Opinie o Rosti S.A. w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Rosti S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Rosti S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rosti S.A. w Białystok

Myślicie ,że Agnieszka liderką umówi się ze mną?

Kitel
@Marek

Masz za mały status w firmie. Tępe to i możesz nie podołać

Marlena
@Kitel

Każdy zaszczep jest tępy , myśli za nich TV to o sobie piszesz?

@Kitel

Tępe to? No jakoś nie widać,że tępe tępaku, zazdrość?

Heh
@Normalna

Ale że czego zazdrość? Pracy jako robol na produkcji? Lider czy monter, to jest orka na hali, na 3 zmiany, w (usunięte przez administratora) i brudzie, umówmy się - bez perspektyw. Inteligentni ludzie to raczej z taką pracą przyszłości nie wiążą.

Agencję tymczasowe nie dają stabilizacji

Agencję tymczasowe nie dają stabilizacji

Tomasz

W rosti powinny chronić ludzi związki zawodowe

Brałeś udział w rekrutacji do Rosti S.A.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Lewan

Bardzo dobra firma mnie się spodobało.

Blabla

Jako przejściówka czy praca do momentu znalezienia czegoś w zawodzie nie jest najgorsza. Na pewno lepiej, choć co kto woli, pracować taką chwilę na produkcji niż użerać się z klientami w handlu. Natomiast zostać w takiej pracy na lata to dla mnie brak chęci rozwijania się, a wręcz cofanie się. Robić 8 godzin setki elementów na ten sam schemat, pięć dni w tygodniu przez kilka lat - dramat. Po miesiącu człowiek czuł już totalną niechęć pójścia do pracy, ciągle to samo, nie trzeba nic myśleć, i jeszcze presja czasu, bo na tempo i normę. Czasem miałam wrażenie, że tam głupieję z tygodnia na tydzień coraz bardziej. Atmosfera zależy jak się trafi z załogą/zmianą, bo były zarówno świetne osoby, z którymi można fajnie porozmawiać na zróżnicowane tematy, ale sporo było też takich karyn i dżesik, co nie potrafią skleić zdania bez przekleństwa, brylujące z dumą z malinkami na szyjach - nie powiem, żenada. Dla kogoś, kto bardzo nie lubi, jak mu się stoi za plecami i patrzy, jak robi, czy wystarczająco szybko, dużo, czy nie skończył 5 minut przed czasem, choć norma wykonana, bo jest to na pewno trochę upokarzające - odradzam. Mimo wszystko, kto nie miał początków na rynku pracy, na początku trzeba trochę przecierpiec, żeby trafić w końcu tam, gdzie docelowo chcemy;) Pieniądze choć małe, zawsze na czas. To na duży plus.

Nagrywać i do inspekcji
@Blabla

Ja myślę że najlepiej wszystko nagrywać i. Nagraniami do inspekcji pracy. Kto wie moE wywala niekompetentne osoby. Jak mogą zarządzać ludźmi skoro sami swoim życiem nie potrafią. Idziesz na wysepkę zgłaszasz problem a tam 200kilogramowa lalunia zajada chipsiki i ma gdzieś to wszystko tak właśnie tu jest dlatego jeszcze raz wam mówię nagrywajcie i do sądu bo logiki w tym zakładzie nie znajdziecie

Golas

Tak z zawartością im trzeba

Marecki

Droga Pani A........ Możesz mieć swoje zdanie, ale powinnaś szanować też innych i ich decyzję. Moze nie wyniosłaś kultury z domu. Ale zajmowane przez ciebie stanowisko chyba do czegoś zobowiązuje?

@Marecki

(usunięte przez administratora)tanowisko moje to stolarz w ministerstwie zdrowia panie czy pani Marecki

Moderna
@Marecki

Widać jesteś pusty jak pustostan ,możesz brać co godzinę dawkę ????

@Marecki

Nie wierzę ,że są jeszcze tacy tępi jak Ty,która dawka Cię obudzi? Boże ratuj tych niedorozwoi

@Marecki

Niby przy nowym wariancie trzeba szczekać równo 15 min co dwie godziny,tak w TV mówili

Becia z nadwyzka tuszy

Najprostszym sposobem jest zaopatrzenie się w kamerkę swoją skitrac i wtedy już czarno na białym będą bulic odszkodowanie każdy sąd przyzna ci rację że (usunięte przez administratora)był stosowany tylko trzeba dobrze skitrac kamerkę

Marlena
@Becia z nadwyzka tuszy

Każdy sąd przyznał też rację ,że maseczka jest niebezpieczna dla zdrowia ,a szpryca to trucizna

Pewnie kamerki w dłoń!!!
@Becia z nadwyzka tuszy

Dokladnie trzeba nagrywać i iść z dowodami do.sadu i inspekcji pracy wtedy się nie wykręca nagrywać wszystkich te liderki tych niekompetentnych kierowników może w końcu się dobiorą do 4liter

Poranna zmiana
@Marlena

Jak wygrasz sprawę o.mobing i jest nakaz.sadowy to muszą ci zapłacić

Mirek
@Pewnie kamerki w dłoń!!!

