Adres: Myśliwska 18, 15-569 Białystok

2 117 215 5 1

Opinie o Rosti S.A.

Filtruj opinie po kryteriach:

Nemo

Panie i Panowie, firma jest bardzo ciekawa, z mnóstwem wielu fantastycznych osób i ciężko pracujących na codzień osób, włączając w to wszystkich tu komentujących i naprawdę patrząc w przeszłość - ze wspaniałymi tradycjami jak na białostockie warunki. Ale...parafrazując słowa Petera Druckera: 'Nie ma firm biednych czy bogatych. Są tylko dobrze lub źle zarządzane'. A tutaj zawsze będzie się pojawiało jedno nazwisko. Niestety.

Rumpelsztynkiel
@Nemo

Możesz podać chociaż inicjaly??

Koko Dzambo
Nazwa działu: Produkcja

Ile aktualnie zarabia nie netto w Magazynie albo jako Rozdzielca? Dzieki za informacje.

Mietek
@Koko Dzambo

2200 zl

TakNie1

Polowe. Biura na bruk polowe kierownikow i będzie lepiej w biurze swiete krowy? A wyplata ma byc 10tego z samego rana nie o 18tej niech ta pani poczyta w kp

###
Nazwa działu: Produkcja

Pracuję już kilka lat ,najbardziej mnie wykańcza system te 7 dni.Człowiek czasami nie wie jaki dzień tygodnia,właśnie za to powinniśmy więcej zarabiać.A co do kierowników każdy ma wady i zalety.Moim zdaniem jeden nie ogarnie hali,i tak jest bałagan będzie jeszcze większy.W biurze pracuję tyle ludzi tam powinno się szukać oszczędności bo są stanowiska takie że tak naprawdę nie wiadomo co ta osoba robi i po co jest.A co do obcokrajowców to ja rozumiem że firma zapewne ma do nich dofinansowanie ale czy Ci na górze widzą że oni nic nie robią i mają wyje....e bo wiedzą już że nie ma ludzi do pracy.A z drugie strony słyszę każdy na nich narzeka,a tu awans na trenera na zastępce lidera no sory to jest chore dajecie im jakąś tam władzę może nie duża ale bez przesady jest jeszcze trochę Polaków którzy lepiej nadają się na to stanowisko.Więc przestańcie piep....ć sami doprowadzacie że w Rosti żądzą wami pracownicy z Ukrainy

Tak1Nie

A który kierownik godny pozostania? Ten ktory spal ? Jano..uk? Awans za spanie brawo

Adi
Nazwa działu: Produkcja

Niepoważne w tej firmie to jest to, że na stanowiskach kierowniczych są osoby niemające pojęcia o zarządzaniu. Ba... Nie mające pojęcia które maszyny należą do jego działu... ???? Do tego wulgarne i nad wyraz podkreślające swoją POZYCJĘ (usunięte przez administratora)

Karol

Poważna firma, niepoważnie myśląca-zarządzająca. Tyle lat na rynku, zamiast budować swoją pozycję jakością i zadowoleniem zarówno klijentów, jak i pracowników z ich pracy ciągle podkłada im kłody.

Niki
Nazwa działu: Montaż

Pracuję tu od paru lat i jeszcze nigdy nie było tak źle. Firma schodzi na dno....(usunięte przez administratora)Nie polecam tam pracy, nie idzcie tam !!!! Po pierwsze w upały na hali było 30 stopni przez cały tydzień pod rząd i nic z tym nie zrobili.... nie dali nawet dodatkowej wody, jedynie przerwę wydłużyli o - uwaga - 5 żałosnych minut!!! to kpina jak traktują pracownika. Pracuj z potem na czole przez 8 godzin w saunie a biuro siedzi w klimatyzacji i kawę popija.... Nowy dyrektor to żart , jest po to aby wydoić ludzi a nie poprawić zadowolenie z pracy. Robili badania satysfkacji i wyszło że ludzie są bardzo nie zadowoleni ale firma nic z tym nie robi. Od pół roku zwolniła się masa ludzi i dalej się zwalniają, nie widać żadnej lepszej perspektywy.... zatrudniają już samych ukrainców i białorusinów (usunięte przez administratora)opierdalają się jak mogą, nie rozumieją co do nich mówisz a tłumaczysz im coś 10 raz to i tak robią źle a Ty po nich poprawiaj. Normę tacy zapomnij że zrobią a firma uważa że oszczędzą na takich???! oni jeszcze więcej braków produkują niż jakby nastolatek przyszedł robić.... śmiech na sali żeby połowa pracowników mówiła po polsku a druga połowa po swojemu. Tworzą się dwa obozy... O podwyżkach nic nie słychać. Premie też marne.... W TYM ROKU 20 LECIE FIRMY A NAWET TEGO NIE MOGĄ ZORGANIZOWAĆ, ŻADNEJ IMPREZY! AŻ TAK OSZCZĘDZAJĄ CZY DYREKTOR KRADNIE NA BOKU??? kiedyś jeszcze chciało się tam pracować dziś to już parodia i cyrk na kółkach. niedługo ta firma upadnie!!!

