Opinie o Rosti S.A. w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Rosti S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Rosti S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rosti S.A. w Białystok

Zxc

Podoba mi się taka jedna i nie wiem jak zagadać ma ktoś pomysł??

XDD
@Zxc

Podejdz i zapytaj "cześć, też tu pracujesz?"

Normalny

Która?

On

Z jakiej zmiany ?

Czy są tu jakieś ładne dziewczyny bo nie wiem czy przychodzic? Pensja beznadziejna to żeby było chociaz na co popatrzec

Piki

Copka pije czy już po odwyku?

Dziewka
@Piki

Z której zmiany COPKA?? Ja znam same pożądane

Ciekkawy
@Dziewka

Znam wszystkich obecnych COPOW i jedyne co mogę powiedzieć że pewnie jakaś ruska poluje na stanowisko i gada głupoty. Co do alkoholu w pracy to sugeruje wziąć się za rodzielcow bo momentami strach zwłaszcza ci zagraniczni. sam nie raz czułem nawet od operatorek zagranicznych a kierownicy sobie nic z tego nie robią

Hlokes

Firma zagraniczna,covidu nie ma i nie bedzie

Brałeś udział w rekrutacji do Rosti S.A.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Onopiuk

Ty pracujesz, czy już nie?

Hlokes

Po co ktoś pozatrudnial Ukraińców? Ten kto zatrudnił powinien za nich robić,bo oni nic nie robią czy wy w biurze i kierownicy ślepi?

Paula

Kto pozatrudnial ludzi,którzy nic a nic nie umieją? Biuro na pracy zdalnej?

Hlokes

Wszyscy wiemy ,że zakład jest coraz gorszy

krys

lidzie jak wy mało wiecie!!!

Norma
@krys

Jak Ty nic nie wiesz

Pan

Jest bystra, no i pracuje dobrze, a Adam jest bo jest, coś tam robi

Paula

Agnieszka powinna być kierownikiem,jest dobra,a jej zmiana najlepsza

Z
@Paula

To chyba z takimi sprawami to do biura,bo tu ma forum to nikt jej nie awasuje,a zmiana każda taka sama ma plusy i minusy.

Z

Tak z innej , to proszę napisać w czym jest ta zmiana najlepsza na każdej to samo ten sam bałagan,a co do Pani A mam bardzo dobre zdanie jak pracownicy uważają że dobrym by była kierownikiem trzeba zgłosić wyżej.

@Z

Jakie minusy?

Laczek
@Z

Najlepsza wydajność , proszę sprawdzić

Jakaśtam

Zakład, w którym liczy się ilość i zysk, a pracownik ma wykonywać robotę i się nie odzywać. Gdy osoba, ktora pracuje na linii latami ma jakiś pomysł, jak usprawnić pracę to ma się nie odzywać, bo od tego są ludzie na odpowiednich stanowiskach, z tym, że ci ludzie przychodzą świeżo po studiach, nigdy nie pracowali fizycznie, a ich innowacje często pogarszają warunki pracy zamiast je poprawić. Kierownicy nie robią nic, żeby zatrzymać pracowników, którzy na prawdę się starają, a wręcz przeciwnie, będą tak podnosić normy aż w końcu ludzie nie wytrzymają, dlatego ci normalni uciekają do innych zakładów, a zatrudnia się na ich miejsce takich, co mają dwie lewe ręce. Jak tam mają pracować normalni ludzie, jak nie mają z kim pracować? Robić za nich, żeby wyrobić normę, bo niektórzy muszą co 5 minut wyjść na papieroska? Teraz jeszcze na montażu zrobili czterobrygadówkę- w takim systemie mogą pracować młodzi, którzy dopiero wkraczają na rynek pracy, a nie ludzie, którzy mają rodziny - i znowu będzie płacz, że nie na chętnych do pracy.

@Jakaśtam

Nie trzeba po studiach Małysz po zawodówce jest Prezesem PZN w Rosji też ludzie pracują ze średnim wykształceniem kierownik nie musi mieć studiów może być np po liceum lub technikum była pani która po podstawówce byla brygadzistka no i była najlepsza ale biuro zwolniło bo była lepsza od kierowników

@Jakaśtam

Nie ma kierownika i liderka daje rady sama to po co kierownik? Nie ma liderki to kierownik nie zastępuje jej

Jakaśtam
@???

