Przedsiębiorstwo TOOLCO Kazimierz Mitroszewski

3.9 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Przedsiębiorstwo TOOLCO Kazimierz Mitroszewski

monki city Nowy wpis
Klient

w Mońkach 3 miesiące temu były ogłoszenia do pracy w zaopatrzeniu i do realizacji zamówień... ta firma jest chyba januszexem, skoro po okresie próbnym znowu zamieszcza ogłoszenia o pracę i szuka kolejnych naiwniaków... czyzby aż 2 osoby się nie sprawdziły i nie mogły dostać umów zatrudnienia? dziwne, bo wciąż zamieszczają ogłoszenia... pracownicy nowo zatrudnieni są 3 miesiące, a potem bach! następni... kasę z Urzędu Pracy w Mońkach ciągną, czy co? nie wierzę, że zatrudniani ludzie ją jacyś tępi żeby ich nie zatrudnić...

Urszula Nowy wpis
@monki city

Odnosisz się jedynie do ogłoszenia które jest dodawane czy sam byłeś albo jesteś taka osobą? Może zatrudniają kolejne osoby cały czas?

Przedsiębiorstwo TOOLCO Kazimierz Mitroszewski poszukuje pracownika na stanowisko Pracownik Produkcji. Aplikowałeś na ofertę i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Napisz, co sądzisz o spotkaniu z przedstawicielami firmy. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym pracę w przedsiębiorstwie.

CNC Tech Nowy wpis
@Administrator

Wrażenia bardzo pozytywne???? Sympatyczny Pan, nieoklepane pytania.

Honorata Nowy wpis
@CNC Tech

Pozytywne, bo jak widać na spokojnie się udało? ;) Dasz znać jakie pytania były? I w zasadzie po jakim czasie dali odp?

Co możecie powiedzieć o pracy w firmie Przedsiębiorstwo TOOLCO Kazimierz Mitroszewski? Z tego, co widzę, poszukują kogoś na stanowisko Księgowa

Honorata

a ma pytanie, dlaczego nie przedłużają? to sprawdzone, że jakiś taki sposób mają czy naprawdę zgłaszają się osoby nieodpowiednie? dużo wymagają?

Karzeł z kotem.

Znowu handlowca na wlkp szukają :) Chyba nikt nie może wytrzymać 13 punktów dziennie na tym terenie. Muszą zatrudnić kogoś ze spożywki najlepiej coli albo coś w ten deseń;) A tak na serio to firma która zęściej niż raz na 5 lat szuka ph na ten sam teren to lipa a tu co 1,5 roku.

Master
@Karzeł z kotem.

Masz dużo racji, częsta zmiana handlowca to problem ale znajdź teraz Handlowca a nie handlowca (wielkość liter nie przypadkowa????) to jeszcze większy kłopot. Ps. Co do obowiązku wizyt to masz stare dane, bez urazy oczywiście ????

Master
@Karzeł z kotem.

Masz oczywiście dużo racji, częste znany handlowców to problem, równie duży jak znalezienie Handlowca a nie handlowca:) ——wielkość liter nie przypadkowa :) Ps. Co do ilości wizyt masz mocno stare dane ;)

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo TOOLCO Kazimierz Mitroszewski na stanowisko Operator Maszyn – Pracownik Działu Produkcji bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Nesti
Klient

Czy w oddziale w Białymstoku zatrudniają kobiety?

Kasia
@Nesti

Są dziewczyny

Monika
@Kasia

A jak wyglądają obowiązki, które spoczywają na pracowniku firmy? Chętnie poczytam o tym coś więcej. Wypowiesz się też na temat warunków zatrudnienia w Przedsiębiorstwo TOOLCO? Czy są według Ciebie w porządku?

Lena
Kandydat
@Kasia

Na produkcji też?

Gabriela
@Lena

No właśnie - też się chętnie dowiem, czy na dziale produkcji Przedsiębiorstwa TOOLCO zatrudniają kobiety. Ja wiem jedynie tyle, iż wymagają tam doświadczenia: min rok na podobnym stanowisku, dobrej znajomości rysunku technicznego i znajomości programowania maszyn i obsługi obrabiarek CNC. @Lena, potrafisz do wszystko?

Alicja
Kandydat

Niezły PRL :)

Gyros

Spokojna praca. Kasa na czas. Umowa jest.

Jason
@Gyros

Na jakie konkretnie stanowiska jest zapotrzebowanie?

Mateusz

@gyros a jaka umowa?

@gyros
@Mateusz

Umowa o pracę

Johny

Jestem już jakiś czas i muszę przyznać że atmosfera jest przyjazna.

