PPHU Adal

Opinie o PPHU Adal

Ekaterina

Czy trzeba znać jezyk polski by pracować?

Obecny pracownik

Dobra firma i polecam ale dla chcących pracować.

Natia
@Obecny pracownik

Co wg was oznacza chcących? Liczy się ile brutto podstawy się otrzymuje? Czy jest to korzystne dla pracownika

Opinie

Jaki poziom rozmowy?

Myszk

Kiedy najlepiej zacząć robotę by jak najmniej robić lub prawie nic a zarobić?

@Myszk

Dzień dobry, nie wiem :)

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w PPHU Adal? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Bianka Myszk

Na jaką stawkę można liczyć na początek? Na początek umowa na stałe i benefity ?

Janka

Ogłoszenie do działu eksportu ponownie zostało zamieszczone. Czyli pracownicy odchodzą? Pracownicy zbyt mało zarabiają i decydują się przejść do konkurencji ? Nowi kandydaci są zbyt drodzy ?

Yaniya

Pracownik z jakim językiem jest poszukiwany do działu eksportu ? Poza angielskim jaki jezyk preferowany ?

@Yaniya

Dzień dobry, tak w tym momencie trwa rekrutacja do działu eksportu, poszukujemy ludzi z bardzo dobrą, biegłą znajomością języka niemieckiego, angielskiego i francuskiego. Zapraszam do wysyłania cv na adal@adal.net.pl

Nie ma takich

Nie ma takich ludzi, którzy znają 3 jezyki angielski, nieniecki i francuski

Eksport

Sezon w tej branży w pełni. Ogłoszenie do działu eksport wisi od długiego czasu. Czy nie ma chętnych kandydatow? Czy mają zbyt wygórowane oczekiwania? Ponoć można wybierać przebierać w pracowniku.

Violka

Czy pracownik otrzymuje paczkę na dziecko na Mikołajki? Wigilia Czy bony świąteczne są praktykowane ? Czy jest to tylko zwyczajna manufaktura, która nic nie celebruje i nic nie zapewnia pracownikom?

@Violka

Obchodzimy wigilie zakładową oraz grilla firmowego. :)

Malwina

Czy w dziale eksportu można zarobić ponad 9tysi na rękę posługując się biegle niemieckim?

@Malwina

Dzień dobry, wysokość zarobków jest uzależniona od zdolności, doświadczenia oraz predyspozycji danego handlowca. Zwiększenie możliwości zarobkowych jest powiązane również z rynkami jakie obsługujemy, znajomość tylko niemieckiego znacznie ogranicza te możliwości.

Anka
@PPHU Adal

Ogłoszenie jest publikowane na całą Polskę? To jest praca zdalna, dla kandydatów, którzy mieszkają daleko

@Anka

Ogłoszenie jest publikowane na wybrane lokalizacje, praca zdalna wchodzi w grę jednak nie można wykluczać całkowicie pracy stacjonarnej.

olo

wynagrodzenie dla elektryka 2800 brutto czyli ok 2000 " na rękę " - to chyba jakiś żart

Dzień dobry, w serwisie OLX pojawiło się Państwa ogłoszenie na pracownika biurowo-administracyjnego , chciałabym zapytać czy jest możliwość zarobków 3tys netto ? Pozdrawiam,

@Kasia

Dzień dobry, Każdy pracownik podlega odrębnej ocenie. Wysokość zarobków zależna jest od wielu czynników, w tym od posiadanego doświadczenia jak i umiejętności. Pozdrawiam

@PPHU Adal

Bardzo serdecznie dziękuje za odpowiedź. Chciałabym dopytać czy na w/w stanowisko są jakieś widełki płacowe? Pytam ponieważ kandydatowi który chciałby do Państwa aplikować łatwiej będzie podjąć decyzje, w szczególności gdy posiada stałą pracę. Pozdrawiam,

@Kasia

Jeżeli chodzi o zarobki, jest to kwestia do omówienia na spotkaniu rekrutacyjnym. Pozdrawiam

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w PPHU Adal?

