowy zostaje mu między zębami...

Osobiście nie polecam. Po zmianie Dyrektora Handlowego widać chaotyczne zmiany. Trudno to w tym miejscu dokładnie opisać, ale według rozmów z ludźmi i z tego co widać, podejmuje decyzje o zmianach tylko po to, aby przypodobać się właścicielowi, a gadkę to on ma. Jest jeden minus, decyzje podejmowane są chaotycznie, są nie przemyślane i wprowadzają jeszcze większe utrudnienia w pracy. Atmosfera siada, a powiedzieć nic nie wolno, bo dyrek ma styl zarządzania strachem, jest coraz gorzej. Tworzy to nieznośną atmosferę i chaos w pracy. Szkoda, że ludzie którzy dostają dobre wynagrodzenie dbają tylko i wyłącznie o nie, a innym (i firmie) dezorganizują pracę. Zdecydowanie odradzam, jest okropnie, nieprzyjemnie i trudno, dodam bez potrzeby.

zbyszekjaronek72

Czy ktoś może wypowiedzieć się na temat współpracy z firmą Agart? Planujemy rozpocząć współpracę z tą firmą w zakresie dostawy produktów a opinie są niezbyt pozytywne. Ponoć reklamują towar pod byle pretekstem jak im się nie sprzedaje lub kończy data przydatności. Będę wdzięczny za pomoc

Pracuś

Praca ciężka i nie warta tej śmiesznej wypłaty. Firma ma kiepskie produkty i drogo. Nie polecam.

tuleje

nie polecam. zwłaszcza byków. niepoważni ludzie. atmosfera ciężka, każdy krzywo patrzy na innego. wszyscy donoszą na wszystkich do Kotleta. przedstawiciele nie handluja tylko siedza na plotach na firmie jak stare baby we wsi. jeden to sobie prowadzi wlasny biznes w trakcie pracy, handluje chomikami,wozi sobie sluzbowym autem ten zwierzyniec. pan wlasciciel aby sie nachapac, zero benefitów dla pracownika. zero podwyzki przez wiele lat, a raczej obniżki, nawet inflacyjnej nie dał sknerus. za to przyjzedza specjalnie lansowac sie nowym motorem czy samochodem.

zzz

Opinia dotyczy oddziału Byków/ dawniej Bielany Wrocławskie. Burdel na kółkach - to tak w skrócie. Na magazynie syf, brak kibla, trzeba się załatwiać w firmie obok albo pod scianą, a może i między regałami.... Każdy z przedstawicieli liże dupsko Panu Właścicielowi (( usunięte przez administratora )) z Poznania, dosłownie kłaniają się wisząc głową poniżej własnej ( usunięte przez administratora )Przedstawiciele całymi dniami na kawce, rzadko odwiedzają klientów, więc i sprzedaż nie najlepsza. Na koniec m-ca wciskaja masę towaru klientom, a że klienci nie zamawaili chłamu, który został im wciśnięty przez żądnego premii za sprzedaż przedstawiciela, tak więc joby za to od klientów dostają kierowcy i ciągłe zwroty towaru to norma. Kierowcy są także obwiniani za kiepską sprzedaż, nikt nie widzi, że przedstawiciele to pospolite lesery. A co jeszcze robią przedstawiciele, skoro nie sprzedaja, a kawa już wypita, ploteczki wymienione? Piszą mailem donosy do Kotleta na swoich współpracowników. Na innych przedstawicieli, na magazynierów, kierowców, nie ma litości, trzeba wejść w dupsko bez mydła. Skoro się jest leserem, to w jakiś inny sposób trzeba utrzymać pozycję. Jesli chcesz się zatrudnić jako magazynier lub kierowca nie wierz podczas rekrutacji, że praca w godzinach 8-16! praca od 4ej rano, aż skończysz lub od 10ej aż skończysz. Nie wierz także w jakiś socjal: wczasy pod grusza, to gruszki na wierzbie. Bony na świeta... czy ktos je wdzial? Raz pan ( usunięte przez administratora )zrobil przyjęcie wigilijne w restauracji dla pracowników to w następnej wypłacie uciał wszystkim premię... na święta...a ludzie naiwnie liczyli na bony świąteczne...nie wiadomo czy śmiać się czy płakać. Ulegniesz wypadkowi w pracy? nie llicz na to, że firma zgłosi to do zus-u... dokumenty wystawi i owszem ale do zus-u zap...alaj sobie sam i wszystko załatwiaj, bo ani pan wielki BHP-owiec, ani pan wielki kadrowiec się tym nie przejmuje tylko zwala obowiązek na tego drugiego. i taka o banda kretynów. Flota samochodowa... hehe temat rzeka. Samochody mają usterki i owszem i zamiast je od razu naprawiać to czekaja, ąz się bardziej popsują, oczywiście koszty wzrastają, bo nienaprawiona usterka się mści ;-) gorzej, jeżeli ofiarą takiej usterki będzie kierowca, wtedy nie ma nic do śmiechu...Samochód zarejestrowany: masa całkowita 3,5 t - czy ktos się tym przejmie? walą kilka ton na pakę i tylko lecą mandaciki z inspekcji. całe szczescie, że juz trzymam się z dala od tej firmy, dom wariatów i dziecinada. teraz praca spokojniejsza.

