Opinie o Agart-Pro Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Agart-Pro Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Agart-Pro Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agart-Pro Sp. z o.o. w Poznań

Czarek

Normalna firma ale jak większość firm ma swoich maruderów.

PIOTRUŚ MI

Przepracowałem pięć lat w tej słabiutkiej firmie i mogę szczerze powiedzieć że o 5 lat za długo. Oszustwo i wyzysk to dewiza Kotleta(właściciel). Rozmowa z nim zaczęła się gdy dostał wezwanie do sądu . ODRADZAM wszystkim pracę u tego człowieka. Kto tam pracuje to niech zbiera dokumenty - gdybym ich nie miał nie zapłacił by ani grosza - ot KOCHANY SZEF.

Własnie tak opisują firmę pracownicy zwolnieni przez to że są kiepscy i są zwykłym błedem rekrutacyjnym nie [usunięte przez administratora]?

da
@ja

Chciałbym zauważyć, że błąd rekrutacyjny popełniany jest również przez tą firmę. Po prostu słabi ludzie którzy popełniają same błędy i za nic nie odpowiadają. Odpowiada nowo zatrudniony.

da
@ja

@ Oszukana i inni którzy chcieli by tam zacząć pracę, przede wszystkim ci którzy są coś warci i na czymś sensownym w życiu zależy. Były wcześniej wpisy o podobnym przypadku, jak wyciągnęli PH z innej firmy i zapomnieli, że inny PH wraca z urlopu macierzyńskiego. I co? Tą nowo zatrudnioną osobę (miała wcześniej pracę) zwolnili, żeby mogła wrócić kobieta z urlopu macierzyńskiego. Jest to typowe dla tych buraków. A po firmie biega PH, który wygląda jak niedorozwinięty i chwali się co tydzień jak kokainę wciągał. Kolega z wielką aparycją ;)

Aneta

@ddd nie jestem pracownikiem firmy Agart-Pro Sp. z o.o. Jestem moderatorem forum GoWork.pl. Jestem tu aby pomóc w uzyskaniu informacji na temat pracy w firmie. Proszę o pozostawianie merytorycznych opinii na temat pracy w firmie.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Agart-Pro Sp. z o.o. na stanowisko Kierownik Działu Zakupów (branża B2B)? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Aneta

@Czujny Obserwator czy pracujesz w firmie Agart-Pro Sp. z o.o.? Skąd wiesz, że tak jest? Skąd takie informacje? Pozostawiając swoją opinie i informacje pomagacie tym, którzy zastanawiają się nad aplikowaniem do tej firmy.

@Aneta

Anetko, A kim jestes? Pracujesz w tej firmie? A dlaczego zadajesz tyle pytań, no powiedz powiedz?

@ddd

To pracownik go work :)

Czujny Obserwator

Zwykły pracownik, który robi tu fizyczną prace dla nikogo się nie liczy, kantowanie na umowach, te same stanowiska a różna płaca. Przełożony nawet nie podaje ręki podwładnemu, mija go na korytarzu i nawet nie wie ze razem pracują, spora rotacja, zwalniają tylko dlatego ze maja problem utrzymaniem nerwów na wodzy. . Smutne zero dyskusji i konstruktywnych rozmów. To się tyczy wszystkich oddziałów

Aneta

@ddd a jak ty oceniasz Agart-Pro jako pracodawcę? Wspominasz, że zmienia się na gorsze. Co masz na myśli? Jakie zmiany zaszły w firmie ostatnio?

ddd

Co z tego, że się zmienia, tylko na gorsze? Idealnie było tak samo ze spektakularnym upadkiem firmy jego Ojca. Po prostu pato!

Aneta

A na jakie warunki mogą obecnie liczyć pracownicy Agart-Pro? Chętnie dowiemy się więcej na temat Waszej pracy.

obserwator

agart to firma która latami wypracowała sobie miejsce na rynku. zrobili to ludzie tam zatrudnieni.firma sie rozwija. ta branża to ciężki chleb. dosłownie.każdy się stara, właściciel, pracownicy.czy właściciel musi sie zmieniać, zapewne sie zmienia tak jak zmienia sie rynek i sytuacja gospodarcza. do ddd: każdy nowy pracownik traktowany jest jak obcy,tak to juz jest.czy grozi nowemu pracownikowi niebezpieczeństwo?śmieszne! ale obecne zmiany za panowania "nowego" cos zmieniają na lepsze? nowy tylko kase trwoni, ściąga swoich. dziwne że tylu ich ma. nie mieli pracy? tacy dobrzy i przyszli do agartu?a jakie efekty?poprawiła sie kondycja firmy?gdzie tam.oby tylko nie wywalił wszystkiego w kosmos.

@obserwator

Twoja wypowiedź potwierdza tylko hmmm ładnie mówiąc "nie wiem co zrobić, nie mam swojego zdania" właściciela i chaos. Co z tego, że się stara jak pozwala na patologie. I tak w kółko będzie w tej firmie. Tak samo było w firmie jego Ojca, która zaliczyła spektakularną upadłość. Błąd za błędem i tak pozostanie w tej firmie.

ddd

Odradzam, firma chce się dźwignąć od dłuższego czasu z firmy garażowej (chodzi o styl zarządzania) do czegoś wyżej, ale tu problem leży, że właściciel nie wie co to jest to lepiej - na pewno więcej kasy dla niego, po za tym nic. Dla nowych pracowników panuje tam chora sytuacja, bo właściciel chce zmieniać firmę i tego oczekuje od nowych, a jednocześnie bardzo silna ekipa starych pracowników bombarduje każdego nowego i próbę zmiany, a słucha starych pracowników. Właściciel powinien zacząć zmianę od siebie, ale to mu nie wychodzi, bo ma totalnie zerową wiedzę o czymkolwiek w przedsiębiorstwie i to się nie zmieni. Ogólnie ta sytuacja jest bardzo niekorzystna dla nowych pracowników i niebezpieczna. Szczerze odradzam.

