Opinie o Rosti S.A. w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Rosti S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Rosti S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rosti S.A. w Białystok

Normalna

Myślę,że jeszcze miesiąc dwa i zakład stanie,zaszczepieni trucizną rozniosą te zarazę , którą mają w sobie na zdrowych ludzi którzy odmówili trucizny i niewolnictwa w wykonaniu globalnym ,co trzeba mieć w głowie,żeby iść i dać się zaiglowac? Nikt nie pomyślał dlaczego np leki na inne choroby są płatne ,a na kichanie gratis? Macie rozum to pomyślnie,nie macie to korporacje pomyślą i banki za was ,bo rządy na świecie są zależne od nich

JBx
@Normalna

W jakim celu wypisujesz tego rodzaju bzdury? Jaki wpływ na ocenę pracodawcy mają Twoje spiskowe teorie?

Lord
@JBx

Teorie spiskowe? Dlaczego nie używasz mózgu? Nie masz już go,czy został w telewizji? A dlaczego teorie spiskowe,bo tak pasuje dla rządów państw? Po szóstej dawce zrozumiesz moze

Justyna
@Lord

A tak właściwie skoro podjęliście ten temat to jak to obecnie wygląda wśród zatrudnionych? Dosłownie od każdego się tego wymaga? Kandydat bez nie ma szans?

kerry

Bylo ok, ale w tym roku nowy kierownik montazu- to masakra..zabiera u ludzi premii nie wiadomo za co......chce zrezygnowac

Kamila
@kerry

I jak tam? zrezygnowales, czy warunki się poprawiły? I jak z ta premią, to jakas konkretna suma i idzie odczuć jej brak? :/

Justyna

Kierownik czy autor wpisu? Ale chyba w sumie to pierwsze. Jeśli tak to czemu go sugerujesz?

Daniel

1.Zapytam, że jak działa konstrukcje maszyn wodna,a Jaki urządzeń zajmuje? 2.Czego wykorzystuje maszyna produktowy, a jaki Materiał?

...
@Daniel

Idź być botem gdzie indziej

mimi

ruskich zostawiaja a polakow zwalniaja ot polityka zakladu nie wiem czy jestem w swoim kraju beznadzieja

kerry
@mimi

nie

@mimi

Tak ustalone , wkrótce i Rosti padnie

Olka
@Marta

Nie moge sie doczekac kiedy padnie rosti bialorusinki chabory noszą i wyskakują na stanowiska a polak szarak dalej zwykly robol

Brałeś udział w rekrutacji do Rosti S.A.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Daniel

Szanowny Państwo! Czego potrzebujecie używać fotografia produktowa na działań e-marketingu? Możecie pisać więcej pozytywnie komentarze.

Luis

Benzyna po 8 zł opal 300% w górę, prąd,gaz , artykuły spożywcze itd ,a wy (nie wszyscy) jak barany robicie co wam mówią w TV , robią co chcą z wami ???? jak nie covid to Ukraina jak nie Ukraina to małpia ospa,a wy łykacie jak pelikany

Marzena
@Luis

Jak te wszystkie informacje mają się do pracy w tej firmie, bo nie do końca rozumiem?

Yogi

Zachorował ,ale był zaszczepiony ,ale już trzy razy był szczepiony i będzie czwarty i piąty a,a dlaczego? Dlatego,że ktoś nie ma mózgu ,jeśli do tej pory ktoś nie widzi jakie to (usunięte przez administratora) jest baranem ,tylko współczuć

@Yogi

W marcu byłem rehabilitacji pocovidowy HOLMED w Supraślu do końca 12 kwietnia. Miałem pozytywnie COVID-19 z powodu choroby dreszcze (=stan zimny).

@Daniel

A jest stan gorący? A covid czym oni wykryli,skoro ponad 90% jest złych to tak na oko?

