PPHU Adal

Opinie o PPHU Adal

Obecny pracownik

Dobra firma i polecam ale dla chcących pracować.

Natia
@Obecny pracownik

Co wg was oznacza chcących? Liczy się ile brutto podstawy się otrzymuje? Czy jest to korzystne dla pracownika

Dzień dobry większość firm nie przyjmuje kobiet na produkcję a z tego co się zorientowałam tu jest taka możliwość. Pytanie tylko czy na prawde kobiety mają mniejsza stawkę za godzinę od mężczyzn. Z czego to wynika, obowiązki się różnią? Może wiecie coś o wakatach do obsadzenia, z góry dziekuję za informację

Nowy wpis

Stawka godzinowa jest zależna od stanowiska i zakresu obowiązków. Będziemy zatrudniać kobiety na produkcję od przyszłego miesiąca. Zapraszamy do wysłania CV na adal@adal.net.pl. Pozdrawiamy

Zuzka Nowy wpis

Macie work balance ? Pokój odpoczynku ? Tickety do sauny czy coś w tym rodzaju ?

Szukam pracy jako PH a w sieci widziałem że wcześniej szukali tu kogoś na handlowca. Jest baza klientów czy bardziej stawia się na poszukiwanie nowych? Praca na wyjazdach pół na pół z biurem czy częściej się jest za kółkiem? Auto służbowe też do użytku prywatnego?

Olena

Czy za paliwo, dojazd zwracają?

Iwa
@Olena

A czy na Ukrainie zwracają?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w PPHU Adal? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Mati

Szkolenia na koszt pracodawcy z autoryzowanymi certyfikatami jakie są oferowane? Szkolenia, które podnoszą wartość pracownika na rynku pracy. Czy każdy z pracownikow biurowych może pracować home office?

Tatiana

A ktoś poleca tu pracę? Dlaczego potencjalną kandydatką miałaby się zdecydować tu aplikować i rozważyć tu właśnie pracę? Co proponują czego inni nie proponują potencjalnemu pracownikowi ?

Yevgieniya

Czy zarobek jest konkurencyjny? Wystarcza znać niemiecki a Polski nie musi być? Ponad 9000zl btutyo by wynajem mieszkania byl

Betti

Wg was z jakimi cechami osoba szybko awansuje

Roman
@Betti

Pewnie przywódczymi. Ty chcesz zmienić stanowisko na wyższe? Tu w ogóle jest to możliwe? Robią takie rekrutacje wewnętrzne żeby kogoś awansować?

Nina gwiazda

Firma zwalnia pracowników którzy długi czas chorują.Jest to po prostu chore gdyż każdemu może się przytrafić choroba jeszcze w tych czasach jakie mamy teraz i panuje Covid.I odnośnie pytania które zadała jedna pani.To kobiety z produkcji maja mniejszą stawkę godzinową niż mężczyźni.Choc tak nie powinno być moim zdaniem.. Dużo się słyszy na temat tej firmy i powiem tak szczerze że nie polecam szukajcie pracy w normalnych zakładach.

Jak to mozliwe
@Nina gwiazda

Możesz rozwinąć?

Volodya

Płaca brutto na czas jak ustalone? Premie ? Dodatki ? Bony żywnościowe? Pomoc dla rodziny ?

Dorota
@Volodya

A na jakie stanowisko chcesz aplokować?

Że co
@Dorota

Naucz się zadawać pytania poprawnie !!! Ortografia

Mieszko

Znaleziono już tą gwiazdę? Czy casting na najtańszego trwa i nie ma chętnych by pracować za takie proponowane stawki?

@Mieszko

TĘ...na litość... TĘ GWIAZDĘ... rozgoryczony, że Cię nie wybrali? Zacznij od zakupu słownika języka polskiego....albo chociaż online sprawdzaj...jak widać (parafrazując klasyka)- w tym kraju nie ma pracy dla ludzi z Twoim wykształceniem, a już z pewnością nie na stanowisku w dziale exportu ;P

Po
@były pracownik

Czy osoba w eksporcie posługuje się polskim w kontaktach międzynarodowych? Może ważniejsze jest by taki kandydat germanistyka z językiem szwedzkim znał lepiej języki tych krajów? Po polsku mówi i pisze świetnie tyle osób. Są idealnymi kandydatami ?

Jura

Jaka wysokość zarobka?

Julka

Jaka atmosfera?

Małgorzata
@Julka

A jaki dział? Pewnie co dział to inny klimat, ale może niech bardziej obeznani się wypowiedzą a ja z chęcią poczytam

Elek

Po ile tu jest dobry pracownik?

Oliwer

Zarobki brutto każdy ma minimalkę?

Halina
@Oliwer

A skąd sugestia, że na każdym?

Gonnzo21

Witam. Czytam i się zastanawiam nad niektórymi wypowiedziami. Ja też tam pracowałem. Ludzie przecież jest to firma produkująca choinki. To wiadomo przecież ze jak koniec sezonu to i trzeba te 2 H zostać. Bo i wysyłka i etc....Adam i Justyno serdecznie was pozdrawiam, przeważnie Ciebie Jystynko. Jesteś super kobieta. I nie daj się tym dwóm siostrom ze Slezan. ...bo Ty klasę masz a niestety im....BRAK

Dorota
@Gonnzo21

No tak jak sezon to myślę, że nikogo nie dziwi, że trzeba zostać dłużej. Ale płącą za nadgodziny jakoś więcej?

Marcelina

Można dostać dofinansowanie do studiów?

Marcela

Pracownik otrzymuje paczkę świąteczną, dodatki wielkanocne świąteczne?

Opinie pracownik

Witam, czy poszukiwany jest dobry pracownik czyli w znaczeniu dobry = tani? Czy raczej inny, czyli nie tani, a świetnie przygotowany, potrafiący wnieść rozwój i duże pieniądze dla firmy?

@Opinie pracownik

Odpowiedź nasuwa się sama. Odpowiednie kwalifikacje, zaangażowanie, zawsze są i będą w cenie.

Cena
@PPHU Adal

Wszystko jest kwestią ceny.

Siergiey

Jest robota z mieszkaniem?

@Siergiey

Dzień dobry, na obecną chwile nie mamy wolnych mieszkań.

Zostaw merytoryczną opinię o PPHU Adal - Koziegłówki

• Jak się pracuje w PPHU Adal?

Zobacz opinie na temat firmy PPHU Adal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

PPHU Adal