Opinie o Personalne Centrum Nieruchomości Alicja Flicińska w Poznan\biedrusko

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Personalne Centrum Nieruchomości Alicja Flicińska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Personalne Centrum Nieruchomości Alicja Flicińska o rekrutacji.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Personalne Centrum Nieruchomości Alicja Flicińska w Poznan\biedrusko

Jakie wartości są cenione w Personalne Centrum Nieruchomości Alicja Flicińska?

Theo Nowy wpis

Posiadam wyrok sądu na dziesiątki tysięcy złotych przeciwko Alicji Flicinskiej która unika mnie jak może , wraz z ucieczkami przede mną z restauracji na Sołaczu. Jest osobą całkowicie niewiarygodną. Proszę nie nabierać się na jej prymitywną elokwencję.

klient Nowy wpis

zdecydowanie radzę trzymać się z daleka od p. Alicji Flicińskiej. Pierwsze wrażenie z pewnością zrobi bardzo dobre natomiast zaraz jak otrzyma pieniądze zmienia się o 180 stopni. Miesiącami nie odbiera telefonów, nie odpisuje merytorycznie na wiadomości; czasem zdawkowo odpisze robiąc uniki. Nie wypełnia swoich zobowiązań! Bardzo nieprofesjonalna osoba. Na rynku nieruchomości nie ma już dobrej opinii niestety.

EP

Polecam unikać

Ilona Nowy wpis
@EP

Z jakich powodów???

AMZ

Chciałam ostrzec wszystkie osoby chcące nawiązać współpracę z Panią Alicją. Poprzednie komentarze mają wiele wspólnego z prawdą. Pani Alicja bardzo sprawnie otacza się coachingową rzeczywistością zdobywania celów w myśl "Myśl i bogać się". Szkoda, że w tym wszystkim zapomina zwrócić/opłacić swoje należności. Brak możliwości dogadania, ustalenie co dalej? Wielokrotne próby kontaktu, trwające miesiącami. Działanie bardzo nieprofesjonalne, nie mające nic wspólnego z przedstawioną rzetelnością i sumiennością.

Brak
@AMZ

A może pan dokładnie napisać z czym jest problem?

Marzena
@AMZ

Piszesz o coachingowej aurze dookoła tej Pani, a czy tego typu hasła i myślenie to prezentuje jedynie przy klientach i kontrahentach, czy też pracownicy są w podobny sposób traktowani?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Personalne Centrum Nieruchomości Alicja Flicińska się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
Oszukana

Również zostałam (usunięte przez administratora)przez Panią Alicję. Kłamstwo na kłamstwie, propozycja rozwiązania problemu i ucięcie kontaktu. Po czym szereg usprawiedliwień wyssanych z palca. Nie tylko ja od wielu miesięicy próbuje skontaktować się z tą Panią. Proszę uważać.

KamienicaZŁA
@Oszukana

Ja również zostałam wmanewrowana w kupno mieszkania i niestety nie odzyskałam swoich pieniędzy. Pani Alicja unika celowo kontaktu, nawet zabezpieczenia prawne mi nic nie dają. Radzę się zastanowić przed współpracą. Nic dobrego z tego nie wynika - no chyba, że dla Pani Alicji :) Poszkodowanych związanych z kamienicą jest cała masa.

@Oszukana
@KamienicaZŁA

@KamienicaZŁA dokładnie wygląda to tak samo u mnie, celowe unikanie kontaktu - powoływanie się na brak czasu od paru miesięcy. Na instagramie Pani jednak funkcjonuje dobrze, nadal mówi o swoich sukcesach i życiu inwestora. Przestrzegam i jeszcze raz przestrzegam, przed zakupem "szkoleń" na niedziałającej platformie/stronie, inwestycjami i współpracą.

Malina
@KamienicaZŁA

a co dokladnie sie wydarzylo?

Inwestor

Kupiłem w tym roku dwa mieszkania Poznan-Jeżyce od Alicji Flicińskiej. Lokale wyremontowałem i sprzedałem z zyskiem. Szybka transakcja i szybkie pieniądze. Jestem zadowolony. Polecam.

oszutka

Nie oddaje kaucji, agentom źle się z nią pracuje, pseudo-biznesmenka, brak kontaktu. Współczuję wszystkim, którzy mieli z nią do czynienia. Karma ją w końcu dopadnie!

Kamila

Chciałabym wysłać CV do Personalnego Centrum Nieruchomości. Wiecie może, czy mają jakieś aktualne oferty pracy? Z góry dzięki za informacje.

właściciel nieruchomości

Wyjątkowo nie profesjonalne biuro, w którym panuje chaos, bałagan i nad niczym nie panują. Obsługują wynajem nieruchomości, obsługę zlecił im najemca i nie płacą na czas za wynajętą nieruchomość. Nie reagują na maile i telefony. Kwoty które przelewają grubo po czasie są z kosmosu, nie zgodne z zawartą umową. Wykonanie przelewu po odebraniu upomnienia trwa u nich 2-3 tygodnie. Nie polecam nikomu.

jk
@właściciel nieruchomości

Dokładnie, okrada ludzi ze wszystkiego, a potem wielka ekspertka na warsztatach "szkoli" innych - z czego? Z Januszostwa?

Studentka wynajmująca pokój

Niestety firma p Alicji próbuje mnie (i nie tylko) oszukać. Brak kontaktu, ignorowanie wiadomości, zero profesjonalizmu i do tego żenujące unikanie rozmowy przez nią i jej przedstawicieli. Dziś kończy mi się umowa najmu, a okazuje się, że pośredniczka Katarzyna (cechująca się wyjątkowym brakiem etyki zawodowej) jedzie na wakacje i protokół zdawczy chcą spisać za moimi plecami (wcześniej wiedzieli, że nie będzie mnie w najbliższym czasie w Polsce), aby podreperować swój budżet moją kaucją - gdzie dodam, że pokoje zdaję w kondycji zdecydowanie lepszej niż zastałam. Odradzam każdemu współpracę z tą panią. Wyjątkowo nie szanuje ludzi i nie potrafi w przejrzysty sposób prowadzić biznesu.

Zostaw merytoryczną opinię o Personalne Centrum Nieruchomości Alicja Flicińska - Poznan\biedrusko

• Jak się pracuje w Personalne Centrum Nieruchomości Alicja Flicińska?

Zobacz opinie na temat firmy Personalne Centrum Nieruchomości Alicja Flicińska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Personalne Centrum Nieruchomości Alicja Flicińska?

Personalne Centrum Nieruchomości Alicja Flicińska