Opinie o Przedsiębiorstwo Elementów Budowlanych Fabet S.A. (Spółka przejęta przez Betard Sp. z o.o.) w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Elementów Budowlanych Fabet S.A. (Spółka przejęta przez Betard Sp. z o.o.). Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Przedsiębiorstwo Elementów Budowlanych Fabet S.A. (Spółka przejęta przez Betard Sp. z o.o.) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów betonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Elementów Budowlanych Fabet S.A. (Spółka przejęta przez Betard Sp. z o.o.) w Kielce

Czy w Przedsiębiorstwo Elementów Budowlanych Fabet S.A. występują paczki/bony świąteczne?

Pyszny

Nie. Po przejęciu przez betard nawet nie mozesz isc na L4 zeby nie stracic premii jest to prawie 1/4pensji.

Wojciech Nowy wpis
@Pyszny

Nie bardzo rozumiem, nie można mieć L4, bo traci się premię? To skoro jest to 1/4 wypłaty, to ile wynosi, tak mniej więcej, wynagrodzenie? A co z urlopem, też się wtedy traci premię?

Pyszny Nowy wpis
@Wojciech

Jesli będziesz na L4 od 5 do 10 dni w gore to tracisz premie na 3miesiace. Z premia to przesadziłem ze to 1/4 ,troche mniej

Aleksandra Nowy wpis
@Pyszny

A jak się będzie na L4 mniej niż 5 dni, to wtedy też się traci premię? Jeśli tak, to na ile, miesiąc? Dziwne te zasady... :( Co do premii - to ile można jej dostać w takim razie? Z 500 złotych, mniej czy więcej?

Pyszny Nowy wpis
@Aleksandra

Nie sprawdzalem. Wiem po innych pracownikach ze powyżej 10 dni tracisz premie na 3 miesiace a do 5 dni jest to miesiąc. To jest motywacja do zwolnienia sie dobrowolnie a na wasze miejsce juz czeka ruski przesiedleniec

Jakie warunki pracy są u podwykonawców zgłaszających się na OLX

Nadzór

Pracownicy pracujący na stanowiskach gdzie praca wymaga kontaktów telefonicznych takowe otrzymują. Najczęściej jest to kadra kierownicza ale są wyjątki. Większość posiada swoje telefony do rozmów prywatnych

Diabel

Zlecenie albo 1/3.A jak uda Ci się dostać umowe na pełny etat,to minimum krajowe z tym ze pracujesz po 10 godzin dziennie.O chorobowym i urlopie zapomnij,za to nie płacą.A na koniec jak odchodzisz kombinacje zeby człowieka ....

Adrian
@Diabel

Ale to te godziny nadliczbowe chociaż rozliczają sprawiedliwie, jak pracujemy po 10 godzin? No i czy stawka jest wtedy lepsza dla tych, co zostają, bo jak rozumiem obowiązek jest tylko na te 40 godzin tygodniowo?

Wesoły

Jak nadal będzie kierować tom firmom Te same burokractwo to nie będzie ani zarobków ani pracowników co chwilę ludzie sie zwalniają nie polecam tej firmy. Chyba że chcesz stracić mety i czas a pracodawcą i tak ci zrobi koło (usunięte przez administratora) Chodzi o opinię odejścia z pracy

Aleksandra
@Wesoły

To co się dzieje i jak kierownicy prowadzą tę firmę, że tak przewidujesz? I z jakich powodów głównie pracownicy się zwalniają? Jak rozumieć tą biurokrację.

Pato logia

Po co przyjmujecie tych wschodnich baranow? Zero jezyka i myslenia tylko ni panimaju czy inny (usunięte przez administratora) ,co nie powiesz to Da bo rozumie jak krowa na polu. Dajcie pracowac Polakom

Paulina
@Pato logia

Teraz nagle zaczęli Ci przeszkadzać? Przecież wcześniej z tego co widzę też tu pracowali. Skąd to uderzenie emocji teraz? ;)

@Pato logia

Racja. Nasz kraj ,nasza praca, jesli Polak wykonuje swoja prace to po co dokladac mu malorusia(tak,nie ma czegos takiego jak ukraina.)Z nimi pracuje sie bardzo ciezk. Pracownik(Polak) musi 3/4 czasu poswiecic na tlumaczenie i probe dogadania. Tylko slaskie kierownictwo najmadrzejsze i ta obsada (pozal sie Boże) z wloszczowy(celowo z malej litery) Wielki pan wlodarz wice dyrektor tylko swoich sciaga i probuje zrobic monopol na mistrzow i kierownikow. Won z takimi. Patrzycie na ukrow a w waszej firmie robia wam putinade

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Przedsiębiorstwo Elementów Budowlanych Fabet S.A. (Spółka przejęta przez Betard Sp. z o.o.)? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

Elżbieta

Wypłaty żałosne czyli jakie konkretnie? Możesz dać znać?