GALanonim
@Niki

Rosti- firma pod patronatem Szwedzkim z zarządem Polskim i pracownikami z białorusi i ukrainy. Z polskich pracowników zostały niedobitki, po parę osób na zmianie. Może niech przeniosą fabryke na białoruś lub Ukrainę a my tam będziemy jeździć do pracy ?

Tak1Nie1
Wala
Nazwa działu: Produkcja

Albo zrobią porzadek a te opinie pomogą w tym ze cos robilismy i trzeba zaprosic telewizje bo nikt juz nie pomoze Rozmawialam juz o tym (usunięte przez administratora) z poslem czyta biuro nic nie robia to im zrobie

Eryk
Nazwa działu: Produkcja

Dzieje się, pierwsze stanowcze posunięcie nowego dyrektora :) Tniemy koszta i niepotrzebne stanowiska kierownicze na produkcji. Z 8 kierowników zostanie wyłonionych 4 godnych pozostania na tej funkcji. Zobaczymy co będzie dalej... Czy to dobry ruch? To się okażę. Problem z zarządzaniem owszem jest ale i problem z ludźmi którzy są ewidentnie zmęczeni tym systemem pracy.

Olga
@Eryk

Nie widac kogo trzeba zwolnic? Jest liderka ktora nie umie pisac jest kierownik ktory dostal awans nikt nie wie jak .bo lepszy czasami kierownik ze srednim wyksztalceniem jak z wyzszym a studia za wolowine konczyl

Pamietliwa
Nazwa działu: Produkcja

Kierowik? Susel z elewatorskiej tak jak kierownik juz zwolniony pan (usunięte przez administratora) a byl jak ruski car nie do ruszenia

Polak
Nazwa działu: Montaż

Ta firma to jedno wielkie nieporozumienie. Kiedyś Rosti było uważane za super zakład pracy. Nie łatwo było się tu dostać. A teraz ludzi z lapanki przyjmują. Nie ważne czy dobrze widzi, czy może stać... Liczy się liczba zatrudnionych osób.

Utrzymaniec.

Ludzie toz to Afryka w czterech ścianach latem. Dzis temp 39st na produkcji. Jak wy pracujecie? Jak przeżywacie 8h? CZEMU SIĘ NA TO GODZICIE??

Leszek
@Utrzymaniec.

Wysokie temperatury na hali są dużą niedogodnością dla pracowników. Oczywiście rozwiązaniem byłoby założenie klimatyzacji, jednak ze względów finansowych nie każda firma się na to decyduje. Pracujesz w Rosti, czy tylko piszesz opinie z punktu widzenia obserwatora? Chętnie dowiem się więcej szczegółów na temat zatrudnienia i wynagrodzenia. Czy będziesz mógł mi w tym pomóc?

Utrzymaniec
@Utrzymaniec.

Pracuje w tej firmie 4 rok. I szczerze gdybym miał pracować na hali wtrysku to bym tygodnia nie wytrzymał. Temperatury tam panującą są wykanczajace. Szkoda po prostu tych ludzi, którzy naprawdę maja tam co robić. W przeciwieństwie do kierowników, którzy siedzą na du..ie i nic nie muszą. Nikt nie wie co co oni tam się znajdują? I to dwóch!

Izi
@Utrzymaniec.