Xd

Ludzie wypowiadają się i czasami piszą takie głupoty. Owszem jak ktoś nie umie się przeciwstawiać to jest pomiatany. Natomiast ta część druga ma na luzie. Wypłata terminowo (owszem mogła by być większa) ale no nic. Pomijając ten fakt i składałem to wielu firm (pracując w Rosti) to nie poroponowali więcej. Wręcz przeciwnie. Da się pracować... Owszem tylko ta 4-brygadowka wymęczą, lecz można się przyzwyczaić i załatwić np. Sprawy w ciągu tygodnia bez wolnego. No i zależy od własnego podejścia czy się umie, potrafi przeciw stawić i rozwiązać problem po ludzku z przełożonym czy dać się pomiatać lub zyci normalnie z przolozonym. Bywa różnie jak wszędzie ale ogólnie jest, ok. Pozdrawia magazyn ????

Daniel

Czy są produkt kosmetyczne na rozwoju gospodarczego w branży Rosti S.A.,a jaki rozwój przyjmujecie?

...
@Daniel

Jeszcze raz to samo tylko po polsku

Flaga Ukrainy na forum ,to już przegięcie ????????????????????????

Marzena
@Piotr

Co jest niby takiego złego w tym, że forum solidaryzuje się z Ukrainą??

Lord
@Marzena

Może Ty się solidaryzujesz ,ale np ja nie ,nie znasz historii nie wiesz co tam jest więc nie dyskutuj zaszczepiony baranie

Forum
@Marzena

Z Ukrainą? Mordercami z Wolynia Stefanem Banderą? Preparat widać i TV zostawiły ślad na mózgu

Pop.

Praca tutaj jest bardzo ciężka. Dolujaca i zniechęcająca bo człowiek czuje się pomiatany. Jak po każdym weekendzie wracałam na hale to chciało mi się rz...ć, taka prawda. W spożywczaku lepiej pracować a mam porównanie, bo czasem jest trochę klientów i trzeba naginać, ale są też momenty kiedy w ogóle nikogo nie ma i można odpocząć i bąki pozbijać. Tutaj pot leje się po plecach i (usunięte przez administratora) Młodziutkie kobiety rocznik ledwo + - '90 siedzą tu od lat. Niepojęte. Mężczyźni mający rodziny na utrzymaniu też po x lat. Nie oceniam ale tu się zarabia całe NIC. Harówa za marne grosze. Taka prawda. Warto pójść krok dalej i o takich warunkach pracy pomyśleć sobie "to już za mną". Ja stara baba siedząc tu już jakiś czas w końcu dałam sobie pstryczka w nos i pomyślałam że znacze coś więcej niż być pomiataczem na produkcji. Nie wspominam pracy tu dobrze. Tak naprawdę styczność z taka praca dała tylko kopa do działania żeby iść w koncu na konkretny kurs i znaleźć godną pracę.

Myślicie ,że Agnieszka liderką umówi się ze mną?

Kitel
@Marek

Masz za mały status w firmie. Tępe to i możesz nie podołać

Marlena
@Kitel

Każdy zaszczep jest tępy , myśli za nich TV to o sobie piszesz?

@Kitel

Tępe to? No jakoś nie widać,że tępe tępaku, zazdrość?

Heh
@Normalna

Ale że czego zazdrość? Pracy jako robol na produkcji? Lider czy monter, to jest orka na hali, na 3 zmiany, w (usunięte przez administratora) i brudzie, umówmy się - bez perspektyw. Inteligentni ludzie to raczej z taką pracą przyszłości nie wiążą.

Agencję tymczasowe nie dają stabilizacji

Agencję tymczasowe nie dają stabilizacji

Tomasz

W rosti powinny chronić ludzi związki zawodowe

Lewan

Bardzo dobra firma mnie się spodobało.

