,,ISPOL''

Kielce

Opinie o ,,ISPOL''

miro

niestety, ale mam raczej złą wiadomośc, firma ispol jest w likwidacji i tu już pracy nie znajdziemy. Pozdrawiam.

Ślązak

Gorol to ktoś taki który dużo gada a le jak ma coś zrobić to niema pojęcia jak i czym, to są ludzie których przyjechali z północy na Śląsk i udało im się zawładnąć częścią społeczeństwa tylko dlatego że potrafią przede wszystkim kłamać, wykorzystywać innych dla własnych celów. Moja noga nigdy więcej nie postanie na terenie tego zakładu!

maciek

Firma na wysokim poziomie.Zarobki jak na warunki kielcekie rowniez uwazam za przyzwoite.Widac ze prezes własciwa osba na własciwym stanowisku,w dobie kryzysu utrzymac firme na fali wznoszącej to naprawde cos godnego uwagi,zreszta to nie zasługa samego prezesa ale rowniez całego zarządu.Tak pracuje sie na uznanie i szacunek swoich pracownikow...

Łosiu

Najgorsza firma w kielcach!!!!

Zostaw opinię o ,,ISPOL'' - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ,,ISPOL''