Racja, ta klimatyzacja, a właściwie jej brak to jakaś masakra

Na wypowiedzeniu
Nazwa działu: Produkcja

Uważam, że głównym czynnikiem spadku jakości produkowanych elementów w dziale produkcji jest nadmiar pracowników zza granicy. Zajmują oni połowę załogi, a będzie ich jeszcze więcej. Firma nie liczy się że zdaniem ich przełożonych, że jest duży problem w komunikowaniu sie. No ale... Dla Rosti przestało się liczyć to że podkładaja tym sobie, kierownikiem, liderom kłody pod nogi. Firma szuka oszczędności, a Polak za dobrą pracę przez 7 dni w tyg domaga się godnego wynagrodzenia, czego firma chyba pojąć nie może.

Pomarańczowy rozdzielca
Nazwa działu: Produkcja

Pracuje tutaj ponad rok na stanowisku rozdzielcy i kolejnego roku już nie wytrzymam. Żeby nie długi już dawno bym się zwolnił. Zaczynając od 4 brygadowki, 7 dni Pracujesz 1.5 dnia wolnego żebyś nie padł na hali, i kolejne 7 dni- a zarabiasz tyle co kasjerka która ma już niedzielę nie handlowe. Zatrudniają już samych ruskich którzy nawet nie znają polskiego, a co drugi to głupszy. A najchętniej zatrudniają kaleki żeby się płatal potem pod nogami, ale ważne że dofinansowanie się zgadza, nie? Bezużyteczne biuro jest jak postrach na hali, bo każdy boi się że (usunięte przez administratora) mu premie, gdzie bez niej to na ulotkach więcej zarobisz. Do tego cały czas wymyślają jak utrudnić ludziom pracę, co jeszcze (usunięte przez administratora) żeby było więcej roboty. Dorzucili na każdą zmianę drugiego kierownika żeby móc mocniej gnebic pracowników (bo każdy przyzna że najlepiej się pracuje jak ich nie ma). Buty to jakiś szmelc gdzie nogi się gotują, a na stanowisku rozdzielcy dostajesz wielkie ciężkie buciory, w których stopa się gotuje po 15minutach pracy i tak przez 8godzin, gdzie po roku mnie napieprzaja stopy już nawet w zwykłych adidasach dzień w dzień. Wymyślili jakieś czytniki kart żeby móc się (usunięte przez administratora) -,, Odbiles się minute za wcześnie!! '' pomimo iż na przyjściu do pracy Odbijasz kartę 20minut przed pracą. A nowy dyrektor miodzio, stwierdził że nie potrzebna woda, bo przecież są dystrybutory z kranowa. Fakt że dali na hale wtrysku wózki elektryczne, to oczywiście też dobry argument żeby (usunięte przez administratora) roboty, tylko czemu one jeżdżą wolniej niż człowiek idzie z buta? Gdzie jedna paletę zwozisz 7min i nie sposób się wyrobić z pracą. Pomocy również z nikąd, bo zamiast trzymać Polaków pracujących na stanowiskach bez których się nie obejdzie to wyrzucają ich i w najlepszym wypadku zastępują ruskim, albo sytuacja gdzie na sekcji jest mniej rozdzielcow niż liderek które do niczego nie są potrzebne - staram się zrozumieć ale nie mogę... Nie polecam firmy, mam nadzieję że zacznie sie coś zmieniać na lepsze, albo uwolnie się z niej szybciej.

Tak3Nie1

Praca i sam zakład pracy byłyby dobre, gdyby miały dobrego gospodarza, gdy na podwórku jest bałagan to świadczy, że gospodarz nie panuje nad swoim terenem i tak właśnie tutaj jest. Warunki pracy i sam system na produkcji niestety nie mają odbicia, chociażby w pensji pracownika, o atmosferze w firmie już nie wspomnę wszystko się sypie, bo już ludzie mają dość takiego traktowania. I co z tego, że śruba ciągle jest kręcona jak śrubokręt też ma wyjście po prostu mu się nie chce, bo po co ... Zero motywacji pracownika = zero dodatkowego zaangażowania ...

Tak4Nie
Pracus
Nazwa działu: Produkcja

Wielkie 20lecie Rosti, wielkie gadanie, a pracownikom produkcyjnym podniesli stawki o 30zl brutto i to nie wszystkim. Praktycznie zero klientow a na montazu same asystentki, czlowiek z rozdzielcy dobrze operowal jezykiem i dostal sie wyzej, nic nie ogarnia, robote zwala na innych, ale grunt to dobrze gadac. Obecnie osiby wyzej powinny zejsc i zibaczyc co sie dzieje.