Taki tam

Jak w każdej firmie, wszystko zależy od rozwoju umiejętności. Na pewno jest taka możliwość.

Leon

Liczyłem, że dowiem się coś więcej o samej pracy, atmosferze czy zarobkach. Jest dobrze stąd taki spokój?

Pracujący
@Leon

Atmosfera ok. Zarobki? Wszystko zależy od umiejętności, kompetencji. Czy jest spokój? No tak, a co tu pisać.. Ludzie normalnie pracują, nie ma dużej rotacji, więc nie ma "wielkich sensacji".

Czy firma PPHU Adal w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Tak, finansujemy w pełni szkolenia dla pracowników.

Aktualność
Szanowni Użytkownicy serwisu GoWork.pl,

dziękujemy za Waszą aktywność na wątku dotyczącym PPHU Adal. Staramy się być wszędzie, gdzie są poruszane kwestię dotyczące naszej firmy. Dlatego postaramy się dołączyć do dyskusji, by odpowiedzieć na Państwa pytania, jak i wszelkie wątpliwości, a tym samym przekazać rzetelny obraz pracy w naszej firmie.

Jesteśmy firmą, która w ciągu zaledwie dwóch dekad stała się jednym z ważniejszych producentów artykułów ze sztucznego igliwia. Wkład w nasz dynamiczny rozwój ma wiele jednostek, dlatego bardzo ważne jest dla nas tworzenie przyjaznego środowiska pracy, w którym każdy będzie mógł wykorzystać swój potencjał oraz doskonalić swoje umiejętności. Naszą strukturę tworzy kilka Działów o poszczególnych kompetencjach. Z przyjemnością będziemy Państwa informować o nowych rekrutacjach.

Jesteśmy otwarci na sugestię i wszelkie uwagi. Prosimy jednak pamiętać, by na forum wypowiadać się merytorycznie i kulturalnie. Jesteśmy również dla Państwa dostępni pod adres e-mail: adal@adal.net.pl

Pozdrawiamy, PPHU Adal.
Bondziornoo

Taaaaa to wyjdzie samo przy współpracy;) ....

Joasia

Czy mogę Was prosić o opinię o tej firmie? Jest bardzo wiele spółek poszukujących pracowników. Można wybierać. Pomórzcie w wyborze. Czy warto tu wysłać aplikację? Czy są tu: Dopłaty do obiadów? Szkolenia? Wczasy pod grusza? Ścieżka rozwoju na 6 miesięcy? 1 rok ? Nauka języków które są w cenie? Karta multi sport? Wyjazdy szkoleniowe, które ja zaproponowałabym? Elastyczny czas pracy dla mamy z dzieckiem?

@Joasia

Adal to bardzo duża Firma .Kiedyś w tej Firmie były naprawdę dobre zarobki i atmosfera była cudowna ,szef potrafił Nas docenić.Ale od paru lat jest fatalnie Jezeli komuś sie nie podoba co napisałem ,proszę spytać ,,czemu ,,chętnie odpowiem

Pytający

Czemu ?

joannaW

Witam Serdecznie Wszystkich. Doszły mnie słuchy że w firmie jest zatrudniony konkretny ogarnięty informatyk. Czy jest ktoś w stanie podać mi kontakt do niego ? joanna-winiewska-design@wg.pl - proszę o kontakt

rozczarowana

tak posiadam w prywatnej podesle. PS widze ze zaczyna sie polowanie na wieloletnich pracownikow :)

Rekruter
@rozczarowana

Proszę o kontakt, jeśli może Pani udostępnić kontakt do byłych pracowników tej firmy. Dziękuję.

Rekruter

Dzień dobry, Ma ktoś kontakt do pracowników, którzy zrezygnowali ze współpracy z Adalem? Pozdrawiam,

Zostaw merytoryczną opinię o PPHU Adal - Koziegłówki

• Jak się pracuje w PPHU Adal?

Zobacz opinie na temat firmy PPHU Adal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

PPHU Adal