Tutaj juz po Polsku nie porozmawiasz.Stada ukrainskiej dziczy jest wszedzie, nie powiem ze pracuja bo tylko robia jak chlop w polu po 12h ale zeby to praca nazwac to nie da rady,przelazic owszem. Wszystkiego im malo, nawet o herbate potrafia sie upominac, dobrze ze nie skladamy sie im na wyzywienie. Cyk cyk i wracaj kozaku bronic kraju przed Putinem

Robert

A czym ty się chłopie przejmujesz, przecież upominają się o swoje, i nie z twojej kieszeni. A tak przy okazji może i Tobie coś skpnie, więc siedź cicho.

Prac...
@Robert

Kogo Ty bronisz,widziałeś w fabecie ludzi którzy pracują kluczykami,kogoś takiego Rumun (usunięte przez administratora)by w pięć sekund,czy za wycieczki po herbatkę!!!

Lu

Przypuszczenia że pracownicy z Ukrainy będą w większości się sprawdziły,polacy odchodzą a na ich miejsce ludzie za Buga.

Czy pracodawca Przedsiębiorstwo Elementów Budowlanych Fabet S.A. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Kolega z pracy

Teraz raczej nic nie ma

Jestem bo jestem

Po przejeciu Fabetu przez Betard nie da sie pracowac normanie. Kierownicy wystraszeni co wplywa na pracownikow(choc wiekszosc ma ich gdzies i tak robi swoje i nie daja sie wciagnac w ta patologie stachu) wszech obecne kamery(ktore lamia prawo bo nie obserwuja tylko zakladu a caly teran za ogrodzeniem w tym domy jednorodzinne na ul jawornia) Nie bede opisywal co dzieje sie na poszczegolnych dzialach bo to bez sensu. Drodzy kierownicy i majstrowie przyprowadzeni przez wujkow i innych pociotkow o wracajacym Wiklinie nie wspomne nie zrzucajcie swoich paranoi na ludzi nizszych stopniem a jak trzesiecie portkami to prosze sie zwolnic i zachowac resztke honoru jak poprzedni mistrz produkcji

Danuta
@Jestem bo jestem

Dlaczego uważasz, że kadra zarządzająca w firmie Fabet jest przestraszona, z jakiego powodu? Możesz napisać, co konkretnie się tam dzieje? Twój komentarz w tej sprawie byłby niezwykle pomocny.

Kilo maki
@Jestem bo jestem

Mam isc tam to pracy chce to pujde napiszcie cos wiecej

Stary pracownik Termetalu
@Jestem bo jestem

Wiklina powinien iść na psychotesty .. jest za nerwowy , poniża pracowników gdyby nie kamery w pracy to by się sprawy skończyły inaczej . Wyglada jak pół (usunięte przez administratora) za krzaka . Na miasto raczej nie wychodzi za często. Człowiek bez ambicji i bez pojęcia ???? Kiedyś trafi kosa na kamień . Ciekawi mnie fakt , ze jeszcze nikt nie złożył pozwu wobec niego za gnębienie i mobing w pracy . Co do zakładu pracy dziwie się , ze przyjmują taką osobę . Pozdrawiam

Kilo maki
@Kilo maki

Ty moze i pójdziesz ale troszke podszlifować ortografie.

Cezary

Niestety byli pracownicy nigdy nie są obiektywni w ocenie firmy bo złość za utraconą pracą w dobrej firmie nie pozwala na to.

Inaczej
@Cezary

Moze nie za utracona a raczej za odrzucona bo ciezko stracic cos co sie samemu odrzuca i zmienia na cos sensownego

Wstyd

Jak co 10-tego wstyd. Z miesiaca na miesiac nizsze wynagrodzenie. Chyba czekaja tylko na to zeby czlowiek sam odszedl bo na jego miejsce czeka cala ukraina.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Przedsiębiorstwo Elementów Budowlanych Fabet S.A.?