Tak12Nie
Bartosz
@Pracus

Czy w związku z obchodzeniem 20 lecia firmy Rosti była organizowana jakaś impreza firmowa? Zastanawia mnie, jak pracodawca podchodzi do integracji pracowniczej? Organizowane są cykliczne wyjścia pracowników, aby polepszać relację między nimi, czy może nic takiego nie ma miejsca? Dla osób, które cenią sobie dobrą atmosferę, może to być ważna kwestia.

Tak2Nie2

Piotr
@Pracus

Brak jakiejkolwiek organizacji pracy , ludzie stoją po godzinie czasami dłużej bo nie ma odpowiedniej ilości komponentów. Pracownikom zmieniają zmiany po 3 tygodnie takie same . Kierownictwo nie ma chyba pojęcia czym się zajmuje . Brak wysłuchania pracowników . Spotkania z dyrektorem są planowane i raptownie odwoływane .

Ilona
@Piotr

Rozumiem, że piszesz o spotkaniach, w których mieliby brać udział pracownicy. Czy są podawane jakieś konkretne powody takiego stanu rzeczy? Może pracownicy mają jakieś ciekawe pomysły na usprawnienia w firmie, które warto byłoby przedstawić pracodawcy.

Karollo
@Bartosz

A kogo obchodzi w tej firmie dobra atmosfera. Wyjścia zastana ukrocone, bo nowy dyrektor Lub... k szuka oszczędności. Pomijając fakt iż dla pracowników na hali zabrano wodę w butelkach (warunki pracy 32-36st) , to na żadną impre kasy nie wylozy. Tj nie dla murzynow.

Leszek
@Karollo

Skoro w firmie pojawił się nowy dyrektor, to może mógłbyś napisać, czy wprowadził on jakieś konkretne zmiany, które mają wpływ na organizację pracy? Wszyscy dotychczasowi pracownicy zostali na swoich stanowiskach, czy może doszło do jakichś zmian? Nie wiedziałem, że wybrano nowego dyrektora, dlatego mam nadzieję, że podzielisz się informacjami w tym zakresie.

Tak1Nie1

Karollo.
@Leszek

Dotychczasowi pracownicy są na etapie poszukiwania nowej pracy. Część z nich już pracę zmieniła. A zmiany to zaszly: brak wody w butelkach przy temp powyżej 35st, brak klimatyzacji, zmniejszenie wysokości bonów dla dzieci pracowników z 70 na 50zl, no i najważniejsze to podwyżki 50zl.

Marcin B

Tak wysokie temperatury w miejscu pracy to dobry temat dla "UWAGI". Zapewne tak prężna firma chętnie się wypowie przed kamerami dlaczego funduje takie warunki pracy...

Tak4Nie
Dominik

Niech szanowny nowy dyrektor choć raz zapyta się pracowników na pseudo spotkaniach "czy są jakieś pytania" ? A nie traktuje je jako 10 min go out zaliczone... I wszystko jest wspaniałe.

Karollo

Jak tam podwyżki? Ponoć muzyki dostali wypas skok pensji. Az 50 zł brutto. Gratki

Czereśniak
Nazwa działu: Produkcja

Zdecydowanie nie polecam. Chyba, że ktoś jest prawdziwym desperatem urodzonym w piątek 13-stego. Czterobrygadowy system pracy (1 weekend wolny w miesiącu, a tak po siedmiodniowym cyklu pracy AŻ 1,5 dnia wolnego - w szybkim czasie problemy ze snem czy inna nerwica gwarantowana), maksymalny wyzysk pracownika za naprawdę marne pieniądze (operator - najniższa krajowa, funkcyjni - naprawdę niewiele więcej), kierownicy ścigający się między sobą w liczbie uruchomień, przezbrojeń przy wiecznym braku czegokolwiek (najczęściej ludzi, wiecznie coś się psuje, maszyny stoją po kilka dni czekając na naprawę, bo "czegoś nie ma" albo "czekamy aż dojedzie") i prawie wszystko jest "pilne" - robione na łeb na szyję, a potem okazuje się, że np. nie ma na daną formę materiału i maszyna stoi sobie w najlepsze. Operatorzy w ramach pracy babrają się w olejach i smarach czyszcząc maszyny ku chwale porannego obchodzu gwiazd z biura. Ludzie pracujący tu latami mają takie same stawki jak osoby przychodzące świeżo do pracy. Dodatkowo gdy na podwórku robi się nieco cieplej to na hali jest nieznośnie gorąco. Od lat w firmie nic się nie zmieniło - brak szacunku do ludzi przy bezsensownej pogoni za maksymalnymi wynikami, które dyrekcja chce osiągnąć jak najmniejszym kosztem (większość wypłat na produkcji oscyluje wokół najniższej krajowej)