@zzz 04.08.2014 11:29

moja opinie zglosilem w zeszlym roku na gowork,teraz sprawdzam z ciekawosci, a tu wszystko usuniete! tylko fragment o samochodach zostal! pewnie przedstawiciele [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wymusili na portalu usuniecie. prawda w oczy kole.

@zzz 04.08.2014 11:45

ale usuwajcie sobie. bede tu wchodzil regularnie i wklejal opinie. chodz juz tu nie pracuje,to tak mie zalezliscie za skore, ze chetnie popisze opinie hehe

Oszukana

Niepoważni ludzie!!!! Po ponad miesiącu od rozmowy kwalifikacyjnej dzwoni Pan Szef i mówi ,że się pomylił co do zatrudnienia wcześniejszej osoby. Wypytuje czy istnieje taka możliwość abym rozpoczęła z nimi współpracę. Wszystko pięknie, zacznie pani za 2 tygodnie, proszę podjechać po dokumenty, odbieram je tego samego dnia. Jak wszystko będzie załatwione (lekarz, książeczka itd.) proszę dać znać, zawrzemy umowę. Ja na "już" wyrabiam książeczkę, medycyna pracy aby jak najszybciej dostarczyć dokumenty. Dzwonię ,że wszystko mam. A to jutro się skontaktujemy.... I co? Dzwoni Pan, że bardzo przeprasza ale oni sobie zmienili organizacje pracy i już mnie nie potrzebują! Półtora tygodnia byłam pewna co do tego ,że zacznę tam prace. Zrezygnowałam z dużo pewniejszej oferty gdzie miałam już umowę przygotowaną, a bo ten Agart bliżej, jedna zmiana, praca biurowa... Pan zapewniał ,że praca czeka, wszystko omówione. Odmawiałam na inne pojawiające się oferty, no bo przecież tu już została tylko formalność! Podsumowując nieźle mnie oszukali. Zostałam bez żadnej pracy. "Szefowie" pożal się Boże... A firma to chyba jedna wielka dziecinada i farsa. Takich doświadczeń nie życzę nikomu.

ramos

w Agarcie szukają obecnie osób na dwa stanowiska: specjalisty do spraw controllingu oraz asystentki działu zakupów

misiek

pewnie na Goworku umieszczają swoje oferty jak mają jakieś wakaty. zobacz też na ich stronce http://www.agart-pro.pl/index.php?id=1

Arkadiusz

Wie ktoś w jaki sposób najlepiej zaaplikowac od Agart-Pro, bo osobiście mam trudności ze znalezieniem ofert pracy do nich.

