Opinie o Rosti S.A. w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Rosti S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Rosti S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rosti S.A. w Białystok

vbnm

Filia przy ulicy Elewatorskiej istnieje ?

@vbnm

Z tego co wiem tam jest tylko lakiernia (?)

Rozdzielca

Ile teraz na montażu ma rozdzielca?

Karl
@Rozdzielca

100zl

Są jakieś ładne dojrzałe?

Mirek

Sprawdzisz mi ustami czy ja mam pare w jądrze?

Brałeś udział w rekrutacji do Rosti S.A.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Galileusz

Okolo 4tysiecy do reki

@Galileusz

Za dwa miesiące? Czy za 4tys bierzesz do ręki?

Mirek

Zara? Zaraz to mi loda zrobusz (usunięte przez administratora)

Ty jestes kindybalem a nie wiedziales? Lysciu czy lisciu? Palancie

Bogdan

Jakie macie zarobki w tym rosti ?

Bogdan
@Bogdan

Odpowiedź na zadane pytanie znajdziesz poniżej w komentarzach .

Karolek

Ale zarobki jak by w morde dostac

Szołajdy
@Karolek

Ooooo obraża mną , piszcie na moj mail rzecz jasna z szołajd tego typu . Ja poszedłem do pkp i jechałem do pracy to w warsie pkp zamowilem jajeczniczke z ogoreczkami i kloaką . W pracy wypoce bo palety składam tego typu.pozdrawiam grubasow z produnkci i mingelewycza .

Koncze szkole

Serio 2000? Jak ja ucze sie w elektryku i mieszkanie wynajmujemy za 1500 to jakbym sam mieszkal 1500 na mieszkanie i 500na jedzenie na paliwo by nie starczylo tam ktos wogle zarabia 4000pln chyba wole spadac do niemiec tam na byle czym 1000euro pensja plus chata darmowa

Marlena
@Koncze szkole

Maturzysta pisze wogole? W ogóle się pisze

Tegoroczny maturzysta

Czesc jakie zarobki na produkcji a jakie na magazynie na chwile obecna w tej firmie warto isc?

Marlenal
@Tegoroczny maturzysta

Ponad 2000netto

Tak
@Marlenal

Tak to prawda 2100 ,za pracę 7 dni w tygodniu ,w systemie 4 brygadowym ;)

Normalna

Te wpisy to ludzie chorzy?

Kozak z łap
@Normalna

Wypraszam sobie ,w tym zakładzie pracują sami erudyci i poligloci . Ja pracuje i jest cudnie. Brity figo fago przez magazyn pozdro dla mareczka grubka.i dla piotra jednego i drugiehi

Nubira extra gablota jest tego

Kuuurde ja zadowolony na maxaa z pracy byłem ,szkoda że mi umowy nieprzedłużyli. Czulem sie lepiey niż w domu .prycznice byli szafeczki na ubrania byli odzienie malynowe dawaly spodenky tshirty obuty robocze wygodne byli ,ja to na wczasy w nich do kołobrzegu jezdzil na kajakach jeździł w nubirze mojej. Miło wspominam zakład dogodny system pracy 4 brygadowy .miod malina nno i nubire zawsze tankował na full. Czyli za 40zł gazu lpg . To byli czasy ,jeszcze se kołowałem małolatki auuu auuu auuu na fyglowanie . (usunięte przez administratora)

Jakubowski

Mile wspominam pracke ,kiedyś sie zakochałem w takiej laseczcez produkcii ,ja żone mialem ale to niekolyduje żeby pofiglować w pożyczonej skodzie fabii na trzech kolach . Ona mnie niechciala jednak a bym zostawil zone dla niey . Szkoda że wybrala jakiegos grubasa obleśnego z megazynu . Pamietaj kocham twoje usta we mojej sperm.kocham jom

Ciumal
@Jakubowski

Po jakiej ty szkole? Jom jom to po czesku?

On

Ty Sidorczuk debiluuu bez palca nie pisz o ludziach głupot nie znając prawdy...

Sidor na nocce
@On

Ja wiem lepiej bo sam ją tego szmego szabadabada . Wiec czego ty chciales dzieciaku. Pozdro sztywnym chlopakom na nocce pamietajta żeby wziac zapojke i humeczki .

Tolek
@Sidor na nocce

W rosti sztywni chlopacy? Ty deklu uposledzony sliwowica byla modna 40l temu

Takie są po 40 np sexowne? Ja mam 38 to by tam była jakaś w rosti?

Sidor na nocce
@Tomek

Kołuj koleszko śliwowice i na nocce bierz bez pytania co swoje . W tym zakladzie zawsze dziala a ja juz mam 50 lat wiem co mowie

Ula

czy w Rosti pracuje dużo obcokrajowców? To drugi Biazet?

XYZ
@Ula

Tak. Bardzo dużo osób to obcokrajowcy.

Czaki

Siema pewnie ze sa jak ja pracowalem to dla takiego piotrka to laska normalnie na parkingu kolbe robila z tego ci mi wiadomo fakt faktem ani ona ani ten ktoremu robila ani ten z ktorym tera jest gosciem wszyscy nie pracuja ale duzy talent w temacie miala ale smieszne ze ona dziecko jeszcze miala takze na gotowr poszedl ale sa takie niektore ze dobrze tam daja czadu

Są ładne kobiety?

Szczery katolik

Czesc pracowalem tam. Total (usunięte przez administratora) wyemigrowalem za granice jak sobie przypomne jakie tam odchodzily farmazony to sie niedobrze robi. Zglaszasz problem z ciebie robia idiote ??? Co to ma byc ja nie wiem ?? Potop szwedzki?? Dobra wazne ze juz mnie to nie dotyczy te (usunięte przez administratora)

Robson

Jest jakas grzechu warta?

Sonek

Brak masek? Zaklad zamknąć

Zostaw merytoryczną opinię o Rosti S.A. - Białystok

• Jak się pracuje w Rosti S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Rosti S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 113.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rosti S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 96, z czego 15 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 42 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rosti S.A.