Były pracownik 2018

Wydusić jak mokrą szmatę do sucha , takie powinno być motto tej firmy. Z niewolnika nie ma pracownika szanowna dyrekcjo. Tylko wydajność i oi i nic więcej się nie liczy. Ciągłe rywalizacje kierowników zmian odnośnie uruchomień - latają bo premię mają :) Człowiek człowiekowi wilkiem w tej firmie. Nie polecam.

Tak11Nie

Aga

Atmosfera i chęć do pracy w tej firmie czy coś takiego istnieje ? Wartości kluczowe jak zaangażowanie , czy pasja ? Ludzie aby wartości stały się faktem to musi być silna motywacja pracownika do ich przestrzegania i samych chęci ich tworzenia . Najlepszą motywacją są pieniądze a nie takie stawki jakie ta firma serwuje nawet dla osób funkcyjnych . Za sam system czterobrygadowy powinien być już jakś bonus zachęcający do pracy . Gdzie budowanie wizerunku firmy ? Chyba na tym firmie nie zależy. Przykre to wszystko ale niestety prawdziwe. Konkurencja już robi krok do przodu i zachęca ludzi z Rosti dając stawkę dla operatora 2500 podstawy + 500 dodatek czterobrygadowy + Frekwencja 3200 brutto.

Tak12Nie

TenKtoryOdszedlSam

Wypowiem się jak to wyglądało z perspektywy biura: Od czasu połączenia z Bianorem Rosti idzie równią pochyłą i to niestety w dół. Standardy spadają na łeb, na szyję, nie ważne jak pracujesz, ważne jak potrafisz się sprzedać, a więc de facto promowani są Ci którzy dużo mówią, a najmniej robią. Zamówienia spadają przez to, że na produkcji jest bałagan (coraz więcej Ukraińców którzy 'ni panimaju', coraz mniej pracowników ze starego Rosti, a tym którzy zostali nie chce się pracować jak kiedyś bo widzą że można udawać, że się pracuje i zarabiać tyle samo) oraz to że Bianor tak naprawdę nie miał w portfelu zdrowych klientów. A jako wisienkę na torcie zostawiłem sobie dział HR, w którym pani Joanna robi błyskawiczną karierę, nie robiąc praktycznie nic (przynajmniej jako pracownik biurowy nie widziałem żadnych rezultatów pracy dynamicznie rozrastającego się działu HR). Ale dzięki temu w pewnym momencie czara goryczy się przelała i pożegnałem się z Rosti (z własnej woli) i muszę powiedzieć że to była bardzo dobra decyzja!

Tak9Nie
nie zza Buga
@TenKtoryOdszedlSam

"Ni panimaju" - otóż to, ile razy słyszałem ten tekst-zaklęcie. Pamiętam ten obrazek z pierwszego dnia mojego pobytu tam (na szczęście nie był długi). Nieliczne Polki biegające od maszyny zmachane i zziajane a gwiazdy zza Buga, te wszystkie Wiery i Natasze roześmiane, wyszczerzone jak w reklamie blend-a-med, udające że coś tam robią. Czysty surrealizm. Ale naczalstwo i tak nigdy nie zrozumie, że człowiek czlowiekowi nie równy. Przyjezdnego Ukra tak nie pocisną, bo ten się wkurzy i pojedzie dalej, gdziekolwiek. Dlatego też informacja o spadających zamówieniach to miód na moje uszy

Tak5Nie1

Daroo

Obecnie firma ma tendencję spadkową odnośnie zamówień. Podejście do pracownika zerowe dalej traktują pracownika jak śmiecia , obciążają , degradują pracownika np rozdzielca na operatora zabieraja stawkę jeszcze temu człowiekowi - żenada. Nie warto naprawdę do tej firmy się ubiegać. A teraz dają zamiast podwyżek dla operatora to wyrównania do 2250 ot zaszaleli anieli . No brak słów co do tej najgorzej opłacanej firmy w białymstoku. Pracownik nowy zarabia 2250 i pracownik ze stażem 15 lat zarabia 2250 no to mówi samo za siebie jakie jest myślenie firmy.