Ania

@wujcio 2 tysiące wyciągniesz ?

Cmok
@Ania

@Ania coś ty chyba z konkurencji jesteś żeby takie denne pytania zadawać. ???? z tego co mówią na mieście to tyle jest prawie najniższa krajowa. A o ile mi wiadomo jak nowi przychodzą to więcej mają niż to co piszesz. Nie mówiąc o nas.

Ojciec

Jak wygląda stawka na operatora CNC , atmosfera na dziale w porządku? Ile jest zmian na tym dziale ranna tylko czy więcej ?

Wujcio
@Ojciec

Praca na dwie zmiany, atmosfera git , stawkę mam dobrą???? a z tobą co ustala to gadaj z nimi????

Czapla

W różnych firmach pracowałem i tu jest najlepiej!

Filip

Piszecie ze praca nie jest zgodna z opisem. O co dokładnie chodzi?

Anes

Szkoda że na rozmowie kwalifikacyjnej szef produkcji nie wspomina że wykonywana praca jest na akord, pracownik dowiaduje się na koniec miesiąca przy wypłacie. Niekompetentny człowiek.

Tolek
@Anes

Mówisz o oddziale w białymstoku ?

Majc

Siedziba w Monkach po rozmowie z pracownikami odradzam a z nie miłym kierownikiem Pałwem L tym bardziej.Praca nie zgodna z opisem

Majc

Jak ludzie mówią ze horror to chce pomoc innym żeby na minę nie wpadli tyle w temacie

Gabriela
@Majc

Rozumiem i takie postępowanie należy oczywiście pochwalić. Ale byłoby dobrze, jakbyś podał na więcej konkretów, bowiem Twwoja wypowiedź, w powyżej postaci, nie mówi nam zbyt wiele o pracodawcy, jakim jest Przedsiębiorstwo TOOLCO. Co sprawiło, iż masz o nim aż tak złe zdanie? Bardzo proszę, podaj nam jakieś szczegóły.

Handlowiec

Ile placa handlowcom?

Dariusz
@Handlowiec

Szkoda, że akurat ja nie potrafię odpowiedzieć Ci na to pytanie. Widać bowiem, iż bardzo poważnie myślisz o rozpoczęciu pracy w Przedsiębiorstwie TOOLCO. Podpowiem Ci jednie, że warto poczekać z tą kwestią do etapu rozmowy kwalifikacyjnej, na której na pewno Ci ją przedstawią. Wiesz może, na jakie stanowiska mają jeszcze wakaty?

Osoba

Jako ph szału nie ma orka za przciętną kase

Paulina

@Julia Roberts Rozumiem, jeszcze raz Ci dziękuję za informacje. Wspomniałaś o szkoleniach. Jest to bardzo istotna kwestia. Wiele osób stawia właśnie na rozwój w pracy. Dlatego chciałabym jeszcze spytać właśnie o szkolenia. Czy dostałaś informacje tylko o szkoleniu wstępnym, czy może była także mowa o innych szkoleniach w pracy, które firma TOOLCO organizuje dla swoich pracowników? Gdybyś mogła udzielić mi jeszcze tej informacji - będę Ci bardzo wdzięczna. Powodzenia w nowej pracy.

Paulina

@Julia Roberts Dziękuję Ci za wypowiedź. Chciałabym spytać jeszcze o to, jakie konkretnie warunki są proponowane na rozmowie kwalifikacyjnej przez firmę TOOLCO. Jeśli mogłabyś przekazać tę informację, to będę zobowiązana.

anonymous
@Paulina

Standardowo - samochód , tel , laptop. Spytałam jeszcze czy są szkolenia produktowe przed rozpoczęciem pracy - i są szkolenia... różnie to bywa w firmach i to często niemałych .... niestety nie zostałam zaproszona na druga turę , mimo wszystko daje PLUSA bo firma całokształtem fajnie wyglada.

Julia Roberts
@Paulina

Julia Roberts

Jestem po rozmowie rekrutacyjnej na Handlowca. Wrażenia bardzo pozytywne, miła atmosfera. Profesjonalnie przygotowane miejsce spotkania. PUCIO PUCIO skąd masz informacje o 12 wizytach... ? Na rozmowie powiedziano mi, ze ilość wizyt dziennie 8 .

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo TOOLCO Kazimierz Mitroszewski - Białystok

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo TOOLCO Kazimierz Mitroszewski?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo TOOLCO Kazimierz Mitroszewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo TOOLCO Kazimierz Mitroszewski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 2 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo TOOLCO Kazimierz Mitroszewski
Przejdź do nowych opinii