Fabet S.A. Przedsiębiorstwo Elementów Budowlanych

Kielce

Opinie o Fabet S.A. Przedsiębiorstwo Elementów Budowlanych

brico

Pracowałem na umowe o dzieło całkowity wyzysk,obiecują ubranie po miesiącu a umowę po 3 a co nie liczni dostają dopiero po roku,jestes tam nikim .premia zależy jak sie na kogo spojżysz,chciałem pracować ale na umowę ,a tu żadnych przywilei po pół roku nawet złotówki na święta nie dostaniesz bo sie nie liczysz,szkoda że tak wykożystuja ludzi już nie chodzi o wynagrodzenie bo wiadomo jak u nas jest,wolą emerytów przyjąć...szkoda bo zależało mi na tej pracy

Pracowałeś lub miałeś do czynienia z firmą Fabet S.A. Przedsiębiorstwo Elementów Budowlanych lub jej usługami? Podziel się swoimi przemyśleniami na temat firmy.

Zostaw opinię o Fabet S.A. Przedsiębiorstwo Elementów Budowlanych - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fabet S.A. Przedsiębiorstwo Elementów Budowlanych