kandydat

Spotkanie rekrutacyjne z Dyrektorem zarządzającym i właścicielem zaczyna się od półgodzinnego spóźnienia tych ostatnich. Kiedy już wchodzą okazuje się, że po prostu gawędzili sobie we dwójkę w pokoju obok. I zaczynają jakby nic się nie wydarzyło - żadnego "przepraszam" ani nic w tym stylu. Zostałem do końca raczej z zaciekawienia tym, co będzie dalej niż oferowaną pracą. Zakończyło się miło. A potem znowu nic - przez kolejnych parę miesięcy nawet nie zadzwonili z informacją, że dziękują za spotkanie.

Wściekły John

Start Poznań totalna porażka brak organizacji, totalny rozpuzdziaj samochody stare historyczne wraki rocznik 1989, poprostu nie ma czym jeździć bez hamulcu świateł , co chwilę mandaty i kto placi kierowca , mają cię wszyscy głęboko w dupie nie interesuje nikogo to że nie ogarniasz rejon ponieważ robota jest nie do przerobienia a zarabiasz jak w markecie na kasie odradzam wszystkim firmy Agart Poznań totalne dno zbliżające się ku upadkowi. Wściekły John

Elza

Odradzam koleżanka już pozalatwiala wszystkie badania i mówią jej sorry zmieniliśmy zdanie nie dotrzymuje słowa, klika kolesiostwo , ukladziki, szkoda czasu na robotę tam odradzam odradzam

Bonzo

Odradzam wszystkim firma krzak zatrudniają na krótki okres a później mówią sorrybpomylililismy się traktują człowieka jak zabawkę , brak sprzęty samochody rocznik 1989, jeśli ktoś lubi samochody z poprzedniej epoki to ok robota dla miłośników zabytków tylko jest jeden w problem trzeba przejrzeć na oczy i wejść w rzeczywistość mandaty za zły stan techniczny płaci kierowca brak hamulcu świateł to standard nikt tego nie naprawia bo poci nie ma kasy na naprawy i sxkda czadu na głupoty niech kierowca się martwi i kombinuje odradzam największemu wrogowi pracę w tym motlochu , źle uszykowany towar przez magazyniera bekasz ty i się tłumaczyć przed klientem, samochody prz ładowane waga krokodyle i kto placi kierowca , ogólnie prxerzucadz lapami codziennie kilka ton towaru.

Fref

Firma porażka sprzęty samochody totalne zlomy, wyjeżdżasz uszkodzonym w trasę bez świateł, hamulcu przychodzą mandaty i kto placi kierowca za to zapewne jest głupi i wyjechał zlmem w trasę, mało że ciężkie palety po 350-450 kg to czasami trzeba worki po b25 kg lapami z anosic w zębach do klienta ogólnie zarabiasz frytki mały ZUS a jesteś robocopem , tylko nocki rejony nie do objechania w pojedynkę pi 500 km dziennie , nie polecam nikomu firma do bani . Zaczynasz robotę o 1:00 kończysz o 14 następnego dnia czyli tak spokojnie 13 godzin całą noc i pół dnia . Odradzam

czsas na prawde

agart zerniki magazyn .. siódmiak kierownik totalny idiota mega nie polecam tam pracy .. koles nie ogarnia nic jako kierownic mega balagan haos na magazynie i mowie ci t po raz 5 !!! ze nie nadajesz sie odejdz i daj ludziom odetchnac .. nadajesz sie jedynie na stanowisko sprzatacza ulic smieciu hahahahah frajerze!!

agart magazyn

dawno tutaj nie byłem . dziwie się jeszcze że ten caly kierowniczek magazynu w żerniakach w firmie agart jeszcze pracuje i pelni swoje obowizaki . wiarygodny?? potwierdziles cala prawde odnsnie tego typa . gratuluje oby wiecej takich osob bylo jak Ty!!!!!!

wiarygodny

praca w agarcie w żernikach na magazynie to czysta porażka .. kierowniczek ( cwaniaczek) z czuprynką jak kobieta na główce to istny cham, psychopata ... traktuje pracowników przedmiotowo nie liczy się ze zdaniem innych osób .. Jego słowo jest św mimo to ze nie ma racji , nie ma żadnego podejścia moralnego wobec innych osób, nie ma żadnego szacunku!! ... uprzedzam ludzi które chcą podjąć prace w tej firmie chodzi głównie o magazyn ... istnieje tam nastrój grobowy który to on właśnie tworzy .. nadgodziny darmowe nie wypłacalne ,, osoby które tam pracują są zmuszane do mobingu bo tak to można nazwać.. Jest to osoba która kompletnie nie nadaje się na stanowisko( kierownicze) Na magazynie jest taki bałagan logistyczny ze każdy początkujący może się tylko przerazic widząc to wszystko .. Uprzedzam i odradzam mimo to że jest praca na jedna zmianę a liczba na magazynie to zaledwie 5 osób !!!

jkop

Najważniejsze jest to, że doceniają odpowiednio swoich pracowników i oprócz niezłej podstawy jest szansa na odpowiednie premie czy inne benefity do tego.

Zostaw merytoryczną opinię o Agart-Pro Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Agart-Pro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agart-Pro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agart-Pro Sp. z o.o.?

Agart-Pro Sp. z o.o.