Nie oceniam tego, czy kierownik jest potrzebny, czy nie. Lider pilnuje swoich ludzi i wyrobionego planu, ale to nie on ustala normy, czyli ile sztuk ma być zrobionych w ciągu dnia. Liderzy nie mają też wpływu na ile zmian pracuje linia. Lider może zwolnić pracownika, który sobie nie radzi, ale nie ma możliwości, żeby zatrzymać tego, który dobrze pracuje, ale nie odpowiada mu atmosfera w zakładzie, bo np. podczas pracy nie możesz zamienić zdania z osobą na linii, masz zasuwać jak robocik, a jak ktoś z góry (nie lider, ale ktoś wyżej) zobaczy, że sprawnie ci idzie i się wyrabiasz to znaczy, że można podnieść normę i możesz pracować szybciej, tylko jak długo można pracować przy swoich maksymalnych możliwościach. Ja zaczęłam pracować, jak jeszcze był Bianor i wtedy na prawdę chciało się chodzić do pracy i było z kim pracować. Od początku powtarzano, że najważniejsza jest jakość produktu. Jak tylko zmieniła się firma, zaczęło się czepianie o wszystko, ale ważniejsze od jakości było, czy butelka z wodą nie stoi na widoku. Fajni ludzie zaczęli uciekać, przyszli białorusini i ukraińcy, którym nikt nie potrafił wytłumaczyć, co mają robić i pewnie tak jest do dziś, ale mnie też już tam nie ma, aczkolwiek za Bianorem tęsknię i z chęcią pracowałabym w takim zakładzie.

oper

witam, pracuję w firmie kilkanaście ładnych lat. rzeczywiście z roku na rok jest coraz gorzej. Pracy coraz więcej dokładają a wypłata stoi w miejscu. Firma z taka pozycją na rynku psuje swój wizerunek jeżeli chodzi o stosunek do pracowników. Połowa specjalistów nie wiadomo od czego i po co są zatrudnieni powinni do sprzątania zatrudnić. Na wtrysku to ludzi aż szkoda jak na ranku wyłażą ze swoich biur i szukają dziury w całym- na miotłę i niech sprzątają halę. liderki już chyba od wszystkiego są, z językami na brodzie całą zmianę latają jak opętane nawet nie ma jak zagadać. Ludzie zmęczeni, zestresowani i beż żadnej motywacji. Kierownicy wyścig szczurów urządzają , który lepszy który lepsze wyniki ma. Chora rywalizacja. Wszyscy na siebie donoszą kierownicy liderki, rozdzielcy , ustawiacze a powinni grać jednej drużynie.

Paula

Kiedyś była Halina liderka to był śmiech na sali każdy pracownik wiedział co w domu ile mąż wypił kto był kiedy i gdzie ale dziękować Bogu już na emeryturze

###

To są opinie o firmie? wypisywanie bzdur , narzekanie,obrażanie innych,ten co to przeczyta nie będzie źle myślał o zakładzie tylko o dziczy która tam pracuję po tych wpisach ,brak słów...

@###

Wszyscy wiedzą że dzicz pracuje to tajemnica?

Norma
@###

Firma? Chyba zartujesz

Zefir

Ktoś wie ile ma lat liderka Ag...ja?

On
@Zefir

A z której zmiany?

Martis

Praca na produkcji wygląda tak .Robi się 7 dni pod rząd i pracuje w nocy w dzień wolny 6h co daje 1 dzień wolny. W miesiącu wyjdą łącznie 4-5 .Praca w święta bez żadnych dopłat .Jeden weekend wolny w miesiącu i to nie zawsze cały .Nocki 20%+ stawka podstawowa to 10zł brutto .Przerwa jedna 15 minut

mała
@Martis

Przerwa na wtrysku trwa 20minut

@Martis

Nie może trwać przerwa 15 minut ten (usunięte przez administratora) trzeba zlikwidować

Helmut

Teraz 5500 do lapy na produkcji

Marlena
@Helmut

Do łapy? A di buzi za 6 bierzesz?

Zx
@Helmut

5500 to chyba w 2 miesiące...

Zefir

Ja bym bral tą liderke wysoką widać dobra jest w te klocki

Wsiadaj jedź
@Zefir

Na co czekasz?

@Wsiadaj jedź

Mam powiedzieć daj mi?

@Wsiadaj jedź

Myślisz że bm miał szansę?

Wiesz o której piszę?

Konar zaplonal

5tysi mamy

Zostaw merytoryczną opinię o Rosti S.A. - Białystok

• Jak się pracuje w Rosti S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Rosti S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 113.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rosti S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 96, z czego 15 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 42 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rosti S.A.