Green2322

Wynagrodzenie wplywa zawsze przed 10.

byly pracownikk

Witam ja pracowalem i zenada ,powtarzam ze jest to jedna z gorszych firm...od poczatku???ok zbrojarnia??...majster(usunięte przez administratora) ,to kompletny matol i sprawuje ta funkcje dzieki komus ,bo facet totalna noga nie ogarnia nic a nic ,nie wie ze zwykli pracownicy robia go w ciula a nic....stolarnia???pijaki i gamonie ...a ten stary to i slepy ....nastepny magazynier G i jego funfel z Lublina M,przepraszam raczej (usunięte przez administratora)z lublina to kolezka tych ze stolarni ,dzien w dzien nachlani,co z tego ze alkomat jest na scianie ja na zaklad wchodzi sie zawsze przez stolarnie......albo przez magazyn....a teraz o majstrach z jedynki i dwojki tak z lin tam od Pana W...niejaki majster Adam zwany pompka bo zanim sie przywita z toba to podpompuje sie,tchorz i bojazliwy gosc,.....niejaki majsterek Piotrek.M. inicjaly bez ustannie robi z siebie kretyna chodzi po hali i cos (usunięte przez administratora) do wszystkich po niemiecku,nie wiadomo w jakim celu lub po co???bo wszyscy muwia po polsku......nastepny Rafal W. taki maly suchy w przyszerokich spodniach,ktory tak na prawde pracuje tu na takiej samej zasadzie jak majster ze zbrojarni przez znajomosci ,zero wyobrazni myslenia samodzielnego ,po hali krazy i bladzi jak opentany,,.....elektrykow zostawiam w spokoju chodz jest tam dwoch "ananaskow" hehe....Osoba ktora zna sie tam na czyms jest na kierownik Waldemar,na prawde facet ma glowe i ogarnia ,szacun.....apel do szefa produkcji,zrob cos z tymi swoimi asami budownictwa....bo wydajesz sie byc osoba ktorej zalezy na tym zakladzie,pozdrawiam

@byly pracownikk

Gamoń I (usunięte przez administratora) to ty jesteś nawet w fabecie nie dałeś rady (usunięte przez administratora) Ujawni się to pogadamy ale że jesteś tchurzi i (usunięte przez administratora) to się boisz nie. Oczerniać wszystkich bo ci się nie udało popaprańcu

@byly pracownikk

Do były pracownik. Cwaniaczku jesteś (usunięte przez administratora) Bo nawet w fabecie niedałeś rady. Pokaż kim jesteś tchurzu a nie oczernuaj innych (usunięte przez administratora) Pewnie do niczego się nie nadawałeś (usunięte przez administratora) tylko do ciągnięcia lin.

@byly pracownikk

Niedopieprzeniec to ty jesteś. Nie dać rady w fabecie to śmiech. Ujawnij się tchurzu to se pogadamy. Pracowałeś z kimś a potem (usunięte przez administratora) plujesz mu w twarz. Cel i tyle.

Tolek
@byly pracownikk

Do były pracownik. Ciole jeden pracowałeś z ludźmi a teraz wymyślasz bzdury na nich. Matole porąbany

miły pan
@byly pracownikk

dziekujemy zbyszku za twoja opinie. cale szczescie ze ty byles jedynym sumiennym i uczciwym pracownikiem. szkoda ze odeszedles... do zobaczenia wkrotce pozdrawiam

mat

Firma żenada. Place słabe ????. Kierownictwa brak. Nieprzestrzeganie kodeksu pracy jak i przepisów BHP na porządku dziennym. Kołchoz

brico

Pracowałem na umowe o dzieło całkowity wyzysk,obiecują ubranie po miesiącu a umowę po 3 a co nie liczni dostają dopiero po roku,jestes tam nikim .premia zależy jak sie na kogo spojżysz,chciałem pracować ale na umowę ,a tu żadnych przywilei po pół roku nawet złotówki na święta nie dostaniesz bo sie nie liczysz,szkoda że tak wykożystuja ludzi już nie chodzi o wynagrodzenie bo wiadomo jak u nas jest,wolą emerytów przyjąć...szkoda bo zależało mi na tej pracy

admin

Pracowałeś lub miałeś do czynienia z firmą Fabet S.A. Przedsiębiorstwo Elementów Budowlanych lub jej usługami? Podziel się swoimi przemyśleniami na temat firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Elementów Budowlanych Fabet S.A. (Spółka przejęta przez Betard Sp. z o.o.) - Kielce

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Elementów Budowlanych Fabet S.A. (Spółka przejęta przez Betard Sp. z o.o.)?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Elementów Budowlanych Fabet S.A. (Spółka przejęta przez Betard Sp. z o.o.) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Elementów Budowlanych Fabet S.A. (Spółka przejęta przez Betard Sp. z o.o.)?

• Ściegiennego 270
    25-116 Kielce