Murzyn

Norin : zapewne w magazynie 1800 na początek. Ale nie polecam tam pracy... Kierownik magazynu nie jest osobą normalną. Miałem do czynienia z tym Panem...zresztą nie tylko ja. Nie będę tu nikogo obrażał itp...ale po prostu nie polecam. Ludzie na magazynie bardzo spoko, kolesie są bardzo w porządku. Nie wiem jak znoszą Pana (usunięte przez administratora) ... pozdrawiam

elemelek

Samochody mają usterki i owszem i zamiast je od razu naprawiać to czekaja, ąz się bardziej popsują, oczywiście koszty wzrastają, bo nienaprawiona usterka się mści ;-) gorzej, jeżeli ofiarą takiej usterki będzie kierowca, wtedy nie ma nic do śmiechu...Samochód zarejestroowany: masa całkowita 3,5 t - czy ktos się tym przejmie? walą kilka ton na pakę i tylko lecą mandaciki z inspekcji. całe szczescie, że juz trzymam się z dala od tej firmy, dom wariatów i dziecinada. teraz praca spokojniejsza.

?

a kto odpisuje jak cie nie zatrudnia? nie rycz tylko wez sie w garśc

Władysław Palisander
@verva 20.08.2014 00:11
ty sie wez. przeciez napisal,ze byli na tak i mieli zadzwonic. a nie zadzwonili, zero kultury. ale to norma w tej firmie....

Te "tuleje", a po ile on te chomiki ma??? Wiesz może, bo ja by chętnie kupił coś, może jakie szczury abo inne zwierzęta ma? Który to taki ten co wozi ten zwierzyniec, bo ja by potrzebował dwa odyńce przewieźć i nie ma czym to może on tym służbowym zawiezie? Ja by pojechał do niego i pogadał, a te baby co tam siedzo ze wsi to majo jakie jajka do sprzedania, bo ja też by może kupił jakieś jajka chętnie? Jak ja sie ciesze, że tu popatrzył fajnie tu u was!!!

Władysław Palisander
@Władysław Palisander 07.11.2014 11:38

Przepraszam "tuleje" ja do "verva" napisał, taka pomyłka mała...

nie polecam tej firmy ponieważ byłem tam na rozmowie o prace na magazyn i po pierwszej wstępnej rozmowie kierownik mówi jest Pan idelna osoba na magazyn itp itd i na tym kończy się rozmowa. Prosze czekać na odp na pewno oddzwonimy mija tydzien i nic gdbym sam nie zadzwonił to by się wogóle nie odezwali. Porażka ta firma brak kompetencji i odwagi do oddzwonienia że nie dostałem się jestem ciekaw ile tak osób porobili !!! NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

aa

Hahaha lato sie zaczelo i znowu szaleja ciagle zle nie tak

AAAA

CIEKAWE DLACZEGO SZEF TEJ FIRMY ZATRUDNIA WSZYSTKIE KOLEZANKI [usunięte przez administratora]:))))) WALA RAZEM Z NIA TAKIE WAŁKI NA KASE ZE SZOK A ONA ZAWSZE JEST NA GORZE. CIEKAWE DLACZEGO JEJ TO UCHODZI? NIE MA TEJ OPINI TYLKO WE FIRMIE....OGOLNIE LASKA PORAZKA. PRACOWAŁEM TAM I WIEM JAKIE O NIEJ MAJA ZDANIE PRACOWNICY TEGO OBOZU PRACY....MASAKRA

JJ

DAMA NIE CIESZY SIE DOBRA OPINIA KLIENCI MAJA O NIEJ TEZ TAKIE ZDANIE CÓŻ... ZAPRACOWAŁA SOBIE NA TO... A PRACA W TEJ FIRMIE NIE JEST NAJGORSZA

P

SMIESZNE,BO NIE ODKRYLES AMERYKI. WSZYSCY TO WIEDZA.....NO ALE CÓZ.....KAZDY ROBI TO CO LUBI:)

AA

śmieszne

DR

skoro masz odwage pisać w tym temacie to może będziesz miał na tyle odwagi żeby sie podpisać ?

AA

@AA 04.01.2012 21:12
Chyba Cię coś opuściło kolego jeszcze tak powalonej firmy nie widziałem [usunięte przez administratora]. NIE POLECAM NIKOMU...

NIE POLECAM. Przedstawiciele to( usunięte przez administratora )kapuja na kierowcow do szefa. zwalaja na nich wine, za to, ze sami nie umia sprzedac towarow. oszukuja klientow, wciskaja stary towar lub kupe towaru jakiego nie zamawiali. klienci( usunięte przez administratora )na kierowce za bledy przestawicieli handlowych.

Zostaw opinię o Agart-Pro Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agart-Pro Sp. z o.o.