Trzeba było się uczyć ????

Normalna

Co się dzieje,że zaszczypani chorują jak szaleni,wiecie czemu?

Mirek

O ludziach bez rozumu nie chce pisać,aby za darmo to wszystko wezmą

Olga

Dlatego,że to prawda

Zaklad pogrzebowy

Witam niezaszczepionych ludzi ,czy to prawda,że po eliksirze powariowali niektórzy?

Zaklad pogrzebowy

Czekamy na zaszczepionych, końcówka miejsc ,jak się doszczepicie nie wyrobimy się

Montessori

Witam. Czy ktoś z biura mógłby się wypowiedzieć na temat warunków pracy i zarobków? Rozważam aplikację na stanowisko specjalisty ds. zakupów

joe_doe

Informacyjnie - firma nie daje feedbacku na temat wyniku rekrutacji. Widocznie nie zależy im na kandydatach, co świadczy o braku profesjonalizmu. Odradzam aplikacje, na rynku białostockim są lepsze firmy

piotrek
@joe_doe

Jakie firmy polecisz?

Kto jest liderką 4?

TOM

Każdy kto ma troche rozumu i znajomosci juz dawno opuscil to miejsce. Od dawna nie widze slicznej liderki z zespolu 4.... szkoda.

@TOM

Której?

Mxn

Praca typowo fizyczna a traktowanie pracowników typowo bez szacunku jak w każdej tego typu firmie Januszex. Nie pracowałem tu długo ale wystarczająco żeby stwierdzic, że taka robota mi uwłacza i jest poniżająca. Staną za plecami patrzą czy pracujesz, jak szybko i czy nie odbijesz się minutę przed czasem bo przecież możesz pojechać autobusem za godzinę. I tak nieraz jechałem późniejszym ale za to bialorusini i ukraincy 5 minut przed końcem pracy stoja już ubrani. Zarabiają na jeleniach a raz na rok rzucą po pączku i ludzie się cieszą, przecież to śmiech na sali dać się tak traktować. Inna robotę znalazłem w tydzień czasu więc się da i dziwie sie młodym ludziom którzy tu siedzą latami. Jak dla mnie to trzeba nie mieć żadnych ambicji. Rozumiem starsi już chcą dociągnąć do emerytury ale młode dziewczyny na produkcji pracujące tu kilka lat to mnie to dziwi. Kazdy tylko narzeka na tą firmę a siedzi tu latami. Dziwni ludzie

Opinia
@Mxn

Zgadzam sie w calej Rozciaglosci.Mialem bardzo nie mile i podobne doswiadczenia w zwiazku praca w tej firmie. W rozmowie prywatnej moge duzo powiedziec na ten temat.Wyzysk i zenada to malo powiedziane.Pozdrawiam

Maaa
@Mxn

A jak się pochodzi po profilach na fb typiar z Rosti to śmiesznie w tym wszystkim poczytać ich opisy do zdjęć o odnoszeniu sukcesów i innych motywacyjnych głupot heh. Pracując w Rosti na produkcji na 3 zmiany jak robol.

Aza
@Opinia

zgadzam sie z Toba wyzysk na calego bo pracowalem tam ponad 10 lat w tym (usunięte przez administratora)

Zx
@Maaa

Sukcesów to tam na pewno się nie odnosi nie mówiąc już o jakimkolwiek rozwoju pracowałem wiele lat na montażu to doskonale znam realia tej firmy

Nova noc

Powiem tak jak mialem 18lat robilem kupa smiechu ale ze tam ktos dorosly robi. Jak.mnie to traktowali jak jakas lajze a kazda uwage to maja gdzies....omg ile osob fajnych sie przewinelo przez firme a walili dzide nawet sobie sprawy nie zdajecie...

Byly Pracownik
@Nova noc

Sama Prawda zgadzam sie w calej Rozciaglosci

Tuś

Cześć, jak wygląda praca w Dziale Zaopatrzenia? Jak atmosfera i zarobki?

Aśka

Wyszczepieni idioci?

Dama Pik
@Aśka

Język Polski się kłania

Aśka
@Dama Pik

Was się wyszczepia nie szczepi

Olga
@Aśka

Masz rację nie wyszczepili a zrobili eksperyment na was

Zostaw merytoryczną opinię o Rosti S.A. - Białystok

• Jak się pracuje w Rosti S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Rosti S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 113.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rosti S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 96, z czego 15 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 42 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rosti S.A.