Parkmar Inkaso S.C Jakub Piechocki, Marta Piechocka

Kielce

Opinie o Parkmar Inkaso S.C Jakub Piechocki, Marta Piechocka

Jaro

Czy istnieje możliwość odebrania ruchomości za niespłaconą pożyczkę?

AGATA

KOMPLETNIE SIE NIE ZGADZAM PRACOWAŁAM Z NIMI DŁUGO I NIGDY NIE NARZEKAŁAM NA TRAKTOWANIE CZY PENSJE A KAŻDA NADLICZBOWA GODZINA PRACY BYŁA ROZLICZONA, NIE JEST TO PRACA DLA LUDZI KTÓRZY MYŚLĄ ZASADĄ: CZY SIĘ STOI CZY SIĘ LEŻY TO 5 ZŁ SIĘ NALEŻY!

misiek
@AGATA 18.01.2017 13:53

to moze w innej firmie pracowałaś :)

nie znam osoby - pracownika, która byłaby zadowolona ze współpracy z tą nędzną firmą, zdecydowanie odradzam, chyba, że ktoś jest mocno zdesperowany.

kaśka
@pracownik 04.09.2016 12:12

Podzielam opinię kolegi. Ze wszystkich osób które znam a które kiedykolwiek pracowały dla Piechockich w którymkolwiek oddziale w Polsce: każda osoba klnie właścicieli, zarządzanie jak średniowiecznym folwarkiem, obcinanie wypłat pod byle pretekstem (byleby coś zaoszczędzić na człowieku) a o finalnych rozliczeniach to już w ogóle nie ma co gadać. Prezes uważa, że jest najlepszym pracodawcą w Polsce bo gdyby było inaczej przecież to wszyscy od razu złożyliby wypowiedzenia. Skoro nie wypowiadają to im się podoba no nie? No to ciąć gamoni na wszystkim co się da i na odchodnym ogolić do zera. Najwyżej złożą sprawę w sądzie. A jak nie złożą to prezes zaoszczędził na wypłacie. Pewnie siedzi tam w centrali i się cieszy jak dziecko z każdej pojedyńczej złotówki którą przyciął na pracowniku. Mnóstwo moich koleżanek i kolegów jest w stanie potwierdzić tę opinię ale siedzą cicho. Dlaczego? Bo się boją, ponieważ ręce tak bogate jak ręce szanownego prezesa to długie ręce. Chcesz mieć spokój i żyć normalnie? to nie zaczynaj tam pracy bo będziesz szybko żałować.

misiek

osobiście odradzam - praca w weekendy, po 12 godzin dziennie, zawsze za mało, zawsze za późno. No i praca - na początek - bez umowy, a przy pensji okazuje się że źle zrozumiałeś ile obiecali - bo przecież na pewno nie tyle ile mówili, mniej :)

BIBI

KTO CI TAKICH BAJEK NAOPOWIADAŁ

bibi

dla nich liczy sie naiwnosc

Osoby chcące zatrudnić się w firmie Parkmar Inkaso S.C Jakub Piechocki, Marta Piechocka poszukują o niej informacji. Pomóż i skomentuj.

BIBI
@admin 14.08.2015 10:24

jAK CHCESZ PRACOWAĆ PO 20 GODZ DZIENNIE TO PROSZE BARDZO A WYNAGRODZENIE NIE ADEKWATNE DO WYKONYWANEJ PRACY

Zostaw opinię o Parkmar Inkaso S.C Jakub Piechocki, Marta Piechocka - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Parkmar Inkaso S.C Jakub Piechocki, Marta Piechocka