Tak9Nie

Joanna

Czy ktoś obecnie pracuje w firmie Rosti? @Pracownik, mógłbyś doprecyzować swoją wiadomość? Co dokładnie chciałeś przez to powiedzieć? Posiadasz aktualnie informacje dotyczące umów w Rosti? @kogo, możesz powiedzieć coś więcej na ten temat? Jak rozumiem jesteś nadal pracownikiem firmy?

@Joanna

Różne są umowy na stałe na rok,dwa.Ale też ztrudniają przez spółki praca tymczasowa na krótkie okresy

Tak3Nie

@Pracownik

od czego zależy, jaką umowę dostaniesz?

Nik-pracownica
@Tomasz

Pierwsza na rok, druga na dwa lata, trzecia na czas nieokreślony. Oczywiście jeśli chodzi o umowy przez Rosti. Co do agencyjnych to nie wiem na jaki okres teraz dają, rok temu były na 3 miesiące. Nowych pracowników zawsze zatrudniają najpierw przez agencję, a dopiero po długim czasie można liczyć na umowę przez Rosti.

Robert

Jakie wykształcenie trzeba posiadać , aby się zatrudnić ?

Rostiworker
@Robert

Jako operator/monter/rozdzielca to i niepełne podstawowe wystarczy jak ktoś nir ma dwóh lewych rąk (chociaż teraz nie ma co na zatrudnienie liczyć - ciągłe redukcje etatów ze względu na niskie plany sprzedażowe). Co do innych stanowisk się nie wypowiem - nie wiem.

@Rostiworker

Od dawna panuje redukcja etatów w firmie Rosti? Wiesz może, czy są szanse, aby sytuacja firmy w najbliższym czasie uległa poprawie? Może znasz również powody, które wpłynęły na to, iż firma ma obecnie mniejszą liczbę zamówień? Odpowiedz proszę, co wiesz na ten temat.

Igor
@Tomasz

To jakie są te plany sprzedażowe, że aż redukcję etatów robią?

Nowy

Czy to prawda że zwalniają pracowników bo chciałem się zatrudnić?

Joanna
@Nowy

Na stronie firmy Rosti pod zakładką kariera jest dostępnych wiele ofert pracy. Ten link przekieruje Cię do nich: https://www.rosti.com/career/join-us/job-vacancies/ Jakie dokładnie stanowisko Cię interesuje?

TakNie1

ExRostiBiurowy
@Joanna

tak, sporo osób z biura poleciało, spadła ilość zamówień i trzeba ciąć koszty. Niestety działu HR to nie dotyczy pani Joanno T. :)

@ExRostiBiurowy

Wiesz może, czym kierowała się firma przy wyborze osób, które zostaną zwolnione z pracy w związku z cięciami kosztów? Głównym kryterium był staż pracy, doświadczenie, czy może poziom wykwalifikowania danego pracownika? Podziel się proszę, wiedzą na ten temat.

Utrzymaniec

Szkoda, że w tej firmie nie pochwała się starań pracowników, a dostrzega się tylko potknięcia. Fakt- ludzi na produkcji traktuje się jak pomiataczy. Do twoich obowiązków poza tym co podpisales należy śmiganie na szmacie. Szorowac należy maszyny, babrac się w ciekawych olejach z wtryskarek itp. Pierwszy raz w życiu spotkałem się z firmą w której na Maxa wykorzystuje się operatora i to za najniższą krajowa.

RostiNotGood

Pracowałem. Z Panem Mareczkiem na zmianie - kołchoz. Poszedłem w sumie dla zwały do tej pracy z racji, iż jestem młody ale hahah, nie polecam. Zero czasu na nic, bo pracujesz 7 dni w tygodniu Ludzie to parapety. Starsi ludzie, którzy tu pracują 3/4 życia zamiast Ci pomoc to szczycą się ze coś tam umia w firmie w której i tak się nie zarobi. Bez przyszłości. Bez rozwoju bo na kogo? Na leadera po 20 latach za 150 zł więcej? W lato? Nie da się żyć. Gorąco niesamowicie. A co do Pana Mareczka. Zabiera Pan premier za byle co, rzuca się do ludzi i nic nie rozumie - radzę się zmienić bo kierownictwo w Takiej firmie to żadne osiągniecie. Plastiki plastiki. Uciekajcie stad a Młodzi, nie idźcie tu.

RostiNotGood
@RostiNotGood