Blabla

Jako przejściówka czy praca do momentu znalezienia czegoś w zawodzie nie jest najgorsza. Na pewno lepiej, choć co kto woli, pracować taką chwilę na produkcji niż użerać się z klientami w handlu. Natomiast zostać w takiej pracy na lata to dla mnie brak chęci rozwijania się, a wręcz cofanie się. Robić 8 godzin setki elementów na ten sam schemat, pięć dni w tygodniu przez kilka lat - dramat. Po miesiącu człowiek czuł już totalną niechęć pójścia do pracy, ciągle to samo, nie trzeba nic myśleć, i jeszcze presja czasu, bo na tempo i normę. Czasem miałam wrażenie, że tam głupieję z tygodnia na tydzień coraz bardziej. Atmosfera zależy jak się trafi z załogą/zmianą, bo były zarówno świetne osoby, z którymi można fajnie porozmawiać na zróżnicowane tematy, ale sporo było też takich karyn i dżesik, co nie potrafią skleić zdania bez przekleństwa, brylujące z dumą z malinkami na szyjach - nie powiem, żenada. Dla kogoś, kto bardzo nie lubi, jak mu się stoi za plecami i patrzy, jak robi, czy wystarczająco szybko, dużo, czy nie skończył 5 minut przed czasem, choć norma wykonana, bo jest to na pewno trochę upokarzające - odradzam. Mimo wszystko, kto nie miał początków na rynku pracy, na początku trzeba trochę przecierpiec, żeby trafić w końcu tam, gdzie docelowo chcemy;) Pieniądze choć małe, zawsze na czas. To na duży plus.

Nagrywać i do inspekcji
@Blabla

Ja myślę że najlepiej wszystko nagrywać i. Nagraniami do inspekcji pracy. Kto wie moE wywala niekompetentne osoby. Jak mogą zarządzać ludźmi skoro sami swoim życiem nie potrafią. Idziesz na wysepkę zgłaszasz problem a tam 200kilogramowa lalunia zajada chipsiki i ma gdzieś to wszystko tak właśnie tu jest dlatego jeszcze raz wam mówię nagrywajcie i do sądu bo logiki w tym zakładzie nie znajdziecie

Golas

Tak z zawartością im trzeba

Marecki

Droga Pani A........ Możesz mieć swoje zdanie, ale powinnaś szanować też innych i ich decyzję. Moze nie wyniosłaś kultury z domu. Ale zajmowane przez ciebie stanowisko chyba do czegoś zobowiązuje?

@Marecki

(usunięte przez administratora)tanowisko moje to stolarz w ministerstwie zdrowia panie czy pani Marecki

Moderna
@Marecki

Widać jesteś pusty jak pustostan ,możesz brać co godzinę dawkę ????

@Marecki

Nie wierzę ,że są jeszcze tacy tępi jak Ty,która dawka Cię obudzi? Boże ratuj tych niedorozwoi

@Marecki

Niby przy nowym wariancie trzeba szczekać równo 15 min co dwie godziny,tak w TV mówili

Becia z nadwyzka tuszy

Najprostszym sposobem jest zaopatrzenie się w kamerkę swoją skitrac i wtedy już czarno na białym będą bulic odszkodowanie każdy sąd przyzna ci rację że (usunięte przez administratora)był stosowany tylko trzeba dobrze skitrac kamerkę

Marlena
@Becia z nadwyzka tuszy

Każdy sąd przyznał też rację ,że maseczka jest niebezpieczna dla zdrowia ,a szpryca to trucizna

Pewnie kamerki w dłoń!!!
@Becia z nadwyzka tuszy

Dokladnie trzeba nagrywać i iść z dowodami do.sadu i inspekcji pracy wtedy się nie wykręca nagrywać wszystkich te liderki tych niekompetentnych kierowników może w końcu się dobiorą do 4liter

Poranna zmiana
@Marlena

Jak wygrasz sprawę o.mobing i jest nakaz.sadowy to muszą ci zapłacić

Mirek
@Pewnie kamerki w dłoń!!!

Trzeba było się uczyć ????

Normalna

Co się dzieje,że zaszczypani chorują jak szaleni,wiecie czemu?

Zostaw merytoryczną opinię o Rosti S.A. - Białystok

• Jak się pracuje w Rosti S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Rosti S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 108.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rosti S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 92, z czego 14 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 41 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rosti S.A.
2.1/5 Na podstawie 139 ocen.
  • Myśliwska 18
    15-569 Białystok